نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: فراموش کردن خاطرات رابطه قبلی

1681
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن خاطرات رابطه قبلی

سلام خسته نباشید.من24 سالمه و مدت یک سال با یک پسر 31 ساله دوست بودم و رابطه خیلی نزدیک داشتیم.بعد از این مدت متوجه شدم که ایشون یک سال و 4 ماه هست که با دختر دیگه ای هم به همین صورت رابطه دارد.با اینکه ایشون هیچ کاری توی این رابطه برای من نمیکرد و اخیرا توقع داشت که من براش هرینه کنم.نمیدونم چرا با اینکه مطمینم کاره درستو کردم و ترکش کردم و اونم با اتفاقاتی که افتاد دیگه منو نمیخواد چرا انقدر دلم براش تنگ شده و زندگی برام سخت شده از فکرش بیرون نمیام.فکر کنم واقعا عاشقش بودم و عقلم پریده.چی کار کنم فراموشش کنم.اخه اصلا چرا اومد تو زندگیم

2. کاربران زیر از نازنین69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چرا اومد تو زندگیم؟؟چه طوری فراموش کنم

سلام عزیزم

خب مشخصه مدت زیادی باهاش بودی و وابسته شدی، اینکه الان دلتنگ بشی کاملا طبیعیه،
    فراموش کردنش هم زمان میبره پس به خودت فرصت بده

به این دوتا لینک یه سر بزن کمکت میکنه:

1. http://forum.moshaver.co/f125/%D9%81...2%DB%8C-10161/

2. http://forum.moshaver.co/f24/%D8%AA%...1%DB%8C-11420/
    امضای ایشان

4. 5 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    تشکر شده 63 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من24 سالمه و مدت یک سال با یک پسر 31 ساله دوست بودم و رابطه خیلی نزدیک داشتیم.بعد از این مدت متوجه شدم که ایشون یک سال و 4 ماه هست که با دختر دیگه ای هم به همین صورت رابطه دارد.با اینکه ایشون هیچ کاری توی این رابطه برای من نمیکرد و اخیرا توقع داشت که من براش هرینه کنم.نمیدونم چرا با اینکه مطمینم کاره درستو کردم و ترکش کردم و اونم با اتفاقاتی که افتاد دیگه منو نمیخواد چرا انقدر دلم براش تنگ شده و زندگی برام سخت شده از فکرش بیرون نمیام.فکر کنم واقعا عاشقش بودم و عقلم پریده.چی کار کنم فراموشش کنم.اخه اصلا چرا اومد تو زندگیم
    سلام دوست عزیز
    خب طبیعیه آدم وقتی با یکی دوست میشه و خاطره سازی میشه بهش وابسته میشه و دلش براش تنگ میشه دیگه ولی همینطوری هم که خودت داری میگی باید سعی کنی هرچه زودتر اونو از ذهنت دور کنی چون اون که مطئن باش سرش گرم کارای خودشه این طرف حواست باشه خدایی نکرده ضربه ی روحی نخوری عزیزم...خودتو تا میتونی سرگرم کار و درس کن ...نذار ذهنت یه دقیقه هم بیکار باشه...به موقعیت های خوب در آیندت فکر کن.به این فکر کن که اون لیقات تورونداشت...ممکنه یکی دوماهه اول نهایتا سخت باشه برات ولی بعدش وقتی بگذره کم کم فراموش میشه ...چون خود زمان هم باعث میشه همه جیز عوض شه عزیزم...سعی کن یه مدت اصلا آهنگ غمگین گوش ندی چون برات تداعی کننده میشه مخصوصا که اکثر آهنگاهم ماشالله همه شکست خوردن انگار!!!
    موفق و شاد باشی

6. 3 کاربران زیر از sania بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6616
    تشکـر
    1
    تشکر شده 16 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه تو این دوستی ها بیشترین ضربه رو دختر می خوره
    همونطور که بقیه دوستان عرض کردن طبیعیه که دل تنگ بشید اما موقته آروم آروم از یادتون میره
    به فکر آینده باشید..
    امضای ایشان

اتفاقی به این سایت رسیدم
    با این که اصلا وقت فعالیت رو ندارم تصمیم دارم تو این سایت به هموطنانم کمک کنم چون سری به کمک ها و درخواست ها زدم دیدم خیلی ها برای یک سری مشکلات ساده می خوان دست به خودکشی بزنن و با مشکلات خودم که مقایسه کردم دیدم من باید هزاران بار خودکشی می کردم .منم خیلی مشکل دارم اما تونستم بایستم

دوست من شکست عشقی تو در برابر کار کردن یک بچه 10 ساله و فال فروختن یک دختر 8 ساله خیلی مسخره به نظر میرسه اینطور نیست؟؟

8. 4 کاربران زیر از alireza0097 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2714
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعا نمیدونم این دخترا عقل ندارن البته باعرض معذرت بابا بشین یه چند دقیقه با خودت فکر کن دوستی یعنی چی؟ اصلا چرا باید دوست بشی که الان ضربه روحی بخوری. مشکل شما دخترا اینه که از روی احساس تصمیم میگیرین نه عقل.

10. کاربران زیر از alon hossein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

حسین منم باهات موافقم ولی یه خورده با لحن تند نوشتیش.دخترا واقعا احساسی ترنو دله پاک تری هم دارن ولی پسرا دنبال تجربه های جدیدترن و همزمان میتونن

10 تا دخترو دوست داشته باشن و واقعا هم دلشون دریاست

راه حل مشکلتون هم همونیه که سایر دوستان گفتن و البته 2 تاپیکی که نغمه خانم معرفی کردن

موفق باشید

12. 3 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام نازنین جان...منم یه تجربه مثه تو داشتم..اما من نذاشتم که بیشتر از این جدی بشه...چون میدیدم من عاشق بودم و اون فارغ..هرچند که میگفت خیلی دوسم داره...من الان تو خلوت خودم دوسش دارم چون لایق اظهار عشق من نبود...تو خلوت خودم اصن یه چیز دیگس...که اونم سعی میکنم کمتر و کمتر تداعیش کنم...درست میشه اجازه بده زمان حلال تمام مشکلاته...قرار نیس هرکسی اومد همیشه بمونه اونی میمونه که باور کنیم لیاقت ما رو داره...
    نه پیشانی من به لب هایش رسید..
    نه لیاقت او به احساسم..
    هیچ چیز بدهکار هم نیستیم...هر دو کم آوردیم...

14. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

میدونین بزرگترین مشکل ما در حال حاضر چیه؟ تقابل جامعه و فرهنگ سنتی خودمون و فرهنگ مدرن غرب... منی که با طرز فکر سنتی جامعه خودم بزرگ شدم و از بچگی آرزوم پوشیدن لباس سفید عروس بوده، امروز در مواجهه با فرهنگ غربی میخوام دوست پسر داشته باشم، یا فرقی نداره پسرا هم به نحوی با همین مسائل درگیرن. تنها چیزی که میتونم بگم اینه که خواهر من، برادر من! یا رومی روم یا زنگی زتگ... یا میخوای با جنس مخالف دوستی کنی، که در اون صورت باید بپذیری در دوستی هیچ تعهدی وجود نداره و هر وقت طرف مقابلت خواست میذاره و میره یا باید منتظر بشی تا شرایط ازدواج برات فراهم بشه و ازدواج کنی... به هر حال الآن جوونای ما تو بد مخمصه ای گیر افتادن، هم میخوان مدرنیته رو داشته باشن، هم طرز فکر سنتیشون بهشون غلبه میکنه، به خصوص دخترا که توی دوستیشون و رابطشون با پسرا دنبال ازدواجن و این توی جامعه ما امکانش خیلی کمه که طرف با دوست دختر خودش بمونه (این هم از همون تفکر سنتی که میگه دختر باید آفتاب مهتاب ندیده باشه ناشی می شه)
    روی هم رفته ته حرفم اینه که اگه دنبال دوستی با جنس مخالف هستین، بدونین که هیچ تعهدی توی رابطتون نیست و بنابراین به اون رابطه دل نبدین و بپذیرید که هر لحظه امکان جدایی وجود داره (اسم رابطه طرف مقابلتون با شخص دیگه ای رو هم تو دوستی خیانت نذارید، رابطه ای که توش تعهدی نیست خیانت هم بی معنیه!)

16. کاربران زیر از mahsa_bestgirl87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

QUOTE=naghme;42298]سلام عزیزم

خب مشخصه مدت زیادی باهاش بودی و وابسته شدی، اینکه الان دلتنگ بشی کاملا طبیعیه،
    فراموش کردنش هم زمان میبره پس به خودت فرصت بده

به این دوتا لینک یه سر بزن کمکت میکنه:

1. http://forum.moshaver.co/f125/%D9%81...2%DB%8C-10161/

2. http://forum.moshaver.co/f24/%D8%AA%...1%DB%8C-11420/[/QUOTE]
    سلام مرسی از لینکایی که برام گزاشتید من خیلی سعی می کنم که فراموش کنم ولی بازم نمیتونم یعنی کل زندگیم شده تلاش برای فراموش کردن این ادم یا فکر کردن بهش خیلی سخته

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموش کردن خاطرات

به هر حال شما و هر کسی دیگه که وارد این روابط میشن باید بدونن ...

این روابط یک رابطه آزمون وخطاست و کسی که طاقت اتفاقات غیر منتظره رو نداره بهتره بهش وارد نشه...

خب خدارو شکر کنید که تونستید ایشون رو خیلی زود بشناسید ...

بهتره در این مورد ذهنتون رو خالی کنید و به اینده نگاه کنید ...

و از این اتفاقات بعنوان تجربه ای در زندگی استفاده کنید ...

در روابط عشقی احساسات رو برای مرحله اخر بذارید و با چشم باز حرکت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : فراموش کردن خاطرات

سلام
    مدت 6 ماه معمولا نیازه تا افراد از افکار و افسردگی مربوط به روابط عاطفی شکست خورده خارج بشند, بهتره بیشتر به شبکه دوستان خوب,ورزش,درس,تغذیه سالم,خواب به موقع و کافی, مطالعه بپردازید.

به حال و آینده بپردازید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد