نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: تمایل به داشتن رابطه خوب با جنس مخالف

1321
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل به داشتن رابطه خوب با جنس مخالف

سلام
    جامعه ما خیلی شده دروغ ریا و ادمایی که سرشار از عقده ان ! وقت میرم بیرون همه جا میبینم همه با دوست دختراشونن و بعد با خودم ما تنها و به ما میرسه دخترا دم از حضرت مریم بودن و... میزنن پس این همه تو جامعه چیه که همه باهمن دخترا هم پسری مثل من میبینن میخوان سو استفاده کنن و عقده هاشون خالی کنن واقعا این موضوعات میبینم خیلی عصبی میشم چه طور اهمیت ندم و بیخیال باشم ....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مشکل با جامعه

وقتی میرم بیرون حس بره بودن بهم دست میده کاش یاد بگیرم منم گرگ باشم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تا خودمون رفتارهای خودمون رو اصلاح نکنیم جامعه اصلاح نخواهد شد

پس دوست عزیز وقتی دوست داری گرگ باشی نباید از دیگران انتظار اعتماد هم داشته باشی نه نسبت به خودت و نه نسبت به تمام اعضای خانواده

پس برای از بین بردن ناهنجاری‌های اجتماعی، باید علل و انگیزه‌های ایجاد آن را شناسایی کرد چراکه اگر ناهنجاری‌ها در جامعه زیاد شود بنیان جامعه از هم متلاشی می‌شود.

ازجمله علل ناهنجاری‌ها طبق دستورات اسلام،‌ بدسرشتی افراد،‌ بداخلاقی، کینه توزی،‌ خشم، تکبر،‌ حسد و عقده حقارت انسان‌هاست و این‌ها عواملی است که باعث به وجود آمدن ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود و باید آنها را رفع کنیم.

- امام علی (ع) در رابطه با بدسرشتی افراد می‌فرماید: آدم بدسرشت به هیچ کس خوش‌گمان نیست، زیرا که همگان را چون خود می‌پندارد.

- پیامبر (ص) در رابطه با اینکه بد اخلاقی یکی دیگر از عوامل رفتارهای ناهنجار در اجتماع است، می‌فرمایند: خداوند آدم بداخلاق را به توبه موفق نمی‌کند. پرسیدند ای پیامبر خدا (ص) این چگونه می‌شود؟ فرمود: زیرا که وی هرگاه از گناهی توبه کند، به گناهی بزرگتر از گناه اول گرفتار می‌شود.

- یکی دیگر از عوامل ناهنجاری اجتماعی، کینه‌توزی افراد است، در این رابطه امام علی (ع) می‌فرمایند: اسلحه بدی و بد رفتاری،‌ کینه‌ورزی است.

- امام صادق (ع) می‌فرمایند: خشم، کلید هر بدی است.

- حسد یکی دیگر از عوامل ناهنجاری در اجتماع به حساب می‌آید، در این رابطه امام صادق (ع) می‌فرمایند: محال است حسود خیرخواه باشد.

- تکبر یکی دیگر از عوامل ناهنجاری است، در این رابطه امام صادق (ع) به روایت پیامبر (ص) می‌فرمایند: بزرگترین تکبر، کوچک شمردن ( و بی اعتنایی به ) مردم و نشناختن حق ( و پیروان حق) است.

- عقده حقارت یکی دیگر از عوامل ناهنجاری در اجتماع است، در این رابطه امام صادق (ع) می‌فرمایند:‌ هیچ کس تکبر نمی‌کند و زور نمی‌گوید، مگر برای حقارتی که درخود می‌بیند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    با توجه به صحبت هایی که در تلگرام با شما کردم شما هم دست کمی از گرگ ندارین و به سهم خودتون زرنگ هستین
    فقط یکم اخلاق خوبتون هست که سئو استفاده میشه ازش
    بله خب تو کارم به شدت جدی هستم و کارمو بلدم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام خسته نباشید
    مشکل جامعه ما همینه
    دخترا میخوان از شما سواستفاده کنن؟
    اینکه ملت عقده ای شدن تقصیر مردم نیست هرچیزی رو که برای مردم منع کنن مردم میرن سراغش و آثارش هم منفی هست

مثل ماهواره که منع کردن، مثل روابط دختر و پسر مثل مسئله حجاب...

7. کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ae85 نمایش پست ها
    سلام
    جامعه ما خیلی شده دروغ ریا
    باهاتون موافقم

بیرون زندگی دیگران رو با درون زندگی خودتون مقایسه نکنید
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    به نظرم دلیلش فقط یک چیز است آن چیز را نمیتوانم بگویم اگر آن نباشد خوب میشود
    اصلا ربطی به اون چیز که شما نمی گی نداره بلکه به خاطر چیز دیگریه
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

مسلما همین طوره
    شرایط جامعه دروغ و ریا رو در مردم پرورش میده .چاره ای نیست ما نمیتونیم از اینجا فرار کنیم
    تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه به اصلاح خودمون بپردازیم.
    شما کاری به کار مردم نداشته باش برای خودت زندگی کن.مگه مهمه کی دوست دختر داره کی نداره؟!اینکه زندگی خودتونو با کسی مقایسه کنید عذاب میکشید.
    بازم شما پسرا راحتید من که کاری به کار کسی ندارم ولی برام همش مشکل تراشیده میشه.
    ویرایش توسط saba95 : 05-08-2017 در ساعت 06:21 PM

11. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام
    میدونین مشکل دقیقا چیه ؟ یه چیزی رو فراموش کردین...دلیل اصلی و ریشه ی تمام این تفکرات...
    میدونین مشکل شما و بقیه جوونا چیه؟مشکل اونیکه خدارو انکار میکنه ؟ مشکل اونیکه 10 تا 10 تا تاپیک میزنه در مورد
    حقانیت نداشتن دین و قرآن و پیامبر و اینها؟مشکل اونیکه مثلا تلاش میکنه با رد هرگونه مذهب یا اعتقادات صبح تا شب تو این انجمن
    چیزیرو به بقیه یا خودش ثابت کنه؟مشکل اونیکه تو جامعه بقول شما هزارجور روابط آزاد رو تجربه میکنه؟مشکل اونیکه دنبال مال و ثروته؟
    مشکل تمام پیر و جوون ما که انقدر زندگی رو هم برای خودشون و هم برای دیگران سخت کردن ؟ اینکه : دلیل خلقت رو فراموش کردین
    دلیل اصلی و ریشه تمام مشکلات دنیا اینه که آدمیزاد فراموش کرده که اصلا برای چی خلق شده و هدف چی بوده و ...؟
    من و شما به دنیا نیومدیم که زندگی کنیم...دنیا برای راحتی ما خلق نشد...بدنیا اومدیم تا امتحان پس بدیم...امتحانی بسیار بزرگ
    اما بشر امروز...اونقدر غرق در دنیای مادی و ظواهر زمینی شده که همه چیزو فراموش کرده...خیلی بیش از حد غرق شده
    پسر خوب...دختر خوب...بشر...یه چیزی رو خوب تو ذهنت حک کن و به خاطر بسپار...چه تمام عمرت رو غرق در ثروت و راحتی باشی
    چه تمام عمر یه گوشه بسته باشنت و آتش و مواد مُذاب بریزن رو سرت...در هر دو حالت داری امتحان پس میدی...فقط امتحان
    پس بجای این حرفها...تلاش و کوشش کن...هوای نفست رو تزکیه کن...هدف داشته باش و برنامه ریزی...ورزش کن برای جسمت...
    اعتقادات قلبیت رو گسترش بده...ظاهربین و کوته فکر نباش...عمیق و ماورای سطح به مسائل نگاه کن...درگیر دنیا نشو...
    خودت رو از همه چیز بی نیاز کن...اونوقت ببین دنیا چطور جلوت زانو میزنه و خداوند چطور تو هر دو دنیا دستت رو میگیره...
    آدم عاقل از این حرفها درس میگیره...آدم عاقل یه جمله هم براش کافیه...چه برسه به این همه خط که بنده نوشتم...
    حالا اونیکه اراده و کمی عزت نفس داره تلاش میکنه و از الان خودش رو انسانی بهتر و کاملتر میکنه و اونیکه نمیخواد هم
    بازم الان میشینه و میگه که : چرا من اینو ندارم ؟ چرا اون اینو داره ؟ چرا فلانی اینطوریه ؟ چرا من اونطوری نیستم ؟
    و خودش رو تمام عمر درگیر کینه و حسادت و ظاهر بینی و کوته فکری و پستی و حقارت و ضعف میکنه و در آخر هم میبینه
    که نه تنها هیچ پیشرفتی نکرده بلکه درجا هم زده و پسرفت هم کرده و هردو دنیاش رو هم بسادگی از دست داده...
    هر طور که مایلید...همه چیز بستگی به اراده و انتخاب شما داره... سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 05-08-2017 در ساعت 06:34 PM

13. 3 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

درود
    چرا دیگر دارد ودقیقا بخاطر همان است جاهایی که "آن" درش آزاد است را نگاه بکن (کشورهای متمدن) در آنجا این مشکلات نیست (و یا اگر هست به شدت اینجا نیست)
    یکی که اقتصاد دانه ریشه مسائل و مشکلاتو اقتصادی میبینه یکی که تو زمینه تربیتی عالمه حل مسائلو تو تربیت صحیح میبینه یکی که روحانیه همه چیزو تو بی دینی یا دینداری میبینه
    که البته هیچ کدوم درست نیست و این نگاه یک طرفه و مطلق باعث خطای شناختی میشه
    امضای ایشان

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

این جا کسی همدیگر نمیشناسه هر حرفی تو دلتون هست بزنید نن از این زورم میاد بیرون میری هنه با یکین اما تو تنها سمت دختری میریم دخترا شروع میکنن میگن دوستی بده و... پس این هنه دختر پسر چین که تو پارکا و.. باهمن به ما میرسه دنیا میچرخه اصلا متنفر شدم از این موجودای جنس مخالف فوق العاده عقده و کمبود دارن جسارت به همه نباشه...... همیشه به تنهایی ادم مردم میخندن. بفهمن این جوری مینالی و....
    یعنی با دیدن این چیزا ادم زورش میگیره خخخ
    ویرایش توسط ae85 : 05-08-2017 در ساعت 08:38 PM

16. 2 کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    بانو صبا یعنی که چه کاری نداشته باشیم؟
    یعنی برویم دوره خودمان دیوار بکشیم و با هیچکس چیزی نگوییم؟
    اتفاقا مهم است چون مردم را میشناسیم و یاد میگیریم "پپه" نباشیم.
    منظورمو نگرفتید اقا امیر
    درسته ادم تعامل اجتماعی داره اما نباید خودشو با کسی مقایسه بکنه.
    منظورم اینه به زندگی دیگران کاری نداشته باشیم و بیاییم با زندگی خودمون مقایسه کنیم با این کار هم به خودمون توهین کردیم و هم عذاب میکشیم.
    تعامل فرق داره با مقایسه و کند و کاو در زندگی دیگران.
    ویرایش توسط saba95 : 05-08-2017 در ساعت 10:05 PM

18. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

درود
    بله منظور بنده هم مشکل اقتصادی بود که زدید وسط خال.البته بنده اقتصاد دان نیستم اما وقتی میبینم پیش هر دختری میروم خوب مسلما پولداری شوهرش برایش مهم است دیگر
    برای نمونه اگر وضع اقتصادی خوب بود و دختر(خانواده دختر) بیشتر دغدغه اش از اقتصاد معطوف میشد به مثلا سطح سواد و سطح درک طرف و....
    همچنین جامعه ایی که بر اساس قیافه طبقه بندی میکند (مثلا بنده کوتاه قدم کسی آدم حسابم نمیکند) و همیشه این قد بلندها هستند که سریعتر پله های ترقی را طی میکنند.
    همین را شما بسط بدهید به چیزهای دیگر(مثلا اگر دختر فلان باشد میترشد پس باید فلان طوری رنگ عوض کند , یا پسری بهمان است برای اینکه بهمانیتش لو نرود قیافه عوض میکند)
    اما در کل همه اش برمیگردد به اقتصاد به قول معروف اگر وضع مالی همه خوب بود خوب همه میتوانستند پیشرفت بکنند (درست است این قضیه 100% نیست) اما ما منظورمان این بود اگر همه شرایط مساوی داشتند دیگر کسانی که شرایطشان کمتر بود برای پذیرفته شدن مجبور نبودند خود را کس دیگری "جا" بزنند.
    البته بحث به همینجا تمام نمیشود چون این طبیعت انسان است که کمال خواه است و به کم راضی نیست پس بنا به وظیفه عجالتا اگر بشری بدنیا نیاید هیچکدام از این مشکلات هم نخواهد بود
    بزرگوار علت اینکه این مشکلات است بخاطر نظرات متعدد انسان هاست و از نظر بنده قابل حل هم نیست و تنها و تنها با مدیریت صحیح اصلاح میشود, برای نمونه خوب به من قد کوتاه کم پول زن نمیدهند پس باید به من کار بدهند پول دربیاورم پول که درآوردم بتوانم غذای مناسب بخورم و ورزش بکنم تا قدم بند بشود و مشکلم حل بشود.
    پس این "آن" همه چیز از آن است
    شما احتمالا چون استادت بامداد بوده باید رو اقتصاد و تکامل و فیزیک و بیگ بنگ و... خیلی زوم باشی

اقتصاد سرمایه داری بر پایه رقابته و قرار نیست همه برابر باشند (اصولا شیوه اقتصادی که همه برابر باشند هنوز اختراع نشده)
    شما اگه سطح انتظاراتتو پایین بیاری مشکلت حل میشه البته دنبال کسی هم باید بگردی که سطح انتظاراتش مثل شما کم باشه همونطور که تو پسرا این قصیه هست تو دخترا هم پیدا میشه تکلیفتو روشن کن اگه جز اقلیتی باید اینو قبول کنی و زندگیتو خودت بر مبنای همون خرد و آزاداندیشی که قبول داری بساز
    (البته میدونم که الان میگی این چیزا برای من خاطره است)
    یکی هم قد خودتون یا یکی که وضع اقتصادی شبیه یا نزدیک خودت باشه حتما که نباید خونوادش خوب باشن آیا باید حتما طرف دختر و باشه و اگه مطلقه بود ایراد داره یا هزار مورد دیگه . اون طوری که من متوجه شدم اگه یک نفر از نظر شخصیتی مشکل شدیدی نداشته باشه میشه باهش زندگی خوبی رو داشت

یک چیزی دیگه دوستانه بگم بهت (البته جسارت منو ببخش ) شما کلا تو مقایسه گیر کردی پایه اکثر استدلال هات که خوندم بر مبنای مقایسه اس . مقایسه در فلسفه و منطق مفیده ولی تو زندگی اجتماعی باعث گرفتاری میشه ( پایین اومدن اعتماد به نفس و عزت نفس و گیجی و اضطراب و...)
    در حد کمش بدرد میخوره
    ویرایش توسط آرش67 : 05-09-2017 در ساعت 10:06 AM
    امضای ایشان

20. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

این جا کسی همدیگر نمیشناسه هر حرفی تو دلتون هست بزنید نن از این زورم میاد بیرون میری هنه با یکین اما تو تنها سمت دختری میریم دخترا شروع میکنن میگن دوستی بده و... پس این هنه دختر پسر چین که تو پارکا و.. باهمن به ما میرسه دنیا میچرخه اصلا متنفر شدم از این موجودای جنس مخالف فوق العاده عقده و کمبود دارن جسارت به همه نباشه...... همیشه به تنهایی ادم مردم میخندن. بفهمن این جوری مینالی و....
    یعنی با دیدن این چیزا ادم زورش میگیره خخخ
    سلام
    دوست عزیز شما اول بگید چند سالتونه؟
    من مخالف روابط دختر و پسر دو دوران مدرسه و دبیرستان هستم نه از نظر شرعی بلکه بدلیل اینکه تو این سن هورمون تستوسترون از چشم ها هم میزنه بیرون ;-) و معمولا آدم وقتی تو این شرایط با یکی وارد رابطه بشه نمیتونه به زندگیش برسه یا درس بخونه البته این فقط تو کشور ما اینطوریه
    پس فعلا اینطوری حس حسادتت رو از بین ببر "اونا الان حال میکنن ولی شانس موفقیتشون خیلی از من کمتره، من میرم دانشگاه خوب اونا هم بعد یه مدت جدا میشن و میبینن هیچی نشدن"

وارد دانشگاه که شدی البته با اطلاع خونواده با یه دختری هم دوست شو اشکالی نداره بزار خیالت رو راحت کنم تو دانشگاه ما حداقل اینطوری بود 70 درصد تو رابطه بودن
    اینکه بعضی ها فکر میکنن غربی ها همه فاحشه هستن یا... و فقط خودشون خوبن همه چرنده آدم خوب و بد همه جا هست، اینجا بیشتره

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    جامعه ما خیلی شده دروغ ریا و ادمایی که سرشار از عقده ان ! وقت میرم بیرون همه جا میبینم همه با دوست دختراشونن و بعد با خودم ما تنها و به ما میرسه دخترا دم از حضرت مریم بودن و... میزنن پس این همه تو جامعه چیه که همه باهمن دخترا هم پسری مثل من میبینن میخوان سو استفاده کنن و عقده هاشون خالی کنن واقعا این موضوعات میبینم خیلی عصبی میشم چه طور اهمیت ندم و بیخیال باشم ....
    این مشکلات برای منم هست
    مملکت روزبه روز داره وضعش بدتر میشه

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    9

درود
    فقط ریاضی و اقتصاد, سر رشته ایی در فیزیک و دیگر علوم ندارم.
    بله حق به جانب شماست همچین سیستمی وجود ندارد اما من منظورم اینطوری بود : مدرسه دانشگاه رایگان بود و همه میتوانستند بروند.با امکاناتی برابر, مثلا پولدارها نمیرفتند مدرسه غیر دولتی یا ....
    ما سطح انتظارمان منطقیست بزرگوار بحث این است کسی هم سطح ما نیست همه از ما بالاترند خوب
    خیر نمیگوییم خاطره است.
    بخش مشکی را خواندم.
    جسارت نکردید که؟ نظرتان را گفتید , بله مقایسه میکنیم؟ اشکال دارد؟ البته قبول دارم در زندگی آدم مشکل ایجاد میکند اما من چه مقایسه بکنم چه مقایسه نکنم باز مقایسه میشویم, یعنی فرض کنید دختر مورد علاقه تان بین شما و یک نفر پولدارتر و قد بلندتر است خوب کدام را بر میگزیند؟ طبیعتا آن یکی....
    اصلا یک چیز دیگر به شما میگویند بروید نمایشگاه ماشین هر خودرویی دوست داشتید بردارید پولش را هم ما میدهیم خودتان صادقانه بگویید چه را برمیدارید؟ ژیان یا بنز؟....
    اگه خوندی چرا نقل قول گرفتی قسمت پررنگو لطفا پاکش کن

از نظر من مقایسه در زمان انتخاب بین دو چیز جبره و کاریش نمیشه کرد مفیده
    اینکه دیگران هم ما رو مقایسه می کنند اختیاری روش نداریم بزار بکنند ما کار خودمونو می کنیم البته اون دسته از مردم بیکار که میرن دنبال مقایسه معمولا افراد موفقترو مقایسه می کنند نه امثال من و شما رو تازه بزار اینقدر مقایسه بکنن تا مقایسه دونشون پاره بشه انرژیتو رو این چیزا حدر نده
    اینکه مقایسه کنی تا مقایسه شوی خیلی فرق داره
    برای ازدواج هم چون مسئله انتخاب وجود داره پس جبره شما انتخاب می کنی طرف مقابل هم همین طور تنها کاری که می توان کرد اگه توانش باشه اینه که سطح خودتو ببری بالا

یک جا میخوندم تو جوامع که بیشتر سنتی هستند دو دسته از آدما تو ازدواج مشکل دارند یکی مردان طبقه پایین جامعه و یکی زنان سطح بالای بالای جامعه چون معمولا تو این جوامع مردا برای اینکه برتری شون رو حفظ کنند زن از طبقه پایینتر انتخاب می کنند و زنان هم برای آرامش بیشتر و زندگی بهتر تمایل به مردان طبقات بالاتر دارن در نتیجه دو دسته سرشون بی کلاه خواهد موند
    اما درباره اینکه میگی من سطح انتظارم معمولیه میشه یکم توضیح بدی دنبال چی میگردی

شما با کسی که طلاق گرفته حاضری ازدواج کنی خوشکل نیست سنشم از شما بیشتره فرض کن ایشون مشکل نداره یا همینم باید بری پافشاری کنی

الان پسر همسایه ما معلولیت داره و با ویلچر و عصا راه میره ازدواج کرده با یه معلول دیگه
    خیلی ها هستند شرایط بسیار بد ولی ازدواج کردند
    ویرایش توسط آرش67 : 05-09-2017 در ساعت 10:27 PM
    امضای ایشان

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali001 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما اول بگید چند سالتونه؟
    من مخالف روابط دختر و پسر دو دوران مدرسه و دبیرستان هستم نه از نظر شرعی بلکه بدلیل اینکه تو این سن هورمون تستوسترون از چشم ها هم میزنه بیرون ;-) و معمولا آدم وقتی تو این شرایط با یکی وارد رابطه بشه نمیتونه به زندگیش برسه یا درس بخونه البته این فقط تو کشور ما اینطوریه
    پس فعلا اینطوری حس حسادتت رو از بین ببر "اونا الان حال میکنن ولی شانس موفقیتشون خیلی از من کمتره، من میرم دانشگاه خوب اونا هم بعد یه مدت جدا میشن و میبینن هیچی نشدن"

وارد دانشگاه که شدی البته با اطلاع خونواده با یه دختری هم دوست شو اشکالی نداره بزار خیالت رو راحت کنم تو دانشگاه ما حداقل اینطوری بود 70 درصد تو رابطه بودن
    اینکه بعضی ها فکر میکنن غربی ها همه فاحشه هستن یا... و فقط خودشون خوبن همه چرنده آدم خوب و بد همه جا هست، اینجا بیشتره
    سلام
    ممنونم بابت پاسخ ببینید درست میگید موضوع مثال زدنی شما در رابطه با انتخاب من هم ظاهر بدی دارم و نه قد کوتاه بیش از حد و نه ..... بابت این یکم زورم امده بود حتی من ادم هایی دیدم که اصلا قیافه ندارن اما تنها نیستن یا فوق العاده قد کوتاه .....
    ببینید تو جامعه اروپایی شما یددید دختر پسر از کوچکی باهم بزرگ میشن این جا خیلی از مشکلات عدم شناخت از جنس مخالف پسر و دختر کم میشه و.... بازم با این شرایط ماا شاهد ازدواج زیادی تو جامعه اشان هستیم
    و اما در ایران ما با هزار دروغ کلک دختر ها شروع به انواع رابطه ها میکنن و حتی ما میبینیم باکره هستن اما ..... یا حتی موجب پر توقعی و عدم ازدواج اشون میشه تفاوت فقط دروغ و ریا تو این جامعه زیاد شده اما جامعه ازاد باشه هرکس مشخصه چی میخواد و....
    پس ما ترجیح میدیم برای این که اختلاف طبقاتی در هر زمینه و.. کم تر بشه جامعه ای نیازه مانند اروپا و ازاد .... امیدوارم منظور بهتر رسونده باشم .
    اون جا برای قد و پول هرچه باشه بی صمر نمیمونه نیاز های عاطفیشون باز هم ....

25. کاربران زیر از ae85 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

سلام
    ممنونم بابت پاسخ ببینید درست میگید موضوع مثال زدنی شما در رابطه با انتخاب من هم ظاهر بدی دارم و نه قد کوتاه بیش از حد و نه ..... بابت این یکم زورم امده بود حتی من ادم هایی دیدم که اصلا قیافه ندارن اما تنها نیستن یا فوق العاده قد کوتاه .....
    ببینید تو جامعه اروپایی شما یددید دختر پسر از کوچکی باهم بزرگ میشن این جا خیلی از مشکلات عدم شناخت از جنس مخالف پسر و دختر کم میشه و.... بازم با این شرایط ماا شاهد ازدواج زیادی تو جامعه اشان هستیم
    و اما در ایران ما با هزار دروغ کلک دختر ها شروع به انواع رابطه ها میکنن و حتی ما میبینیم باکره هستن اما ..... یا حتی موجب پر توقعی و عدم ازدواج اشون میشه تفاوت فقط دروغ و ریا تو این جامعه زیاد شده اما جامعه ازاد باشه هرکس مشخصه چی میخواد و....
    پس ما ترجیح میدیم برای این که اختلاف طبقاتی در هر زمینه و.. کم تر بشه جامعه ای نیازه مانند اروپا و ازاد .... امیدوارم منظور بهتر رسونده باشم .
    اون جا برای قد و پول هرچه باشه بی صمر نمیمونه نیاز های عاطفیشون باز هم ....
    دوست عزیز اولا نگران نباشید رابطه ی ماندنی وقتی ایجاد میشه که طرف شما رو برای رفتار زیبا و پسندیدتون بپذیره و نه فقط ظاهر
    نگران نباشید و به چهره و ظاهر خودتون احترام بزارید وگرنه از دیگران هم انتظار نداشته باشید

درست میگید تازه کجاشو دیدید؟ با انتخاب شدن رئیسی یا قالیباف شرایط سخت تر هم میشه
    گشت ارشاد و نیروی انتظامی و...

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    با سلام،
    نگاه شما به جامعه درست نیست. شاید یکسری از رفتارها دور و بر شما زیاد باشد اما قابل تعمیم نیست. دختر و پسرهای پاک خیلی زیاد هستند ولی چون بیشتر مشغول فعالیت‌های مفید در خانه، دانشگاه، محل کار و ... هستند به چشم نمی‌آیند، برخلاف دختر و پسرهایی که مدام در کوچه و خیابان دنبال مسائل حاشیه‌ای هستند و مطمئنا بیشتر جلوی چشم هستند. بنده در کلانشهر تهران زندگی می‌کنم اما بسیار آدم‌های خوب، مطمئن، با دست پاک و روزی حلال و بی‌دروغ و ریا می‌شناسم.

مطلب دیگر این هست (نمی‌گویم شما اینگونه هستید) که برخی از ما همیشه عیب دیگران را می‌بینیم و بعد عیوب خود را. برای مثال
    تا زمانی که کارمند هستیم از رئیس بد می‌گوییم، وقتی رئیس شدیم از کارمندان.
    وقتی فروشنده هستیم از مشتری بد می‌گوییم و وقتی مشتری هستیم از فروشنده.
    تا زمانی که دانشجو هستیم از اساتید و وقتی استاد می‌شویم از دانشجویان.
    اگر دختر هستیم از پسرها و اگر پسر هستیم از دخترها بد می‌گوییم.
    ویرایش توسط hamdask : 05-11-2017 در ساعت 04:28 PM

28. کاربران زیر از hamdask بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    میدونین مشکل دقیقا چیه ؟ یه چیزی رو فراموش کردین...دلیل اصلی و ریشه ی تمام این تفکرات...
    میدونین مشکل شما و بقیه جوونا چیه؟مشکل اونیکه خدارو انکار میکنه ؟ مشکل اونیکه 10 تا 10 تا تاپیک میزنه در مورد
    حقانیت نداشتن دین و قرآن و پیامبر و اینها؟مشکل اونیکه مثلا تلاش میکنه با رد هرگونه مذهب یا اعتقادات صبح تا شب تو این انجمن
    چیزیرو به بقیه یا خودش ثابت کنه؟مشکل اونیکه تو جامعه بقول شما هزارجور روابط آزاد رو تجربه میکنه؟مشکل اونیکه دنبال مال و ثروته؟
    مشکل تمام پیر و جوون ما که انقدر زندگی رو هم برای خودشون و هم برای دیگران سخت کردن ؟ اینکه : دلیل خلقت رو فراموش کردین
    دلیل اصلی و ریشه تمام مشکلات دنیا اینه که آدمیزاد فراموش کرده که اصلا برای چی خلق شده و هدف چی بوده و ...؟
    من و شما به دنیا نیومدیم که زندگی کنیم...دنیا برای راحتی ما خلق نشد...بدنیا اومدیم تا امتحان پس بدیم...امتحانی بسیار بزرگ
    اما بشر امروز...اونقدر غرق در دنیای مادی و ظواهر زمینی شده که همه چیزو فراموش کرده...خیلی بیش از حد غرق شده
    پسر خوب...دختر خوب...بشر...یه چیزی رو خوب تو ذهنت حک کن و به خاطر بسپار...چه تمام عمرت رو غرق در ثروت و راحتی باشی
    چه تمام عمر یه گوشه بسته باشنت و آتش و مواد مُذاب بریزن رو سرت...در هر دو حالت داری امتحان پس میدی...فقط امتحان
    پس بجای این حرفها...تلاش و کوشش کن...هوای نفست رو تزکیه کن...هدف داشته باش و برنامه ریزی...ورزش کن برای جسمت...
    اعتقادات قلبیت رو گسترش بده...ظاهربین و کوته فکر نباش...عمیق و ماورای سطح به مسائل نگاه کن...درگیر دنیا نشو...
    خودت رو از همه چیز بی نیاز کن...اونوقت ببین دنیا چطور جلوت زانو میزنه و خداوند چطور تو هر دو دنیا دستت رو میگیره...
    آدم عاقل از این حرفها درس میگیره...آدم عاقل یه جمله هم براش کافیه...چه برسه به این همه خط که بنده نوشتم...
    حالا اونیکه اراده و کمی عزت نفس داره تلاش میکنه و از الان خودش رو انسانی بهتر و کاملتر میکنه و اونیکه نمیخواد هم
    بازم الان میشینه و میگه که : چرا من اینو ندارم ؟ چرا اون اینو داره ؟ چرا فلانی اینطوریه ؟ چرا من اونطوری نیستم ؟
    و خودش رو تمام عمر درگیر کینه و حسادت و ظاهر بینی و کوته فکری و پستی و حقارت و ضعف میکنه و در آخر هم میبینه
    که نه تنها هیچ پیشرفتی نکرده بلکه درجا هم زده و پسرفت هم کرده و هردو دنیاش رو هم بسادگی از دست داده...
    هر طور که مایلید...همه چیز بستگی به اراده و انتخاب شما داره... سلامت و سربلند باشید.
    لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ

30. کاربران زیر از hamdask بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد