نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: علاقه به همکار

2667
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به همکار

سلام. دوستان میشه راهنماییم کنین؟ من یه دختر 25ساله ام که توی محیط کار به شدت از یکی از همکارام خوشم میاد و دائم بهش فکر میکنم. حس میکنم واقعا دارم به ایشون علاقه مند میشم چون ایشون دقیقا خصوصیاتی رو دارن ک من دوس دارم ولی نمیدونم حس ایشون نسبت به من چیه. از طرفی من تو محیط کار ۲ ۳تایی خواستگار دارم که به خاطر ایشون جواب رد دادم.واقعا نمیدونم چیکار کنم که بدونم ایشونم به من علاقه داره یا نه. گاهی کارایی میکنه که فکر میکنم از من خوشش میاد مثلا مثل ارتباط چشمی یا شوخی که با دیگر خانما نداره .. و گاهی هم کاملا حس میکنم رفتاراش طبیعیه و بدون هیچ حسی.. دارم دیوونه میشم..چیکار کنم که اونم دوسم داشته باشه و تا دیر نشده ابراز کنه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : علاقه

سلام دوست عزیز
    خوش اومدید به انجمن
    این مواقع واکنش دختر بستگی داره به عقاید خودش
    اگه براتون مشکلی نیست ، میتونید بهشون بگید حالا مستقیم یا غیر مستقیم
    یا حتی شده باهاشون حرف بزنید و ببینین نظرشون چی هست
    شاید نامزد داشته باشن، یا شاید فعلا قصد ازدواج نداشته باشن که به شما چیزی نگفتن

اما مثلا اگه یه وقت فرصتش شد از حرفای معمولی میتونید شروع کنید
    بعد بحث رو بکشید به ازدواج
    یه پسری می گفت با یه دختره همسایه شون اتفاقی توی تلگرام هم صحبت شدن
    بعد میگفت من گفتم چرا اینقدر ما با هم حرف میزنیم!؟
    دختره هم گفته بود خب شاید به درد هم خوردیم و ازدواج کردیم!
    به هرحال این مواقع دختر اگه نخواد سکوت کنه
    حداقل میتونه بفهمه طرف مقابل نظرش چیه

اگه هم براتون مهمه و نمیخواید چیزی بهشون بگید
    این دیگه بسته به ایشون هست که به شما علاقه دارن و برای زندگی شما رو میخوان یا نه
    اینجوری دیگه باید منتظر بمونید یا ابراز میکنن یا نه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-19-2018 در ساعت 07:29 PM

3. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط A.G.S.S نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه راهنماییم کنین؟ من یه دختر 25ساله ام که توی محیط کار به شدت از یکی از همکارام خوشم میاد و دائم بهش فکر میکنم. حس میکنم واقعا دارم به ایشون علاقه مند میشم چون ایشون دقیقا خصوصیاتی رو دارن ک من دوس دارم ولی نمیدونم حس ایشون نسبت به من چیه. از طرفی من تو محیط کار ۲ ۳تایی خواستگار دارم که به خاطر ایشون جواب رد دادم.واقعا نمیدونم چیکار کنم که بدونم ایشونم به من علاقه داره یا نه. گاهی کارایی میکنه که فکر میکنم از من خوشش میاد مثلا مثل ارتباط چشمی یا شوخی که با دیگر خانما نداره .. و گاهی هم کاملا حس میکنم رفتاراش طبیعیه و بدون هیچ حسی.. دارم دیوونه میشم..چیکار کنم که اونم دوسم داشته باشه و تا دیر نشده ابراز کنه؟؟؟
    سلام بر شما

امیدوارم روزی مردان سرزمینم به چنان شعوری دست پیدا کنند، که دادن پیشنهاد آشنایی برای ازدواج از طرف خانم ها را حق آنها بعنوان یک انسان تلقی کرده و از هرگونه برچسب زدن به طرف مقابل جدا بپرهیزند. هم چنین امیدوارم اگر خانوم ها هم جواب منطقی ولی منفی شنیدند، گرچه مقداری تلخ است، اما آن را اصلا به حساب توهین یا تحقیر نگذارند و به طرف مقابل هم حق انتخاب دهند.

براین اساس اگر فکر می کنید طرف مقابل شما، از ادراک و پختگی کافی برخوردار است و همچنین در صورت شنیدن جواب منفی محترمانه از طرف ایشان (که خوب ایشان هم حق انتخاب دارند) دچار ناراحتی و افکاری نا مناسب نمی شوید، می توانید با ایشان شروع به گفتگو در مورد مسائل عادی نمایید و در این لابلا از قصد او برای ازدواج پرس و جو کنید. از طریق واسطه مطمئن (که البته معمولا پیدا نمی شود !) هم میتوانید اقدام کنید. به هرصورت (البته به نظر شخصی من) اظهار علاقه از طرف یک خانم، هیچ بد نیست و مانند آقایان حق آنهاست. و طرف مقابل هم اگر مایل نیست باید به صورت منطقی، کاملا محترمانه و دوستانه برخورد کند.

بر ما -اعم از دختر و پسر- لازم است که بدانیم، گرچه در پذیرش یا رد یک پیشنهاد مختاریم، اما تحت هیچ شرایطی، حق توهین به طرف مقابل یا زدن برچسب های نامناسب به وی یا حتی قضاوت در مورد او را نداریم .
    ویرایش توسط AmirAli65 : 05-19-2018 در ساعت 09:30 PM

5. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر شما

امیدوارم روزی مردان سرزمینم به چنان شعوری دست پیدا کنند، که دادن پیشنهاد آشنایی برای ازدواج از طرف خانم ها را حق آنها بعنوان یک انسان تلقی کرده و از هرگونه برچسب زدن به طرف مقابل جدا بپرهیزند. هم چنین امیدوارم اگر خانوم ها هم جواب منطقی ولی منفی شنیدند، گرچه مقداری تلخ است، اما آن را اصلا به حساب توهین یا تحقیر نگذارند و به طرف مقابل هم حق انتخاب دهند.

بر ما -اعم از دختر و پسر- لازم است که بدانیم، گرچه در پذیرش یا رد یک پیشنهاد مختاریم، اما تحت هیچ شرایطی، حق توهین به طرف مقابل یا زدن برچسب های نامناسب به وی یا حتی قضاوت در مورد او را نداریم .

سلام
    اگه همه ی پسرای جامعه اینقدر سطح درک و شعورشون بالا بود وضع کشورمون خیلی بهتر میشد!
    چند سال پیش تو یه دانشگاه یه دختره از پسر همکلاسیش خوشش میومده
    بعد مدتی به پسره زنگ زده بود و ابراز علاقه کرده بود
    پسره هم رفته بود با کلی خنده و مسخره بازی پی دوستاش گفته بود
    توی یه مدت زمانی کم کل دانشگاه از این جریان با خبر شده بودن
    دختره دیگه خیلی بهش فشار اومده بود و حس کرده بود آبروش رفته
    خودکشی کرده بود!
    نمی دونم واقعا اون پسر چجوری وجدانش آروم میذارتش که بقیه ی عمرش رو زندگی کنه

در مقابل هم من تو آشناها پسر میشناسم
    دختر همکلاسیش بهش ابراز علاقه کرده بود
    از عمد شماره اش رو گذاشته بود لای جزوه ی پسره و بهش پس داده بود و با رفتارهاش تو دانشگاه مشخص بوده از پسره خوشش میاد
    پسره هم مشتاقانه قبول کرده بود و الان با هم ارتباط دارن که ببینن میتونن ازدواج کنن یا نه

آدم ها خیلی متفاوت هستن همه جا
    ولی یه اصولی رو بهتره همه بهش پایبند باشن
    من که خودم قبلا همچین شرایطی رو تجربه کردم
    به خاطر عقاید و محیطی که توش بزرگ شدم
    ترجیح دادم حالم هر قدر هم که بد باشه و احساس تنهایی کنم هیچ جوره ابراز نکنم علاقه ام رو!

توی یکی از کشورها یه روز توی سال دخترها میتونن به پسرها پیشنهاد بدن بدون اینکه نه بگن!
    حالا به جز این ها
    اگه دختری به پسری پیشنهاد بده بعد بگه نه چقدر بد میشه!

7. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    اگه همه ی پسرای جامعه اینقدر سطح درک و شعورشون بالا بود وضع کشورمون خیلی بهتر میشد!

اگه دختری به پسری پیشنهاد بده بعد بگه نه چقدر بد میشه!
    1- باید آموزش ببینیم و آموزش بدهیم. بپرسیم و نقد شویم. صحبت کنیم و بهتر از آن، گوش کنیم. به عقاید مخالفمان احترام بگذاریم. به اشخاص، ورای جنسیت و ثروتشان، بما هو انسان ارزش بگذاریم. گرچه ما راه بسییییییییار طولانی تا تحقق این امور داریم. ولی چاره ای هم جز پیمودن این راه نداریم.

2- به هرحال، اگر طرف مقابل مشکلاتی داشته باشد (مالی، خانوادگی) یا نامزد داشته باشد، باید چه کار کند؟ پذیرش موقعیت دیگران، احترام به حق انتخاب آنها و اینکه ممکن است قادر به همراهی با ما نباشند نیز از نشانه های بلوغ اجتماعی است. همانگونه که اشخاص می توانند آزادانه و محترمانه در خواست دهند، طرف مقابل هم مختار است که تصمیم بگیرد و پاسخ - البته بر مبنای احترام ، ادب و حفظ حرمت شخص- بدهد.

9. کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    1- باید آموزش ببینیم و آموزش بدهیم. بپرسیم و نقد شویم. صحبت کنیم و بهتر از آن، گوش کنیم. به عقاید مخالفمان احترام بگذاریم. به اشخاص، ورای جنسیت و ثروتشان، بما هو انسان ارزش بگذاریم. گرچه ما راه بسییییییییار طولانی تا تحقق این امور داریم. ولی چاره ای هم جز پیمودن این راه نداریم.

2- به هرحال، اگر طرف مقابل مشکلاتی داشته باشد (مالی، خانوادگی) یا نامزد داشته باشد، باید چه کار کند؟ پذیرش موقعیت دیگران، احترام به حق انتخاب آنها و اینکه ممکن است قادر به همراهی با ما نباشند نیز از نشانه های بلوغ اجتماعی است. همانگونه که اشخاص می توانند آزادانه و محترمانه در خواست دهند، طرف مقابل هم مختار است که تصمیم بگیرد و پاسخ - البته بر مبنای احترام ، ادب و حفظ حرمت شخص- بدهد.

دقیقا همین طور هست
    ولی به قول شما دیر یا زود بهتره این مسیر طی بشه که جامعه به بلوغش برسه.

11. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه به همکار

ممنون از راهنمایی همه شما.

13. کاربران زیر از A.G.S.S بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

این پیامی که گذاشتم رو از گوشی خانمم که چند ماهی هست باهم عقد کردیم پیدا کردم که برای یک سال پیش هست. من هم از قصد پیغام رو توی این مشاوره گذاشتم ببینم که چی چیزی مطرح میشه..... آخه خانمم همکارم هست و من میدونم که چه کسی رو میگه و به همین خاطر خیلی ذهنم به هم ریخته. ولی خودش میگه یه چیز گذرا بوده و فقط تو یه مقطع زمانی از اون شخص خوشش میومده. الان هم میدونم که با اون شخص ارتباط کاری داره و من نمیدونم باید چی کار کنم. میگه که جز من به هیچ کسی فک نمیکنه و عاشقم هست ولی این اتفاق که برای زمان گذشته هست به شدت روی ذهنم تاثیر منفی گذاشته. چه کار کنم؟

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اگر تصور میکنید ایشون به شما علاقه داره و این علاقه دوطرفه است .
    میتونید یا مستقیما به ایشون بگید .
    یا بهتره از طریق واسطه ای موضوع رو بیان کنید .
    بستگی به شخصیت طرف مقابل شما داره که بتونه با درخواست شما ارتباط برقرار کنه .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

در ادامه مطالب دوستان باید اضافه کنم همیشه این رفتارها برای مردان و زنان تا قبل از ازدواج رخ خواهد داد.

همه ما در برهه ای زمان احساس کردیم که دلباخته فردی شدیم و این نظام طبیعی زندگی ماست .

ولی در نهایت با شخص دیگه ای ازدواج میکنیم .

و همیشه ترس وجود دارد که همسر و شریک زندگی از این روابط با اطلاع شود.

در صورتی که اگر افراد انصاف داشته باشند متوجه خواهند شد .

خودشان هم در این مسیر قدم برداشتند.

پس قضاوت کردن دیگران و محکوم کردنشون چیزی رو جزء اینکه زندگی رو به تلخی بکشونه نیست .

هر رابطه ای رو که شما دوست عزیز امروز دارید برای زندگی خصوصی شماست .

اینکه این فرد شمارو دوست داشته باشه یا خیر فقط در این مقطع وجود داره .

مهم برای شما باید روزی باشه که فردی رو عاشقانه در زندگیتونه قبول بکنید و در آینده در کنارشون احساس آرامش کنید .

پس اینکه ایشون شمارو دوست دارند یا خیر اصلا مهم نیست .

چون یک حس گذارست و مهم برای شما باید کسی باشه که به خواستگاری اومده و پای تمام تعهداتش نسبت به شما هم ایستاده .

البته نوشته روی صحبتش با دختران و پسران عزیزه و شامل هر دو گروه میشود.

17. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از راهنمایتون ممنونم. صحبت های دو مورد آخر خیلی رو ذهنم تاثیر گذاشت. سپاس

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

این پیامی که گذاشتم رو از گوشی خانمم که چند ماهی هست باهم عقد کردیم پیدا کردم که برای یک سال پیش هست. من هم از قصد پیغام رو توی این مشاوره گذاشتم ببینم که چی چیزی مطرح میشه..... آخه خانمم همکارم هست و من میدونم که چه کسی رو میگه و به همین خاطر خیلی ذهنم به هم ریخته. ولی خودش میگه یه چیز گذرا بوده و فقط تو یه مقطع زمانی از اون شخص خوشش میومده. الان هم میدونم که با اون شخص ارتباط کاری داره و من نمیدونم باید چی کار کنم. میگه که جز من به هیچ کسی فک نمیکنه و عاشقم هست ولی این اتفاق که برای زمان گذشته هست به شدت روی ذهنم تاثیر منفی گذاشته. چه کار کنم؟

دوست عزیز همونطور که گفته شد برای هر کسی این اتفاقات میفته .
    بقول یک استاد اخلاق :
    اگر شما یک باغچه سرسبزو بیل بزنید مسلما یکی دو تا کرم توش پیدا میشه .
    پس به همین خاطره که خداوند گفته در کار هم تجسس نکنید.
    در وهله نخست کار شما اشتباه بوده که بدون اطلاع خانمتون پیامشو در سایت قرار دادید .
    و کسی شمارو با تمام خواستگارهایی که داشته با عشق انتخاب کرده رو در اینجا به نقد بذارید .
    ایکاش میتونستیم بین این نوشته های شما و عشق و دوست داشتنی که یک دختر به شما داشته تفاوت قائل بشید .
    واقعا رفتار شما با ایشون جای تعجب داره .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

20. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38452
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    عزیزم بهتره اول مطمئن شی که طرفتون قصدش ازدواجه هر وقت صددرصد مطمئن شدی که نیتش خیره با صحبت کردن میتونی متوجه اش شی اما هیچ وقت راجع به ازدواج باهاشم صحبت نکن پیشنهاد دوستی قبل از ازدواج هم داد به هیچ وجه قبول نکن بنظرم. هر وقت هم گفت بگو باید از خونواده ام اجازه بگیرم یا اگه دوست داشتین تشریف بیارین با خونواده ام صحبت کنید تا بیشتر آشنا شیم. بیرون رفتنتونم سعی کن یا تو کافه باشه یا رستوران. جاهای عمومی قرار بذارید بنظرم بهتره ولی جوری خودتو بهش ثابت کن که خیلی باارزشی و قصدت هیچ وقت دوستی نبوده. فقط شناخت بوده باشه و واقعا هم همینطور باشه. خواهش می کنم قید دوستی رو بزن لطفا

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

عجب!
    متاسفم.

به نظرم بهتر بود این حرفتونو اول میگفتید که زودتر هم به نتیجه میرسیدید!

از طرف دیگه
    اگه این موضوع مربوط به قبل آشنایی و عقد شما با نامزدتون بوده
    چرا اینقدر ذهنتون رو درگیر این کنجکاوی و این گذشته ای که دیگه تموم شده میکنید!؟
    اگه تموم نمیشد خب نامزدتون چرا باید شما رو میپذیرفت و باهاتون عقد میکرد!؟

به نظرم بهترین کار اینه که وقتی خانومتون گفتن تموم شده، قبول کنید و دیگه گذشته رو رها کنید
    بهتره به حرفشون احترام بذارید و برای آرامش و حرمت رابطه تون از این کنجکاوی ها نکنید.

فکر می کنم اگه بدون اجازه ی خانومتون پیام روی گوشی ایشون رو خوندید اصلا کار درستی نکردید.
    درسته زن و شوهر مال هم هستن ولی بهتره یه حریم خصوصی کوچیک برای خودشون داشته باشن
    و طرف مقابل هم بهش احترام بذاره تا اینکه بره کنجکاوی و تجسس کنه!
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-21-2018 در ساعت 04:26 PM

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از نظر من هیچ حریم خصوصی بین زن و شوهر وجود نداره.طلا که پاکه چه منتش به خاکه

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

از نظر من هیچ حریم خصوصی بین زن و شوهر وجود نداره.طلا که پاکه چه منتش به خاکه
    نظرتون محترمه
    اما نه اینکه دو طرف برن توی گذشته ی همدیگه کاوش کنن و آرامش رو از خودشون و طرف مقابلشون بگیرن.
    چون همسر شما وقتی شما رو انتخاب کردن یعنی دوستتون دارن و سر و سری با کسی دیگه ندارن
    چیزی هم بوده تموم شده

علاوه بر این اخلاق حکم میکنه آدم وقتی از وسایل خصوصی کسی حتی همسرش هم استفاده میکنه قبلش اجازه بگیره
    به این هم فکر کنین که همسرتون میتونست اون پیام رو زودتر حذف کنه از گوشیش که شما نبینین و دردسری هم براش درست نشه.
    ضمن اینکه بدون اطلاع ایشون اینکارو کردید.

یه دوستی داشتم حرف شما رو میزد اما تعبیرش از این حریم خصوصی نادرست بود
    میگفت هر وقت شوهرم از محل کار میاد خونه
    جیب هاش رو همیشه چک می کنم
    و میگفت همه ی حساب های مجازیش رو پسوردهاشون رو پیدا کردم و بررسی کردم که نکنه سر و گوشش بجنبه!
    بعد میومد میگفت عشق من و شوهرم توی فامیل زبانزد هست!
    منم ازش انتقاد کردم
    گفتم اگه عاشق شوهرتی و بهش اعتماد داری چه لزومی داره بدون اجازه اش دست توی جیبش کنی!؟
    گفت تو خیلی خوش بینی و این روزا تو مجازی مردها میرن و ممکنه به جز همسرشون با کسی رابطه بگیرن یا حتی حرف بزنن
    می گفت چند سال اول زندگی باید کلاهت رو همه جوره بپایی که باد نبرتش!

من این ادعاهایی که بر این مبنا هست که تو زندگی مشترک حریم خصوصی معنی نداره به شخصه قبول ندارم
    درسته زن و شوهر باید بهم اعتماد داشته باشن و قطعا کسی که همسرشو دوس داشته باشه
    جایگاهش رو با هیچ کسی عوض نمیکنه و پا روی وجدانش نمیذاره

ولی به نظرم درست این هست بدون اجازه ی کسی به وسایل خصوصیش دست نزنیم.
    هرچند معتقدم آدمی که به همسرش اعتماد داشته باشه هیچوقت از این کنجکاوی ها نمیکنه
    و حتی این جزئیات هم مسئله ساز نمیشن تو زندگیش.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-21-2018 در ساعت 04:54 PM

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باید بهتون بگم که من هیچ وقت بدون اجازه به گوشی همسرم دست نزدم و هر موقع گوشی رو برداشتم جلوی خودش این کارو کردم. اوایل نسبت به این کارم حساسیت نشون داد و باعث کنج کاو شدن من شد تا این که بهش ثابت کردم بین زن و شوهر هیچ حریم خصوصی وجود ندارد و بعد از نگاه کردن گوشی و دیدن موارد های زیاد از قبل چون من چند تا عکس از ایشون دیدم با آقایون و همچنین شیطون و بازیگوش بودن خانمم بهش گفتم هرچی از گذشته داره قبل از این که من ببینم پاک کنه ولی هر چقد گذشت من یه مورد جدید تو گوشیش پیدا میکردم تا این که این پیام رو جدیدا جلو خودش پیدا کردم و اعصابم رو بهم ریخت که باعث شد اینجا به این شکل مطرح کنم

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

باید بهتون بگم که من هیچ وقت بدون اجازه به گوشی همسرم دست نزدم و هر موقع گوشی رو برداشتم جلوی خودش این کارو کردم. اوایل نسبت به این کارم حساسیت نشون داد و باعث کنج کاو شدن من شد تا این که بهش ثابت کردم بین زن و شوهر هیچ حریم خصوصی وجود ندارد و بعد از نگاه کردن گوشی و دیدن موارد های زیاد از قبل چون من چند تا عکس از ایشون دیدم با آقایون و همچنین شیطون و بازیگوش بودن خانمم بهش گفتم هرچی از گذشته داره قبل از این که من ببینم پاک کنه ولی هر چقد گذشت من یه مورد جدید تو گوشیش پیدا میکردم تا این که این پیام رو جدیدا جلو خودش پیدا کردم و اعصابم رو بهم ریخت که باعث شد اینجا به این شکل مطرح کنم

شما اول اینطور نگفتید
    کار خوبی کردید که در حضور همسرتون و با آگاهی ایشون اینکارو کردید
    همسر شما هم با توجه به اینکه فرمودید همکار هم هستید و خانومتون ظاهرا علاقه مند به یکی از همکاراشون بودن
    خیلی بهتر بود از قبل پیام و عکس یا هر چیز دیگه ای که به روابط شما ارتباطی نداره رو از روی موبایلشون پاک کنن
    و این سهل انگاری ایشون و همچنین حساسیتشون روی این کار باعث شده این مسئله به وجود بیاد.

ولی یه نکته جالبه
    حالا نمیدونم اون عکس ها که فرمودید مربوط به محیط کار هست یا نه
    حالا اگه کاری باشه و بقیه ی همکارا حضور داشته باشن مشکلی نیست
    ولی اگه اینطور نبوده به نظرم دلیلی نداشت ایشون وقتی شما رفتید تو زندگیشون هنوز اون عکس ها و پیام ها رو نگه دارن!
    امیدوارم دیگه دچار همچین مسائلی نشید.
    .
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-21-2018 در ساعت 07:02 PM

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عکس ها با دوستای دوران دانشجوی هست

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایتون

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

عکس ها با دوستای دوران دانشجوی هست

که این طور

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

ممنون از راهنمایتون

خواهش می کنم
    خوشبخت باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد