نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فکر کردن به اینده و ازدواج

1159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25018
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question فکر کردن به اینده و ازدواج

من چهارم دبیرستان و کنکور را پیش رو دارم اما فکرم زیاد درگیر آینده میشه رویا پردازی و بیشتر به فکر میره به سمت کار کردن پول دراوردن ازدواج همسرداری تا درس البته که بیشتر وقت خودم را با درس و مدرسه میگذرانم اما باز هم فکرم مشغول می شود.حس میکنم اگر شرایطش ممکن بود و میتونستم ازدواج کنم شاید این مشکلم حل میشد و البته تنها بودنم گرایش دارم به جنس مخالف نه بدلایل جنسی بلکه بیشتر از نظر عاطفی لطفا راه حلی پیش روی من بزارید که از 1 رویا پردازی 2 ازدواج و جنس مخالف بیام بیرون چون تا ده سال اینده ام فکر نمیکنم بتونم ازدواج کنم ممنون.

2. کاربران زیر از S.Mohammad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فکر کردن به اینده و ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Mohammad نمایش پست ها
    من چهارم دبیرستان و کنکور را پیش رو دارم اما فکرم زیاد درگیر آینده میشه رویا پردازی و بیشتر به فکر میره به سمت کار کردن پول دراوردن ازدواج همسرداری تا درس البته که بیشتر وقت خودم را با درس و مدرسه میگذرانم اما باز هم فکرم مشغول می شود.حس میکنم اگر شرایطش ممکن بود و میتونستم ازدواج کنم شاید این مشکلم حل میشد و البته تنها بودنم گرایش دارم به جنس مخالف نه بدلایل جنسی بلکه بیشتر از نظر عاطفی لطفا راه حلی پیش روی من بزارید که از 1 رویا پردازی 2 ازدواج و جنس مخالف بیام بیرون چون تا ده سال اینده ام فکر نمیکنم بتونم ازدواج کنم ممنون.

اینکه در مورد آینده خودتون فکر میکنید بسیار خوبه ولی بدونید دوست عزیز اگر پیشگویی کنید

در این صورت فقط انتظار خودتون رو افزایش دادید که ممکنه به نتیجه دلخواه هم نرسه

پس تصویری که دوست دارید رو روی کاغذ بیارید و هر روز بهش فکر کنید و بعد برای رسیدن به اون تلاش کنید

تلاش شما هرچند کم میتونه قدم اول در مسیری طولانی باشه و یک حرکت رو به جلو

پس با ناامیدی اگر کاری درست شده بود ، اینقدر مضطرب و نگران نبودید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فکر کردن به اینده و ازدواج

من 30سالمه با معقوله ازدواج کنار نمیام واصلا موندم که باید ازدواج کرد یانه. کلا ازدواج واسم یک مخاطره بزرگه وبعدش داشتن بچه ودردسرای اون بیشتر به ازدواج نکردنم کمک کرده از طرفی احساس میکنم من نمیتونم مسولیت یک زندگی رو بر عهده بگیرم.اصلا فکر کردن به اینکه باید با یک جنس مخالف درمورد ازدواج حرف زد خیلی خجالت میکشم نمیتونم اصلا با طرف صحبت کنم وارتباط برقرارکنم من اصلا باید چکار کنم ؟
    ویرایش توسط mohammad365 : 01-11-2016 در ساعت 12:22 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد