نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مشکل افسردگی

1961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry مشکل افسردگی

گذشته ها گذشته
    ویرایش توسط ail603601 : 12-17-2019 در ساعت 03:08 PM

2. کاربران زیر از ail603601 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسردگی لطفا کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ail603601 نمایش پست ها
    سلام لطفا اگه مطمنید جوابمو بدید وضعیتم حساسه
    داستم یه کم طولانیه لطفا تا اخر بخونیدش

من بچه ای ۱۴ ساله با نام علیرضا هستم چند سالی هست که اصلا خودمو قبول ندارم حیچ چیزی نمیتونه اون حس خوشحالی رو که همه بعضی موقع ها میچشنش برام به وجود بیاره
    این مشکل دو حالت داره یا اینکه اصلا اون حس خوشحالی در من وجود نمیاد یا اینکه اون موضوع میتونه اون حسو در من به وجود بیاره اتمیا بعدش یه خسی شبیه باور نکردن هروقت که به اون اتفاق خوب فکر میکنم برام پیش میاد که نمیزاره ازش لذت ببرم من کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم و تنحا چیزی که من فکر میکنم که میتونم ازش لذت ببرم دو چیزه اولیش که خیلی برام محمه اینه که امتحان ریاضی بیست بگیرم یا اینکه تو کلاس های ریاضی تیز هوشان بهترین نمره را بیارم و یا معدلم بیست شه من تلاش کردم تو تیز هوشان نتونستم کاری کنم اما توی معدل فرق میکنه دوسال عین انیشین خودم هر دو سال هم معدلم شد نوزده و نود انگار طلسم شدم هر کاری کنم معدلم بیست نمیشه.
    ولی دومیش بر نامه نویسیه وقتی انجامش میدم ارامش خاصی میگیرم خیلی خوبه اولش برای خودم هدف تعیین میکردم مثلا میگفتم خدایا کی میضه برنامه نویس اندروید بشم ، ... اما وقتی شدم حیچ لذتی نبردم این حالت همیندامروز هم برام پیش اومد که به حدف پایگاه داده رسیدم اما بازم حیچی لطفا کمکم کنید من دسبوس هرکیم که بتونه مشکلم رو حل کنه یا علی

سلام علی آقا...
    بهت تبریک میگم...
    فکرت خیلی خوبه...
    داشتن هدف در هرکاری یکی از بهترین راه های موفقیته...
    نمیدونم مستند راز رو دیدی یا نه.توی این مستند ی جاش دکتر جک کانفیلد میگه من برای خودم ی برنامه تعیین کردم و قصد داشتم تا فلان موعد درامد ماهانه من به از 100 دلار به مثلا 1 میلیون دلار برسه.برنامه رو اجرا کردم.در پایان سال نتونستم به 1 میلیون دلار برسم اما درامدم شد 990 هزار دلار.واین یک معجزه هست...
    دیدی علی جان...بزرگان برنامه ریزی هم گاهی اوقات به هدف نمیرسن ولی میبینن که نسبت به جایکاه اولشون چقدر پیشرفت کردن.به نظر من تو این فیلم رو ببین.فیلم راز اثر راندا براون...برای افراد بالای 17 هست ولی تو فکرت خیلی فعاله و میدونم به دردت میخوره...
    معدل 19/90 عالیه ...ولی هدفت نیست.تلاش کن سریه بعد میتونی...شک نکن
    افسردگی نداری بلکه تفریحت کمه.تفریحاتتو در راستای برنامه علمیت بریز.یعنی مثلا اگه بازی میکنی یجوری نباشه بهش معتاد بشی...چون به این میگن راحت طلب شذن..دیگه خیلی سخت میری سر درس.حتما برای کارهات برنامه بریز و حتما برنامه هاتو روی کاغذ با ذکر ساعت و روز دسته بندی کن..
    تو کلاس ریاضی هم نمره نیاوردی فدای سرت...گاهی وقتا ی هدف راحته گاهی سخت.پس تلاشتو بیشتر کن
    مطمینم چند سال دیگه اسمتو اینور اونور میشنوم...
    موفق باشی داداشی
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

4. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل افسردگی

من بچه ای ۱۴ ساله با نام علیرضا هستم چند سالی هست که اصلا خودمو قبول ندارم حیچ چیزی نمیتونه اون حس خوشحالی رو که همه بعضی موقع ها میچشنش برام به وجود بیاره
    این مشکل دو حالت داره یا اینکه اصلا اون حس خوشحالی در من وجود نمیاد یا اینکه اون موضوع میتونه اون حسو در من به وجود بیاره اتمیا بعدش یه خسی شبیه باور نکردن هروقت که به اون اتفاق خوب فکر میکنم برام پیش میاد که نمیزاره ازش لذت ببرم من کاملا اعتماد به نفسمو از دست دادم و تنحا چیزی که من فکر میکنم که میتونم ازش لذت ببرم دو چیزه اولیش که خیلی برام محمه اینه که امتحان ریاضی بیست بگیرم یا اینکه تو کلاس های ریاضی تیز هوشان بهترین نمره را بیارم و یا معدلم بیست شه من تلاش کردم تو تیز هوشان نتونستم کاری کنم اما توی معدل فرق میکنه دوسال عین انیشین خودم هر دو سال هم معدلم شد نوزده و نود انگار طلسم شدم هر کاری کنم معدلم بیست نمیشه.
    ولی دومیش بر نامه نویسیه وقتی انجامش میدم ارامش خاصی میگیرم خیلی خوبه اولش برای خودم هدف تعیین میکردم مثلا میگفتم خدایا کی میضه برنامه نویس اندروید بشم ، ... اما وقتی شدم حیچ لذتی نبردم این حالت همیندامروز هم برام پیش اومد که به حدف پایگاه داده رسیدم اما بازم حیچی لطفا کمکم کنید من دسبوس هرکیم که بتونه مشکلم رو حل کنه یا علی

دوست عزیز شما افسرده نیستید شما کمالگراید

چیزی در دنیا انسان رو به طور کامل راضی نمیکنه و برای اینه که انسانها در هر مرتبه ای که هستند در حال تلاش هستند

اینکه خودتون رو به عدد 20 وابسته کنید فقط در شما اضطراب و نگرانی ایجاد میکنه در صورتی که انیشتین هیچوقت وابسته به نمره نبود

هدفها و معیارهای خودتو در زندگی تغییر بده و محدود به یک عدد 20 و یا برنامه نویسی اندروید نکنید

دنیای امروز ما دنیای تکنولوژیه و شما میتونید همین ریاضی رو در قالب یک برنامه جامع برای اندروید بنویسید و هم خودتون هم دیگران ازش استفاده کنن

ولی نباید برای انجام چنین کاری خودتون رو به استرس و افسردگی بکشونید ... بسیار ارام و ریلکس باشید

وقتی رو در روز با دوستی خوب به ورزش و یا پیاده روی بگذرونید و در طبیعت قدم بزنید

موسیقی / هنر / حرفه ای رو یاد بگیرید تا بتونید هم دنیای دیگه و هم دوستان دیگه ای رو برای خودتون داشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

پسر گلم متاسفانه شما هم یکی از میلیونها نوجوان ایرانی هستید که به علت شرایط بد تربیتی و غلط و رقابت بیمار گونه والدین برای انیشتاین پروی . دچار سرخوردگی رقابت و خودباوری کاذب و کمال طلبی شده ای.

اگر میتوانی از پدر و مادر بخواه که بری با یکی از همکاران مشاوره بگیری.

موفق باشی

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دلم میخواد بیام مشاوره ولی خیلی خیلی خجالت میکشم اینو به پر مادرم بگم

10. 2 کاربران زیر از ail603601 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20886
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من خیلی سریع نیاز ب جواب دارم کسی هست الان پاسخگوی من باشه...

12. کاربران زیر از فاطمه76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20886
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام هموطن گرامی

مشکل شما 4 دلیل میتونه داشته باشه

1.پر خوابی و یا نامنظمی خواب

2.اختلالات هورمونی

3.مشکلات جنسی زیاد مانند استمنا

4.دیدن فیلم های سینماییی خاص و در دنیای مجازی زندگی کردن یعنی غوطه وری در خیالات

موفق و موید باشید
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20886
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام الان کسی اینجا انلاین هست..

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20122
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    من در مورد پاسخ شما خیلی فکر کردم

مورد اول رو که ندارم مورد دوم رو که میدونید قابل تشخیس نیستش مورد سوم رو اصلا نداشتم و امتحان هم نکردم اخه من مذهبیم

مورد چهارم رو نمیدونم دارم را ندارم یکی دوسال پیش مجموعه اواتار را که گهگاهی دوبله شدش میومد رو میدیدم البه من تمام قسمت هاشو زبان اصلی رو از دوستم گرفتم و تا تهش دیدم اون موقع ها فکر میکردم من اواتارم (البته ۹۵٪ مردم هم بعد از دیدن این فیلم همین فکرو فیکنن) سه ماه بعد دیگه از این فکر اومدم بیرون من از چند روز پیش چند تا قسمت این کر افتادم فیلمو نگاه کردم و گهگاهی هم به همون فکر افتادم اما زود کنار زدمش خدا رو شکر تازگی ها کمکم دعا هام مستجاب شده و وضعم بهتر شده البته هنوز از این قضیه خارج نشدم
    اما بعضی وقتا اون حسه خوب میاد سراقم چند سانیه میمیونه بعد میره نمیدونم مشکل من رایجه یا نه اما به کمک شما دوستان عزیز نیازمندم لطفا کمکی در حقم بکنید تا خدا کمکتان کنه

خیلی از شما ممنونم با تشکر از انجمن مشاوره یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد