نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: احساس تنهایی

1345
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس تنهایی

با سلام
    خیلی تنهام نمیدونم چرا احساس میکنم حوصله کسی ندارم یا دوست دارم با ادمای خاص دوست باشم !!! خیلی تنهام ادمای کمی میشناسم باور میکنید تنها میرم بیرون تو پارکا قدم میزنم اهنگ گوش میکنم دیگه خسته شدم ! دختر پسرای دیگه میبینم چه خوشن حسرت میخورم چی کار کنم دیگه بریدم متنفر شدم از دختر جماعت کاری کردن که از همه ادما داره بدم میاد
    از این تنهایی خستم
    تبدیل شدم به یک ادم بی حوصله که از همه متنفره .....
    این چیزام افسردگیم بد تر میکنه ....
    چرا تو ایران نمیشه دو دقیقه با یک دختری حرف زد جرا این قدر عقدین ؟ حالم داره بهم میخوره
    دیگه خسته شدم این همه پیاده تنها راه رفتن اهنگ گوش کردن با هرکسیم دوست شدیم بیشتریاشون مشکل برای ادم درست کردن ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل با تنهایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Name12 نمایش پست ها
    با سلام
    خیلی تنهام نمیدونم چرا احساس میکنم حوصله کسی ندارم یا دوست دارم با ادمای خاص دوست باشم !!! خیلی تنهام ادمای کمی میشناسم باور میکنید تنها میرم بیرون تو پارکا قدم میزنم اهنگ گوش میکنم دیگه خسته شدم ! دختر پسرای دیگه میبینم چه خوشن حسرت میخورم چی کار کنم دیگه بریدم متنفر شدم از دختر جماعت کاری کردن که از همه ادما داره بدم میاد
    از این تنهایی خستم
    چرا تو ایران نمیشه دو دقیقه با یک دختری حرف زد جرا این قدر عقدین ؟ حالم داره بهم میخوره
    دیگه خسته شدم این همه پیاده تنها راه رفتن اهنگ گوش کردن با هرکسیم دوست شدیم بیشتریاشون مشکل برای ادم درست کردن ...
    سلام چند سالتونه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    سلام چند سالتونه؟
    سلام 21 سال ....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

یه نکته ای رو شما در نظر بگیر که با هیچ کسی توی این دنیا حالتون بهتر نمیشه،‌ باید ریشه یابی کنید که چرا تنها هستید، هرچند توی سن شما خیلی کارا میشه کرد که آدم از تنهایی در بیاد و با افراد مختلف آشنا بشه، روی آیندتون سرمایه گذاری کنید،‌برید دنبال علاقه مندیتون. در ضمن از فضای مجازی هم دور بشید که نه تنها کمکی نمیکنه، بلکه باعث بد تر شده حالتون میشه.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

5. 2 کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

سلام 21 سال ....
    سلام حتما چیزی بوده که باعث ایجاد همچین احساسی در شما شده حداقل سعی کن با یه نفر از همجنسای خودت دوس باشی و مدتی با اون بیرون برو و رفت و آمد داشته باش تا کم کم بتونی روابطط گسترده کنی.
    تو کشور ما نمیشه راحت و بدون دغدغه با یه دختر دوست شد چون هر خانواده ای باشه تعصبات خودش داره و درصورت پی بردن به این موضوع باعث میشه براتون دردسر درست بشه اگه در حال تحصیل نیستید برای خودتون شغلی پیدا کنید حتی اگر حقوقش کم باشه حداقل سرگرم میشید دوستی انتخاب کن که بدونی دردسری برات نداره.اگه شاغل بشی وتوفامیل دختر مناسبی مد نظرت بود و خانواده اش شرایطط پذیرفتن مدتی نامزد باشید تا شرایط زندگی مشترکتون فراهم شه /تو فامیل مل هستند کسایی به سن وسال شما که ازدواج میکنن و خیلی از بقیه هم موفق ترن ولی قبلش حتما واسه پیدا کردن شغل تلاششون کردن
    ویرایش توسط دنیای نامردی : 07-20-2017 در ساعت 08:14 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    از این تنهایی خستم
    سلام
    دوست عزیز کارتون چیه؟؟؟
    مطمن هستم بیکار هستین که هم چین مشکلاتی دارید..

مهمترین چیز برای شما کار هست ن دختر که باهاش حرف بزنید..

بازم بزارید دوستان بیان راهنمایی کنند..

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    من مشغول کار خودم هستم اما خوشبختانه کار من حمالی صبح تا شب نیست و شرکت مستقله .

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    سلام حتما چیزی بوده که باعث ایجاد همچین احساسی در شما شده حداقل سعی کن با یه نفر از همجنسای خودت دوس باشی و مدتی با اون بیرون برو و رفت و آمد داشته باش تا کم کم بتونی روابطط گسترده کنی.
    تو کشور ما نمیشه راحت و بدون دغدغه با یه دختر دوست شد چون هر خانواده ای باشه تعصبات خودش داره و درصورت پی بردن به این موضوع باعث میشه براتون دردسر درست بشه اگه در حال تحصیل نیستید برای خودتون شغلی پیدا کنید حتی اگر حقوقش کم باشه حداقل سرگرم میشید دوستی انتخاب کن که بدونی دردسری برات نداره.اگه شاغل بشی وتوفامیل دختر مناسبی مد نظرت بود و خانواده اش شرایطط پذیرفتن مدتی نامزد باشید تا شرایط زندگی مشترکتون فراهم شه /تو فامیل مل هستند کسایی به سن وسال شما که ازدواج میکنن و خیلی از بقیه هم موفق ترن ولی قبلش حتما واسه پیدا کردن شغل تلاششون کردن
    والا من هم کار خودم دارم و تمامی دوست های من که میشناسمشون یکی دارن برای خودشون یکیشون صیغه کرده زن مطلقه و بقیه دوست دختر دارن ما بدبختیم انگار

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    7

والا من هم کار خودم دارم و تمامی دوست های من که میشناسمشون یکی دارن برای خودشون یکیشون صیغه کرده زن مطلقه و بقیه دوست دختر دارن ما بدبختیم انگار
    باور کن هیچکدوم از اونا عاقبت خوبی ندارن شما ازراه صحیحش وارد شو اگه قابلیتهای خوبی داشته باشی زوج مناسبت چیدا میکنی

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    از این تنهایی خستم
    به نظر میاد از یکسری مسائل سرخورده باشید...بهتره اول اون موضوع هایی که در گذشته اتون هست به خصوص کودکیتون اونهارو بالا بیارید و بگید تا از روی اونها بشه راهنماییتون کرد چیکار کنید.
    این علائمی که الان دارید علتش همون توی گذشته اتون هست
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    به نظر میاد از یکسری مسائل سرخورده باشید...بهتره اول اون موضوع هایی که در گذشته اتون هست به خصوص کودکیتون اونهارو بالا بیارید و بگید تا از روی اونها بشه راهنماییتون کرد چیکار کنید.
    این علائمی که الان دارید علتش همون توی گذشته اتون هست
    من تا جایی یادمه از وقتی افسردگی امد سراغم ( مشکلات) و نسبت به مردم عادی هدفای خاصی داشتم و روحیم نسبت اکثر جوونا خاص بود تنها بودم نه ظاهر بدی دارم نه چیزی پسر دیدم خیلی داغون تنها نیست .... تا این سن سمت هر دختری رفتم خواستن عقده هاشون خالی کنن اد خواستن خورد کنن .....
    اما با دخترای سمت چین و ویتنام تو اینترنت صحبت کردم خیلی از دخترای ایرانی خوش برخورد تر و بهتر بودن علل اش مخیط اونجاست ......

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

برای ایجاد رابطه دوستی سعی کنید در محیط هایی قرار بگیرید که دختر پسریه مثل گروه های کوهنوردی، کلاس های آموزشی مثل دانشگاه ، فیلم سازی ، زبان ، موسیقی و ....
    به نظرم رابطه های خوب معمولا کم کم ایجاد میشه اگه در این جمعها از کسی خوشتون اومد برید و سر صحبت رو باهاش باز کنین و اگه تو صحبت ها متوجه شدین ایشون هم از شما خوشش میاد صمیمی بشین می تونین به بهانه ای شماره بگیرین یا به بهانه ای قرار ملاقات بزارین و ...

اگه دنبال صیغه هستید می تونید از سایت های همسر یابی استفاده کنین

در ایجاد رابطه باید پوست کلفت و بی خیال باشین و نه گفتن نباید ناراحتتون کنه ( نمیشه آدم از آب رد بشه ولی پاهاش خیس نشه ) ، خجالتی نباشین و همچنین بی حیا ، کمی پرو باشین ولی بی ادب نه

امیدوارم موفق بشین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)