نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: عدم توانایی برقراری رابطه با جنس مخالف

7257
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم توانایی برقراری رابطه با جنس مخالف

سلام من مشکلم اینه که نمیتونم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم و الان ۲۸ سالمه و تا حالا رابطه ای با هیچ دختری نداشتم. هنگام برخورد با خانمها خیلی مضطرب میشم و اعتماد به نفسم رو کامل از دست میدم. و همچنین حس بدی نسبت به دخترها دارم فکر میکنم همه ی دخترها خیانت کارند و اگه با پسری ارتباط دارند میخوان تیغش بزنن و تو ارتباط با خانمها حس فریب خوردگی بهم دست میده، تا قبل از این حتی تو مغازه ای که فروشندش خانم بود نمی رفتم، تو دانشگاه فقط میرم کلاس و میام و با همکلاسی های دخترم حتی سلام و احوالپرسی هم ندارم.علتش رو خودم تو ۳ مساله جستجو کردم

۱-سنتی و مذهبی بودن خانوادم و فرق گذاشتنشون، از دید خودشون چون اونا دخترن و حساس ترن باید بیشتر حمایت بشن با اینکه ۷،۸ سالی میشه ازدواج کردن و بچه هم دارن هنوز حمایت میشن ولی میگن تو پسری خودت برو کار کن تازه میگن تو باید از خانواده هم حمایت کنی و پول بیاری تو خونه ....

۲-خیانت خواهرم به شوهرش, و پدر و مادرم هم ازش حمایت کردن و گفتن تقصیره شوهرش که بهش محبت نکرده اگه بهش محبت میکرد این نمیرفت سراغ کس دیگه و چون حق طلاق داشت سریع طلاق گرفت و اون بدبختم به خاک سیاه نشست

وقتی دیدم خواهرم و از یک خانواده مذهبی این کار رو کرد و پدرمم حمایتش کرد ،گفتم وای به حال بقیه و دیگه واقعا به هیچ دختری نمیتونم اعتماد کنم.

۳-تو یه مرکز مشاوره کار می کردم و کلی پرونده خیانت میدیدم که شوهره کلی پوله مشاوره میداد تا زندگیش درست شه ولی خبر نداشت زنش با کسه دیگه رابطه داشت و میگفت زودتر کاری کنین طلاق بگیرم برم به عشقم برسم یا پرونده هایی که طرف وقتی شوهرش نبود با افراد دیگه رابطه جنسی داشت یا کساییکه که واسه مشاوره ازدواج میومدن و میگفتن ما قبلا رابطه جنسی داشتیم و ترمیم کردیم یه کاری کنین پسره نفهمه و سریع تموم شه

به همین خاطر کلا نسبت به دخترا بدبین شدم و فک می کنم وقتی ازدواج کنم همسرم یا قبلا رابطه داشته یا چون پول و قدرت کافی ندارم بهم خیانت میکنه

این سه دلیل باعث شده از دخترا دوری کنم و چون خانوادم مذهبی بود فکر میکردن از مثبت بودنمه اما الان که اصرار به ازدواج دارن نمیتونم

حالا هم که میخوام رابطه ای رو شروع کنم توانایی برقراری ارتباط رو ندارم و فک میکنم جذابیتی برای جنس مخالف ندارم

ببخشیییییید طولانی شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : عدم توانایی برقراری رابطه و حس بد نسبت به جنس مخالف

خودتو بسپار به خدا و بهش اعتماد کن و مطمئن باش ازت محافظت میکنه ( خداوند بهترین مکر کنندگان است ).

برای ازدواج هم ملاک و معیار داشته باش و الکی اقدام به ازدواج نکن.

از ما آقایون خیلیا هستن که حقه باز و خیانتکار هستن ولی دلیل نمیشه من و شما هم مثل اونا باشیم.

پس خانمها هم خوب و بد دارن و نباید همشونو به یک چشم دید و بد دونست.

3. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر بخواییم راجع به هرچیزی انقدر کلی نظر بدیم که نمی تونیم زندگی کنیم منم خیلی دیدم و شنیدم مردا خیانت کردند اما دلیل نمیشه بگم همه ی مردا بدند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

5. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم توانایی برقراری رابطه با جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط mvk نمایش پست ها
    سلام من مشکلم اینه که نمیتونم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم و الان ۲۸ سالمه و تا حالا رابطه ای با هیچ دختری نداشتم. هنگام برخورد با خانمها خیلی مضطرب میشم و اعتماد به نفسم رو کامل از دست میدم. و همچنین حس بدی نسبت به دخترها دارم فکر میکنم همه ی دخترها خیانت کارند و اگه با پسری ارتباط دارند میخوان تیغش بزنن و تو ارتباط با خانمها حس فریب خوردگی بهم دست میده، تا قبل از این حتی تو مغازه ای که فروشندش خانم بود نمی رفتم، تو دانشگاه فقط میرم کلاس و میام و با همکلاسی های دخترم حتی سلام و احوالپرسی هم ندارم.علتش رو خودم تو ۳ مساله جستجو کردم

۱-سنتی و مذهبی بودن خانوادم و فرق گذاشتنشون، از دید خودشون چون اونا دخترن و حساس ترن باید بیشتر حمایت بشن با اینکه ۷،۸ سالی میشه ازدواج کردن و بچه هم دارن هنوز حمایت میشن ولی میگن تو پسری خودت برو کار کن تازه میگن تو باید از خانواده هم حمایت کنی و پول بیاری تو خونه ....

۲-خیانت خواهرم به شوهرش, و پدر و مادرم هم ازش حمایت کردن و گفتن تقصیره شوهرش که بهش محبت نکرده اگه بهش محبت میکرد این نمیرفت سراغ کس دیگه و چون حق طلاق داشت سریع طلاق گرفت و اون بدبختم به خاک سیاه نشست

وقتی دیدم خواهرم و از یک خانواده مذهبی این کار رو کرد و پدرمم حمایتش کرد ،گفتم وای به حال بقیه و دیگه واقعا به هیچ دختری نمیتونم اعتماد کنم.

۳-تو یه مرکز مشاوره کار می کردم و کلی پرونده خیانت میدیدم که شوهره کلی پوله مشاوره میداد تا زندگیش درست شه ولی خبر نداشت زنش با کسه دیگه رابطه داشت و میگفت زودتر کاری کنین طلاق بگیرم برم به عشقم برسم یا پرونده هایی که طرف وقتی شوهرش نبود با افراد دیگه رابطه جنسی داشت یا کساییکه که واسه مشاوره ازدواج میومدن و میگفتن ما قبلا رابطه جنسی داشتیم و ترمیم کردیم یه کاری کنین پسره نفهمه و سریع تموم شه

به همین خاطر کلا نسبت به دخترا بدبین شدم و فک می کنم وقتی ازدواج کنم همسرم یا قبلا رابطه داشته یا چون پول و قدرت کافی ندارم بهم خیانت میکنه

این سه دلیل باعث شده از دخترا دوری کنم و چون خانوادم مذهبی بود فکر میکردن از مثبت بودنمه اما الان که اصرار به ازدواج دارن نمیتونم

حالا هم که میخوام رابطه ای رو شروع کنم توانایی برقراری ارتباط رو ندارم و فک میکنم جذابیتی برای جنس مخالف ندارم

ببخشیییییید طولانی شد

وست عزیز اشکال در ایجاد ارتباط دلایل گوناگونی دارد: ـ بعضی ها بعلت خجالتی بودن یا مشکل ترس از اجتماع می ترسند که در ارتباط با دیگران آبروریزی کنند. ـ بعضی بعلت عدم اعتماد به نفس حتی اگر دیگران به سراغ آنها بیایند باور نمی کنند که حقیقت دارد. حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است یا دوستان قصد شوخی دارند و ... ـ برخی دیگر بعلت بیماری خود شیفتگی کسی را لایق خود نمی بینند و اگر هم دیگری به آنها نزدیک شود جز تعریف از خودشان و از هنرها و کارایی ها و ارتباطات ویژه با از ما بهتران حرفی برای برای گفتن ندارند . ـ گروهی دیگر دست از تجربیات نا امید کننده گذشته بر نمی دارند و آن را به همه شانس های آینده نیز تعمیم می دهند . اولین شرط ایجاد ارتباط سالم با دیگران، ارتباط سالم با خویشتن است. ـ خود را بپذیرید . گناهان گذشته خود را ببخشید، بدهکاری های احساسی خود را با خود تسویه کنید. ـ با خویشتن صدیق باشید و به تعهدات خود عمل کنید. ـ وقت شناس باشید و خوب شنیدن را فرا بگیرید. و پیشنهاد می شود به روانشناس مراجعه نمایید. مطالعه کتاب پیام ها (مهارت های ارتباطی) متیو مک کی، مارتا دیویس، پاتریک فنینگ/ محمد علی رحیمی و تکنیکهای طلایی ارتباط با دیگران جلال الدین حسینی نیزمی تواند برای شروع خوب باشد.موفق باشید
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

اینایی که میگی خیانت کردن خودشون تنها تنها که خیانت نکردن...

یه سر این قضیه هم مردها هستن

پس به تعداد همین خانما آقایون خیانت کار هم هست

اگه بخوایم فقط جنبه های منفی رو نگاه کنیم که اصن نمیشه زندگی کرد

9. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    دوست منهیچکدوم از گفته های شما مشکل نیست
    یعنی بیماری هم نیست
    کاملا عادیه
    سیرتفکرات شماست که با مواجه شدن با مسائل توی مغز و روان شما جاری میشه و حس و حالتون رو عوض میکنه(یعنی من و شما باهم این متن و خوندیم اما من حس خودم ازش گرفتم و شما حس خودتو)

خوب حالا سوال اینجاست که چجوری میشه یک عقیده محکم داشت که در عین حال درست و کامل باشه ؟؟؟

اول از همه باید منطقی فکر کنید
    همه مثال های بالا از مجموعه اتفاقاتی رقم خوردن که سرانجامش شده اون (یعنی همون 2 2 تا 4 تا )
    و از اونجایی که هرکسی چینش تفکراتش متفاوته پس اینکه فکرکنیم آدم ها شبیه هم هستن یا دخترا تقریبا عقیده بچگانه ای هست (مثلا بگیم هر گردی گردو )
    پس ازت میخوام که نگاهت به دخترا دقیقتر کنی تا خودت ببینی واقعا همه دخترا اینجورین ؟؟؟(خط قبل توضیح دادم که غیرممکنه این قضیه )
    در این که مشترکاتی بین مردم هست اصلا شکی نیست اما تفاوت های بزرگی هم هست که تا دقیق نشی و راجبش مطالعه نداشته باشی و از نزدیک نبینی متوجه نمیشی (درنتیجه بسته به دانسته های کمت قضاوت میکنی مثل همون مثال های که زدی )

مسئله بعدی نقاط قوت و ضعف آماست که دنیای خیلی خیلی پیچیده ای داره
    مثلا دختری که نیاز جنسی بالایی داره بیشتر به خیانت جنسی دست میزنه ( یعنی نقطه قوتی که اگر درک نکنن اطرافیان به ضعف و تباهی می انجامه )
    دختری که نیاز عاطفی شدیدی داره احتمال هم صحبتی و جذب محبت از دیگران (درصورتی که ارضا نشه از طرف خانواده ) رو بیشتر از بقیه داره

حالا که موضوع رو برات پیچیده تر کردم
    فهمیدی که به این راحتی ها نمیشه آدمارو شناخت

خوب مشکل بعدی ترس از هم صحبتی با دخترانه

چون شناخت دقیقی ازت ندارم نمیتونم نسخه دقیقی بدم
    ولی از اونجایی که بیشتر منطقی هستی تا احساساتی
    درنتیجه به صحبت با دیگران به دید شناخت خصوصیات اخلاقی نگاه کن نه یک رابطه عاطفی
    اینجوری استرست از بین میره و تفکراتتم بدون آسیب در جهت شناخت جنس مخالف قوی تر و پیشرفته تر میشه ...

منطقی صحبت کردن یعنی استفاده از کلمات کاملا رسمی و دوری از تصورات عاطفی درباره شخص مورد نظر و پیش داوری نداشتن و....
    از این راهکارها استفاده کن و تا ارتباطت با جنس مخالف بهبود پیدا کنه
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

11. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط mvk : 06-20-2016 در ساعت 02:45 AM

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    خودتو بسپار به خدا و بهش اعتماد کن و مطمئن باش ازت محافظت میکنه ( خداوند بهترین مکر کنندگان است ).

برای ازدواج هم ملاک و معیار داشته باش و الکی اقدام به ازدواج نکن.

از ما آقایون خیلیا هستن که حقه باز و خیانتکار هستن ولی دلیل نمیشه من و شما هم مثل اونا باشیم.

پس خانمها هم خوب و بد دارن و نباید همشونو به یک چشم دید و بد دونست.
    ممنون از اینکه وقت گداشتیو پاسخ دادی،بهترین کار همینه خودمو بسپارم دست خدا.( خداوند بهترین مکر کنندگان است ) این حرفت آرومم کرد

14. 3 کاربران زیر از mvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    اگر بخواییم راجع به هرچیزی انقدر کلی نظر بدیم که نمی تونیم زندگی کنیم منم خیلی دیدم و شنیدم مردا خیانت کردند اما دلیل نمیشه بگم همه ی مردا بدند
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    اینایی که میگی خیانت کردن خودشون تنها تنها که خیانت نکردن...

یه سر این قضیه هم مردها هستن

پس به تعداد همین خانما آقایون خیانت کار هم هست

اگه بخوایم فقط جنبه های منفی رو نگاه کنیم که اصن نمیشه زندگی کرد
    اصلن منظورم این نبود همه دخترا بدن یا خیانتکارن خودمم میدونم اشتباهه به قول دوستمون یه سر این قضیه مردان،ولی جو زن سالار خونمون و خیانت اطرافیان(البته فک میکنم شاید اینا دلیلش باشه) باعث ترس من از رابطه با جنس مخالف شده و الان میخوام این ذهنیت و ترس رو از بین ببرم ولی نمیتونم رابطه ایجاد کنم

16. کاربران زیر از mvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    سلام
    دوست منهیچکدوم از گفته های شما مشکل نیست
    یعنی بیماری هم نیست
    کاملا عادیه
    سیرتفکرات شماست که با مواجه شدن با مسائل توی مغز و روان شما جاری میشه و حس و حالتون رو عوض میکنه(یعنی من و شما باهم این متن و خوندیم اما من حس خودم ازش گرفتم و شما حس خودتو)

خوب حالا سوال اینجاست که چجوری میشه یک عقیده محکم داشت که در عین حال درست و کامل باشه ؟؟؟

اول از همه باید منطقی فکر کنید
    همه مثال های بالا از مجموعه اتفاقاتی رقم خوردن که سرانجامش شده اون (یعنی همون 2 2 تا 4 تا )
    و از اونجایی که هرکسی چینش تفکراتش متفاوته پس اینکه فکرکنیم آدم ها شبیه هم هستن یا دخترا تقریبا عقیده بچگانه ای هست (مثلا بگیم هر گردی گردو )
    پس ازت میخوام که نگاهت به دخترا دقیقتر کنی تا خودت ببینی واقعا همه دخترا اینجورین ؟؟؟(خط قبل توضیح دادم که غیرممکنه این قضیه )
    در این که مشترکاتی بین مردم هست اصلا شکی نیست اما تفاوت های بزرگی هم هست که تا دقیق نشی و راجبش مطالعه نداشته باشی و از نزدیک نبینی متوجه نمیشی (درنتیجه بسته به دانسته های کمت قضاوت میکنی مثل همون مثال های که زدی )

مسئله بعدی نقاط قوت و ضعف آماست که دنیای خیلی خیلی پیچیده ای داره
    مثلا دختری که نیاز جنسی بالایی داره بیشتر به خیانت جنسی دست میزنه ( یعنی نقطه قوتی که اگر درک نکنن اطرافیان به ضعف و تباهی می انجامه )
    دختری که نیاز عاطفی شدیدی داره احتمال هم صحبتی و جذب محبت از دیگران (درصورتی که ارضا نشه از طرف خانواده ) رو بیشتر از بقیه داره

حالا که موضوع رو برات پیچیده تر کردم
    فهمیدی که به این راحتی ها نمیشه آدمارو شناخت

خوب مشکل بعدی ترس از هم صحبتی با دخترانه

چون شناخت دقیقی ازت ندارم نمیتونم نسخه دقیقی بدم
    ولی از اونجایی که بیشتر منطقی هستی تا احساساتی
    درنتیجه به صحبت با دیگران به دید شناخت خصوصیات اخلاقی نگاه کن نه یک رابطه عاطفی
    اینجوری استرست از بین میره و تفکراتتم بدون آسیب در جهت شناخت جنس مخالف قوی تر و پیشرفته تر میشه ...

منطقی صحبت کردن یعنی استفاده از کلمات کاملا رسمی و دوری از تصورات عاطفی درباره شخص مورد نظر و پیش داوری نداشتن و....
    از این راهکارها استفاده کن و تا ارتباطت با جنس مخالف بهبود پیدا کنه
    ممنون از توضیحاتتون، اول از همه خوب خدارو شکر به قول شما بیماری یا مشکل نیست .الان میدونم که هر گردی گردو نمیشه و اینکه فک کنم همه دخترها اینجورین اشتباهه ولی خب روم اثر گذاشته بود و باعث شده بود نسبت به این قضیه حساس بشم،حالا میخوام حلش کنم مشکلم همون ترس از هم صحبتی با دختراس و دقیقترش ایجاد رابطه عاطفی، دقیقا درست گفتی من تفکراتم منطقیه واس همین همیشه هم صحبتیهام با دخترا در حد منطقی باقی میمونه و نمیتونم بهش نزدیکتر بشمو احساسمو بهش بگم.چند سال پیش یه یکی از شاگردام که همسن خودم بود علاقه مند شدم و حس خاصی بهش داشتم و به قول شما به دید شناخت اخلاقی و منطقی جلو رفتم ولی نتونستم باهاش رابطمو عاطفی کنم و احساسمو بهش بگم واسه همین از دستش دادم احساس تنهایی میکنم واس همین نمیخوام دیگه کسیو که دوسش دارم از دست بدم

18. کاربران زیر از mvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از توضیحاتتون، اول از همه خوب خدارو شکر به قول شما بیماری یا مشکل نیست .الان میدونم که هر گردی گردو نمیشه و اینکه فک کنم همه دخترها اینجورین اشتباهه ولی خب روم اثر گذاشته بود و باعث شده بود نسبت به این قضیه حساس بشم،حالا میخوام حلش کنم مشکلم همون ترس از هم صحبتی با دختراس و دقیقترش ایجاد رابطه عاطفی، دقیقا درست گفتی من تفکراتم منطقیه واس همین همیشه هم صحبتیهام با دخترا در حد منطقی باقی میمونه و نمیتونم بهش نزدیکتر بشمو احساسمو بهش بگم.چند سال پیش یه یکی از شاگردام که همسن خودم بود علاقه مند شدم و حس خاصی بهش داشتم و به قول شما به دید شناخت اخلاقی و منطقی جلو رفتم ولی نتونستم باهاش رابطمو عاطفی کنم و احساسمو بهش بگم واسه همین از دستش دادم احساس تنهایی میکنم واس همین نمیخوام دیگه کسیو که دوسش دارم از دست بدم
    یه چیزی بهتون بگم مراقب باشید دختری که انتخاب میکنید خیلی خوب باشه در این مورد تحقیق کنید زیاد چون درغیر این صورت دوباره این حس بی اعتمادی ودلسردی بوجود میاد

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز
    ایجاد رابطه عاطفی خیلی پیچیدذه نیست
    فقط ی ریزه کاری هایی داره و در ضمن نیاز شدیدی به زمان داره
    مثلا اگر مشکلت توی ابراز احساساته حالا حتما نیازی نیست که مثل فیلما جلوی طرف زانو بزنی و بگی عاشقشی ...
    میتونید با خریدن ی شاخه گل یا ی هدیه کوچیک و دادن بهش ( همراه ترس و لرزم اشکالی نداره چون نشان از خجالته و دخترا عاشقش میشن )
    راه های دیگه ای برای ابراز احساسات انتخاب و امتحان کن
    امضای ایشان

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Reepaa نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ایجاد رابطه عاطفی خیلی پیچیدذه نیست
    فقط ی ریزه کاری هایی داره و در ضمن نیاز شدیدی به زمان داره
    مثلا اگر مشکلت توی ابراز احساساته حالا حتما نیازی نیست که مثل فیلما جلوی طرف زانو بزنی و بگی عاشقشی ...
    میتونید با خریدن ی شاخه گل یا ی هدیه کوچیک و دادن بهش ( همراه ترس و لرزم اشکالی نداره چون نشان از خجالته و دخترا عاشقش میشن )
    راه های دیگه ای برای ابراز احساسات انتخاب و امتحان کن
    ممنون ، به نکته خوبی اشاره کردین بهش دقت نکرده بودم ،ذهنیت من اینجوری بود که فکر میکردم اگه ابراز احساسم همراه با ترس و لرزو تپق زدن باشه راجبم چی فکر میکنه و بیشتر بدش بیاد و کلی پیش داوری دیگه .....، فکر میکنم اگه خود عادیم باشم بهتر جواب بگیرم تا بخوام نقش یه آدم کامل رو بازی کنم

22. کاربران زیر از mvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    میزان امتیاز
    12

ممنون ، به نکته خوبی اشاره کردین بهش دقت نکرده بودم ،ذهنیت من اینجوری بود که فکر میکردم اگه ابراز احساسم همراه با ترس و لرزو تپق زدن باشه راجبم چی فکر میکنه و بیشتر بدش بیاد و کلی پیش داوری دیگه .....، فکر میکنم اگه خود عادیم باشم بهتر جواب بگیرم تا بخوام نقش یه آدم کامل رو بازی کنم
    دقیقا
    وقتی ایمان داری خود واقعیت آدم خوبیه نیازی نیست خودتو به چالش بکشی برای تغییر
    بزار دختر مقابلتم عاشق خود واقعیت بشه نه نقش کسی که داری بازی میکنی
    (اینجوری دیگه ولت نمیکنه )
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)