نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازدواج مجدد

1281
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26328
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج مجدد

با سلام و ادب
    من 27 سالمه و یک دختر 5 ساله دارم یکسال جدا شدم بعد از جدایی تویی یه شرکت معتبر استخدام شدم و با مدیر عاملمون که سنش 33 است رابطه برقرار کردم اون هم در شرف جدایی بود تا حدود 5 ماهه پیش جدا شد اوایل از ازدواج میگفت و حالا میگه نمیتونم ازدواج کنمو افسرم مدتی پیش با اقایی اشنا شدم و او از م خواستگاری کرد حالا بلاتکلیفم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم بهار نمایش پست ها
    با سلام و ادب
    من 27 سالمه و یک دختر 5 ساله دارم یکسال جدا شدم بعد از جدایی تویی یه شرکت معتبر استخدام شدم و با مدیر عاملمون که سنش 33 است رابطه برقرار کردم اون هم در شرف جدایی بود تا حدود 5 ماهه پیش جدا شد اوایل از ازدواج میگفت و حالا میگه نمیتونم ازدواج کنمو افسرم مدتی پیش با اقایی اشنا شدم و او از م خواستگاری کرد حالا بلاتکلیفم راهنماییم کنید

خب اینکه مدیرعاملتون الان تصمیم به ازدواج نداره کار درستی انجام میده !
    چون برای ترمیم روحیه بعد از جدایی حداقل دو سال زمان نیازه ،تا بشه عاقلانه و به دور از احساسات تصمیم گرفت .پس شما نمیتونین ایشون رو بلافاصله وادار به ازدواج کنید !

در مورد خاستگارتون هم ایا شرایط شما رو میدونه ؟بهر حال باید واقعیت ها رو بدونه و همچنین راجع به مدیرعاملتون ،تا ببینید ایا باز هم سرخواستش هست یا نه !

بهر حال شما یک بار در زندگی شکست خوردید و اازدواج دوم تقریبا اخرین فرصت ازدواج برای یک زن ایرانیه ..متوجهید که ؟
    هر چیزی که باشه همسر دوم ؛زن مجبوره بسوزه و بسازه !

پس سعی کنید عاقلانه و زیر نظر مشاور تصمیم گیری کنید ..مبادا شرایط جدایی و احساس تنهایی و کمبود های ممکن روی تصمیم گیریتون تاثیر بزاره و منجر به یک انتخاب احساسی بشه !

اینده فرزندتون رو هم در نظر بگیرید .

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

دقيقا با نظر غزل جان موافقم
    شما يكسال از جدايي گذشته با آقاي در ارتباط بوديد بعد كه متوجه شديد قصد ازدواج ندارند به خواستكار ديگه تون فكر ميكنيد
    اين همش اشتباهه
    شما به خودتون فرصت بديد اجازه بديد همه اين رابطه ها فراموش بشن بعد بشينين به همه جوانب خواستگارتون فكر كنيد كه خداي نكرده دوباره اشتباه اول رو تكرار نكنيد شما بايد زمان بيشتري رو با خواستگارتون بگذرونيد تا متوجه شخصيت واقعيش بشيد بعد ببينيد ميتونيد يه عمر كنارش زدگي كنيد ايا با وجود دخترتون ايشون فرد مناسبي هستند ؟
    به همه اينها فكر كنيد هيچ وقت تو ازدواج كردن عجله نكنيد

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    نظر بقیه کاربرا خیلی خوب بود منم میگم دیگه به مدیرعاملتون فکر نکنید. اون اگرم قبلا حرفی زده الان زده زیرش و دیگه یه داستان تموم شدست. بین اینکه تنها موندن برای خودتون و اینده بچتون بهتره یا ازدواج با خواستگارتون یکیو انتخاب کنید. اگرم دوست دارید یکم مشکلتونو بیشتر باز کنید چرا طلاق گرفتید؟ خودتون الان امادگی ازدواجو دارید یا فقط از ترس تنهایی دارید به خواستگارتون فکر می کنید؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

ازدواج کردن خیلی چیز خوبیه اما اینبار دیگه شما فرصت اشتباه کردن ندارید... بهتره برای انتخاب بهتر همونطور که غزل جون گفتند برید پیش یه مشاور همچنین کمک گرفتن از بزرگترها هم خیلی خوبه و مشورت کردن باهاشون.
    به هر حال حتی اگر خواستید که باهاش ازدواج کنید یه چند وقت باهاش رفت و آمد کنید که ببینید اصلا بدرد می خوره یانه؟
    در مورد مدیر عاملتون هم فکر نکنم که اصلا بخواد با شما ازدواج کنه بهتره بی خیالش بشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد