نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس ناراحتی از کدورت پیش آمده

1056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35203
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس ناراحتی از کدورت پیش آمده

سلام دوستان من نزدیک سه ساله نامزدم دارم یعنی حلقه کردم و نامزدمو هم خیلی دوست دارم الان دو هفته مونده که عقد کنم تو این مدت رابطه عاشقانه و عالی داشتیم و از محبت و وفاداری هیچی ازش کم ندیدم چند وقت پیش عید سعید قربان بود و من سنی هستم پیش ما رسم هست مثل عید نوروز شما سفره میندازیم و مردای فامیل برا عید دیدنی میان نامزدم و دوستاش اومدن و رفتن بعد از اونا داداشم و دوستاش اومد -همراه دوستای داداشم نامزد قبلیم هم بود و من به قدری عصبانی شدم که این اومده خونمون که نگو دوست داداشم نیس اما یه دوستی داره داداشم که هم با اون صمیمیه و هم با داداشم رفته که دوستشه بیاره و باهم بیان خونمون اون هم اونجا بوده و با هم ساوار ماشین شدن تا اومدن به خونه ما- این ادم خیلی بیشعوره نمیتونس بگه شما برین ک من عمو یا دایم میان خونمون و سوار ماشین نشه همراه داداشم و نیاد خونمون من افکارم و ذهنم از همون روز عید بهم ریختست تا این مدت اصلا بهش فک نمیکردم اما از وقتی اومده خونمون همش تو ذهنمه حتی این موضوع تو رابطه من و نامزدم هم تاثیر داره میزاره و نامزدم فهمید و من هم عصبانی شدم یه کار اشتباهی کردم رفتم تو اینستا دنبال پیج دوستش گشتم و فالو کردمش و گفتم حالا که این اینکارو میکنه منم این دوستشو فالو میکنم تا عکسایی ک من و نامزدم ت اینستا میزاریم و ببینه و نشون نامزد قبلیم بده و بفهمه که چقد من عاشق نامزدمم البته با این کار روحیه خودمو داغون تر کردم چون اون هم عکس خودشو و نامزد قبلیم که دوستش باشه میزاشت و من بیشتر ناراحت میشدم اما متاسفانه نامزد فعلیم فهمید و گفت این چه کاریه کردی و خلاصه ناراحت شد سرم داد نزد اخم نکرد اما منو نصیحت کرد و منم بسیار شرمنده شدم از برخورد منطقانش گفت نمیدونم دلیلت چی بوده که رفتی فالو کردیش اما اصلا کارت درست نبوده و خیلی اروم فهمون بهم و از گوشیم بلاک کرد اینستایه دوستش رو خلاصه که بگم الان اوضاع روحی هردمون بهم ریختست من چطور میتونم این رابطه رو مثل روز اول برگردونم و هردومون از این حال و هوا در بیایم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : حال روحیه خوبی ندارم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    کسی نیس راهنمایی کنه ؟
    خب عزیزم اشتباه کردی
    نامزد شما که مشکل خاصی نداشت چرا پیگیری کردی؟ با این کارت حس بدبینی رو به همسرت منتقل کردی. این کارت عزیزم خیلی عجولانه و بچه گانه بوده اینکه بیای یه مرد رو فالو کنی که عکسای شماو نامزدت رو ببینه و حرص بخوره و یا از این دست کارها ..معلومه که نامزدت ناراحت میشه برو از نامزدت عذرخواهی کن..سعی کن کمتر احساسی شی . باید مینشستی و با برادرت صحبت میکردی نه اینکه اینطور رفتار کنی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : لج بازی با خود

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلای70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من نزدیک سه ساله نامزدم دارم یعنی حلقه کردم و نامزدمو هم خیلی دوست دارم الان دو هفته مونده که عقد کنم تو این مدت رابطه عاشقانه و عالی داشتیم و از محبت و وفاداری هیچی ازش کم ندیدم چند وقت پیش عید سعید قربان بود و من سنی هستم پیش ما رسم هست مثل عید نوروز شما سفره میندازیم و مردای فامیل برا عید دیدنی میان نامزدم و دوستاش اومدن و رفتن بعد از اونا داداشم و دوستاش اومد -همراه دوستای داداشم نامزد قبلیم هم بود و من به قدری عصبانی شدم که این اومده خونمون که نگو دوست داداشم نیس اما یه دوستی داره داداشم که هم با اون صمیمیه و هم با داداشم رفته که دوستشه بیاره و باهم بیان خونمون اون هم اونجا بوده و با هم ساوار ماشین شدن تا اومدن به خونه ما- این ادم خیلی بیشعوره نمیتونس بگه شما برین ک من عمو یا دایم میان خونمون و سوار ماشین نشه همراه داداشم و نیاد خونمون من افکارم و ذهنم از همون روز عید بهم ریختست تا این مدت اصلا بهش فک نمیکردم اما از وقتی اومده خونمون همش تو ذهنمه حتی این موضوع تو رابطه من و نامزدم هم تاثیر داره میزاره و نامزدم فهمید و من هم عصبانی شدم یه کار اشتباهی کردم رفتم تو اینستا دنبال پیج دوستش گشتم و فالو کردمش و گفتم حالا که این اینکارو میکنه منم این دوستشو فالو میکنم تا عکسایی ک من و نامزدم ت اینستا میزاریم و ببینه و نشون نامزد قبلیم بده و بفهمه که چقد من عاشق نامزدمم البته با این کار روحیه خودمو داغون تر کردم چون اون هم عکس خودشو و نامزد قبلیم که دوستش باشه میزاشت و من بیشتر ناراحت میشدم اما متاسفانه نامزد فعلیم فهمید و گفت این چه کاریه کردی و خلاصه ناراحت شد سرم داد نزد اخم نکرد اما منو نصیحت کرد و منم بسیار شرمنده شدم از برخورد منطقانش گفت نمیدونم دلیلت چی بوده که رفتی فالو کردیش اما اصلا کارت درست نبوده و خیلی اروم فهمون بهم و از گوشیم بلاک کرد اینستایه دوستش رو خلاصه که بگم الان اوضاع روحی هردمون بهم ریختست من چطور میتونم این رابطه رو مثل روز اول برگردونم و هردومون از این حال و هوا در بیایم

نمیدونیم دلیلتون برای ازدواج چی بوده؟

ولی معمولا هدف از ازدواج رسیدن به آرامشه

که در رفتارهای کودکانه شما اصلا دیده نمیشه و شما بیشتر برای انتقام گرفتن از نامزد قبلیتون بهش تن دادید

اگر واقعا به این صورت باشه که انتظار زیادی نمیشه داشت و نیازی به مشاوره هم ندارید

ولی اگر هدف دیگه ای داشتید بهتره کمی در رفتارتون تجدید نظر کنید ... خوبه گاهی به جای چنین رفتارهایی کمی فکر کنید و بسنجید

و در خودتون اعتماد به نفس / خود باوري مثبت / پذيرفتن خود واقعي را تقویت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)