نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: قهر دوره نامزدی

1426
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    تشکر شده 59 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

قهر دوره نامزدی

سلام.پسری هستم که با نامزدم سر بعضی مسائل بحثمون شده...مثلا وقتی که قهر میکنه نمیتونم چطور از دلش بیارم چطور آرومش کنم تا دلخوریش تموم شه واسه همینه که خودم عصبی میشم و کارو بدتر میکنم و همین باعث ناراحتی بینمونه...
    چطور نازشو بکشم
    میگ خودخواهی چی کنم خو
    لطفا پستو انتقال ندین یا اسمشو عوض نکنین.
    ویرایش توسط احسان1990 : 12-11-2016 در ساعت 12:14 AM
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تو رو خدا کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان1990 نمایش پست ها
    سلام.پسری هستم که با نامزدم سر بعضی مسائل بحثمون شده...مثلا وقتی که قهر میکنه نمیتونم چطور از دلش بیارم چطور آرومش کنم تا دلخوریش تموم شه واسه همینه که خودم عصبی میشم و کارو بدتر میکنم و همین باعث ناراحتی بینمونه...
    چطور نازشو بکشم
    میگ خودخواهی چی کنم خو
    اگر واقعا قصد دارین نازکشی کنین بهش زنگ بزنین و قربون صدقش برین و باهمین روش ازش عذرخواهی کنین(البته اگر میدونین واقعا تقصیر از خودتونه).و بعدم یکم ازش تعریف و تمجید کنید.یا ببرینش بیرون یا براش یه چیزی بخرین که سورپرایز شه.این مورد اخری فکر کنم خیلی خانوما رو خوشحال میکنه.این چیزایی بود که به ذهن بنده میرسید.
    امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

3. 2 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

.....
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30156
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام میشه لطفا سنتون رو بگید؟هم خودتون هم خانمتون
    به نظر من دختر اگ بالغ باشه قهر نمیکنه راه های زیادی هس ک بتونه خودشو برا شما لوس کنه و تو دلتون جا کنه اما ایشون روش قهر و استفاده کرده این روش باعث میشه به مرور زمان کدورت بینتون بیشتر بشه
    به نظر من شما اجازه ندید ک زمان قهرتون طولانی بشه زود از دلش در بیارید بهش بگید خیلی دوست دارمو طاقت قهرتو ندارم و حسابی قربون صدقش برید این میشه ناز کشیدن

7. کاربران زیر از fereshte.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

ببين اگه ميگفتي چند سالته چند سالشه بهتر بود ولي خب عيبي نداره ،ببين اين مسائل واسه همه پيش مياد و عاديه ب نظرم زيادي با نامزدت ور ميري ي خورده خودتو كنترل كن و ب اندازه محبت كن الان توي دوره ي حساسي هستي و خيلي بايد حواست باشه چون اگه محبتت كم باشه اينده مشكل ساز ميشه و هم اگه بيش از حد باشه مشكل ساز ميشه...سعي كن اول خودتو كاراتو كنترل كني پسر بايد با حرف و كاراش دخترو جذب خودش كنه و دختر با اشوه و لمس مردشو جذب خودش كنه...اينا خيلي مهمه ك توي دوره ي نامزدي دختر فك نكنه ك تو واسه جنسي ميخاييش...البته بعضيا خوشحال ميشن ولي اكثرن ميخان شوهرشون بهشون ثابت كنه و تو هم با حرف زدن و كارايي ك دوست داره رو انجام بده ك بهش ثابت بشه واقعا دوستش داري

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    اگر واقعا قصد دارین نازکشی کنین بهش زنگ بزنین و قربون صدقش برین و باهمین روش ازش عذرخواهی کنین(البته اگر میدونین واقعا تقصیر از خودتونه).و بعدم یکم ازش تعریف و تمجید کنید.یا ببرینش بیرون یا براش یه چیزی بخرین که سورپرایز شه.این مورد اخری فکر کنم خیلی خانوما رو خوشحال میکنه.این چیزایی بود که به ذهن بنده میرسید.
    سلام.نگاه کنین تو اون لحظه خیلی لج میکنه و سرد میشه ظاهرا!!!جواب نمیده و اینم باعث عصبی شدن من میشه متاسفانه..اگ مثلا دلخوریش بی دلیله بازم ناز میکنه اگ نازشو نکشم دیگ همش میگ تو ب فکر من نیسیو باید تا اخر عمر ناز کشیدنو ب گور ببرم،واقعا نمیدونم چی کنم بعضی دلخوریاش حقشه بعضیاش اصلا..بنظرم دنبال بهونس تا هی نازشو بکشم اخه این ک نشد...واقعا عاشقشم دوستش دارم اونم همینطوره ولی خب بعضی اختلافایی داریم ک باید حل شن اما نمیدونم چجوری
    امضای ایشان
    زندگی عشق است/عشق افسانه نیست/آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست/عشق آن نیست که هرلحظه کنارش باشی/عشق آن است که هرلحظه به یادش باشی

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte.t نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا سنتون رو بگید؟هم خودتون هم خانمتون
    به نظر من دختر اگ بالغ باشه قهر نمیکنه راه های زیادی هس ک بتونه خودشو برا شما لوس کنه و تو دلتون جا کنه اما ایشون روش قهر و استفاده کرده این روش باعث میشه به مرور زمان کدورت بینتون بیشتر بشه
    به نظر من شما اجازه ندید ک زمان قهرتون طولانی بشه زود از دلش در بیارید بهش بگید خیلی دوست دارمو طاقت قهرتو ندارم و حسابی قربون صدقش برید این میشه ناز کشیدن
    هردومون20..اره اینو قبول دارم که لوس شدن راهایی داره اصن دختر و لوس بودنش!!!
    منظور منم همینه گاهی همینارو میگم گاهی عصبی میشم بدتر میش قهرش
    امضای ایشان

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amlas نمایش پست ها
    ببين اگه ميگفتي چند سالته چند سالشه بهتر بود ولي خب عيبي نداره ،ببين اين مسائل واسه همه پيش مياد و عاديه ب نظرم زيادي با نامزدت ور ميري ي خورده خودتو كنترل كن و ب اندازه محبت كن الان توي دوره ي حساسي هستي و خيلي بايد حواست باشه چون اگه محبتت كم باشه اينده مشكل ساز ميشه و هم اگه بيش از حد باشه مشكل ساز ميشه...سعي كن اول خودتو كاراتو كنترل كني پسر بايد با حرف و كاراش دخترو جذب خودش كنه و دختر با اشوه و لمس مردشو جذب خودش كنه...اينا خيلي مهمه ك توي دوره ي نامزدي دختر فك نكنه ك تو واسه جنسي ميخاييش...البته بعضيا خوشحال ميشن ولي اكثرن ميخان شوهرشون بهشون ثابت كنه و تو هم با حرف زدن و كارايي ك دوست داره رو انجام بده ك بهش ثابت بشه واقعا دوستش داري

مشکل اینجاس محبتم گاهی اوقات تو قهر صفر میش گاهی اوقات خیلی زیااااااد،اصن تعادل ندارم تو محبت کردن..ن والا من واس جسمش نمیخوامش خدایی،هرچند بعدا نیازه ولی من عاشق روحشم رفتاروکردارش!
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از احسان1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

چطور نازشو بکشم
    میگ خودخواهی چی کنم خو
    سلام

متاسفم عزیز ولی نامزدی همینه برای شناخت بیشتر همدیگر و قرار نیست ناز و ناز کشی و.... باشه!!!

و ممکنه تکرار میکنم ممکنه شما اصلا به درد همدیگر نخورید پس بنابراین بهتره هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور حاذق ما در شهر خود رجوع کنید جهت تست شخصیتی و ازدواج تا ببینید اصلا به درد هم میخورید و یا خیر

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

سلام.نگاه کنین تو اون لحظه خیلی لج میکنه و سرد میشه ظاهرا!!!جواب نمیده و اینم باعث عصبی شدن من میشه متاسفانه..اگ مثلا دلخوریش بی دلیله بازم ناز میکنه اگ نازشو نکشم دیگ همش میگ تو ب فکر من نیسیو باید تا اخر عمر ناز کشیدنو ب گور ببرم،واقعا نمیدونم چی کنم بعضی دلخوریاش حقشه بعضیاش اصلا..بنظرم دنبال بهونس تا هی نازشو بکشم اخه این ک نشد...واقعا عاشقشم دوستش دارم اونم همینطوره ولی خب بعضی اختلافایی داریم ک باید حل شن اما نمیدونم چجوری
    خب اگر میگین دنبال بهونس تا نازشو بکشین یه کاری کنین که هم نازشو بکشین هم قهر نکنه.اکثر اوقات بهش علاوه بر ابراز علاقه عملی،ابراز علاقه زبونی بکنین.خانوما این نوع ابراز علاقه رو دوست دارن و تحت تاثیر هم قرار میگیرن.این خودش یه نوع ناز کشیدنه دیگه.تو جمع هم ازش تعریف و تمجید کنید(علاوه بر تعریف و تمجید در خلوت خودتون).
    امضای ایشان

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قهر دوره نامزدی

توجیه های بالغانه قهر
    گاهی اوقات توجیه های بالغانه ای مثل «نیاز به کمی فاصله داریم»، «باید از او دور شوم تا خودم را درک کنم»، «باید من را از دست بدهد تا قدرم را بداند» و... برای قهر مطرح می شود. اما باید بدانید که قهر در هیچ شرایطی نمی تواند به اندازه گفتگو، حل مساله و راهنمایی گرفتن از یک مشاور موثر باشد. با تمام این ها می خواهیم به شما بگوییم چطور مانع از کشیده شدن یک رابطه به مرحله قهر شوید.

شما هم قهر می کنید؟
    اگر شما طرف قهر کن ماجرا هستید، باید بدانید نقطه جوش پایینی دارید و مهارت های حل مساله را نیاموخته اید. یکی از جنبه های بلوغ روانی مورد نیاز ازدواج، همین مهارت های حل مساله است که با توانایی شنیدن صحبت های طرف مقابل، بیان صحیح خواسته ها، همدلی کردن و نگاه کردن به مسائل از زاویه دید طرف مقابل به دست می آید.

این بار که درباره یک موضوع با طرف مقابل تان به اختلاف برخوردید و چاره را در کناره گیری و قهر دیدید، این مربع را در ذهن بیاورید:
    درست شنیدن، درست گفتن، همدلی کردن و رسیدن به نقطه مشترک.
    خودتان را مجبور کنید پای صحبت های نامزدتان بنشینید و بدون موضع گیری، پریدن در حرف های او، قضاوت و حدس زدن منظور و مقصودش، حرف های او را گوش کنید.
    هر جا برایتان ابهام داشت از او سوال کنید و درکی که از صحبت هایش داشته اید را با خودش در میان بگذارید تا در صورت نیاز آن را اصلاح کند.

ضلع بعدی این مربع، درست گفتن است. در گفتگویی که با نامزدتان دارید، خلاصه و شفاف صحبت کنید.
    منظورمان این نیست که او را با صراحت بیش از حد برنجانید اما به یاد داشته باشید تعارفی بودن، حاشیه رفتن و باز کردن ماجراهایی که مربوط به گذشته بوده، هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. خواسته، نارضایتی و راه حل پیشنهادی تان را بگویید و سعی کنید به نقطه مشترک برسید.

ضلع سوم، همدلی کردن است. برای این کار باید سعی کنید از زاویه دید نامزدتان به موضوعات نگاه کنید. کار سختی نیست. با کمی تمرین به این مهارت می رسید.

اگر با شخصیتی که مدام قهر می کند رو به رو هستید، کار سختی دارید. باید با صبوری با او مدارا کنید و با گفتگوهای طولانی و پی در پی درباره یک مساله، سعی کنید به بیان او نزدیک شوید و با زبان مشترک درباره مسائل صحبت کنید

و ضلع آخر، چیزی است که صبوری شما را می طلبد. بعد از گفتن و شنیدن و همدلی، باید دستاوردهای مکالمه تان را یک کاسه کنید و از آن نتیجه ای بگیرید. نتیجه ای که مورد رضایت هر دو شما است. یک نکته مهم این است که بعضی مسائل هیچ وقت مورد تایید هر دو نفر قرار نمی گیرند. در چنین شرایطی گذشت و چشم پوشی از خواسته خود راهکاری است که باید انتخاب کنید. اما مراقب باشید گذشت همیشه از طرف یکی از شما اتفاق نیفتد. فداکاری و گذشت یک تعامل دو طرفه است که هر کدام از شما باید در آن سهمی داشته باشید.

اگر نامزدتان قهر کرد
    شما مدتی بعد از آشنایی و نامزدی، تقریبا متوجه روحیات همسرتان می شوید. می دانید چه چیزهایی او را می رنجاند یا عصبانی می کند و چطور باید مراقب باشید تا اختلافی بینتان به وجود نیاید. اگر با شخصیتی که مدام قهر می کند رو به رو هستید، کار سختی دارید. باید با صبوری با او مدارا کنید و با گفتگوهای طولانی و پی در پی درباره یک مساله، سعی کنید به بیان او نزدیک شوید و با زبان مشترک درباره مسائل صحبت کنید. باید سعی کنید مربع حل مساله را در رابطه خود ترسیم کرده و طبق آن پیش بروید. کم کم می توانید اضلاع این مربع را برای نامزدتان جا بیندازید و یک الگوی بحث و حل مساله در رابطه تان تعریف کنید.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم عزیز ولی نامزدی همینه برای شناخت بیشتر همدیگر و قرار نیست ناز و ناز کشی و.... باشه!!!

و ممکنه تکرار میکنم ممکنه شما اصلا به درد همدیگر نخورید پس بنابراین بهتره هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور حاذق ما در شهر خود رجوع کنید جهت تست شخصیتی و ازدواج تا ببینید اصلا به درد هم میخورید و یا خیر

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    نگا کنین دوست عزیز..ما واقعا عشق همیم و همو دوست داریم و همو میخواییم و همینطور وجه تشابه زیادی هم با هم داریم فقط چنتا اختلاف هست که اونم طبیعیه اخه هیچ انسانی هیچ دوزوجی مث هم نیسن و باید اونارو حل کرد
    امضای ایشان

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4445
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    خب اگر میگین دنبال بهونس تا نازشو بکشین یه کاری کنین که هم نازشو بکشین هم قهر نکنه.اکثر اوقات بهش علاوه بر ابراز علاقه عملی،ابراز علاقه زبونی بکنین.خانوما این نوع ابراز علاقه رو دوست دارن و تحت تاثیر هم قرار میگیرن.این خودش یه نوع ناز کشیدنه دیگه.تو جمع هم ازش تعریف و تمجید کنید(علاوه بر تعریف و تمجید در خلوت خودتون).
    تشکر فراوان از شما
    امضای ایشان

18. کاربران زیر از احسان1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : قهر دوره نامزدی

چطور نازشو بکشم
    میگ خودخواهی چی کنم خو
    سلام خیلی خوبه که به دنبال رفع مشکل بینتون هستید شما اگر سعی کنید جنس زن رو

بشناسید و بهتر درک کنید زمان پیدایش اختلافات خوب میتونید رابطتون رو مدیریت کنید

برای اینکار باید کاملا خودتون رو بزارید جای طرف مقابلتون

زنها عاشق همدلی و درک شدن هستند تایپیک زیرو مطالعه کنید

تا یاد بگیرید وقتی همسرتون دلگیرن چطور باهاشون همدردی کنید

http://forum.moshaver.co/f124/%D9%87...-%D8%9F-31054/
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

20. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نگا کنین دوست عزیز..ما واقعا عشق همیم و همو دوست داریم و همو میخواییم و همینطور وجه تشابه زیادی هم با هم داریم فقط چنتا اختلاف هست که اونم طبیعیه اخه هیچ انسانی هیچ دوزوجی مث هم نیسن و باید اونارو حل کرد
    صد در صد حرفتون درسته. ولی اختلاف مکمل داریم و متضاد و...... که گاهی غیر قابل حله و گاهی هم قابل حل بهتر اینه که همانطور که عرض کردم مراجعه کنید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل اینجاس محبتم گاهی اوقات تو قهر صفر میش گاهی اوقات خیلی زیااااااد،اصن تعادل ندارم تو محبت کردن..ن والا من واس جسمش نمیخوامش خدایی،هرچند بعدا نیازه ولی من عاشق روحشم رفتاروکردارش!
    خب ديگه خودت بايد كنترلشو دست بگيري قرار نيست كه همه بلد باشن ،كم كم ياد ميگيري...يادت باشه بزرگان ساخته ميشوند زاده نميشوند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد