نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشق الکی

1377
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16002
    تشکـر
    2
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق الکی

سلام حالتون خوبه؟ من بعد از 6 سال میخوام ی رابطه ایی رو تموم کنم اما نمیتونم خواهش میکنم راهنماییم کنید؟/
    اون هیچ اقدامی نمیکنه میگه من با قصد ازدواج نیومدم که بخوام ازدواج کنم خیلی خستم بی انگیزه تنهام خیلی کوچیکم میکنه اما ازش سرد نمیشم
    خیلی کلافم

2. کاربران زیر از ارغوان م بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق الکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان م نمایش پست ها
    سلام حالتون خوبه؟ من بعد از 6 سال میخوام ی رابطه ایی رو تموم کنم اما نمیتونم خواهش میکنم راهنماییم کنید؟/
    اون هیچ اقدامی نمیکنه میگه من با قصد ازدواج نیومدم که بخوام ازدواج کنم خیلی خستم بی انگیزه تنهام خیلی کوچیکم میکنه اما ازش سرد نمیشم خیلی کلافم
    سلام
    خوبم، شما خوبید؟
    آدم وقتی میبینه یه رابطه ای براش مفید نیست و همچنین تعهدی وجود نداره خب طبیعتاً بهتره رابطه رو ترک کنه، اصرار برای ادامه رابطه فایده اش چیه؟
    من فکر می کنم که شما به این دلیل نمی تونید چون از تنهایی می ترسید و گزینه هایی دیگه ای براتون وجود نداره وگرنه خیلی قبل تر رابطه رو تموم و فراموش کرده بودید.
    بهتره برای خودت بیشتر ارزش قائل بشی. اینطور فکر نکن که وظیفه ی یه شخص دیگه ست که تو رو از تنهایی در بیاره و یا خوشبختت کنه. بدون تو مسئول زندگیت هستی. مسیر زندگیت رو پیدا کن، همه این بلاتکلیفیها برای اینه که آدم خودش رو میسپره به دست تقدیر!
    امضای ایشان

4. 4 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود سن وسالتون روهم بگید. وتعریفتون از عشق چیه؟ خواستتون ازاین رابطه چی؟ هدف چیه؟ وقتی زبانا یگه برای ازدواج نیست وصرف وقت گذرانی ودوستی وبرطرف کردن هوا ی نفس وهم قید کردی تحقیرتون و ابزاری شمارو میبینند اینجا مقصر خودتونید عزیز.
    علت اینکه میگید نمیتونید عشق نیست یطرفکه وابستگیه شدیده و گرنه مخاطبتون واکش نشون میداد یابقول شما قدمی برمیداشت برای زندگی وهدف شما بهرحال باخودت کمی خلوت کنید- واین معایب این عروسک خیمه شب بازی بودنتون بازی گرفتن احساساتنون روبسنجید .نمیتونم روکنار وبرای خودتون تصمییم بگیرید هیچکس جزخودت نمیتونه کمکت کنه ارزش خودتون روبدونید وکم نکنید مورد و یاسوالی بود و یا توضیحاتی من درخدمتم یاحق

6. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 19 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین من پسرم و دارم برات میگم.این میخواد باهات رابطه جنسی برقرار کنه و ولت کنه والسلام.در غیر اینصورت دوستون داره ولی مشکلی یا مشکلاتی برای ازدواج داره که ممکنه یا کلا نتونه یا فعلا نتونه بگه.بهرحال موفق باشی.

8. 3 کاربران زیر از saeedirani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16002
    تشکـر
    2
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. مرسی از پاسختون.
    یعنی شما میگید من هیچ علاقه ایی به ایشون نداشتم؟ ولی واقعا اینطور نیست....من کسای دیگه ایم تو زندگیم اومدن اما نتونستم قبول کنم چون به ایشون علاقه داشتم من نذاشتم کسی دیگه ایی بیاد تو زندگیم الان ناراحتم که ایشون هیچ علاقه ایی به من ندارن و این همه زمان که الکی رفت دلم میسوزه که همه تلاشام بی نتیجه موند
    رابطه ما متاسفانه ی رابطه مغعمولی نبود امیدوارم منظورمو فهمیده باشید
    من الان چیکار باید بکنم؟
    من 29 سالمه- لیسانس- کارمند
    مرسی از راهنمایی همتون- من از امرو سعی میکنم به حرفاتون فک کنم و به امید خدا عمل کنم.

10. کاربران زیر از ارغوان م بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16040
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Azizam yeki az ashnahaye ma ham mesle shoma bud pesare 10 sal azash estefade kard badesham dokhtare shod30 salesh velesh kard benazare man hatman velesh kon be in adam bazi vaqta bayad sakhti bekeshe hatman velesh kon va khodeto ba chizaye dg mashqul kon sob ta shab khosh gozaruni kon aslan behesh fk nakon alan migi sakhte are vali age bekhay behesh fk nakoni mituni be chizayi k dari fk mikoni mosalat bash be ye masaleye elmi fk kon k vaqti behesh fk mikoni havaset part she

12. کاربران زیر از saheli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد