نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل ارتباط با دخترا

538
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

مشکل ارتباط با دخترا

سلام من یه مشکل در ارتباط با دختر ها دارم
    چند وقت پیش یه دختر اومد جلوم یه سوال درسی بپرسه اون خیلی راحت و خوب ارتباط برقرار کرد و پرسید اما من ضربان قلبم رفت بالا وهل کردم اصلا ولی سعی می کردم خودمو جمع و جور کنم و لی مشکل بعدیم که نمیتونستم جمع و جورش کنم این بود نمی تونستم نگاهش کنم مثل دیوونه ها شده بودم سرمو میاوردم بالا یه نگاه کنم تا جواب بدم بعد سریع م انداختم پایین و یا به چپ و یا راست نگاهمو میبردم عرق می کردم ضربان قلب هم که دیگه نگو کلا یه حس بدیه و بیشتر غبطه میخوردم که اون چقدر راحت بود و ای کاش منم اونجوری بودم اونم نتونست جلو خودشو بگیره با دوستش دو تایی خندشون گرفت و عذر خواهی کردنو رفتن - داغون شدم اصلا

در ار تباط با هم جنسام مشکلی ندلرم ولی تو چشم کسی نمی تنم خیلی طولانی نگاه کنم و حرف بزنم یا حرفاشو گوش کنم در مورذ اقایون بحث خجالت نیست نمی دونم چرا نمیتنم ولی!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل ارتباط با دخترا

منم عین توام ولی باید بخوای تغییر کنی به خودت افتخار کنی و خودتو خوب و بی نقص بدونی و فکر نکنی که خراب میکنی یا اشتباه میکنی چون همه ادما خطا و اشتباه میکنن ولی ما خیلی بزرگش میکنیمو میترسیم که خطای کنیم در حالی که ما خطا نکنیم و تجربه کسب نکنیم خوب نمیتونیم چیزی رو خوب یاد بگیرم و تمام دانشمندا روانشاسی و تحقیقاتی که ثابت شده از هر چی میترسین برین طرفش و با اشتیاقم برین اینقدر برین تا براتون عادی بشه و ترستون بریزه شاید 7بار اولو هول بشی و بهت بخندن ولی ترست میرزه و عادت میکنی و یاد میگری که چطور رفتار کنی پس حتما برو جلو باه شمقابل کن تا ترس و اضطرابت از بین بره وگنه تشدید میشه زندگیتو فلج میکنه و در این مورد جدی باشو با ترس و اضطرابت رو به رو شو قبل اینکه تو زندگی ضربه بخوری ازش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

تازه من وقتی تو یه جمعی را میرم مخصوصا اگر دختر توش باشه احساس میکنم فلج شدم - احساس میکنم نمی تونم تو یه خط راست راه برم ومثل یه ادمی که مست کرده باشه کجو موج راه میرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

از هر موقعیتی میترسی برو داخلش اینقدر تا برات عادی بشه من از این خجالت و هراس اجتماعی ضربه خودم چون مثل تو بودم نمیخوام توم ضربه بخوری اگه میخوای تو زندگی پیشرفت و موفقت داشته باشی به هعر قیمتی شده ایت ترستو از بین ببر مثلا شاید یکی پاشم درد بکنه ولی وقتی یه سگی دنبالش میفته با اخرین سرعت میدود پس بخاطر جونت و زندگیت با این ترس مقابله کن و بذارش کنار ما هم باید اینجوری فکر کنیم اگر بخوای زندگی خوب و شادی داشته باشی به خودت بگو که من به هر قیمتی شده این ترسو باید بذارم کنار و همیشم خودتو شایسته و خوب و بی عیبو نقص بدون خیلی کمک میکنه این کارا رو بکن باهش رو به رو شو تا از بین بره ترس برادر مرگه قبل که ترست تشدید بشه و زندگیتو فلج کنه بخواه و اقدام کن

5. کاربران زیر از yarigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد