نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فکرایی که زندگیمو مختل کرده

1057
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

فکرایی که زندگیمو مختل کرده

سلام دوستای عزیز
    من یه مدتیه که ازدواج کردم وهمسرمو خیلی دوست دارم،چون اون خیلی مهربونه و مرد ایده آل منه،فقط یه مشکلی هست اینکه من از چشم بد خیلی میترسم و همش فکر میکنم که اگه از همسرم پیش کسی تعریفی بکنم مارو چشم میزنه،و همش فکرای بد میاد تو سرم اینکه نکنه همسرمو خدایی نکرده از دست بدم،یا بهم خیانت کنه،همش چون حس میکنم این فکرا تو ذهنم میاد امکان داره اتفاق بیوفته چون خیلی به قدرت ذهن معتقدم که به هرچی که فکر کنی برات اتفاق میوفته این فکرا شادی زندگیمو ازم گرفته و واقعا داره آزارم میده چیکار کنم که دیگه به این چیزا فکر نکنم،لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : فکرایی که زندگیمو مختل کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ti Ti نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز
    من یه مدتیه که ازدواج کردم وهمسرمو خیلی دوست دارم،چون اون خیلی مهربونه و مرد ایده آل منه،فقط یه مشکلی هست اینکه من از چشم بد خیلی میترسم و همش فکر میکنم که اگه از همسرم پیش کسی تعریفی بکنم مارو چشم میزنه،و همش فکرای بد میاد تو سرم اینکه نکنه همسرمو خدایی نکرده از دست بدم،یا بهم خیانت کنه،همش چون حس میکنم این فکرا تو ذهنم میاد امکان داره اتفاق بیوفته چون خیلی به قدرت ذهن معتقدم که به هرچی که فکر کنی برات اتفاق میوفته این فکرا شادی زندگیمو ازم گرفته و واقعا داره آزارم میده چیکار کنم که دیگه به این چیزا فکر نکنم،لطفا کمکم کنید
    سلام دوست گلم

حتی ممکن است ما خودمون خودمون رو چشم کنیم
    حضرت صادق علیه السلام فرمود: «تاثیر چشم زدن حق است و امین نیستی که چشم تو در خودت یا در دیگری تاثیر کند. پس اگر از تاثیر چشم می ‌ترسی سه مرتبه بگو: ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم.
    از مولای متقیان حضرت علی(ع) نیز در نهج البلاغه مطلبی در این زمینه آمدهاست که: العین حق والرقی حق ؛ چشم زخم حق است و توسل به دعا برای دفع آن نیز حق است{M، (جمله 400 کلماتقصار).
    برای جلوگیری از آن، دادن صدقه و خواندن دعاهایی که سفارش شده است از جمله؛ خواندن دو سوره معوذتین «قل اعوذ برب الناس» و «قل اعوذ برب الفلق»، آیة‏الکرسی تکرار ذکر «لاحول ولا قوة الا بالله» و آیه «و ان یکاد الذین کفروا..

دعا بخون و هروز صدقه بزار خدا از خودت و همسرت مراقبت میکنه و نگران نباش
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فکرایی که زندگیمو مختل کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام دوست گلم

حتی ممکن است ما خودمون خودمون رو چشم کنیم
    حضرت صادق علیه السلام فرمود: «تاثیر چشم زدن حق است و امین نیستی که چشم تو در خودت یا در دیگری تاثیر کند. پس اگر از تاثیر چشم می ‌ترسی سه مرتبه بگو: ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم.
    از مولای متقیان حضرت علی(ع) نیز در نهج البلاغه مطلبی در این زمینه آمدهاست که: العین حق والرقی حق ؛ چشم زخم حق است و توسل به دعا برای دفع آن نیز حق است{M، (جمله 400 کلماتقصار).
    برای جلوگیری از آن، دادن صدقه و خواندن دعاهایی که سفارش شده است از جمله؛ خواندن دو سوره معوذتین «قل اعوذ برب الناس» و «قل اعوذ برب الفلق»، آیة‏الکرسی تکرار ذکر «لاحول ولا قوة الا بالله» و آیه «و ان یکاد الذین کفروا..

دعا بخون و هروز صدقه بزار خدا از خودت و همسرت مراقبت میکنه و نگران نباش
    خیلی ممنونم سمیراه جان بابت راهنماییت حرفات بهم آرامش داد

5. کاربران زیر از Ti Ti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)