نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فراموش کردن خیانت

941
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن خیانت

با عرض سلام و خسته نباشيد
    من٢٤سالمه ٤ساله كه ازدواج كردم. شوهرم رو خيلى دوست دارم. ولى چند ماه پيش فهميدم كه بهم خيانت كرده. ميخواستم ازش جدا بشم ولى با كلى گريهو زارى و كلى ابراز پشيمونى راضيم كرد كه باهاش بمونم. هر وقت كه اين موضوع يادم مياد ديوونه ميشم نميدونم بايد جيكار كنم خواهش ميكنم كمكم كنيد تا باهاش كنار بيام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره خانواده

[quote=سماء.ص;8662]با عرض سلام و خسته نباشيد
    من٢٤سالمه ٤ساله كه ازدواج كردم. شوهرم رو خيلى دوست دارم. ولى چند ماه پيش فهميدم كه بهم خيانت كرده. ميخواستم ازش جدا بشم ولى با كلى گريهو زارى و كلى ابراز پشيمونى راضيم كرد كه باهاش بمونم. هر وقت كه اين موضوع يادم مياد ديوونه ميشم نميدونم بايد جيكار كنم .
    بعضى وقتها ابراز پشيمونى ميكنه و بهم ميگه خيلى دوست دارم، بدون تو نميتونم زندگى كنم. ولى احساس ميكنم ديگه نميتونم مثل قبل باهاش باشم همش از اين ميترسم كه باز بهم خيانت كنه. نميدونم چيكار كنم. اخلاق خودمم عوض شده همش احساس ميكنم بايد ازش انتقام بگيرم. نه كه بخوام خيانت كنم، همش بد رفتارى ميكنم، هنوزم دوسش دارم خواهش ميكنم كمكم كنيد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1451
    تشکـر
    37
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره خانواده

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ویرایش توسط ana : 01-23-2014 در ساعت 08:08 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد