نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلی که زندگیمو مختل کرده ( اضطراب)

489
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلی که زندگیمو مختل کرده ( اضطراب)

سلام به همه ...... این حالم بده که میرم سر اصل مطلب ........ پسری 21 ساله و دانشجو هستم................احساس میکنم بزرگترین مشکل من ریشه در اضطراب داره ................که فکر میکنم شاید از بچگی باهام بوده............اصلی مشخصه اضطراب من اضطراب اجتماعیه : راستش من حتی وقتی تلفن خونمون زنگ میخوره استرس میگیرم و جواب دادن به تلفن برام سخته و ترجیح میدم جواب ندم ................من همیشه گوشیم ساینلته ............ چون وقتی زنگ میخوره یه جورایی وحشت میکنم حتی اگه شماره آشنا باشه .....................در کل در وضعیت های اجتماعی اعتماد به نفسم پایینه ............به طور مثال اکثرا توی مهمونی های خانوادگی کم حرفم و یه گوشه میشینمو حرفای دیگرانو گوش میدن و همه میگن آقا پسراتون چقدر کم حرفن ! تازه من معمولا به مهمونی نمیرم ..... خوشم نمیاد مگر این که مجبور شم .............یا مثلا اصلا خوشم نمیاد با خانوادم برم رستوران ...... خیلی سختمه واقعا نمیتونم بیام یه جورایی استرس میگرم و به جرعت میگم 10 ساله با خانوادم رستوران نرفتم ..... بیچاره ها خیلی اصرار میکنن اما من واقعا نمیتونم............... یا مثلا نمیتونم توی خونه نماز بخونم ....... روم نمیشه ...............حتما حتما باید در اتاقو قفل کنم وگرنه نمیخونم..................یا چند هفته پیش سر یه موضوعی میخواستم برم یه دکتر ساده ..............اما قبلش به صورت غیر عادی و شدید اضطراب داشتم.............. ممنون که وقت گذاشتید و خوندید.................من از افرادی که شناخت و اطلاعات کافی دارن ملتمسانه خواهش میکنم بهم بگن من اضطراب اجتماعی دارم یا نه ؟؟؟؟؟؟!................................در ضمن احساس میکنم وسواس فکری هم دارم ................ نمونش همین موضوع که خیلی واسم مهمه که بدونم فوبیای اجتماعی دارم یا نه ؟! این خودش یک نوع وسواس فکریه دیگه

2. 2 کاربران زیر از amir9574 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلی که زندگیمو مختل کرده ( اضطراب)

داداش گلم شمااا سعی کن مطالعات زیادی در حیطه بالا بردن اعتماد بنفست داشته باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد