نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشغولیت ذهنی به روابط جنسی

1593
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مشغولیت ذهنی به روابط جنسی

....
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-20-2018 در ساعت 09:27 PM

2. کاربران زیر از amirziv24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید فکر و افکار شوم و شیطانی و عکس های بد راجب روابط ج.ن.س.ی داره عذابم میده

...
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-20-2018 در ساعت 09:27 PM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22028
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل افکار شوم و شیطانی

ببین عزیزم ذهنه انسان جنگجو مقابله پذیره یعنی چی؟
    یعنی هر چی تو ذهنت بگی من کاره کثیفی کردم یا میکنم من ادمه پلیدو کثیفیم من نجسم جهنمیم از این چرندیات حالا باید بری توبه کنی بعد با ذهنه تحریک شده بپری سره سجاده نماز تو نماز با ذهنت ************ میکنی اتفاقا بیشتر تحریک میشی.با درگیری ذهنت توسط این افکار هرچقدر این درگیری ومجادله این افکار با خودت قوی تر باشه توپی رو محکم تر میکوبی به دیوار در نتیجه اونم محکم تر میخوره تو سرت و داغون میشی.
    ببین عزیزم سره خودتو گول نزن این سایت ها داره تحریکت میکنه تو در درجه اول انسانی برا اینکه دچاره تنش و ازارو اذیت خودت نشی وبه جسمو روحت اسیب نزنی و راحت زندگی کنی برای سلامتی خودت یه چند وقت خودتو موظف کن که کامپیترو اصلا روشن نکنی یا اگه کردی فقط کاره ضروری(کاره درسی یا مطالعه کردن اطلاعات ورزشی علمی یا هر چی که مبپسندی)به هیچ وجه تو جای دیگه سرک نکش حتی یکبار و خودتو گول نزن.
    تو خونه تلوزیون اگه چیزه بد نشون میده سریع روتو برگردون.
    تو خیابونو همه جا همینطور.
    ببین عزیزم تا زمانی که زنده ای این حرفه من یادت باشه
    ذهنه تحریک شده رو نماز دعا قران ذکر گفتن حل نمیکنه اونا خوبه باشه ولی
    فقط فقط فقط فقط فقط فقط فقط یه راه داره
    جوری زندگی کنی که ذهنتو تحریک نکنی شدیدا شدیدا شدیدا شدیدا شدیدا از چیزی که تو بشنوی یا ببینی یا راجع بهش فکر کنی بعدش تحریک شی دوری کنی.
    به غیر از هیچ راهی هیچ دارویی هیچ مشاوره ای وجود نداره واگه باشه دروغه محضه.حله اقا.

5. کاربران زیر از مونتانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی خوشحالم که تو این سن نماز میخونی حدیث داریم که میگه نماز از فحشا و گناه جلو گیری میکنه اما نمازی که با توجه خونده میشه سعی کن تو نماز بیشتر به خدا توجه کن توبه کن که خدا توبت میپذیره

7. کاربران زیر از رضا71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط amirziv24 نمایش پست ها
    کمکم کنید فکر و افکار شوم و شیطانی و عکس های بد راجب روابط ج.ن.س.ی داره عذابم میده

سلام من به کمک نیاز دارم.
    من پسری 14 ساله هستم که بخاطر اینکه در وب وبلاگ و ... داشتم خود به خود به طرف روابط ج.نسی هدایت میشوم منظورم همان سایت های تبلیغاتیست من کنجکاو شده و پی موضوع را گرفتم و معنی کلمه روابط ج.نسی رو فهمیدم و الان تند و تند افکاری بد و شوم به ذهن من میاد و من رو به طرف سایت های مستهجن میکشونه حتی اگه هم نکشونه به فکرم میاد و سر کلاس حواسم رو پرت میکنه و ...
    من چند سالی هست که این مشکل رو دارم و همیشه سر نماز دعا میکردم این افکار و تصاویر بد شیطانی از جلو چشمم دور بشن اما تند تند من ذهنم به اون طرفا میره،حقیقتا خودم احساس میکنم موجود کثیفی شدم و دارم به طرف جهنم حرکت میکنم لطفا کمکم کنید دیگه میخوام هیچ وقت یاد کلمه روابط ج.نسی و معنیش و تصاویرش نیفتم.
    گاه گاهی سر نماز گریه میگیرم ولی دیگه چاره ای ندارم لطفا کمک کنید من بار ها مقاومت کردم ولی شکست خوردم ولی دیگه نمیخوام اینطوری بشه
    دوست عزیز اول باید بدونید که اگر شما نسبت به مسایل جنسی سرد باشید پس حتما" فردی مریض حال هستید

پس این یک حس طبیعی در درون شماست که نسبت به جنس مخالف کشش داشته باشید

ولی چیزی که بسیار مهمه پرهیزکاری فرده که باید خودش رو حفظ کنه

افکاری که بر قلب انسان عارض می شود خاطر نامیده می شود حال اگر این افکار طوری باشند که آدمی را به سوی شرّ دعوت نمایند بدان وسوسه می‏گویند و اگر افکاری پسندیده باشند و آدمی را به خیر و صلاح دعوت نمایند بدان الهام می‏گویند .

در توضیح این مطلب باید قلب را نسبت به خواطر مانند هدفی دانست که از هر سو تیرباران می شود یا حوضی که از جداول مختلف آب در آن ریخته می شود. یا آئینه ای صاف دانست که اشکال مختلف در آن منعکس می شود و این موجود لطیف الهی میدان و معرکه درگیری و جولان و تزاحم این گونه مسائل است تا روزی که رابطه او با این بدن قطع شود .
    هر خاطری که در ذهن و دل انسان عبور می کند حتما سببی دارد اگر این خاطر وسوسه باشد سبب آن را إغوا و خذلان می گویند و اگر الهام باشد آن را لطف و توفیق گویند. ریشه عمل انسان خاطر است چرا که خاطر محرک انسان به سوی عمل است و از این جهت دارای اهمیت خاص است . مهم در عمل آدمی آن است که راه را بر وسوسه‏ها بربندد و دل را برای ورود الهامات آماده سازد . وسوسه‏ها از جنود شیطان و الهامات از جنود الهی هستند. وسوسه اثر شیطان و الهام اثر فرشته است و نفس آدمی در ابتدا، قابلیت هر دو را دارد اگر شیطان مجال یابد و نفس انسان به سوی شهوت و غضب مایل شود در اینجا وسوسه داخل می‏شود و هر گاه به یاد خداوند باشد مجال شیطان تنگ شده و کنار می‏رود و الهام فرشته بر دل می نشیند، همیشه بین این دو جنگ و تطارد می باشد. ابزار شیطان خیالات و اوهام است و ابزار فرشتگان عقل می باشد، شیطان تخم وسوسه را در وهمیات می‏نهد و فرشته جوجه الهام را در عقل پر و بال می بخشد .
    چون راه حق واحد است و راه باطل فراوان، پس وساوس از طرق و راههای فراوان به قلب راه دارند ولی راه ملائکه بیش از یکی نیست .

روزی پیامبر اسلام(ص)یک خط کشید و فرمود این راه خدا است و راههایی از چپ و راست ترسیم نمود و فرمود که این راههای شیطان است، در هر راهی از آنان شیطانی دعوت کننده است.
    از جانب دیگر میل نفس به باطل بسیار آسان و کم مؤونه است و انقیاد حق سنگین و پر هزینه است و لذا اکثر نفوس به باطل میل می نمایند تا به حق .

با ذکر این مقدمه می گوئیم که وسوسه دو گونه است:

الف: وسوسه‏هایی که باعث شرور و منشأ عمل به معاصی می شوند.
    ب: وسوسه‏هایی که صرف ورود به ذهن بوده و بلا اراده و اختیار می‏آیند و اثر عملی ندارند.
    از بین بردن نوع دوم از وسوسه‏ها کاری بسیار سنگین و طاقت فرسا است و اولیاء خدا در این زمینه به توفیقاتی عظیم دست می یابند اما نوع اول از خیالات و وسوسه‏ها که منشأ و باعث عمل به مفاسد و شر و معصیت می‏شوند به طرق ذیل با آنان باید مقابله نمود :
    الف: انسان باید عاقبت این عمل در دنیا و عواقب آن را در آخرت متذکر شود و رسوایی دنیائی و اخروی این لذایذ ناپایدار را در دل و جان خود مرور کند و نعمتهای عظیم خداوند در دنیا و آخرت را هم بیاد آورد و اینکه صبر و مقاومت در مقابل این وسوسه‏ها آسانتر از آتش سوزان جهنم است و در عوض چه ثواب پایداری خواهد داشت. با این حال البته نور معرفت و ایمان موجب شناخت حقیقت می شود و وسوسه‏های شیطان از دل شخص دور خواهند شد .

نورانیت تفکر که از عادات بزرگ است و نیز تذکر و براهین عقلی به منزله رجم شیطان و وسوسه‏های او می باشند .
    ب: از قرار دادن نفس خود در معرض این وسوسه‏ها جلوگیری نموده و زمینه و بستر آن را فراهم نکند و نفس خود را در برف فراق نگهدارد و به آفتاب عراق نکشاند تا زمینه بروز این وسوه‏ها و مجال وسوسه انگیز شیطان را فراهم ننماید که لازمه این عمل شناخت جنود شیطان یعنی شهوت و غضب و حرص و حسد و عداوت و حقد و عجب...می‏باشد .

ج: در آبادانی قلب بوسیله فضائل و آبیاری نهالهای فضیلت و انسانیت بکوشد تا خود به خود عرصه بر شیاطین و وسوسه‏های آنان تنگ آید .
    د: کثرت ذکر خداوند بوسیله قلب و زبان که هر کدام از اینان خود مباحثی طولانی دارند

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من فکر میکنم این آشفتگیه شما مال اینه که سنت کمه . تازه با مسائل جنسی به واسطه ی همین عکسا آشنا شدیو از قبل هیچ اطلاعی نداشتی .

الانم هنوز نتونستی هضمشون کنی و بپذیری که این روابط ( روابط جنسی ) عادی هست و هیچ چیز خاصو ماورایی نیست .

ذهن خودتو آروم کن ، مرتب با خودت تکرار کن که اینا یه چیز عادی هستن ، و نه ترس دارن ، نه باید ناراحت باشیو بترسی ، نه با این افکار جهنمی و یا کثیف میشی ، فقط سعی کن کنار بیای باهاشون و بدونی این روابط هستن و نباید بترسیو نگران باشی .

دیگه سراغشون نرو و کنجکاوی نکن ، تا یه مدت دیگه با این افکار کنار میایو متوجه میشی عادی هستن .

( تمام این چیزایی که گفتم با فرض بر اینه که شما تازه از روابط زناشویی اطلاع پیدا کردیو به خاطر سنه کمت واهمه پیدا کردی . اگه هم من اشتباه برداشت کردم که نظر من رو نادیده بگیر )
    ویرایش توسط love : 10-05-2015 در ساعت 08:23 PM

11. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-20-2018 در ساعت 09:27 PM دلیل: همینطوری

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22654
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط amirziv24 : 09-20-2018 در ساعت 09:28 PM

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amirziv24 نمایش پست ها
    سلام همه دارن پست هام رو میبینن آبروم داره میره لطفا حذفش کنید التماس میکنم

دوست عزیز این چه حرفیه که میزنید . خب پستتونو کسی بخونه چه اشکالی داره ن کسی که شمارو نمیشناسه ، مشکلتون هم خیلی خاص نیست و همه باهاش آشنا هستن .

در کل اگه فکر میکنی اینجوری معذبی خودت میتونی پستاتو ویرایش کنی و جاشون نقطه چین (............) بزاری . کسی که خوشبختانه نقل قول نکرده پستتون رو .

15. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)