نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: حس تنفر از خانواده

1007
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حس تنفر از خانواده

من ی دختر 25 سالم احساس میکنم دیگه متنفرم از خانوادم چون زیادی در کارهایم فضولی میکنن تو رو قرران ی راه حل بهم بدین این تنفرم از 6 سال پیش ایجاد شد ک من یکی رو دوست داشتم و خانوادم مخالفت کردن بدون تحقیق و علکی از اون زمان احساس تنفرم از خانوادم بیشتر شده است کمکم کنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مستقل بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط اتینا1000 نمایش پست ها
    من ی دختر 25 سالم احساس میکنم دیگه متنفرم از خانوادم چون زیادی در کارهایم فضولی میکنن تو رو قرران ی راه حل بهم بدین این تنفرم از 6 سال پیش ایجاد شد ک من یکی رو دوست داشتم و خانوادم مخالفت کردن بدون تحقیق و علکی از اون زمان احساس تنفرم از خانوادم بیشتر شده است کمکم کنید؟
    باسلام خدمت دوست عزیز من به شما کاملا حق میدم ناراحت بشید ولی اینو بدونید که خانواده صلاح شما رو میخام و من به شما توصیه میکنم ازدواج دوستی به هیچ عنوان بدرد نمیخوره میتونید دباره در مورد زندگیتون تصمیم بگیرید و تمایل به ازدواج بدید

3. کاربران زیر از behzad211 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم بهت حق میدم ولی این اتفاقو بزار پای قسمت.اگه قسمت هم بودید تمام مردم مخالف بودن بازم بهم میرسیدین.شمایه درصدفکرکن اگه با اون شخص ازدواج میکردید وخانوادتون میپذیرفتن زندگی خوبی نداشتین و خوشبخت نمیشدیدبا اون آقا.ولی این دید شماباعث میشه زندگیتون تلخ بشه.هیچ پدرومادری نیستن که خیر بچه هاشونو نخوان.اون اتفاق شیش سال پیش افتاده و بهرحال شماسنتون اونموقع کم بوده وخیلی از جوانبودرنظرنمیگرفتید پس بافکرکردن به اون قضیه خودتونو اذیت نکنید.آدم که به خاطر گذشته زندگی واحساس الانشو خراب نمیکنه که.افسوس گذشترو خوردن جلوی آرامش وپیشرفت آدمومیگیره.به عنوان خواهرکوچیکتون میگم قدر پدرومادرتونو بدونید.خیلیاحسرت اینو دارن که فقط یک لحظه درکنارپدرومادرشون باشن.ازاین روزاتون نهایت استفاده رو ببریدتابعدا حسرت این روزهاوجوونیتونو نخورید.خوشبخت وموفق باشی عزیزم.
    اون قضیه فضولی هم گفتی شاید به خاطر اینه که چون شما اینطور که میگید احساس خوبی باهاشون ندارین واحتمالازیادهم صحبت نمیکنید باهاشون و نگرانتون هستن و میخوان ببینن شما چیکار میکنید .اسمشو فضولی نزارین دیگه.باهاشون صحبت کنید و علتشو ازشون جویا شید.
    ویرایش توسط delsa22 : 05-07-2016 در ساعت 08:45 PM

5. 2 کاربران زیر از delsa22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما الان ۲۵ سالته پس شش سال پیش ۱۹ ساله بودی .

اینو بگم که هیچ کسی مثل خانوادتون صلاح شما رو نمیخواد .

اگر راضی به ازدواج شما در اون سن نشدن لابد دلایلی برای خودشون داشتن که اون دلایل مورد قبول شما نبوده .

این کینه وتنفری که شما نسبت به عزیزترین نزدیکانت داری به ضرر شما میتونه تموم بشه .

از امشب هر شب موقع خواب به دقت رفتارهای خودتون وخانواده رو چک کنید .

شاید دلیل این به قول شما فضولی مشخص بشه .

موفق باشید
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

7. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

یه ضرب المثل هست میگه عزای دسته جمعی، عروسیه.
    فقط شما نیستی که مجردی میلیونها جوون ایرانی الان مجردن. غصه شش سال پیش رو دیگه نخور الان عاقلانه تر میتونی برخوردکنی با مسایل انشاا... روز مستقل شدن شما هم میرسه ولی بدون بعد از خدا توی دنیا احدی به اندازه پدر و مادرت دلسوزت نیستن.

9. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد