نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: حل سوءتفاهم

2100
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

حل سوءتفاهم

اسم دوستم مهدیه . دوستی ما اوایل خیلی خوب بود.ایشون اهل شوخی با هر کسی نبودن و از همه بیشتر با من شوخی میکردن و یک نفر دیگر .. رابطه ما به بیرون از مدرسه هم کشید و ما هر روز و شب باهم در ارتباط بودیم . بعضا من دم باشگاهش میرفتم و طی همین کار با رفیق بسیار صمیمی و قدیمیش به نام حسین هم دوست شدم .
    اما یک نفر دیگه اسمش حمید هست که از من خوشش نمیاد و زودتر از من با مهدی رفیق شد و باهم خوش و خرم بودن حتی از من بیشتر.حمید هم بچه عشق لاتی و به قول معروف خاکی و . هست و بیشتر مورد قبول و پذیرش مهدی قرار گرفت تا من بدلیل نزدیک بودن اخلاقشون . بعضا در کلاس حمید بهم تیکه می انداخت ولی من چیزی نمیگفتم و سکوت میکردم
    اما یک دفغعه دو ماه پیش مهدی با حمید قهر کرد و حسین بهم گفت که اون به مهدی گفته با حمید قهر کنه و به من هم گفته که مواظب باشم حمید طرفش نره به بهانه تلافی .
    همینطور گذشت تا چند وقت پیش با من نیز قهر کرده و به بهانه خوشش نیومدن از من و .. این رابطه رو قطع کرده . البته قبلا که باهم دوست بودیم هم میگفت که چرا من خودم رو میگیرم و .. البته با تیکه انداختن
    من طی پیامک های اخیر و تفکرات خودم و برسی هام پی بردم که شاید من پشت سر مهدی و حمید که باهم قهرن به دوست صمیمی مهدی یعنی حسین حرفی زدم . یا از حمید پیش حسین بد گفتم . یا درباره رابطه این دو باهم چیری گفتم که به گوش مهدی رسیده و فکر کرده من قصد دو به هم زنی دارم و میخوام چهره حمید رو خراب کنم و ..
    ولی واقعا من اصلا کاری به دوستی این دو نداشتم و ندارم .حتی زمانی که باهم دوست بودن . حمید سر کلاس به من تیکه می انداخت و من همیشه ساکت میموندم و خودمو کنترل میکردم . اما غیبت حمید نشه من شاید به حسین دوست صمیمی مهدی گفتم که حمید اهل قیلون و قهوه خونه و .. هست ولی خودم درست یادم نمیاد . و حسین هم چون مثل برادر میمونه با مهدی رفته بهش گفته و اونم فهمیده و ناراحت شده . ولی موضوع قیلون و قهوه خونه و .. رو حسین احتمالا جلوتر از من میدونس چون خودش بهم گفت که به مهدی گفته با حمید قهر کنه . و مهدی هم رو حرف حسین حرف نمیزنه و این کار رو کرده . حالا سر چیشو نمیدونم
    و حالا چند روز پیش با حسین بحثم شد و تو حرفامون گفت که مهدی بهم گفته اتفاقا خیلی پسر خوبیه حمید و این مضوع به تو ربطی نداره

من به واقعا نمیدونم من هر چی فکر میکنم بد کسی رو در زندگیم نخواستم و نمیخوام و همیشه دعا گوی همه هم و حتی حمید که دل خوش هم از ندارم . حتی یک ماه پیش بهش گفتم که برو با مهدی اشتی کن گفت به خودم مربوطه . من بد کسی رو نمیخوام و تو رفاقت هم با مهدی کم نزاشتم و هرچی خواست براش در حد توانم محیا کردم و همیشه دوسش داشتم .
    ولی در کل من یادم نمیاد جز یه سری حرف خیلی جزیی به حسین راجب حمید که البته خود حسین هم میدونس حرف دیگه ای زده باشم و یا ..به کسان دیگه ای.. موضوع قهر و رابطه مهدی و حمید رو گفته باشم
    خود مهدی هم به خاطر من الان خطشو عوض کرده تا باهام در ارتباط نباشه ولی من شماره جدیدشو گیر اوردم
    اینم بگم که یه ماه پیش که باهام قهر کرد تو یکی از پیامک هاش نوشته بود که دیگه به هیچکس اعتماد ندارم .
    فک کنم من از اعتمادش سو استفاده کردم و به کسی درمورد رابطش با حمید حرفی زدم . یا چیزای دیگه که بهم گفته بود رو . من فک کنم در جمع بندی کلی ایشون فک کرده و یا به گوشش رسیده که من پشت سرش حرفی زدم یا چیزای دیگه ای که بهم گفته بود مثل باشگاه رفتن و غیره رو به کسان دیگه ای گفتم و خبر چینی کردم و به همین دلیل دیگه از من خوشش نمیاد
    ولی مشکل اینجاس که من تا اونجایی که میدونم و یادمم هست به کسی چیزی نگفتم . من هر کاری کنم چه خوب و چه بد فورا یادم میاد و همچنین من اصلا اهل کار ناپسند و زشت مثل خبرچینی نیستم . اینم ذکر کنم که تیپ و رفتار من واقعا کمی غیر اجتماعی و خود پسندانس و مهدی زمانی که باهم دوست بودیم هم سر این موضوع کمی مشکل داشت . به من میگوید تو داری ادای استیون سیگال ..هنر پیشه خارجی .. رو در میاری . این حرفو حسین هم بهم گفته ان هم با لحن تحقیر امیز و با کنایه
    من برای درست شدن این رابطه دعا و نذر هم کردم
    نمیدونم چیکار کنم الان که از دلش دربیارم و براش توضیح بدم . طوری که حرفمو قبول کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : :.لطفا سریعتر پاسخ دهید .:

نقل قول نوشته اصلی توسط aikido نمایش پست ها
    اسم دوستم مهدیه . دوستی ما اوایل خیلی خوب بود.ایشون اهل شوخی با هر کسی نبودن و از همه بیشتر با من شوخی میکردن و یک نفر دیگر .. رابطه ما به بیرون از مدرسه هم کشید و ما هر روز و شب باهم در ارتباط بودیم . بعضا من دم باشگاهش میرفتم و طی همین کار با رفیق بسیار صمیمی و قدیمیش به نام حسین هم دوست شدم .
    اما یک نفر دیگه اسمش حمید هست که از من خوشش نمیاد و زودتر از من با مهدی رفیق شد و باهم خوش و خرم بودن حتی از من بیشتر.حمید هم بچه عشق لاتی و به قول معروف خاکی و . هست و بیشتر مورد قبول و پذیرش مهدی قرار گرفت تا من بدلیل نزدیک بودن اخلاقشون . بعضا در کلاس حمید بهم تیکه می انداخت ولی من چیزی نمیگفتم و سکوت میکردم
    اما یک دفغعه دو ماه پیش مهدی با حمید قهر کرد و حسین بهم گفت که اون به مهدی گفته با حمید قهر کنه و به من هم گفته که مواظب باشم حمید طرفش نره به بهانه تلافی .
    همینطور گذشت تا چند وقت پیش با من نیز قهر کرده و به بهانه خوشش نیومدن از من و .. این رابطه رو قطع کرده . البته قبلا که باهم دوست بودیم هم میگفت که چرا من خودم رو میگیرم و .. البته با تیکه انداختن
    من طی پیامک های اخیر و تفکرات خودم و برسی هام پی بردم که شاید من پشت سر مهدی و حمید که باهم قهرن به دوست صمیمی مهدی یعنی حسین حرفی زدم . یا از حمید پیش حسین بد گفتم . یا درباره رابطه این دو باهم چیری گفتم که به گوش مهدی رسیده و فکر کرده من قصد دو به هم زنی دارم و میخوام چهره حمید رو خراب کنم و ..
    ولی واقعا من اصلا کاری به دوستی این دو نداشتم و ندارم .حتی زمانی که باهم دوست بودن . حمید سر کلاس به من تیکه می انداخت و من همیشه ساکت میموندم و خودمو کنترل میکردم . اما غیبت حمید نشه من شاید به حسین دوست صمیمی مهدی گفتم که حمید اهل قیلون و قهوه خونه و .. هست ولی خودم درست یادم نمیاد . و حسین هم چون مثل برادر میمونه با مهدی رفته بهش گفته و اونم فهمیده و ناراحت شده . ولی موضوع قیلون و قهوه خونه و .. رو حسین احتمالا جلوتر از من میدونس چون خودش بهم گفت که به مهدی گفته با حمید قهر کنه . و مهدی هم رو حرف حسین حرف نمیزنه و این کار رو کرده . حالا سر چیشو نمیدونم
    و حالا چند روز پیش با حسین بحثم شد و تو حرفامون گفت که مهدی بهم گفته اتفاقا خیلی پسر خوبیه حمید و این مضوع به تو ربطی نداره

............

دوست عزیز متنت شبیه انشاء ست ...

ولی تعجم میکنم شما چه اصراری به دوستی با ایشون داری که خودتو اینجور به آب و آتیش میزنی ...؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

دوست عزیز متنت شبیه انشاء ست ...

ولی تعجم میکنم شما چه اصراری به دوستی با ایشون داری که خودتو اینجور به آب و آتیش میزنی ...؟
    خودمم نمیدونم چرا به ایشون علاقه دارم . نمیتونم فکرشو از ذهنم خارج کنم . البته در این موضوع من خودم رو مقصر میدونم چون اصولا غیبت کردم که باعث قهر دوستم شده و الان نمیدونم چیکار کنم. انگار از من متنفر شده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

خودمم نمیدونم چرا به ایشون علاقه دارم . نمیتونم فکرشو از ذهنم خارج کنم . البته در این موضوع من خودم رو مقصر میدونم چون اصولا غیبت کردم که باعث قهر دوستم شده و الان نمیدونم چیکار کنم. انگار از من متنفر شده

بهترین کار اینه که فعلا" کاری نکنی تا از شدت ناراحتیش کم بشه ...

بعد میتونی با خرید یه هدیه و یا واسطه قرار دادن یکی از دوستان خوب دوباره روابط رو حسنه کنی ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

بهترین کار اینه که فعلا" کاری نکنی تا از شدت ناراحتیش کم بشه ...

بعد میتونی با خرید یه هدیه و یا واسطه قرار دادن یکی از دوستان خوب دوباره روابط رو حسنه کنی ...

متاسفانه ایشون جواب پیامکای منو هم نمیدن و خیلی از من انگار کینه به دل گرفته و یه حس تنفر داره . ایشون خودش میگه از من خوشش نمیاد و هر کاری کنم
    با من دوست نمیشه . البته من کارای زیادی در زمان دوستیمون براش انجام دادم
    و اتمام امتحانات که دیروز بود دیگه نمیبینمش . ولی فقط میتونم به باشگاه سر بزنم و ببینمش اونجا

6. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

متاسفانه ایشون جواب پیامکای منو هم نمیدن و خیلی از من انگار کینه به دل گرفته و یه حس تنفر داره . ایشون خودش میگه از من خوشش نمیاد و هر کاری کنم
    با من دوست نمیشه . البته من کارای زیادی در زمان دوستیمون براش انجام دادم
    و اتمام امتحانات که دیروز بود دیگه نمیبینمش . ولی فقط میتونم به باشگاه سر بزنم و ببینمش اونجا

خب پس بهتره فعلا" صبر کنی ، تا همونطور که گفتم از شدت ناراحتیش کمتر بشه ...

راستشو بخوای من از هرکسی که بدم میومد شد بهترین دوستام ...

پس زیاد نگران نباش و صبر کن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

خب پس بهتره فعلا" صبر کنی ، تا همونطور که گفتم از شدت ناراحتیش کمتر بشه ...

راستشو بخوای من از هرکسی که بدم میومد شد بهترین دوستام ...

پس زیاد نگران نباش و صبر کن ...
    اینکار رو انجام میدم اما خوش بین نیستم. ایشون انگار خیلی از من بدش اومده و بهم اعتماد نداره . البته من این جریانو تقصیر خودم میدونم و الانم اعصاب و روان درستی ندارم و نگرانم که در آینده
    این موضوع و ناراحتیش بدتر بشه و کار به جای باریک برسه گرچه ایشون کلا جوابمو نمیده و تا چند روز پیشم با حرفای ناجور جوابمو میداد. نمیدونم کسی که روزی خودش میگفت ما باهم رفیقم کم کم باهام سرد شد و اینجوری شد . من اون اشتباه رو انجام دادم و به خودشم توضیح دادم و هزار مرتبه عذرخواهی کردم و گفتم خودمو درست میکنم اما اصلا توجهی نمیکنه
    امروزم تولدشه و براش پیام تبریک فرستادم . انشالله فرجی بشه اما من امیدی به اون صورت ندارم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز اقای فرخ لطفا صندوق پیاماتون رو خالی کنید تا ما بتونیم از این جهت با شما در ارتباط باشیم و نظر شما رو بابت مشکلاتمون داشته باشیم .
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

اینکار رو انجام میدم اما خوش بین نیستم. ایشون انگار خیلی از من بدش اومده و بهم اعتماد نداره . البته من این جریانو تقصیر خودم میدونم و الانم اعصاب و روان درستی ندارم و نگرانم که در آینده
    این موضوع و ناراحتیش بدتر بشه و کار به جای باریک برسه گرچه ایشون کلا جوابمو نمیده و تا چند روز پیشم با حرفای ناجور جوابمو میداد. نمیدونم کسی که روزی خودش میگفت ما باهم رفیقم کم کم باهام سرد شد و اینجوری شد . من اون اشتباه رو انجام دادم و به خودشم توضیح دادم و هزار مرتبه عذرخواهی کردم و گفتم خودمو درست میکنم اما اصلا توجهی نمیکنه
    امروزم تولدشه و براش پیام تبریک فرستادم . انشالله فرجی بشه اما من امیدی به اون صورت ندارم

خب دوست عزیز ...

اگه کسی دیگه نخواد ارتباط برقرار کنه ...تلاش شما بی نتیجه است ...

هرچند ممکنه افرادی در این بین اتیش بیار معرکه شده باشن ...

که شما فعلا" جز صبر کار دیگه ایی نمیتونید بکنید ...

خب یه مدت بیخیال بشید و از ذهنتون خارجش کنید .... تا وقت مناسب که بتونید ارتباط برقرار کنید ...

این بیخیال شدن شما میتونه طرف رو جذب کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

خب دوست عزیز ...

اگه کسی دیگه نخواد ارتباط برقرار کنه ...تلاش شما بی نتیجه است ...

هرچند ممکنه افرادی در این بین اتیش بیار معرکه شده باشن ...

که شما فعلا" جز صبر کار دیگه ایی نمیتونید بکنید ...

خب یه مدت بیخیال بشید و از ذهنتون خارجش کنید .... تا وقت مناسب که بتونید ارتباط برقرار کنید ...

این بیخیال شدن شما میتونه طرف رو جذب کنه ...
    بله صبر میکنم و منتظر میمونم انشالله درست میشه ولی بیخیال شدن صرفا همیشه جواب نمیده
    هم تیپ و اخلاق نبودن در دوستی مشکل ساز میشه که متاسفانه برای منم این تفاق رخ داد. اما اشتباه اصلی من اینبود که غیبت کردم و این دوستما هم منو ادم خبرچین و دو بهم زن تصور کرده.. البته ممکنه به قول معروف کسی زیر آب منو زده باشه و چیزی بهش گفتن که نظرش درموردم تغییر کرده که نمیدونم چجوری براش توضیح بدم که درموردم اشتباه فکر میکنه
    چون من و ایشون باهم دوستی داشتیم که متاسفانه فکر کنم بعضیا حسودیشون شده بود. چون این دوست ما خیلیا طالب دوستی و رفاقت باهاش رو دارن
    ویرایش توسط aikido : 06-14-2014 در ساعت 03:17 AM
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

13. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

بله صبر میکنم و منتظر میمونم انشالله درست میشه ولی بیخیال شدن صرفا همیشه جواب نمیده
    هم تیپ و اخلاق نبودن در دوستی مشکل ساز میشه که متاسفانه برای منم این تفاق رخ داد. اما اشتباه اصلی من اینبود که غیبت کردم و این دوستما هم منو ادم خبرچین و دو بهم زن تصور کرده.. البته ممکنه به قول معروف کسی زیر آب منو زده باشه و چیزی بهش گفتن که نظرش درموردم تغییر کرده که نمیدونم چجوری براش توضیح بدم که درموردم اشتباه فکر میکنه
    چون من و ایشون باهم دوستی داشتیم که متاسفانه فکر کنم بعضیا حسودیشون شده بود. چون این دوست ما خیلیا طالب دوستی و رفاقت باهاش رو دارن

خب بعضی اوقات صبر بهترین گزینه است ....

در واقع خیلی از این مشکلات رو زمان میتونه درمان کنه ...

و بزرگترین نعمت خداوند " فراموشی" ... چون زمان و فراموشی میتونه از شدت این ناراحتی بکاهه و پذیرش شمارو بیشتر کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

و بزرگترین نعمت خداوند " فراموشی" ... چون زمان و فراموشی میتونه از شدت این ناراحتی بکاهه و پذیرش شمارو بیشتر کنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

و البته بخشش. من امید به کمک خداوند دارم و دعا میکنم که ایشون منو ببخشن و اعتمادشونو بدس بیارم چون اعتمادشو خدشه دار کردم و به همین منظور از من خیلی ناراحته . البته ایشون هم کمی منو ناراحت کردن و حرفای بدی گفتن ولی من اصلا بدل نگرفتم . امیدوارم زمان و صبر و دعای من نتیجه بده
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

17. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

و البته بخشش. من امید به کمک خداوند دارم و دعا میکنم که ایشون منو ببخشن و اعتمادشونو بدس بیارم چون اعتمادشو خدشه دار کردم و به همین منظور از من خیلی ناراحته . البته ایشون هم کمی منو ناراحت کردن و حرفای بدی گفتن ولی من اصلا بدل نگرفتم . امیدوارم زمان و صبر و دعای من نتیجه بده

اگر امیدی نداری ... امید بساز
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

اگر امیدی نداری ... امید بساز
    این جمله خنده دار نیس
    در زمان ناامیدی باید دنبال امید بود. امید بساز یعنی به خودت امید بده و مثبت فکر کن مثلا اینکه فلان کس یه روز درس میشه و یا صبر کردن مشکلاتو حل میکنه
    این یعنی امید
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

20. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

این جمله خنده دار نیس
    در زمان ناامیدی باید دنبال امید بود. امید بساز یعنی به خودت امید بده و مثبت فکر کن مثلا اینکه فلان کس یه روز درس میشه و یا صبر کردن مشکلاتو حل میکنه
    این یعنی امید

افرین ....[replacer_img]

منم از شعار خودتون استفاده کردم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4310
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    پسر 10 ساله دارم که به کلاس فوتبال میره البته 2 جلسه و مربی میگه بچه ها باید اینجا عوض کنند لباس و رخت کن که شامل اتاقی برای تعویض لباس نیست.
    من هم اعتراض کردم که اگه رخت کن نباشه اجازه نمی دم لباس جلو بچه ها عوض کنه.
    مربی و همسر قبول ندارند میگن باید عادت کنه من موندم ************اه بیام و مشکلی نیست...
    البته در خانه این موضوع رعایت می کنه پسرم و حتی زیاد تمایل به شلوارک بیرون پوشیدن هم نداره
    منتظر راهنمایی شما هستم

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط henna نمایش پست ها
    سلام
    پسر 10 ساله دارم که به کلاس فوتبال میره البته 2 جلسه و مربی میگه بچه ها باید اینجا عوض کنند لباس و رخت کن که شامل اتاقی برای تعویض لباس نیست.
    مربی و همسر قبول ندارند میگن باید عادت کنه من موندم ************اه بیام و مشکلی نیست...
    البته در خانه این موضوع رعایت می کنه پسرم و حتی زیاد تمایل به شلوارک بیرون پوشیدن هم نداره
    منتظر راهنمایی شما هستم

راستش بچه های قدیم که چیزی نمیدونستن این حرفا و مشکلات نبود

ولی الان درک بد و خوبشون بالا رفته و طلب میکنه که رعایت همه جوانب رو کرد ...

البته چون همه در یک رنج سنی هستن شاید نشه گفت مشکلی پیش میاد ...

چون ممکنه فردا بخواد برای شنا بره ... و همین مشکل رو هم شما باهاش داشته باشید

البته حساسیت شما ممکنه اعتماد بنفسشو در جمع پایین بیاره ...

به هرحال باید پسرتونو بجای محدود کردن اموزش بدید که چطور در این جمع رفتار کنه

ولی در این مورد باید پدرش اینکارو انجام بده و بعنوان یک دوست در کنارش باشه ...

رفتارهای مادر برای شکل گرفتن خلقیات پسر با رفتارهای پدر متفاوته ... امیدوارم منظور منو درک کرده باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط henna نمایش پست ها
    سلام
    منتظر راهنمایی شما هستم
    شما باید تاپیک جدا میزدید برای این سوال
    بهتره حدالمکان اگر محیط آن باشگاه خوب نیست فرزندتون رو به باشگاه دیگه که از هر لحاظ بهتره منتقل کنید
    ولی اگر لباس عوض کردن فقط مربوط به لباس ورزشی و شلوار و از این قبیل هست و به لباس زیر ربطی نداره اشکالی هر جهت وجود نداره
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4310
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)