نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با یک دوست

1143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18146
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با یک دوست

سلام، خسته نباشید.
    من و همسرم دوستان مشترک زیادی داریم چون همکلاسی دانشگاه بودیم و ازدواج کردیم، با هم نیز بسیار صمیمی و دوست هستیم، علاوه بر روابط زن و شوهری.
    یکی از دوستان ما که دختر مجردی است و 4 سال از دوستی ما میگذرد متاسفانه بسیار مرا آزار میدهد، بسیار از من تقلید میکند هم در لباس پوشیدن و اخلاق و رفتار! !! این دختر از طریق یکی از دوستانمون به ما معرفی شد برای کار پیدا کردن برای من در شرکتشان، من و همسرم شمالی هستیم و در تهران زندگی میکنیم، اون موقع هنوز ازدواج نکرده بودیم، این خانم تا حدودی به پیدا کردن کار به من کمک کرد و روابط صمیمی شد، اما به محض اینکه درخواست کردم که با او همخانه شوم این درخواست را نپذیرفت به دلیل نامعلومی و من از آن روز دلم از ایشان شکست، با اینکه ایشان رفتارهای خوب هم زیاد دارند ولی وجودشان به دلیل تقلیدهایی که دارند روی اعصابم تاثیر منفی میگذارد و میل به قطع ارتباط دارم، اما همسرم معتقد است که من مشکل روحی پیدا کردم و این حس ها توهم است، خواهش میکنم راهنماییم کنید. زیرا این خانم در جمع دوستان ما حضور دارد و وجودش باعث این است که از تفریحات گروهی که قبلا خیلی لذت میبردم دیگر لذت نبرم.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل با یک دوست

این خانم چه ارتباطی به زندگی مشترک شما داره که اولش اونا رو گفتین؟
    آیا فقط این تقلیدش آزارتون میده یا اینکه احساس میکنین به نوعی داره به زندگی مشترکتون لطمه میزنه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل با یک دوست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab.ram نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید.
    من و همسرم دوستان مشترک زیادی داریم چون همکلاسی دانشگاه بودیم و ازدواج کردیم، با هم نیز بسیار صمیمی و دوست هستیم، علاوه بر روابط زن و شوهری.
    یکی از دوستان ما که دختر مجردی است و 4 سال از دوستی ما میگذرد متاسفانه بسیار مرا آزار میدهد، بسیار از من تقلید میکند هم در لباس پوشیدن و اخلاق و رفتار! !! این دختر از طریق یکی از دوستانمون به ما معرفی شد برای کار پیدا کردن برای من در شرکتشان، من و همسرم شمالی هستیم و در تهران زندگی میکنیم، اون موقع هنوز ازدواج نکرده بودیم، این خانم تا حدودی به پیدا کردن کار به من کمک کرد و روابط صمیمی شد، اما به محض اینکه درخواست کردم که با او همخانه شوم این درخواست را نپذیرفت به دلیل نامعلومی و من از آن روز دلم از ایشان شکست، با اینکه ایشان رفتارهای خوب هم زیاد دارند ولی وجودشان به دلیل تقلیدهایی که دارند روی اعصابم تاثیر منفی میگذارد و میل به قطع ارتباط دارم، اما همسرم معتقد است که من مشکل روحی پیدا کردم و این حس ها توهم است، خواهش میکنم راهنماییم کنید. زیرا این خانم در جمع دوستان ما حضور دارد و وجودش باعث این است که از تفریحات گروهی که قبلا خیلی لذت میبردم دیگر لذت نبرم.....
    دوست عزیز مام نظرمون اینه که شما بسبت به حضور ایشون حساس شدید

ایشون هم شاید قصدی برای ازار شما نداشته باشه و به نوعی از شما الگو برداری میکنه

پس دلیلی برای این همه ناراحتی و نگرانی وجود نداره بهتره حساسیت های بیمورد خودتون رو کاهش بدید

و این انرژی رو در مسیر دیگری برای تحکیم روابط زناشویی به کار بگیرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)