نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: لجاجت در رابطه دوستی

948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14403
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question لجاجت در رابطه دوستی

سلام
    همین اول بگم که ببخشید متنم طولانی هست!
    مشکلم امانمو بریده!!!
    من یه پسر ۲۲ ساله هستم و اصلا از کمک گرفتن خوشم نمیاد همه مشکل هام رو خودم حل میکنم
    اما برای این مشکلم تقریبا یه راه سراغ داشتم که جواب نداد یه راه دیگه هم توی نظرم هست که با عقایدم سازگار نیست و انجامش ندادم
    من یه فامیل دارم که ۲سال از من بزرگتره و همیشه سعی داره توی جمع خودشو از من بهتر نشون بده و انگار اومده جنگ و میخواد برنده بشه دیدش کلا همینه اما من دوس ندارم اینطوری رفتار کنم من فک میکنم اودیم که زندگی کنیم نه اینکه روی هم رو کم کنیم یا همچین چیزی
    مثلا وقتی گروهی بیرون میریم نیت چیه؟طبیعتا این که خوش بگذرونیم بگیم بخندیم و این کارا اما وقتی ما میریم بیرون باهم (چنتا خانواده) انگار رفتیم جنگ و اون شروع میکنه جلب توجه کردن و مثلا وقتی یه بازی داریم میکنیم من نیتم فقط اینکه خوش بگذره به همه اما اون هی از خودش تعریف میکنه و میخواد منو کم رنگ کنه
    من از لحاظ علمی و دانشگاهی خیلی بهتر از اون هستم و هیچ وقت سعی نکردم این رو توی سر اون یا هر کس دیگه بزنم چون خیلی بی معنی میدونم این کارو من فک میکنم ما اومدیم تا از زندگی لذت ببریم کسی رو هم اذیت نکنیم
    من از کنار خانواده بودن با دوستام بیرون رفتن کار کردن روی رشته مورد علاقهم و کمک کردن به مردم رو دوس دارم و با هیچ کسی جنگ ندارم اما این کار اون منو اذیت میکنه
    راه اولی که به ذهنم رسید دوستی بود
    من گفتم شاید اون فک میکنه منم همین قصد رو دارم و برای اینکه رفع سوتفاهم بشه خودم پا پیش گذاشتم و سعی کردم با اون دوست بشم و توانایی هامون رو با هم ادغام کنیم و فک میکردم خیلی صمیمی هم بشیم و اون هم استقبال کرد از این
    کار من اما دست از شاخو شونه کشیدن برنداشت و مدام سعی داره بگه بهتره
    راه دومی که به ذهنم رسید این بود که منم مثل اون رفتار کنم و هرچی گفت جوابش رو بدم و حتی منم سعی در ضایع کردن اون بکنم و منم بشم لنگه اون اما همونطور که گفتم من این کارارو دوس ندارم
    راه سومم این بود که کلا توی جمعی که این جور افراد هستن وارد نشم و با افرادی که باهاشون راحتم زندگی کنم
    اما میترسم این کار من رو بی عرضه و ترسو بکنه و انگار فرار کردم
    خواهش دارم راهنماییم کنید تا از این مخمصه دربیام
    ممنون از لطفتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : جنگ!

سلام.مرسی متنتون زیادم طولانی نبود.

به نظر من به رفتار ایشون اهمیت ندین.حتی میتونید ازش

تعریف ام کنید.

3. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14403
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : جنگ!

مرسی
    فک کنم خیلی خلاصه یه راهنمایی خوب کردید!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : لجاجت در رابطه دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط aliiiiiiii نمایش پست ها
    سلام
    همین اول بگم که ببخشید متنم طولانی هست!
    مشکلم امانمو بریده!!!
    من یه پسر ۲۲ ساله هستم و اصلا از کمک گرفتن خوشم نمیاد همه مشکل هام رو خودم حل میکنم
    اما برای این مشکلم تقریبا یه راه سراغ داشتم که جواب نداد یه راه دیگه هم توی نظرم هست که با عقایدم سازگار نیست و انجامش ندادم
    من یه فامیل دارم که ۲سال از من بزرگتره و همیشه سعی داره توی جمع خودشو از من بهتر نشون بده و انگار اومده جنگ و میخواد برنده بشه دیدش کلا همینه اما من دوس ندارم اینطوری رفتار کنم من فک میکنم اودیم که زندگی کنیم نه اینکه روی هم رو کم کنیم یا همچین چیزی
    مثلا وقتی گروهی بیرون میریم نیت چیه؟طبیعتا این که خوش بگذرونیم بگیم بخندیم و این کارا اما وقتی ما میریم بیرون باهم (چنتا خانواده) انگار رفتیم جنگ و اون شروع میکنه جلب توجه کردن و مثلا وقتی یه بازی داریم میکنیم من نیتم فقط اینکه خوش بگذره به همه اما اون هی از خودش تعریف میکنه و میخواد منو کم رنگ کنه
    من از لحاظ علمی و دانشگاهی خیلی بهتر از اون هستم و هیچ وقت سعی نکردم این رو توی سر اون یا هر کس دیگه بزنم چون خیلی بی معنی میدونم این کارو من فک میکنم ما اومدیم تا از زندگی لذت ببریم کسی رو هم اذیت نکنیم
    من از کنار خانواده بودن با دوستام بیرون رفتن کار کردن روی رشته مورد علاقهم و کمک کردن به مردم رو دوس دارم و با هیچ کسی جنگ ندارم اما این کار اون منو اذیت میکنه
    راه اولی که به ذهنم رسید دوستی بود
    من گفتم شاید اون فک میکنه منم همین قصد رو دارم و برای اینکه رفع سوتفاهم بشه خودم پا پیش گذاشتم و سعی کردم با اون دوست بشم و توانایی هامون رو با هم ادغام کنیم و فک میکردم خیلی صمیمی هم بشیم و اون هم استقبال کرد از این
    کار من اما دست از شاخو شونه کشیدن برنداشت و مدام سعی داره بگه بهتره
    راه دومی که به ذهنم رسید این بود که منم مثل اون رفتار کنم و هرچی گفت جوابش رو بدم و حتی منم سعی در ضایع کردن اون بکنم و منم بشم لنگه اون اما همونطور که گفتم من این کارارو دوس ندارم
    راه سومم این بود که کلا توی جمعی که این جور افراد هستن وارد نشم و با افرادی که باهاشون راحتم زندگی کنم
    اما میترسم این کار من رو بی عرضه و ترسو بکنه و انگار فرار کردم
    خواهش دارم راهنماییم کنید تا از این مخمصه دربیام
    ممنون از لطفتون

منم با نظر دوستمون موافقم

اتفاقا" نباید رابطه خودتون رو کمرنگ کنید چون طرح دوستی از جانب شما بوده پس بهتره در این مورد بهش نزدیک بشید

و در این مواقع تا میتونید ازش تعریف کنید و تشویقش کنید که کارهایی رو انجام بده

اتفاقا" میتونید به خاطر طمعی که در خودبرتر بینی داره ، خیلی از کارها رو به ایشون محول کنید

اینطوری نه تنها از ارزش شما کم نخواهد شد بلکه در چنین جمع هایی راحت تر و آسوده تر میتونید لذت ببرید

6. 4 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

مشک آن است که خودببویدنه آنکه عطاربگوید..دوست عزیزدیدگاه شمانسبت به خودتون مهمترازهمه چیزه همینکه خودتون میدونیدچقدراستعدادهادارید کافیه..
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

8. کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14403
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

روی راهنماییاتون فکر میکنم
    من اصلا این روش رو امتحان نکردم
    در جریان نتیجه میزارمتون
    خیلی ممنون

10. 2 کاربران زیر از aliiiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد