نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مادرم ترک کرد منو برادرم رو........

1353
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مادرم ترک کرد منو برادرم رو........

سلام من سامان 15 ساله از کرج
    الان که دارم تایپ میکنم برای شما حدودا یک ساعتی میشه ک مادرم لباساش رو
    جمع کرد و رفت اما علت داشت چون من یه پدر روانی دارم مادرم قبل از اینکه بره داشت واسم داستان 17 سال کتک خوردنش رو برام تعریف میکرد
    نمیخوام داستان تعریف کنم ولی حداقل میخوام چندتاش رو بگم مادرم گفت هنوز 4 ماه از زندگی مشترکمون نگذشته بود که سره یک مسله خیلی بی خود به طور وحشیانه ایی کتکم زد
    بعد گفت که پدرم 3سال قبل با یه زن رابطه داشت که این مسله خیلی مادرم رو رنجوند هیییییی
    بگذریم اینم بگم که بعد از هر دعوا میره با هزارتا معذرت خواهی و اینا میارتش و میگه که دیگه کتکش نمیزنه ولی همون اش و همون کاسه
    ولی حرفم اینجاس من و داداشم و مامانم چه گناهی کردیم اخه
    این تابستون نموم شد ما از خونه پامون رو بیرون نذاشتیم اخه این عدالته پس خدا کجاس اصلا وجود داره؟ یا اگه وجود داره خوابه؟ یا مارو نمیبینه؟
    من با چه روحیه ایی درس بخونم؟با این سن کمم بریدم دیگه
    هزاران بار فکر خود کشی به سرم زده
    اینم بگم پدرم به هیچ وجه حاظر نمیشه بره مشاوره
    کمکم کنید
    ویرایش توسط نا امید از زندگی : 11-04-2015 در ساعت 05:48 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23676
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مادرم ترک کرد منو برادرم رو........

خواهش میکنم کمکم کنید یعنی هیچکس اینجا نیست؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام آقا سامان

امیدوارم جوّ خونتون آروم بشه ، ولی آقا سامان شما به تنهایی نمیتونید کاری برای پدر و مادرتون و بهبودیه رابطشون بکنی...

واقعا بچه ها توی این زندگیا قربانی میشن ، مدام شاهده بحث و دعوای پدر مادر هستن ، تو روحیشون اثره واقعا بد میزاره ...

ولی شما کاری نمیتونی بکنی جز اینکه بتونی به خودت مسلط باشیو خودتو نبازیو (( نا امید از زندگی )) نشی ...

اگه پدر مادرت بخوان رابطشون درست شه بهتره که به مشاور مراجعه کنن که میگید پدرتون حاضر نیست مراجعه کنه ...

برای مادرتون هم ناراحت شدم ولی نباید شماها رو ترک میکرد ، شماها تو سنه حساسی هستید بهتر بود کنارتون میموند ... الان هم ناراحت نباش ، یه چند روزی نیاز به استراحت داشته مامانت ، یکم نیاز داشته از فضای خونه دور باشه ، چند روزی میره و برمیگرده ، هیچ مادری دلش نمیاد بچه هاشو تنها بزاره ، همه ی مادرا حاضرن خودشون بسوزنو بسازن به خاطر بچه هاشون که تنها امید زندگیشونن ، نگران نباش پسر خوب .

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که آرامش خودتو حفظ کنی ، سخته ولی سعی کن حواستو به درست بدی ، اگه دلت تنگ شد فرض کن مامانت رفته چندروزی سفر زنگ بزنو باهاش صحبت کن ، ازش خواهش کن که برگرده مطمئنن اونم الان دلش برای بچه هاش تنگ شده و چند روز دیگه برمیگرده .

ولی اگه میخوان مشکلاتشون کمتر شه هم قاطعانه باید با پدرتون برخورد بشه از طرف مامانت که کتک زدنشو ترک کنه هم اینکه پیش مشاور برن .

4. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23613
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا سامان
    به نظر من بهتره که مادرتون پیش مشاور برن و مشاور بهشون کمک می کنه که با پدرتون چطور بر خورد بشه البته اگه پدرتون موافق نیستند.

ودرستون خب شما نباید مسئله ها رو با هم قاطی کنین ولی بهتون حق میدم که تمرکزی روی درستون نداشته باشین انشا... که مشکلتون حل بشه..

6. کاربران زیر از kazemiyan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23680
    تشکـر
    18
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

با گدر زمان درست میشه انشا.... بهتره با پدرتون صحبت کنین یا کمک از بزرگتر های فامیل...
    امضای ایشان
    به زندگی فکر کن!ولی برای زندگی غصه نخور. دیدن حقیقت است،

ولی درست دیدن فضیلت!ادب خرجی ندارد ولی همی چیز را

می خرد!با شروع هر صبح فکر کن تازه به دنیا امدی!

مهربان باش و دوست بدار،شاید فردایی نباشد،

شاید فردایی باشد، اما عزیزی نباشد

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نا امید از زندگی نمایش پست ها
    سلام من سامان 15 ساله از کرج
    الان که دارم تایپ میکنم برای شما حدودا یک ساعتی میشه ک مادرم لباساش رو
    جمع کرد و رفت اما علت داشت چون من یه پدر روانی دارم مادرم قبل از اینکه بره داشت واسم داستان 17 سال کتک خوردنش رو برام تعریف میکرد
    نمیخوام داستان تعریف کنم ولی حداقل میخوام چندتاش رو بگم مادرم گفت هنوز 4 ماه از زندگی مشترکمون نگذشته بود که سره یک مسله خیلی بی خود به طور وحشیانه ایی کتکم زد
    بعد گفت که پدرم 3سال قبل با یه زن رابطه داشت که این مسله خیلی مادرم رو رنجوند هیییییی
    بگذریم اینم بگم که بعد از هر دعوا میره با هزارتا معذرت خواهی و اینا میارتش و میگه که دیگه کتکش نمیزنه ولی همون اش و همون کاسه
    ولی حرفم اینجاس من و داداشم و مامانم چه گناهی کردیم اخه
    این تابستون نموم شد ما از خونه پامون رو بیرون نذاشتیم اخه این عدالته پس خدا کجاس اصلا وجود داره؟ یا اگه وجود داره خوابه؟ یا مارو نمیبینه؟
    من با چه روحیه ایی درس بخونم؟با این سن کمم بریدم دیگه
    هزاران بار فکر خود کشی به سرم زده
    اینم بگم پدرم به هیچ وجه حاظر نمیشه بره مشاوره
    کمکم کنید
    سلام

پسر گلم خیلی متاسفم از آنچه که خواندم, ولی اولا نه شما مقصری و نه خواهر بلکه هر دوی شما با کمال معذرت قربانی پدر و مادری نادان و بیمار هستید ولی خوب خود آنها هم به نوعی قربانیان جهلند!!

پس صحبت کردن از خودکشی و غیره....... حتما غلطه و نادرست.!

به مادر بفرمائید که یک مشاور با بیش از 25 سال سابقه توصیه کرد به هیچ وجه وهیچ وقت هیچ پدر و مادری حق ندارند مشکلات و درد دلهای خود را در رابطه با طرف مقابل را به نزد فرزندان آورده و بازگو کنند
    و حریمها را بدرند و بخواهند به قول معروف از بچه ها یار کشی کنند. چون همان وقت کل زندگی مشترک رو باخته اند.!!!!؟؟

شما بهتره فقط به مسائل خودت بپردازی پسر گلم میدونم سخته ولی زندگی جریان داره و باید آینده خودت رو بسازی و سعی کن از اشتباهات و خطاهای پدر و مادر درس گرفته و آنها را در آینده خودت تکرار نکنی.

سعی کن از مشاور مدرسه کمک بگیری. او شاید بتواند پدر و مادر را به مسیری عاقلانه و درمان دعوت کند.

با آرزوی موفقیت برای تو پسر خوبم

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم. آقا سامان.

سنت زیاد نیست. شاید سخت باشه که تو این سن قربانی این رابطه پدرومادرتون بشین.
    به هرحال سنت به اندازه ای هست که بتونی از پس مشکلات بربیای.

به نظر من اگر پدرت راضی نیست پیش مشاور بره، شخصی، ریش سفیدی، فامیلی، بزرگی یا کسی که پدرت رو می شناسه و مورد اعتماد هست می تونه کمک کننده باشه.

می تونی ازشون بخوای تا با پدر و مادرتون حرف بزنن.

و اما در مورد خودت،
    سعی کن از عقلت کمک بگیری تا احساست. می دونم تو شرایط سختی قرار گرفتی که خیلی آزرده شدی

ولی انتخاب راه درست بهترین راهی هست که باید انجام بدی. تا کار از این بدتر نشه.

مثلا خودکشی چیه؟ که چی بشه؟ اینطوری اوضاع برادرت هم بدتر می شه. و مشکلی از مشکلات حل نمی شه.

می دونم سخته ولی سعی کن خودت رو نبازی.

اگر خواستی می تونم به حرفات گوش بدم. دوست من.
    ویرایش توسط arameshh : 11-05-2015 در ساعت 03:09 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد