مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41

موضوع: لطفا به این مرد متاهل کمک کنید

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

لطفا به این مرد متاهل کمک کنید

لللللل
    ویرایش توسط مهران : 06-21-2014 در ساعت 01:46 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم
    شماره عضويت
    1452
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    88
    تشکر شده 68 بار در 37 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : لطفا به این مرد متاهل کمک کنید

In the name of god
    سلام

سلام آقا مهران عزیز،
    آیا الان تنها شکایتی از شما هست دردادگاه ،فقط اون پنج میلیونه؟بعدش هرچی شد
    دیگه شکایتی نمیمونه؟

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ااااا
    ویرایش توسط مهران : 06-21-2014 در ساعت 01:47 PM

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    1452
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    88
    تشکر شده 68 بار در 37 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    4

In the name of god
    آیا بابت اون پنج میلیون خونه میتونن ازتون شکایت کنن(مدرکی دارن)؟
    از رفتار خانومتون مشخصه که از هر دو طرف ضربه خورده ونمیخواد شما ودخترتون رو ازدست بده،به نظرم الان ایشون متوجه شده باشند که خونوادشون به چی تبدیل شدن،لطف کنین طوری خوب باایشون رفتار کنین .
    به نظرم از اقوام مطمئنه خودتون این مقدار پول رو
    غرض بگیرین (طوری که هرماه بخشیشو پس بدین)
    ،اگه سندی اثبات شده هست این پول رو بااحتیاط بدین ودیگه باهاشون رابطه برقرار نکنین تا دوباره حمله نکنن.
    خداروشکر شما صبور هستین ،آرامشتون رو حفظ کنید
    من با این آگاهی که شمادادین یقین دارم خدا همراه شماست وبه شما کمک میکنه و*(خداوند از بندگانی که ایمان آورده اند دفاع میکند)* هر چند تمام عالم جلویه شما وایسن،باز شما پیروزید.
    شما میدونید که این پولایه زورکی که ازشما میگیرن ،به یه دلیلی ازدست خواهند داد
    شما هم محکم تر باشید و ازحق خودتون دفاع کنیدوحقتون روبگیرید، آخه علاوه بر شما وهمسرتون ،دخترتون رو باید درست پرورش بدین و واسه آیندش تلاش کنید،
    ای بزرگمردخداوند همیشه همراه توست.

ویرایش توسط mhtaheri : 01-19-2014 در ساعت 02:10 AM

5. کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #5
    mac
    mac آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2000
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط mac : 01-19-2014 در ساعت 05:35 PM

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام..من واقعا شکه شدم با خوندن این مطالب.ب نظر من خانواده همسر شما مشکل روانی دارند و همسر شما هم زیر دست همین مادر بزرگ شده.هیچ وقت زنی نباید اجازه بده که روی خوانوادش ب شوهرش اینطوری باز بشه که به راحتی لقب دزد به اون بدند و .....
    ب نظرم رابطه ی شما با اون خانم دیگر درست و مثل قبل نمیشه و حتی اگه بشه باز خانواده همسرتون دخالت و سبب اختلاف بینتون میشن یا اگر همسرتون را از خانوادشون جدا کنید بعدها به شما میگوید که منو از خانوادم جدا کردی و ممکنه ازتون متنفرهم بشه و اختلاف بینتون پیش بیاد.ب نظرم جداشید بهترین کاره البته این باز نظر منه

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mac نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی براتون متاسف شدم من خودم مجرد و در وزارت اطلاعات هستم اما اگر قصد ازدواج پیدا کنم ابتدا تمامی اطلاعات آن شخص ، خانواده و زندگی نامه اش رو در می یارم مثلا چند تا خواهر یا بردار داره ، خواهرش در چه سنی ازدواج کرده ، روی چه چیز هایی حساس هستند ، تمامی سوابق حقوقی اعضا خانوادش رو در می یارم با توجه به شغلم برام کار راحتیه پس از در آوردن این اطلاعات آن ها را در جایی امن نگه داری می کنم.

اما راه پیشنهادی من به شما :

درست و حسابی بررسی کنید ببنید چه ابزار هایی در دست شماست ؟ با توجه به متن نوشتاری شما دو تا ابزار بسیار بزرگ دارید یکی همسرتون دیگر فرزندتان.

- 1 - اولین کاری که باید انجام بدید کمرنگ کردن و سپس قطع رابطه همسرتان با خانواده اش است که این کار مراحل خودش رو داره و باید با روش های مختلف روان شناسی انجام بگیره نه با زور و فشار یکی از راه هایی که همیشه جواب داده به این صورت هست که ابتدا باید رفتار خودتون رو با همسرتان درست کنید بهش توجه بیشتر کنید یادتون باشه تغییر رفتار ناگهانی ندید تا متوجه موضوع نشوند پس از اینکار شروع کنید به خار و خفیف کردن اعضا خانواده اش به شکل غیر مستقیم کنید همیشه یادتون باشه از مهره کوچیک شروع کنید تا به بزرگ یک دفعه نردیک سراغ اصل کاری یعنی مادر زنه.

- 2 - پس از این کار وقتی مطمئن شدید که روابط همسرتون با خانواده اش بهم ریخته فرصت رو از دست ندید و شروع به دعوا انداختن غیر مستقیم بین همسرتون و خانواده اش کنید طوری که همسر شما از خانواده اش نا امید شود و اینطور احساس کند که اگر از شما جدا شود دیگر هیچ جایی برایش وجود نداره تا همیشه دنبال رو شما و محتاجتون باشه بعد از طی کردن این مراحل خواهید دید زندگیتون عوض می شه و دیگه عامل نفوذی ندارید و قدرت افتاده دست شما.

- 3 - بعد از این کار برید سراغ فرزندتون با ترفند های مختلف مغزش رو شست و شو بدید تا زیاد هوا دارش مادرش نشه و پیش پدرش باقی بمونه در اینجا پیشنهاد می کنم ابتدا از خانواده همسرتون شروع کنید و کاری کنید فرزندتون از خانواده مادرش متنفر شود بعد برید سراغ مهره اصلی فقط زیاده روی نکنید چون ممکنه نتیجه عکس بده همیشه باهاش درد و دل کنید و بهش بیشتر توجه کنید هیچ وقت باهاش بد رفتاری نکنید یادتون باشه فرزند یکی از اساسی ترین مهره ها برای ضربه زدن به همسر و در نتیجه به خانواده اش است و هیچ وقت نذارید ازتون دور بشه تا حد امکان از رفتن فرزندتان به خونه مادر زنتون جلوگیری کنید به هر طوری که شده.

- 4 - توصیه می کنم هیچ وقت عصبانی نشوید و خون سردی خودتون رو حفظ کنید همیشه یادتون باشه عصبانیت عامل نفوذی دشمنه و می خواد به شما ضربه بزنه این تفکر به شما کمک می کنه در آرامش تصمیم گیری کنید.

- 5 - داخل خونه و تلفن میکروفن کار بذارید و صحبت ها رو ضبط و سپس آرشیو کنید باید مطلع باشید زمانی که خونه نیستید چه صحبت هایی در آنجا انجام می شود امروز خرید یک میکروفن هزینه زیادی ندارد فقط باید جایی نصب شود که لو نره وگرنه وضعیت افتضاح می شود مراقب این موضوع باشید.

- 6 - بعد از تمامی این کار ها وقتی شرایط مناسب شد می رید سراغ اون افرادی که بهتون ضربه زدن بعدا می توانم راهنمایی کنم چطوری به روش غیر مستقیم حالشون رو بگیرید یکی از راه هاش اختلاف انداختن بین باجناق و همسرش از طریق همسرتون هست ولی باید تمامی مراحل بالا رو طی کرده باشید.

- 7 - احساساتی نشید و هیچ چیز رو به نام همسرتان نکنید حتی کاری کنید تا یواش یواش اگر مهریه دارد آن صفر کند.

- 8 - مدارک خودتون و همسرتان و اسناد مهم رو در جایی غیر از خانه نگهداری کنید تا مشکلی براشون پیش نیاد و همیشه پیش خودتون باشد.

ادامه دارد ...
    سلام دوست عزیز.

ولی راستیتش از همسرم مطمئن نیستم....هن....برام دعا کنید.برزخ بدیه.
    ویرایش توسط مهران : 01-20-2014 در ساعت 07:37 AM

9. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sara^_^ نمایش پست ها
    سلام..من واقعا شکه شدم با خوندن این مطالب.ب نظر من خانواده همسر شما مشکل روانی دارند و همسر شما هم زیر دست همین مادر بزرگ شده.هیچ وقت زنی نباید اجازه بده که روی خوانوادش ب شوهرش اینطوری باز بشه که به راحتی لقب دزد به اون بدند و .....
    ب نظرم رابطه ی شما با اون خانم دیگر درست و مثل قبل نمیشه و حتی اگه بشه باز خانواده همسرتون دخالت و سبب اختلاف بینتون میشن یا اگر همسرتون را از خانوادشون جدا کنید بعدها به شما میگوید که منو از خانوادم جدا کردی و ممکنه ازتون متنفرهم بشه و اختلاف بینتون پیش بیاد.ب نظرم جداشید بهترین کاره البته این باز نظر منه
    سلام دوست عزیز
    با شما موافقم که اونا مشکل روانی دارن و این بهم ثابت شده...ولی حقیقتش از اشتباه میترسم....زنم خودش رو چسبونده بهم و سعی میکنه روال زندگی رو عادی جلوه بده....ولی من هم مثل شما فکر می کنم که اون زیر دست اون مادر بزرگ شده و فرداهای زندگیم نامعلوممو مبهمه....من کسی نیستم! ااما دلم می خواد مثل یه انسان معمولی در امنیت روانی زندگی کنم....دوست عزیز....توی بد برزخیم.!

10. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درسته.ایشالله زودتر بتونین این مشکل حل کنین و ب ارامش برسین.اما عادی جلوه دادن روند زندگی با عادی بودن زندگی فرق داره.این عادی جلوه دادن زمانی تموم میشه.درضمن به نظرم ب فکر بچه هاتونم باشین.هر چی نباشه تاثیر مادر در فرزند بیشتر از پدره. برین پیش یه مشاوره خانواده خوب و مشکلتونو باهاش درمیون بذارید.خیلی کمکتون میتونه بکنه ایشالله که موفق بشید دوست عزیز

11. Top | #10
    mac
    mac آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2000
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من نمی خوام شما رو به گذشته برگردانم ولی دو تا اشتباه بسیار بزرگ کردید :

- از روی عصبانیت گفتید که دزدی کار شما بوده که بهانه به دستشون دادید
    - در دادگاه به توصیه خواهر زنتون که معلوم نیست از کسی خط می گرفته یا ناخواسته این پیشنهاد رو داده به قاضی گفتید که " من از روی عصابیت گفتم که دزدی کردم " و این یعنی شما رسما قبول کردید که این جمله رو بیان کردید و احتمالا حالت عصبی یا استرسی هم جلوی قاضی داشتید و این باعث شده دادگاه همچین حکمی بده که بزرگترین اشتباهتون همین بوده و هیچ وقت نباید زیر بار همچین حرفی می رفتید و انکار می کردید و اگر این کار را می کردید و خواهر زنتون هم شهادت می داد و دوباره دادگاه همچین حکمی می داد باید به مراجع بالاتر مراجعه می کردید زیرا شکایت خواهر زنتون اصلا مورد قبول برای هیچ دادگاهی نیست دوم می تونستید دو تا شاهد هم جور کنید که اصلا اون زمان دزدی تهران نبودید و کلا خیلی راه های دیگه که می توانست وجود داشته باشه

دوست عزیزم تحت هیچ شرایطی به روابط ظاهری توجه نکن ...

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دکتر ساغر ابراهیمی

خانم دکتر ساغر ابراهیمی

دکتر ساغر ابراهیمی روانشناس

ساغر ابراهیمی

جواب به مردمتاهلساغرابراهیمیساغر ابراهيميخانم دکتر ابراهیمی روانشناسآدرس دکتر ساغر ابراهیمیدکترروانشناس ساغرابراهیمیدكتر ساغر ابراهيميشماره تلفن دکتر ساغر ابراهیمی روانشناس دکترساغرابراهیمی ادرس روانشناسکمک کنید بدونم بچه م حرامزاده ست ؟شوهرم همه دعواهامو به خواهرش ميگهایا بعد از طلاق حرفی برای گعتن داریمشاوره وراهنمایی برای مردمتاهل که دزدی میکندادرس دکتر ساغر ابراهیمی مشاور خانوادهخانم دكتر ساغر ابراهيمي

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

لطفا بقلوب البشر,  لطفا,  لطفا بالقوارير,  لطفا بقلبي,  لطفاء,  لطفا القمر يحترق,  لطفا بالانجليزي,  لطفا وليس امرا,  لطفا بقلوب الناس,  اطفال,  لطفا به ادامه مطلب بروید,  لطفا به زبان انگلیسی,  لطفا به فرانسوی,  لطفا به زبان عربی,  لطفا به ترکی,  لطفا به اشتراک بزارید,  لطفا به فارسی,  لطفا به اشتراک بگذارید,  لطفا به من نزدیک نشوید,  لطفا به انگلیسی,  مادريت,  مادر,  مادري,  مادريت انك اناني,  مادارا,  مادرنا والو,  مادريتا,  مادريد,  مادرم,  مادريت كلمات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)