نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مسیر اشتباه

1309
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4585
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مسیر اشتباه

از بچه گی یه مسیر اشتبه بگیری و بری و همیشه تو ذهنت اون مسیر رو برا خودت تصور کنی و هرچی سنت بالاتر بره ببینی که همه اونایی که فکر کردی شده الان دیگه نخوای اما وقتی راهه برگشتی نداری جیکار باید بکنی ؟ میدونی باید بمیری اما نمیری با قرص سرپا بمونی و روز به روز تو باتلاقی که برا خودت دوروس کردی غرق بشی چی کار باید بکنی ؟ ؟ ؟ وقتی حتی میگی خدا هم باهام کاری نداره و باید بشه هرچی که قراره بشه و تباهی ........

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4760
    تشکـر
    163
    تشکر شده 120 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مسیر اشتباه

میشه بیشتر توضیح بدی مشکلت چیه؟ چه راهی را تا الان اشتباه میرفتی که نمیتونی جبرانش کنی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4585
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هر قدمی که برداشتم اشتباه بوده ...بعد خودم نمیفهمیدم فکر میکردم اینقدر خوبم که خدا هرچی خواستم بهم داده ....نگو خدا منو ول کرده خود سر گفته هر غلطی میکنی بکن ......الان موندم تویه اشتباهاتم کسی نیس نجاتم بده اصلا کسی نمیفهمه که چی میگم .....میخوام بمیرم اما خوار و خفیف نشم هم پیش بنده ی خدا هم خوده خدا میدونی ؟ اگه زنده باشم مدیون میشم الانم هستم مدیون خیلیا و دیگه نمیخوام بیشتر جلو برم میخوام همینجا تموم شه چون موندنم بیشتر باعث خطا میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatiii نمایش پست ها
    هر قدمی که برداشتم اشتباه بوده ...بعد خودم نمیفهمیدم فکر میکردم اینقدر خوبم که خدا هرچی خواستم بهم داده ....نگو خدا منو ول کرده خود سر گفته هر غلطی میکنی بکن ......الان موندم تویه اشتباهاتم کسی نیس نجاتم بده اصلا کسی نمیفهمه که چی میگم .....میخوام بمیرم اما خوار و خفیف نشم هم پیش بنده ی خدا هم خوده خدا میدونی ؟ اگه زنده باشم مدیون میشم الانم هستم مدیون خیلیا و دیگه نمیخوام بیشتر جلو برم میخوام همینجا تموم شه چون موندنم بیشتر باعث خطا میشه
    سلام.الان دقیقامشکلت چیه؟چندسالته؟کجای زندگیت رواشتباه رفتی؟بگوتابهتربتونیم بهت کمک کنیم.
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)