نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه به همجنس

2142
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به همجنس

سلام بنده پسر ۲۴ ساله هستم متاسفانه حدود یک سال و یک ماه پیش عاشق همجنس خودم شدم از خودم کوچک تر( البته چند ساله این مشکل رو دارم ) و با خیال پردازی های کاذب در ذهنم این عشق اتشین شد در وجودم بعد به مدت دو ماه باهم خوب بودیم و صحبت میکردیم و یکدفعه نمیدونم چی شد که دیدم این شخص از من دوری میکند واحساس تنفر به من داشت منم سعی کردم این رابطه را قطع کنم دیدم با فکر کردن به خاطرات گذشته با قطع کردن رابطه عذاب سختی داره و دیگه روز هارو با فکر و خیال میگذروندم که چرا از من بدش می اید روزگار سختی بود و موفق هم نشدم که جویای مسعله باشم و هر وقت اورا میدیدم خیلی اذیت میشدم خیلی سعی کردم از ذهنم بیرون بره ولی نمیشد تا الان ادامه داشت و از همه مهم تر اینه که ازدواج نمیتونم بکنم چون این مسعله رو روحیه و عاطفه ام خیلی اثر بدی گذاشته و متاسفانه از نظر عاطفی به جنس مذکر مرا ارام میکند ولی از نظر عاطفی به جنس مونث بی نیاز هستم نمیدونم چرا با دیدن بعضی پسر ها از نوک سر تا قلبم شوک وارد میشود لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه به همجنس

انواع علاقه به همجنس :

1- علاقه ناسالم به همجنس که با اصطلاح همجنسگرایی شناخته می شود:
    برخي از همجنسگرايان از ابتدا اين گونه نبوده و در اثر تربيت هاي ناصحيح.
    محيط ناسالم و عوامل ديگر به همجنس تمايل بيش تري پيدا کرده اند .
    بيش تر کساني که از آنان به عنوان همجنسگرا نام برده مي شود.
    از اين دسته بوده و مي توانند با به کار بستن راهکارهايي از اين خوي ناپسند جدا شده است.
    و همانند ديگر انسان ها زندگي سالم و معقولي را داشته باشند و با ازدواج به زندگي عادي برگردند.

2- عده کمي از افرادی که به همجنس خود علاقه دارند، بدون اين که عوامل بالا در اين گرايش دخيل باشد.
    به جنس مخالف تمايلي نداشته و بيش تر به همجنس خود علاقه نشان مي دهند.
    اگر بخواهيم پاسخ سوال شما را بدهيم ، قطعا روي سخن ما اين عده هستند .
    با اکثريتي که در دسته اول هستند، کاري نداريم .
    در باره تمايل همجنسگرايانه دسته دوم، متخصصان پزشکي و روانپزشکي دو نظر متفاوت دارند.
    برخي اين گرايش را نوعي بيماري دانسته و برخي ديگر آن را نه يک بيماري، بلکه يک خصوصيت ژنتيک و ذاتي مي دانند.
    طبيعي است اگر نظر گروه اول را بپذيريم، بايد بگوييم اين نوع همجنس گرايان نيز بايد مانند هر بيمار ديگر، به درمان خود اقدام نمايند.
    بيمار بودن دليل بر تجويز ارتباط جنسي آنان با همجنس نمي گردد.
    اين اشخاص با استفاده از داروهايي که برايشان تجويز مي شود.
    و استفاده از هورمون هاي مخصوص به تدريج تمايل شان به همجنس از بين رفته و به زندگي عادي بر مي گردند.
    اما اگر اين نظر دسته دوم را پذيرفت و همجنسگرايي را نه بيماري ،بلکه يک واکنش طبيعي از طرف فردي بدانيم .
    که از طريق ژنتيک اين خصوصيت را به ارث برده است .
    در اين جا چاره اي نيست تا براي همجنس گرايي که در اديان مختلف مذموم شمرد .
    يک استثنا زده و اين عده بسيار کم را از بقيه مردم جدا کنيم .
    و بگوييم براي اين عده گرايش و تمايل به همجنس ايرادي ندارد.
    نظر دوم هنوز در حد يک نظريه است که مخالفان زيادي داشته است.
    و تاکنون به عنوان يک قانون و قاعده علمي صد در صد مطرح نيست.
    البته مجامع همجنسگرا و انجمن هاي همجنس بازي با تبلغات زياد مي خواهند وانمود کنند که اين گرايش طبيعي بوده است.
    و به انتخاب شخص اصلا بستگي نداشته و اين هم سبکي از زندگي است.
    ولي با تبليغات و هياهو نمي توان قاعده علمي را به اثبات رساند.
    تا زماني که اين قضيه به اثبات نرسد، همجس گرايي و همجنس بازي مذموم بوده است.
    و کساني که رفتاري در اين زمينه از خود بروز دهند، گناهکار و خلافکار شمرده خواهند شد.
    در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38181
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنده اینجوری نبودم قبلا ها به جنس مخالف علاقه داشتم و ناگهان با یک اتفاق کوچک علاقه به همجنس پیدا کردم تا الان دیگه برام شده عادت دیگه به جنس مخالف علاقه ندارم نمیدونم چکار کنم اگه میشه کمکم کنید چون این علاقه اولش شیرین بود روحم تازه بود بعد که به طول انجامید نه تنها روحم آسیب جدی دیده بلکه این خوی هم برام تلخ شده البته این علاقه الودگی نداره ولی چون دیگرا اینجوری نیستن و باعث شده که از زندگیم بیوفتم مشاور نیاز دارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خدارا خدارا دوری از خدا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد