صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 62 از 62

موضوع: علاقه به همجنس

8397
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه به همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh68 نمایش پست ها
    راه زیاد است ملکه جان. بانک اسپرم، بچه آوردن و ... . هر دو می تونیم باردار بشیم.

کی گفته من مسلمان هستم؟ لطفا عقاید خودتون رو به من نسبت ندید. چیزی که شما فکر می کنید حرف خداست در اون سر جهان فکر می کنند خرافات است (و چیزی که اونها فکر می کنند حرف خداست شما فکر می کنید خرافات است). شما فقط می تونید با جنس مخالفتون ارتباط برقرار کنید و رابطه با جنس مخالف رو چندش آور می دونید، من فقط می تونم با جنس موافقم ارتباط برقرار کنم و رابطه با جنس مخالف رو چندش آور می دونم. من تلاشی برای تغییر دادن شما نمی کنم و به شما بیمار و ... نمیگم، شما این حرف ها رو به من می زنید و بعد طوری هم صحبت می کنید که گویی شما از سکوی اخلاقیات و ادب و امور خوب و زشت و ... صحبت می کنید.

متاسفم.

همه دنیا اینو می دونند که اون افرادی که گرایش جنسیشون به اصطلاح تغییر می کنه دوجنسگرا هستند نه همجنسگرا. چیزی رو هم که گفتم با چشم خودم دیدم شما ندیدید دلیل نمیشه کسی ندیده باشه. لطفا دوباره میگم چیزی که مربوط به شماست رو به من نسبت ندید.
    دیدی اخرش به مردها نیاز مندی ؟!!!
    بنظرمن جمع کن این تاپیکتو .چون تو اگه راه حل میخاستی و مشاوره پیش اون مشاورهایی که میرفتی جواب میگرفتی...پس هدفت چیز دیگس.

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها یکم مودب باشید هرکس عقاید خاص خودش داره هرچقدم خلاف شرع و دین باشه باید به عقایدش احترام گذاشت این خانم حتی اگه خودش نخاد درمان بشه یا حرفای هیچکدوم از مارو قبول نداشته باشه و حتی مسلمان نباشه نباید اینطور بهش برخورد کرد چون با یه امیدی اومده اینجا اومده ازتون راهنمایی بخاد این حرفارو میشد ملایمم بهش زد ... خانم سپیده من نمیدونم شما چقدر علاقه به درمان داشتید یا درمان نشدید ولی الان بنظر من یه مدت صبرکنید بذارید آبا از آسیاب بیفته خانوادتون آروم بشن حدامکانم با دوستتون ارتباطتتون قطع کنید بعد ببینید زمان براتون چی پیش میاره آدم نمیتونه آینده رو پیش بینی کنه من به معجزه زمان اعتقاد دارم ولی بالاخره باید یه تصمیمی بگیری ولی بنظر من فعلا هیچکاری نکن تاببینی چی پیش میاد..موفق باشی..

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

اقا من عییییچ قصد بی احترامی نداشتم و ندارم.

فقط برام جالب و عجیب بوده!!
    بالاخره قابل درمان هست یا نه؟؟؟؟
    و اگه نه! یعنی کلا فیزیک و ماهیت یه همجنس گرا با بقیه فرق داره؟؟؟
    چه فرقهایی اخه؟!؟
    تو دی ان ای و... هم فرق دارن؟؟؟؟؟

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

من درکتون میکنم
    هر کاری دوست داری بکن
    مگه من باید جواب پس بدم یا خرج شما رو میدم یا فک و فامیلمین که بسوزم
    به نظر من هیچی ربطی به هیچ کسی نداره
    به ماچه
    اصن برو خودتو بکش
    برو یه بچه بی سرپرست رو به سرپرستی بگیر

والا

ولمون کن فقط

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

من اگر چیزی اینجا می نویسم برای تغییر دادن شما نیست،
    شما نمی خوای تغییر کنی و نمی کنی.
    من اگر چیزی می نویسم برای کسانی هست که اینجا میان و حرف های شما رو باور می کنند کسانی که در جامعه مثل شما هستند شمارشون بسیار اندکه که نتونند رابطه با جنس مخالف داشته باشند هر چند که تجربه همجنسگرایی هم داشته باشند.
    برای کسانی که فکر می کنند روان شناسی یعنی علم
    باور کنید که روان شناسی علم نیست .
    من دانشجوی رشته مشاوره هستم
    آیا شما شک نمی کنید که چرا همجنسگرایی روزی اختلال محسوب می شده و بعد از یه مدتی اختلال محسوب نشده؟
    آیا ریشه این تغییر عقیده عقلانی هستش؟
    از کجا ریشه گرفته؟
    در این دنیا من حتی به چشمانم خودم اعتماد ندارم چه برسی به چیزی که در کتاب ها نوشته شده باشه.
    من در هر چیزی که شک کنم، در این که شک می کنم، نمی توانم شک کنم، و چون شک می کنم پس فکر می کنم، فکر می کنم پس هستم. رنه دکارت
    آیا معیار های سلامت روان را ما باید از دانشمندان غربی اتخاذ کنیم.

6. 3 کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10891
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

تمام نظرات خوندم
    بنظرم اگر همجنسگرایی در یک کشوری قانونی شده به دلیل قبول اون افراد در جامعه هستش با شناختی که فعلا درباره این اختلال وجود داره. در جوامعی این دلیل رو میارن که هر گونه ای از موجودی یافت شد پس حق حیات برطبق همون رفتار داره
    بله. این یه اختلاله چه در انسان چه در حیوان. از طبیعت و سرشت انسان و از روی نوع خلقت انسان به سادگی میشه فهمید هر رفتاری خلاف این اختلال بحساب میاد و دوست عزیزی آیه از قرآن آوردن که جهالت دانسته تایید میکنه. فرد همجنسگرا مثه نوزادی میمونه که از بدو تولد بیماری تنفسی داره یا هر بیماری دیگه جسمی و روانی
    پس چون شخص از ابتدا یا بعد از تولد و در دوره ای از زندگی در اثر تغییر فیزیولوژی همچین گرایش به جنس موافق پیدا میکنه نباید بپذیریم و اعتبار بدیم به ایجاد این رابطه. اینکه درحال حاضر تحقیقات علمی ناقص روابط همجنسگرا رو اعتبار بخشیده بنظرم مثه تحقیقاتی که گذشته شده و بعدا خلافش ثابت شد به نتیجه اشتباه رسیده و اظهار نظر قطعی وجود نداره. ضمن اینکه نتایج تحقیقات مخالف هم در علوم پزشکی و روانشناسی و... هم باید مد نظر قرار داد. ما هنوز دو جنسه های خنثی رو داریم که بلاتکلیف هستن و نه شرع و نه علم نتونسته حکمی براش پیدا کنه. همجنسگرایی هم به مثابه همین
    اینکه همجنسگرایی گرایشی ذاتی ست کاملا غلطه چون ذات و فطرت انسانها با هم تفاوت نداره و این گونه موارد مساله ثانویه بحساب میاد. و تناقضی هم با فطرت نداره. اینکه این گرایش یک اختلاله یا تصور و علاقه شخصه بنظرم باید اختلال فیزیولوژیکی باشد و کسی که این اختلال نداره اما گرایش پیدا میکنه انحراف اخلاقی پیدا کرده
    نتیجه اینکه شما چون همچین گرایشی دارین نباید بهش تن بدید
    بنظرم چرا که اگر بخواهیم اینطور در برابر بروز مشکلات رفتار کنیم یقینا راه خلاف رفتیم و خودمون رو بی مسوولیت ندونیم که چون اینطور خلق شدم پس باید ادامه بدم

شما باید خانواده رو ترغیب و دعوت کنید تا به مشاوره برن و اونها هم به این درک برسن که شما دچار اختلال هستی. این بهترین کاره ممکنه در حال حاضره و انشالله راه درمان و چاره ای پیدا بشه
    ویرایش توسط Gh.h : 01-15-2015 در ساعت 02:33 AM

8. کاربران زیر از Gh.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    من اگر چیزی می نویسم برای کسانی هست که اینجا میان و حرف های شما رو باور می کنند کسانی که در جامعه مثل شما هستند شمارشون بسیار اندکه که نتونند رابطه با جنس مخالف داشته باشند هر چند که تجربه همجنسگرایی هم داشته باشند.
    آیا شما شک نمی کنید که چرا همجنسگرایی روزی اختلال محسوب می شده و بعد از یه مدتی اختلال محسوب نشده؟
    از کجا ریشه گرفته؟
    در این دنیا من حتی به چشمانم خودم اعتماد ندارم چه برسی به چیزی که در کتاب ها نوشته شده باشه.
    من در هر چیزی که شک کنم، در این که شک می کنم، نمی توانم شک کنم، و چون شک می کنم پس فکر می کنم، فکر می کنم پس هستم. رنه دکارت
    چقدر شما خوب حرف میزنی و فهمیده ای

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

وقتی از صدرصد جهان 90درصد با همجنس بازی مشکل دارن پس عیب از اون ده درصد ناراحت نشو همه ایننوع رابطه رو یه بیماری میدونن به عیر خود همجنس باز هااا..شما امدید اینجا مش کلتون حل کنید نه اینکه حرفت و به ما تحمیل بدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط prv نمایش پست ها
    از کجا ریشه گرفته؟
    با نظرتون کاملا موافقم منم همینو بهش میگم امده اینجا که مشکلش حل کنه تغیر کنه ولی ایشون امدن بگه حق با خودشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11134
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من!نیاز جنسی در هر کسی وجود داره و در شما با جنس موافقتون بر طرف میشه.اما ما در کشوری زندگی میکنیم و دینی داریم که این کار رو ممنوع کرده و اصلا جایز نمیدونه!از شجاعتتون خوشم اومد که به خانوادتون گفتین که به همجنس خودتون علاقه مندین اما به نظر من هر چیزی رو هم خانواده نباید بدونه توی این امر تنها یک راه که به عقل من میسه دارین و اون هم اینه که ازدواج کنید و رابطه با جنس مخالف رو هم تجربه کنبد!و در کنار اون به رابطه به جنس موافقتون بپردازین شاید یک بار تجربه ی جنسی با جنس مخالف باعث بشه تا این مشکل شما برطرف بشه هر چند که همجنس بازی به گفته ی فروید غیر اختیاریه.موفق باشی دوست من!

13. کاربران زیر از alirezasaeedi75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

prv

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11134
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز هدف ما در این انجمن کمک کردن و راه حل گزاشتن جلوی پای این دوستانه!

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اقا علیرضا ایشون اصلا خدا رو قبول نداره چه برسه به دین
    باهاش حرف زدن بی فایدست نمیدونم وقتی حرف خودش اخر میزنه چرا دیگه میاد مشاور راه حل بگیره
    راستی سپیده خانم ما هم خیلی خوشحالیم با کسایی مثل شما دوست نیستیم که بخوان کار غیر اخلاقیشو به مایاد بده
    وهمونطور که جرف زدن ما نفرتتون میاره دقیقا ما هم همین حسو به حرفخای شما داریم
    موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)