نظرسنجی: طهارت

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را مشاهده کنند.

نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: وسواس طهارت

3470
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy وسواس طهارت

سلام من دخترم با سن بیست ودانشجوعم من موقع توالت رفتن ک خودمو میخام بشورم با شیلنگ اب با برخورد ب سنگ کناره وگاها پشت توالت ب خودم برمیگرده کلا یا ب صورت قطرات ترشح میکنه و اب طهارت ب پاهام ترشح میکنه و میریزه کلا ؟؟؟؟؟؟؟چاره کار من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از بس فک میکنم ک راه حل پیدا کنم ک این اتفاق تو توالت برام نیفته ولی میفته راه حلی ک پیدا میکنم جواب نمیده من چیکار کنم کمکم کنین اخرین امیدم شمایید از زندگی بریدم و سرد شدم دارم میمیرم و زنده میشم هر روز چرا افراد عادی مث من نمیشن مشاورم گف اب و کم باز کنی مشکل حله ولی باز ترشح میکنه یا برمیگرده ب خودم کلا.با افتابه هم ک اب و ویریزم رو اندام تناسلیمو و اطرافش اب با برخور ب کاسه کلا ب بدنم برمیگرده.کلا لباسام نجسن جایی ک میشینم میخابم لحافام چادر نمازم شلوارام و.... من چیکار کنم ب نظرتون البته اینم بگم من لبه اندام تناسلیم پارس ادرار از اونجا ب کناره ها میریزه ایا موقع ادار همه ادرارشان ب اطراف اندام تناسلیشون میریزه یا فقط من اونطورم شما هرچی باشه میدونین چون پاسخگو هستین ایا همه مثل منن در این مورد؟من میگم شاید ب خاطر این امره ک میخام اطراف اندام تناسلیمو اب بکشم اب طهارت کلا ب خودم برمیگرده یا ترشح میکنه ایا اینطوره؟اگ اینطور باشه چاره من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پیش مشاور رفتم وروان پزشکم دارو داد خوب نشدمارزو ب دل موندم ک مثل ادمای عادی باشم برم توالت بدون هیچ ترشحی و برگشتن اب ب خودم برگردم و فک نکنم ب دستشویی بخاطر این امر ن میتونم درس بخونم ن ازدواج کنم من چیکار کنم نجاتم بدین زندگیم نابود داره میشه؟؟؟؟؟ی لحظه نشده ک ب توالت فک نکنم ب این مشکلی ک گفتم.درضم اب طهارت ب پاهامو ودستامم ترشح میکنه این مشکلمو چچیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟بزرگترین مشکل شده برام کمکم کنین نجاتم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟راه حلی بگین ک فارغ شم از این مشکل و دعاتون کنم تاوقتی ک زنده هستم؟میخام مث بقیه مردم بشن چیکار میکنن ک مشکل من براشون پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من بخاطر نجس بودن خودم ولباسام وچادرم نمیتونم ی رکعت نماز بخونم خیلی دلم برا نماز تنگ شده خداااااااااااااااااااااا. ب د.ستام حسودیم میشه ک خوش بحالشون زندگی راحتی دارن مثل من گرفتار مشکل نیستن.درضم وقتی دستشویی میکنم خودمو ک شستم باز احساس میکنم اب ازم خارج شد چرا اینطور میشم گاهی؟یکیم ک ی غسل و تو حموم چند بار میگیرم وقتی اندام تناسلیمو میشورم ک غسل بگیرم وسط غسل اب ازم خارج میشه باز میشورم باز میگیرم باز وسط غسل یاآخراش اب ازم خارج میشه چند بار میگیرم ی غسل و؟؟؟؟؟؟؟؟این مشکلم راه حل چیه؟؟؟؟؟؟کفشمم نجس شده ب خارج ترشح اب طهارت ب پاهام یا ریختن اب طهارت ب پاهام دیگ کلا لباسام کفشام نجسن کاپشنم نجسه چادر مشکیم نجسه صندلی ک روش میشینم تو دانشگا نجسه من چیکا کنم؟من ی مهمونی ک میرم پشیمون میشم اصلن نمیتونم طهارت بگیرم اب طهارت کلا با برخورد ب پشت وکناره کاسه ب خودم برمیگرده از پشت وکناره ها و ب پاهامو وکفشام هم ترشح میکنه ومیریزه وقتی برمیگردم خونه کلا لباسامو میشورم چیکار کنم من؟تو دانشگاهم اینطو میشم من چیکا کنم نمیتونم دیگ ب زندگی ادامه بدم برام راااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااه حل بگین؟هرکاری میکنم بعدش تشریح میکنم ببینم ب نجاست برخوردی داشتم همون چیزهایی ک گفتم نجسن اونا رو میگما.حدود از مهر ماه پارسال حال من اینه. من چیکار کنم دیگ تشریح نکنم کارایی ک انجام میدم.کممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم مممککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک کککک

انگار من جاهای اطراف اندام تناسلیمو ک نمیبینم میشورم اینطوری میشم نمیبینمم ک اب چ جوری ترشح میکنه ک نارم اب ترح کنه ولی جاهایی ک نمیبینم اگ بگین ک نشورم نمیشه چون ادرار تو اون قسمتها میریزه چارم چیه چ جور طهارت کنم باز الان این مشکل پیش اومد درضم من نسبت ب ی طرف اندام تناسلیم این مشکل و دارم ک در بالا گفتم چرا این طرفم اون طوری میشم .تر.قسم ب ای روز وماه کمک

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : طهارت

زیاد در گیر این مسائل نباش
    اگر میترسی که نجس بشه یه آب بزن
    و فراموش نکن اگر تو بحث بهداشت بیش از حد حساس باشی به بیماری وسواس دچار میشی که هم گناهه کبیره است
    هم باعث میشه همه اعمال خوبت مثل نماز ضایع بشه
    تازه اشم وقتی یه جایی نجس باشه خودتون خبر نداشته باشید یا شکتون توسط بقیه زیر سوال بره میتونید موضوع رو جدی نگیرید
    بهتره از مرجع تقلیدتون بپرسید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

به این سایت یه سر بزنید..سوالتون رو مطرح کنید..
    مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني | پرسش کلید دانایی
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

5. کاربران زیر از m-a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

به قول مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی : ایکاش مردم اینقدر که به نجسی اهمیت میدادن به حلال و حرامی اهمیت میدادن

خب عزیزم وقتی نجاست رو میشه با سادگی و با آب پاک کرد چرا اینقدر به خودت فشار میاری

تا در آینده به بیماری وسواس دچار بشید ؟

برای مشکل دستشویی رفتنتون بهتره از این چکمه های پلاستیک ساق بلند بخرید با رنگ سفید که یه خورده خوشگلم باشه

و هر وقت دستشویی رفتید چکمه رو بپوشید و دیگه نگران ترشحات نباشید

وقتی آب روان استفاده میکنید نباید نگران نجسی باشید وگرنه به گناه وسواس دچار میشید

هروقت هم دستشویی کردید خودتون رو محکم و سفت بگیرید تا ماهیچه های مرتبط در این ناحیه از شل بودن خارج بشن
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

7. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. اون ترشح که میگین وسط غسل خارج میش هیچ نیازی به غسل نداره انسان در دو حالت نجس میش یک زمانی که به اوج لذت جنسی رسیده باشید اونم علایمش این که بدن بی حس میش و منی یه مایع سفید رنگه و همراه با بو از بدنتان خارج شود در اون حالت غسل بهتون واجب میش اونم غسل جنابت یکی هم که زمانی که پریود میشید . شما هروقت به مسایل جنسی فکر کنید اب از بدنتون خارج میش در شرایط عادی اگر از بدنتون چیزی خارج بش نیاز ب غسل نیست و شما نجس نیستین انقدر ب این مسایل فکر نکنید . هر وقت دیدید این افکار ب سراغتان امد ذهنتون مشغول کار دیگه ای کنید تا اون افکار به شما مسلط نشن

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط حورا نمایش پست ها
    سلام من دخترم با سن بیست ودانشجوعم من موقع توالت رفتن ک خودمو میخام بشورم با شیلنگ اب با برخورد ب سنگ کناره وگاها پشت توالت ب خودم برمیگرده کلا یا ب صورت قطرات ترشح میکنه و اب طهارت ب پاهام ترشح میکنه و میریزه کلا ؟؟؟؟؟؟؟چاره کار من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از بس فک میکنم ک راه حل پیدا کنم ک این اتفاق تو توالت برام نیفته ولی میفته راه حلی ک پیدا میکنم جواب نمیده من چیکار کنم کمکم کنین اخرین امیدم شمایید از زندگی بریدم و سرد شدم دارم میمیرم و زنده میشم هر روز چرا افراد عادی مث من نمیشن مشاورم گف اب و کم باز کنی مشکل حله ولی باز ترشح میکنه یا برمیگرده ب خودم کلا.با افتابه هم ک اب و ویریزم رو اندام تناسلیمو و اطرافش اب با برخور ب کاسه کلا ب بدنم برمیگرده.کلا لباسام نجسن جایی ک میشینم میخابم لحافام چادر نمازم شلوارام و.... من چیکار کنم ب نظرتون البته اینم بگم من لبه اندام تناسلیم پارس ادرار از اونجا ب کناره ها میریزه ایا موقع ادار همه ادرارشان ب اطراف اندام تناسلیشون میریزه یا فقط من اونطورم شما هرچی باشه میدونین چون پاسخگو هستین ایا همه مثل منن در این مورد؟من میگم شاید ب خاطر این امره ک میخام اطراف اندام تناسلیمو اب بکشم اب طهارت کلا ب خودم برمیگرده یا ترشح میکنه ایا اینطوره؟اگ اینطور باشه چاره من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پیش مشاور رفتم وروان پزشکم دارو داد خوب نشدمارزو ب دل موندم ک مثل ادمای عادی باشم برم توالت بدون هیچ ترشحی و برگشتن اب ب خودم برگردم و فک نکنم ب دستشویی بخاطر این امر ن میتونم درس بخونم ن ازدواج کنم من چیکار کنم نجاتم بدین زندگیم نابود داره میشه؟؟؟؟؟ی لحظه نشده ک ب توالت فک نکنم ب این مشکلی ک گفتم.درضم اب طهارت ب پاهامو ودستامم ترشح میکنه این مشکلمو چچیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟بزرگترین مشکل شده برام کمکم کنین نجاتم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟راه حلی بگین ک فارغ شم از این مشکل و دعاتون کنم تاوقتی ک زنده هستم؟میخام مث بقیه مردم بشن چیکار میکنن ک مشکل من براشون پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من بخاطر نجس بودن خودم ولباسام وچادرم نمیتونم ی رکعت نماز بخونم خیلی دلم برا نماز تنگ شده خداااااااااااااااااااااا. ب د.ستام حسودیم میشه ک خوش بحالشون زندگی راحتی دارن مثل من گرفتار مشکل نیستن.درضم وقتی دستشویی میکنم خودمو ک شستم باز احساس میکنم اب ازم خارج شد چرا اینطور میشم گاهی؟یکیم ک ی غسل و تو حموم چند بار میگیرم وقتی اندام تناسلیمو میشورم ک غسل بگیرم وسط غسل اب ازم خارج میشه باز میشورم باز میگیرم باز وسط غسل یاآخراش اب ازم خارج میشه چند بار میگیرم ی غسل و؟؟؟؟؟؟؟؟این مشکلم راه حل چیه؟؟؟؟؟؟کفشمم نجس شده ب خارج ترشح اب طهارت ب پاهام یا ریختن اب طهارت ب پاهام دیگ کلا لباسام کفشام نجسن کاپشنم نجسه چادر مشکیم نجسه صندلی ک روش میشینم تو دانشگا نجسه من چیکا کنم؟من ی مهمونی ک میرم پشیمون میشم اصلن نمیتونم طهارت بگیرم اب طهارت کلا با برخورد ب پشت وکناره کاسه ب خودم برمیگرده از پشت وکناره ها و ب پاهامو وکفشام هم ترشح میکنه ومیریزه وقتی برمیگردم خونه کلا لباسامو میشورم چیکار کنم من؟تو دانشگاهم اینطو میشم من چیکا کنم نمیتونم دیگ ب زندگی ادامه بدم برام راااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااه حل بگین؟هرکاری میکنم بعدش تشریح میکنم ببینم ب نجاست برخوردی داشتم همون چیزهایی ک گفتم نجسن اونا رو میگما.حدود از مهر ماه پارسال حال من اینه. من چیکار کنم دیگ تشریح نکنم کارایی ک انجام میدم.کممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم مممککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک کککک

انگار من جاهای اطراف اندام تناسلیمو ک نمیبینم میشورم اینطوری میشم نمیبینمم ک اب چ جوری ترشح میکنه ک نارم اب ترح کنه ولی جاهایی ک نمیبینم اگ بگین ک نشورم نمیشه چون ادرار تو اون قسمتها میریزه چارم چیه چ جور طهارت کنم باز الان این مشکل پیش اومد درضم من نسبت ب ی طرف اندام تناسلیم این مشکل و دارم ک در بالا گفتم چرا این طرفم اون طوری میشم .تر.قسم ب ای روز وماه کمک
    شما وسواس دارین...با یه گل خشک میشه طهارت گرفت حالا شما با شلنگ اب برمیگرده به پا و پشت و کجا و کجا اهمیت نده..یه خورده بد دل شدین مشاوره باید میتونست کمکتون کنه پس بازم برید و زیاد اهمیت ندید .خدا سختگیر نیست والا

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم مشکل شما دقیقا وسواسه
    اولا خودت داری میگی بقیه اینطور نیستن پس قبول داری که کارت اشتباهه و هست واسه راه حل چند تا چیز رو همیشه با خودت بگو
    اولا تو تا عین نجاست به تن و لباست نبینی بنا رو باید به پاکی بذاری این حرف من نیست قرآن میگه چیزی که ندونی نجسه پاکه حالا تو از کجا میدونی آبی که از کاسه توالت و جاهای دیگه بهت تراوش کرده نجسه ؟ مگه عین نجاست داخلشه ؟ در ثانی اون آب آب کر و حتما میدونی آب کر پاک میکنه با یک بار آب کشی پاک میشی و تراوشات آب کر هم پاکه
    دوما ذهنت رو مشغول چیزای بزرگ کن عزیزم چرا عمر و وقت و جوونی خودت رو روی چیزای بیهوده و سطحی میذاری فکر کردی دین داریه ؟ نه والا نه به خدا دین این چیزا نیست تو دلت رو با خدا کن چرا انقدر در بند جسمت موندی اگه دلت کانکت باشه دیگه اصلا به این چیزا فکر نمیکنی
    سوما این شیطونه که رفته توی ذهنت نمیذاره راه درست عبادت و خدا شناسی رو پیدا کنی و باعث شده وقت و عمرت رو تلف کنی واسه هیچی واقعا هیچی
    چهارما از الان با خودت تصمیم بگیر مثل بقیه رفتار کنی و هرچی راجع به نجسی و این شک ها سراغت اومد سریع با خودت بگی نجس نیستی و پاک بودنت مثل بقیه آدم هاست به همون خدای مهربون که توی قلب ماست و از رگ گردن بهمون نزدیک تره خدا نمیاد قطره های نجاست روی پا و لباس تو رو واسه عبادت ملاک قرار بده اگه پیش خدا میری با حضور قلب برو فقط توجه کن حواست پرت هیچی نشه این واسه خدا مهمه نگران کم شدن توجهت به خدا باش والا ما میریم دستشویی به چند ثانیه طهارت میایم میریم سر نماز کلی هم با خدا حال میکنیم
    پس گلم توکل کن و از الان شروع کن بسم ا...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9282
    تشکـر
    6
    تشکر شده 39 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم، من کاملا درک میکنم تو چی میگی. چون قبلا من هم مثل تو بودم. 10-12 سال هم درگیرش بودم. پیش روانپزشک رفتم. فایده ای نداشت . چون فقط قرص خواب آور میداد. اصل مشکل رو حل نمی کرد. به نظر من شما باید پیش یه مشاور مذهبی بری . توی دانشگاه، یا امامزاده شهرتون، حتما پیدا می کنی. در ضمن چیزی رو تا 100 درصد مطمءن نشدی نجس شده ، پاکه. تازه وقتی خودت رو می شوری ترشحاتش پاکه. من که چند ساله اینجوری عمل می کنم. به نظر من اگه شما احکام رو درست یاد بگیری مشکلت خل میشه . مشکل من هم همین بود. اگه تو خونوادتون هم کسی رو پیدا کنی که باهاش مشورت کنی خوبه، به شرط این که خودش هم وسواس نباشه. تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی.اینو کسی بهت میگه که خودش هم قبلا اینطوری بوده. پس میفهمه تو چی میگی.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

ویرایش توسط yass : 12-23-2014 در ساعت 03:40 PM

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

اولن که اینکار خودش گناه ولی خوب اگه منی نیاد نه اگه خود ارضایی داشته باشی ترشح پیدا میکنی که باید بزرایش کنار تا دیگه ترشح نداشته باشی

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

ویرایش توسط yass : 12-24-2014 در ساعت 09:31 AM

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

بچه هاچه جوری میرین چت باکس سایت ؟
    البته ببخشین سوالام بی ربطن باید تو یه پستای جدایی مینوشتم
    ویرایش توسط yass : 12-22-2014 در ساعت 11:54 PM

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

فکر کنم منظورمو بد رسوندم قسط جسارت ب شما رو نداشتم منظورم اینکه زمانی که ب اوج لذت برسی باید غسل انجام بدین فکر کردن بهش ن شما کاری انجام ندادین در واقع زمان رویت منی باید غسل انجام بشه . هر ترشحی خودارضایی ب حساب نمیاد درست

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    میزان امتیاز
    10

ممنونم
    ویرایش توسط yass : 12-23-2014 در ساعت 03:35 PM

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من از دیشب وقتی میرم توالت اب میکشم جاهایی ک ادرار ریخته چ ببینم اونجا رو موقع اب رفتن اطراف ندام تناسلم چ نبینم . بهم ترشح میکنه اب طهارت ولی کاملا بی توجه ام دیگ بنا رو بر این میذارم ک ترشح نمیکنه اب طهارت بهم.کارم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درضم در شلنگ هایی ک اب با فشار میاد اب طهارت کلا با برخورد ب پشت وکناره برمیگرد و ب پاهامم ترشح میکنه این موردو چکار کنم مثل موقع مهمونی ودانشگا رفتن اینطور میشم بخاطرهمین میگم چادرم شلورم کاپشنم نجسن ایا پاکن یا نجس.ایا همه مث من میشن ک برگرده اب طهات یا من ک لبه کناره اندام تناسلیم پاره هس اینطورم؟توروخدا در این موردم کمکم کنین حالا ک میگین مث من بودین درضم سه ماه پیش رفته بودم رو با افتابه ک طهارت میگرفتم ب کلا با برخورد ب کناره وپشت کاه ب خودم برگش ایا اینم پاک بودنم یا نجس؟لباسام بشورم ک تو عروسی پوشیده بودم یا پاکن؟دلم رضایت نمیده میگ نجسن اخه کلا اب طهارت ب خودم برگشته بود من چکاکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9926
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من از دیشب ب حرف شما گوش دادم وعمل میکنم ولی من گذشتمو چکار کنم ک اب کلا ب خودم برگشته موقع طهارت از پشت کاسه وکناره ها اونا هم پاکن ایا یا من همه لباسامو بشورم؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنین من میخام نمازم بخونم ولی دلم صاف نمیشه از لباسامو وجاهایی ک خابیدم ونشستم نجسن من چطو پاکشون کنم بعد نماز بخونم ؟؟؟؟؟از دیشب وقتی توالت میرم مطمنم ک اب طهارت ترشح میکنه از پشت وکناره کاسه توالت ولی من چون ترشحات و باچشمم نمیبینم بنا رو بر پاکی میذارم و میگم ک ترشحی صورت گرفته اگ پاکه یا ک ترشحی صورت نگرفته ایا کارم درسته کمکم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منو ب زندگی برگردونین ؟درضم موقع دانشگا ومهمونی رفتن ک اب شلنگ یا افتابه بافشار میاد اب کلا با برخورد ب پشت وکناره کاسه توالت کلا برمیگرده ب خودم مطمعنم ک برمیگرده اونا رو هم پاک بگیرم ایا ؟اخه کلا اب طهارت کلا برگشته ب خودم اخ من چیکا کنم پاک بگیرمم چون کلابرگشته ترشح بود یه چیزی .نمیتونم پاک بگیرم؟من چطو موقع دانشگاه ومهمونی رفتن خودمو بشورم ک برنگرده ب خودم کلا تا بتونم نمازامو بخونم؟کمکم کنین؟

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

ببین کارت درسته نباید به این مسسئله وسواس داشته باشی
    سعی کن از یه خانم آشنا به مسائل مذهبی سوال کنی فکر کنم تو مسجد زیاد باشه
    همشونم آماده ان بهت کمک کنن
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

21. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 33 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

عزيزم نميشه گفت شما وسواس داريد شما زيادي حساسي و اين حساسيت روي مسئله ي ک هيچ اهميتي نداره شما فرع و گرفتي اصل ول کردي هدف نزديکي با خداس نه فقط تميز بودن خودتودرگيراين چهارچوب ها نکن عزيزم
    سعي کن هميشه دستمال يا پارچه ي همرات داشته باشي و دراخر خودتوبا اون خشک کن اينجوري خيسي و ترشحي حس نميکني
    اگرم ميبيني خيلي خيلي حساسي طبق روانشناسي عمل کن هربارک احساس کردي ترشح بهت خورده دوش بگيراينقدراينکارو انجام بده تا ذهنت ناخوادگاه خسته بشه ازاين کار و از فکرش دربياي

23. کاربران زیر از shabshekan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)