نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: علاقه

1192
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه

24 سالمه بلد نیستم با ذی پسر چطور برخورد کنم.این چند روزه از یکی خیسوشم اومده یجورایی بهم پیشنهاد داده بهم گفته بهش زنگ بزنم و اس بدم اما من نمیدونم الان باید چیکار کنم .میخام طوری رفتار کنم که دربارم فکر بد نکنه و کیس ازدواجش باشم به نظرتون چیکارکنم اگه از دستش بدم افسرده میشممممممممم

2. کاربران زیر از دلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه

سلام
    من کلا با اینجور روابط مخالفم
    شما باید فقط و فقط خودت باشی
    خوددار باشی و اجازه ندی روابط به جایی کشیده بشه که قطعا بازنده شما بشی
    متانت به زن زیبایی میده بنابراین هیچوقت از دستش نده
    زود وابسته نشو و بخاطر عشق هرکاری رو انجام نده
    اینو بیاد داشته باش بطور طبیعی زن مظهر نازه و مرد مظهر نیاز مواظب باش جایگاهتون عوض نشه
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

4. 5 کاربران زیر از آنارشیست بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

منم فکر میکنم اگه الان افسرده بشید بهتره تا چند وقت دیگه که باید شرایط سخت تر و تحمل کنید

واقعا" نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنید تا یک نفر پیدا میشه چنان عاشقش میشید که نمیتونید درست و منطقی فکر کنید

و حرف از افسردگی و نگرانی میزنید ...

اینو بهتون گوشزد میکنم اگه میخوایت کیس ازدواج باشید از طریق قانونی و درستش پیش برید

اگه ایشون خواستگار شما باشه به شما مراجعه میکنه و برای رسیدن به شما تلاش میکنه

وگرنه در این مواقع شما باید حرمت خودتونو نگه دارید تا درخواست از طرف ایشون باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پس یعنی باهاش ارتباط نداشته باشم؟

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط دلی نمایش پست ها
    24 سالمه بلد نیستم با ذی پسر چطور برخورد کنم.این چند روزه از یکی خیسوشم اومده یجورایی بهم پیشنهاد داده بهم گفته بهش زنگ بزنم و اس بدم اما من نمیدونم الان باید چیکار کنم .میخام طوری رفتار کنم که دربارم فکر بد نکنه و کیس ازدواجش باشم به نظرتون چیکارکنم اگه از دستش بدم افسرده میشممممممممم
    میشه بگی چجوری باهاش آشنا شدی؟
    امضای ایشان

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    میشه بگی چجوری باهاش آشنا شدی؟
    عزیزم تو ی شرکت کار میکنم اونجا باهاش اشنا شدم اما اونجا کار نمیکنه ی قرارداد قراره باشرکت ببنده منم باید کارای قراردادو انجام بدم بخاطرهمین صحبتامون بهم گره خورد

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

منم تو محل کارم با 1آقایی آشنا شدم و بعد از مدتی اون رفت 1جای دیگه اما هنوزم با هم رابطه داریم. اون آدمه باشخصیتیه ولی من میگم شما با این آقا رابطه ای نداشته باش مگه اینکه به خودت مطمئن باشی چون من چندتا از دوستام تو محل کارشون با 1 آقایی آشنا شدن اما آخرش پشیمون شدن و گفتن طرف کارش همین بوده که با همه لاس بزنه. البته نمیگم که فقط تقصیر اون آقا بوده چون آدم تا خودش نخواد کسی نمیتونه مجبورش کنه. تو هم اگه میبینی میتونی خوب شروع کنی و خوب ادامه بدی و خوب تمومش کنی که قبول کن وگرنه که خودتو پیش خودت خراب نکن

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

اولا اینکه کاملا معلومه که بلد نیستید ولی خوب این اصلا عیب نیست مهم اینه که بلد بشید اونم به روش درست و کاملا عاقلانه و انسانی:

1- خودتان باشید میتوانید آراسته باشید ولی در حدی که دوست دارید باشید نه بیش از حد و تقلید از دیگری یا دیگران

2- اون ماهی نیست و شما قرار نیست تور و دامی بندازید متاسفانه اکثریت اشخاصی که اینگونه عمل میکنند بعدا صید دام و و صید خود میشوند

3- این یک رابطه معمولی بین دو فرد بالغه از نوع غیر هم جنس برای شناخت بیشتر ,همین پس قرار نیست که اتفاق خاصی بیفته

4-به هیچ وجه در این روابط ما فکر بد نمیکنیم چون به هوای آشنایی با شخص مقابل آمدهایم ولی خوب حواسمان هست که کلاه خودمان را نیز سفت نگه داریم که باد نبره, متوجه میشید که چی میگم

5-فعلا اصلا خبری نیست پس این مزخرفاتی که نمیخوام از دست بدمش و افسرده میشم باید منو بگیره و...... از ذهنتون دور کنید

7- از همین روابطه که انسان میتونه بهترین(نمیگم عالیترین) در حد ممکن رو برای خودش پیدا کنه

8- بعد از 6 ماه یا 600 ساعت اگر دید که برای هم مهمید و قصد ازدواج داشتید یک مشاور ازدواج برید تا بیشتر مسیرتان روشن شه.

9- حتما روابط جنسی در طول این زمان و قبل از ازدواج غلطه.

موفق باشید

لطفا مطلبی بود نقل قول کنید.سپاس

12. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6266
    تشکـر
    61
    تشکر شده 42 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم اصلا ازکجامعلوم که این آقاهرشرکتی میره به1یاچندنفر پیشنهاد نمیده؟؟؟بنظرمن اصلا بهش فکرنکن اون اگه واقعاواسه ازدواج شماروبخواد چندباردیگه خواستشومطرح میکنه واگه موفق نشدازت آدرس میگیره تاخیالتوراحت کنه. خیلی ازآقایون متنفرن ازدخترایی که اینقدزود پامیدن ومعتقدن اینا بدرد زندگی نمیخورن.پس سعی کن خودتوکنترل کنی جونم واینقدعجول نباش... بافکرجلو برو نه احساس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد