نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مشاوره خانواده

1165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17753
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره خانواده

سلام.من 8ساله ازدواج کردم، دوتا بچه دارم.به همسرم علاقه زیادی دارم.تابه حال هم غیر از اختلافات کوچیک ومعمول بین زن وشوهرا چیز خاصی بینمون پیش نیومده، ولی چند ماهی هست که همسرم بازی کلش اف کلنز رو روی گوشیش نصب کرده وخیلی از اوقاتش رو به اون اختصاص میده، اوایل فقط هر از گاهی شکایت میکردم وبعد به خودم میگفتم یه سر گرمی هست براش، بهتره کمتر بهش گیر بدم، سعیکردم خودم رو مشتاق بازیش نشون بدم، اونم با هیجان برام از بازیش وکاراش میگه، ولی اگه این بازی رو دیده باشید میدونید که یه جایی مثه صفحه چت داره، اوایل فقط با اقایون همکارش تو این صفحه چت میکردن ولی تازگیها یه دختر خانمی اومده تو گروهشون که خیلی باهاش شوخی میکنه وسربه سرش میذاره، برای منم میگه، من کنارش میشینم وکامل مکالماتشونو میبینم، بعضی از اقایون گروه بااین دختر ایدی لاین رد وبدل کردن تا عکس هم رو ببینن ،همسرم اون رو که اسمش پریناز هست باعنوان پری جون خطاب میکنه،بهش میگه میدونم چته ازمن خوشت اومده ولی من اهلش نیستم، از این شوخیها، دختره ناز میکنه، قهر میکنه، که چرا میگی به من نظر داری، خلاصه از این جور شوخیها.راستش خیلی به این مساله حساس شدم، احاس خطر میکنم، شایدم حسادت زنانه هست، ولی میترسم درباره اش با همسرم حرف بزنم دیگه پنهان کنه کاراشو، یا ناراحت بشه بگه بهم اعتماد نداری، دختره میدونه زن داره ولی یه جوریه کارا وحرفاش که ادم میترسه، میدونید مدت هاست شوهرم تو مکالماتش اینجوری من رو جون خطاب نکرده، این لحن حرف زدنها، ذهنمو به هم ریخته، تو رو خدا راهنماییم کنید چه کار کنم، بغض وفکر داره روح وروانم رو میخوره، زندگیمو دوست دارم، کمکم کنید.قبل از این بازیه ما همیشه باهم بازی میکردیم، تخته نرد، ورق، منچ و...اوقاتمن رو باهم پر میکردیم ولی حالا حس میکنم خودمو به زور تو اوقاتش چپوندم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره خانواده

نگرانی ها نباید ابراز نشود چون اگر ابراز شود حرمت ها از بین میرود و شاید تمایل بیشتری به انجام این قبیل اعمال ایجاد شود..بهترین رفتار ممکن ر نشان داده شود...و بیشتر محبت شود...سعی شود که رابطه را قوی تر و محکم تر کرد...و باید بیشتر به خود آمد...و سعی شود جوری رفتار کرد که باب میل اوست...و اگر در شما کاستی دیده است آن را اصلاح کنید و به نقطه قوت تبدیل کنید...با آرامش و بهتر از هر بار رفتار کنید وعوامل جذابیت را در خودتان افزایش دهید...
    ویرایش توسط مرسانا 19 : 06-16-2015 در ساعت 05:52 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

خانم محترم شما هیچ وقت نباید خیالش رو تنها بگذارید.

و به طور غیر مستقیم بهش بفهمونید از این کارش ناراضی هستید.

هیچ گاه در جمع مطرح نکنید.

و حتی به نزدیک ترین شخص زندگیش هم نگید.

با محبت باید کاری کنید که دست از این بازی برداره.

اما با خطابه های مستقیم نمیتونید این کار رو بکنید ،چون آقایون حالت تدافعی به خودشون میگیرن.

با ناز و اشوه های زنانه ی خودتون کاری کنید که از این بازی کلا زده بشه.

اوقاتش رو پر کنید و نذارید خیلی سراغ گوشی بره .

برای خودتون روزی بدون گوشی رو معیین کنید و در اون رو هر جفتتون بدون گوشی سر کنید.

4. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    متاسفانه شادی در جامعه کم شده و مردم تفریح درست و حسابی ندارن واسه همین میرن به سمت اعتیاد.
    حالا یکی مواد مخدر-یکی قلیون-یکی سیگار - یکی مشروب و یکی هم بازی.
    سعی کن گارد نگیری چون وقتی در برابر آقایون راجع به موضوعی گارد میگیری و از در طلبکارانه وارد میشی نتیجه عکس میده
    البته راجع به خودمون همینطوره نتیجه عکس میده ولی آقایون درصدش بیشتره.پس با سیاست وارد شو.
    دوست عزیز پیشنهادم به شما اینه که زمانی رو با همسرت با هم این بازی رو انجام بدید.
    بعد کمی که بازی کردید سعی کنید بحث موردعلاقه همسرتون یا کار یا تفریح هرچیزی که میتونه واسه همسرت جذاب باشه رو مطرح کنی یا عملی کنی...
    همینطور کم کم از سیستم دورش کنید.
    امیدوارم نذاری گرمای زندگیتون با این سرگرمی ها سرد بشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

وای شوهر منم معتاد این بازی لعنتی شده. بارها شام رو میکشم، گرم میکنم ولی اصلا سر میز نمیاد. برای "اتک هاش" روی گوشیش ساعت تنظیم میکنه که از حمله جا نمونه.
    اعصاب خرد کن شده. یه وقت یه جا مهمون باشیم، چون تو راه نت نیست، اونقدر کشش میده تا بازیش تموموبشه بعد بریم.
    منم کلافه شدم از دستش. گاهی سر این موضوع قهر میکنم ولی تا وقتی بازیش تموم نشه، منت کشی هم نمیکنه!
    اگه فهمیدین چطوری ترکش بدین به منم بگین. چون راههای بالا کاربردی نیست. من همه شو امتحان کردم، محبت، رسیدن به سرو وضعم، گردش رفتن، فیلم دیدن،....
    بی فایده س. خصوصا اینکه با پسرای فامیل گروه ساختن، یه وقت حواسشم پرت بشه، زنگ میزنن خونه سراغشو تو میدون نبرد میگیرن!!!!
    خدا از سازنده این بازی کوفتی نگذره واقعا.

7. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17753
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوباره.دوشب پیش تو بازی دختره به همسرم گفت تو از زنت میترسی وگرنه ایدی لاینت میدادی، خیلی ناراحت شدم میخواد هرجوریه باتحریک کردنش که ثابت کنه زن ذلیل نیس ازش ایدی بگیره، از بقیه پسرا ومردا هم گرفته وعکس داده وگرفته، گپ میزنن.دیروز با یکی از پسرا به کل کل افتا د از بازی رفت، به همسرم گفتن تو برو بیارش، بهش پیامک زدم تو نرو، بذار دیگران برن، دیگه دارم غیرتی میشما، ناراحت شد گفت تو به من اعتماد نداری، گفتم بهش تو چشم منی، مگهو ادم به چشم خودش بی اعتماد میشه؟ گفتم، دختره یه چیزیش میشه، چرا تا حالا چیزی نگفتم، این جدیدن حالش خوب نیس، حرف دیشبش پر از منظور بود تو من زنم اینها حربه های زنانه است که تو رو مجبور به کاری که خودش میخواد کنه.دیگه چیزی نگفت، منم گفتم ببخش اگه ناراحتت کردم، ولی اگه یه پسر بامن اینجور حرف بزنه تو غیرتی نمیشی؟ ازش خواستم درکم کنه.دیگه هیچی نگفت.ولی از دیشب سرسنگینه، خیلی تو بازیش مثه قبل قاطیم نمیکنه، ولی با دختره هم حرف نزد اصلا دیگه.نگرانم، خیلی داغونم.همش به خودم میگم، اروم باش همه چی درست میشه، ولی میترسم، زندگیمو، همسرم رو دوست دارم.به نظرتون اشتباه کردم؟ یعنی ممکنه از طریق های دیگه مثه ایدی لاین دختره کار خودش ادامه بده، اخه مردای گروه همه باهم دوستن، میتونن باهم ایدی رد وبدل کنن.دارم از فکر وخیال دیوونه میشم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

کوفت بگیره اون دختره

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

خدا بگم چیکارتون نکنه. بعد از خوندن پیامتون، نگران شدم. رفتم سر گوشی همسرم و پیامهای لاینش رو چک کردم.
    باورم نمیشه از صبح سرم درد گرفته. یه دختره هم آویزون شوهر منه. ای خدا.
    همدیگه رو به اسم کوچیک صدا میکنن. چقدرم مزه پرونی کردن تو این مدت! دارم دیوونه میشم.
    به شوهرم گفتم این بازی کوفتی رو پاک کن، بهش برخورد.
    گفتم اگه نکنی، منم میرم تو گروه پسرا. خوشت میاد؟
    الانم قهر فرمودن رفتن تو اتاق، ادامه بازی!
    چکار کنم من. زیادی آزادش گذاشتم. اون دختره پررو بدجور رو اعصابمه. فقط هم بین اونهمه پسر، به شوهر من که میرسه نطقش باز میشه. چکار کنم الان؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17753
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها به نظرتون اشتباه کردم؟

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17753
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم ببخشید، زندگی تو رو هم به هم ریختم.مردشور این بازی ببرن، مردشور اینجور دخترا رو ببرن.خدا هم به زندگی من وتو رحم کنه.

13. کاربران زیر از pardis.s86 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

جاتون بودم گوشی شوهرم برمیداشتم به دختره میگفتم کاری به شوهر من نداشته باش

اینجوری دختره بهش برمیخورد شوهر شما هم میفهمه اینکارش اشتباه دیگه اینکارو نمیکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

ببخشید اینو میگم ولی منم این بازی رو میکنم و یه جورایی معتاد این بازی شدم..ولی مساله اینجاست که اینجور بازیها اگر بصورت گروهی آشنا باشه بالطبع لذت خاصی داره..چون منم با دوستام گروه ساختیم میگم. دختر هم توی گروه داریم و حتی گروه واتساپ هم ساختیم..یکی از بچه ها متاهل هس و با خانمش هم تو بازی بود هم تو واتساپ. زنش اونقدر بهش اعتماد داره که شوهره تو گروه با همه خوش و بش میکنه و حتی از دخترای دیگه حرف میزنه و تعریف و شوخی میکنه.
    وقتی شوهرتون شما رو قاطی بازیش کرده حتی چتش رو نشونت میداده شک کردن به شوهرت کار واقعا اشتباهی بوده.
    بنظرم با شوهرت صحبت کن و بهش بفهمون که برخوردت بخاطر بی اعتمادی از شوهرت نیس بلکه بخاطر جنس خراب یه سری دخترا هست، ناز و نوازشش کن باهاش حرف بزن مطمئن باش تاثیر میزاره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد