صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 61 از 61

موضوع: فراموش کردن عشق قبلی

6713
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموش کردن عشق قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    داشتم نگاه میکردم کجا حرف از امار زدم این جمله شما قبلا نمی دونم چی شده جواب ندادم ولی حالا می گم.

نه خانوم اونای که خودشون نگاه داشتند بیل به کمرشون نخورده و مریض نیستند فقط حیا و ابرو و غیرت دارند و به خدای هم که گفته زنا حرام

اعتقاد دارند و عمل می کنند حالا بقیه ندارند نمی خواهد رو بقیه اسم مریض بودن بزارند. در مورد اینکه اینده مشکل بربخورند ، نه مثل اونای که

دوست پسر داشتند به مشکل نمی خورند اول اینکه فکرشون راحته دوم بیماری جنسی و ایدز و روحی ...که ندارند برای ازدواج هم کلک نمی زنند

و بعد ازدواج هم شوهر یا زنش با دوست پسر یا دختر ش مقایسه نمی کنه.
    شما فرمودید دخترها ۲۰ ۲۳ ازدواج می کنند من گفتم امارو ببینید که این همه ادم مجرد بالای ۳۰ سال هست شما نمی دونم با این طور دختر ها هم کلام شدید یا نه ولی من شدم که حالا که ۳۰ ۳۵ سالشونه نه توانستند ازدواج کنند نه دیگه دلشون می اد تازه برن با کسی دوست شن تازه فکرشو نم اصلا راحت نیست کسیم با نیت بی غیرتی و بی ابرویی و یک حیایی ارتباط برقرار نمی کنه به هر حال تو روابط زن و مرد این چیزا به وجود می اد کسایی که طلاق می گیرن هم که دیگه چیزی زیر پا نزاشتند اما اونها هم ضربه می خورند
    همه زن ها هم نمی خوان با مردهایی مثل شما ازدواج کنند که بخوان کلک بزنن
    من هم مشکلم و اینجا مطرح کردم خواستم کسایی که درک می کنند منو بهم کمک کنند شما که کلا از بیخ و بن مخالفی خب خودتون و ناراحت نکنید زحمت بکشید نظری بدید یا طرف ملامت کنید
    من اکرم ناراحتم ناراحتم که کسی و که می خواستم از دست دادم می ترسم این حس برام تکرار نشه همین
    باعث نمی شه کسی بتونه عقایدش و به من تحمیل کنه یا بی احترامی کنه
    شما هم ممنون می شم به افرا ده هم عقیده خودتون کمک کنید اگر دلسوزی دارید اگر هم نیت بی احترامی و ملامته یآ اینکه اینجا من بگم پشیمونم نه من اجازه نمی دم
    ممنون

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفی از امار نزدم گفتم سن ازدواج برای دخترا 21 الی 23 هستش حالا گاها کمتر هم میشه ، حالا شما و یا اون 10 میلیون دختر 30 ساله اون سن خواستگار نداشتند ، یا وقارشون کامل نشده بود یا بچه پولداری پیشنهاد دوستی برای ازدواج نداده بود و یا خواستگار بوده و دوسش نداشته یا طاقچه بالا گذاشته و و و و.... حالا یک دختر خودش تا این سن نمی تونه حفظ کنه هیچی دیگه ....

اره به خود شما و درک تون ربط داره که یک پسر به چه هوای برای خواستگار دختر میاد، این سوال هم به خاطر نظر روشن فکرانه بود که دادید به هر حال ازدواج باید با صداقت باشه .....

در مورد پرسیدن هم خب دختری که ازدواج نکرده اصولا باید دختر باشه حالا جامعه طوری شده یک عده دختر یا بهتر زن پرده می دوزند یا از جلو دختر و از عقب زن و.... هستند پسرای هم به خاطر این به علاوه معاینه بکارت و .... یک سوالی هم می پرسند خدا نکرده بعدا فهمید دختر دروغ گفته و سرش کلاه گذاشته دختر زبونش دراز نباشه که اگر برات مهم بود می پرسیدی و....

البته شما کار خوبی می کنی با پسرای که می پرسند ازدواج نخواهی کرد چون کسی که براش مهم هست حتما معاینه بکارت و.... داره و هم از دوستی و ... می پرسه خب شما صادق هم باشی چه ازدواج صورت بگیره چه نگیره دید اش به شما عوض میشه .

شما از این نظر محترم هستید قابل تحسین نسبت به دختر های که کلک می زنند و کثیف هستند.
    من بخاطر ه صداقت نیست اقای محترم کسی که کل شخصیت منو بزاره زیره پا مرام و معرفت و اخلاق و فداکاری و دوست داشتنه منو نبینه و کلا یک خانم و با یک تکه گوشت بسنجه ترجیح می دم هم کلام نشم چه رسه ازدواج کنم

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنینن نمایش پست ها
    شما فرمودید دخترها ۲۰ ۲۳ ازدواج می کنند من گفتم امارو ببینید که این همه ادم مجرد بالای ۳۰ سال هست شما نمی دونم با این طور دختر ها هم کلام شدید یا نه ولی من شدم که حالا که ۳۰ ۳۵ سالشونه نه توانستند ازدواج کنند نه دیگه دلشون می اد تازه برن با کسی دوست شن تازه فکرشو نم اصلا راحت نیست کسیم با نیت بی غیرتی و بی ابرویی و یک حیایی ارتباط برقرار نمی کنه به هر حال تو روابط زن و مرد این چیزا به وجود می اد کسایی که طلاق می گیرن هم که دیگه چیزی زیر پا نزاشتند اما اونها هم ضربه می خورند
    همه زن ها هم نمی خوان با مردهایی مثل شما ازدواج کنند که بخوان کلک بزنن
    من هم مشکلم و اینجا مطرح کردم خواستم کسایی که درک می کنند منو بهم کمک کنند شما که کلا از بیخ و بن مخالفی خب خودتون و ناراحت نکنید زحمت بکشید نظری بدید یا طرف ملامت کنید
    من اکرم ناراحتم ناراحتم که کسی و که می خواستم از دست دادم می ترسم این حس برام تکرار نشه همین
    باعث نمی شه کسی بتونه عقایدش و به من تحمیل کنه یا بی احترامی کنه
    شما هم ممنون می شم به افرا ده هم عقیده خودتون کمک کنید اگر دلسوزی دارید اگر هم نیت بی احترامی و ملامته یآ اینکه اینجا من بگم پشیمونم نه من اجازه نمی دم
    ممنون
    خانوم پستی بعدی گفتم اکثر اونای که تا اون سن نتونستن ازدواج کنند مقصر خودشون پس خود کرده تدبیر نیست.

در مورد پسرا مثل من کلک بزنن خب چه فرقی می کنه چه پسر باشه یا دختر کلک بزنه ادم کثیفی هستش.

در مورد کمک به شما !! اسم تاپیک دیدم بعد خوندم تا جای که خواستگارات که پول نداشتن پایین تر از کسی دونستی که خودت خوب می دونی چیه صرف داشتن پول گفتم خواستم یک تلنگر بزنم که خواستگارات به خاطر هوای دختر بودنت ا.مدن خواستگار شما همچین تهفه ای نیستی اونا کم بودین و در ضمن اسم عشق هم خراب نکنی

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

من بخاطر ه صداقت نیست اقای محترم کسی که کل شخصیت منو بزاره زیره پا مرام و معرفت و اخلاق و فداکاری و دوست داشتنه منو نبینه و کلا یک خانم و با یک تکه گوشت بسنجه ترجیح می دم هم کلام نشم چه رسه ازدواج کنم
    خانم یک دختر و زن با حیا و پاکدامنی و صداقت اش و دین و ایمون و...می سنجند !! شما هم نمی خواهد شعار بیخود بدهی دختری که نتونه یک تیکه گوشت سالم نگاه داره به هیچ دردی نمی خوره.

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفی از امار نزدم گفتم سن ازدواج برای دخترا 21 الی 23 هستش حالا گاها کمتر هم میشه ، حالا شما و یا اون 10 میلیون دختر 30 ساله اون سن خواستگار نداشتند ، یا وقارشون کامل نشده بود یا بچه پولداری پیشنهاد دوستی برای ازدواج نداده بود و یا خواستگار بوده و دوسش نداشته یا طاقچه بالا گذاشته و و و و.... حالا یک دختر خودش تا این سن نمی تونه حفظ کنه هیچی دیگه ....

اره به خود شما و درک تون ربط داره که یک پسر به چه هوای برای خواستگار دختر میاد، این سوال هم به خاطر نظر روشن فکرانه بود که دادید به هر حال ازدواج باید با صداقت باشه .....

در مورد پرسیدن هم خب دختری که ازدواج نکرده اصولا باید دختر باشه حالا جامعه طوری شده یک عده دختر یا بهتر زن پرده می دوزند یا از جلو دختر و از عقب زن و.... هستند پسرای هم به خاطر این به علاوه معاینه بکارت و .... یک سوالی هم می پرسند خدا نکرده بعدا فهمید دختر دروغ گفته و سرش کلاه گذاشته دختر زبونش دراز نباشه که اگر برات مهم بود می پرسیدی و....

البته شما کار خوبی می کنی با پسرای که می پرسند ازدواج نخواهی کرد چون کسی که براش مهم هست حتما معاینه بکارت و.... داره و هم از دوستی و ... می پرسه خب شما صادق هم باشی چه ازدواج صورت بگیره چه نگیره دید اش به شما عوض میشه .

شما از این نظر محترم هستید قابل تحسین نسبت به دختر های که کلک می زنند و کثیف هستند.
    ممنون از وقته زیادی هم که برای مشکل من گذاشتید من احساس کردم که اینجا محیطی هست که افراد به هم کمک می کنند تا مشکلاتشان حل بشد نه اینکه کسی که مشکلش و مطرح کرد بقیه اجازه به خودشون بدن اون فرد قضاوت کنند یا بی احترامی یا ملامت کنند اگر همچنین محیطی هست که متاسفم مشکلم و اینجا مطرح کردم چون الحمدالله انقدر تو زندگی درست عمل کردم و موفقم که نمی تونم اجازه بدم کسی منو ببره زیره سوال
    از شما هم ممنون ترجیح می دم بحث با شمارو ادامه ندم از نظر بقیه دوستان استفاده کنم تا مشکلم حل بشه
    موفق باشید

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم یک دختر و زن با حیا و پاکدامنی و صداقت اش و دین و ایمون و...می سنجند !! شما هم نمی خواهد شعار بیخود بدهی دختری که نتونه یک تیکه گوشت سالم نگاه داره به هیچ دردی نمی خوره.
    به درده شما نمی خوره تعریف من و شما از صداقت و حیا و پاکدامنی فرق داره لازم نیست با هم بحث کنیم

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم پستی بعدی گفتم اکثر اونای که تا اون سن نتونستن ازدواج کنند مقصر خودشون پس خود کرده تدبیر نیست.

در مورد پسرا مثل من کلک بزنن خب چه فرقی می کنه چه پسر باشه یا دختر کلک بزنه ادم کثیفی هستش.

در مورد کمک به شما !! اسم تاپیک دیدم بعد خوندم تا جای که خواستگارات که پول نداشتن پایین تر از کسی دونستی که خودت خوب می دونی چیه صرف داشتن پول گفتم خواستم یک تلنگر بزنم که خواستگارات به خاطر هوای دختر بودنت ا.مدن خواستگار شما همچین تهفه ای نیستی اونا کم بودین و در ضمن اسم عشق هم خراب نکنی
    شما پرسیدین ازشون چرا اومدن ؟
    طوری بودم که اومدن دیگه
    منم نگفتم پول ندارن کمترن
    گفتم از نظره ظاهری و مادی پایین ترن
    شما م هر چی می خوایی بگو من دیگه جواب نمی دم

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

نازنين جون اميدوارم مشكلت حل شه

9. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

يكم زمان نياز داري كه هم خودت ارووم شي هم بتوني اوني كه مي خواي و وارد زندگيت كني
    فقط با زمان مي توني به ارامش برسي

10. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29348
    تشکـر
    11
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    يكم زمان نياز داري كه هم خودت ارووم شي هم بتوني اوني كه مي خواي و وارد زندگيت كني
    فقط با زمان مي توني به ارامش برسي
    ممنون عزیزم

11. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

ممنون عزیزم
    واست يك پيام تو خصوصي فرستادم لطفا بخونش

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد