نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: مشکلات من پس از عقد

2032
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکلات من پس از عقد

سلام دختری هستم 29 ساله .امسال عقد کردم . قبل ازدواج خواستار ازدواج با شخص دیگری بودم ولی به اجبار خانواده با این شخص ازدواج کردم . بعد از ازدواج خانواده من متوجه شدند تمام معیارهایی که برای ازدواج ما داشتند دروغ بوده . و سر ناسازگاری با ما گذاشتند . به مرور انقدر فشار روی من و اون زیاد شد که مدام دعوا داشتیم و خانواده ها خیلی دخالت میکردن . و من فقط به خاطر اینکه بعد ازدواج بهش علاقه مند شده م همه چیز و تحمل میکردم تا اینکه یه شب دعوا بالا گرفت ولی من هیچی نگفتم و اون بشقاب و توی صورتم شکست و بعد به راحتی من و ول کرد و رفت و از این موضوع 4 ماه میگذره که من هفته دوم باهاش تماس گرفتم و خواستار حرف زدن شدم که در کمال ناباوری به من گفت که نمیتونه بیاد و من متوجه شدم که به من دروغ گفته و به مسافرت با دوستاش رفته دیگه خبری نشد تا اینکه خانواده اش زنگ زدن و باز خانواده من جواب ندادن این لجبازی ها تا اینجا ادامه پیدا کرد که 4 ماه گذشته و من هیچ خبری ازش ندارم و حتی یک نفر و سراغش فرستادم اما تا اسم من اومده گوشی و روی طرف قطع کرده من نمیدونم باید چی کار کنم مدام فکر برگشتنشم با اینکه میدونم خیلی راحت ولم کرده و رفته و تنهام گذاشته و الان نمیدنم ان احساس چیه ؟! من راه درست و نمیدونم لطفا کمکم کنید آیا زندگی با کسی که هیچ اختیار و اراده ای از خودش نداره درسته ؟!!!!! لطفا کمکم کنید من عقد کردم ولی باکره هستم و همه میگن که میتونم از اول شروع کنم اما خودم حس میکنم دیگه توان هیچ کاری و ندارم

2. 3 کاربران زیر از خدا ممنون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : درد بی اراده

زندگی جدیدی شروع کن.هنوز اول راهی...میتونی واردش نشی و از راه دیگه ای بری...اصلااااااااااا دیر نیست
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم با احساسم چی کار کنم یعنی زندگیم درست نمیشه !!!!!!! تو رو خدا راهنماییم کن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خدا ممنون نمایش پست ها
    سلام دختری هستم 29 ساله .امسال عقد کردم . قبل ازدواج خواستار ازدواج با شخص دیگری بودم ولی به اجبار خانواده با این شخص ازدواج کردم . بعد از ازدواج خانواده من متوجه شدند تمام معیارهایی که برای ازدواج ما داشتند دروغ بوده . و سر ناسازگاری با ما گذاشتند . به مرور انقدر فشار روی من و اون زیاد شد که مدام دعوا داشتیم و خانواده ها خیلی دخالت میکردن . و من فقط به خاطر اینکه بعد ازدواج بهش علاقه مند شده م همه چیز و تحمل میکردم تا اینکه یه شب دعوا بالا گرفت ولی من هیچی نگفتم و اون بشقاب و توی صورتم شکست و بعد به راحتی من و ول کرد و رفت و از این موضوع 4 ماه میگذره که من هفته دوم باهاش تماس گرفتم و خواستار حرف زدن شدم که در کمال ناباوری به من گفت که نمیتونه بیاد و من متوجه شدم که به من دروغ گفته و به مسافرت با دوستاش رفته دیگه خبری نشد تا اینکه خانواده اش زنگ زدن و باز خانواده من جواب ندادن این لجبازی ها تا اینجا ادامه پیدا کرد که 4 ماه گذشته و من هیچ خبری ازش ندارم و حتی یک نفر و سراغش فرستادم اما تا اسم من اومده گوشی و روی طرف قطع کرده من نمیدونم باید چی کار کنم مدام فکر برگشتنشم با اینکه میدونم خیلی راحت ولم کرده و رفته و تنهام گذاشته و الان نمیدنم ان احساس چیه ؟! من راه درست و نمیدونم لطفا کمکم کنید آیا زندگی با کسی که هیچ اختیار و اراده ای از خودش نداره درسته ؟!!!!! لطفا کمکم کنید من عقد کردم ولی باکره هستم و همه میگن که میتونم از اول شروع کنم اما خودم حس میکنم دیگه توان هیچ کاری و ندارم
    با دوستان موافقم برای بهبود حال روحیت مشاوره حضوری کلاس و سرگرمی هایی که علاقه داری بهشون رو مناسب میدونم

6. کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چی بگم والا آخه گناه من چی بوده که به خاطر اشتباهاته دیگران باید تقاص بدم

8. 2 کاربران زیر از خدا ممنون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میترسم از اتفاقات بعد از طلاق از اسمش از دید دیگران میترسم . هنوز هیچی نشده تو محیط کارم دچار مشکل شدم . نمیخوام با این درد زندگی کنم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

میترسم از اتفاقات بعد از طلاق از اسمش از دید دیگران میترسم . هنوز هیچی نشده تو محیط کارم دچار مشکل شدم . نمیخوام با این درد زندگی کنم
    توکلت به خدا باشه..به دید و حرف دیگران چیکار داری..از کجا میدونی تقاصه شاید حکمتی توش بوده که قراره بعدا بفهمی

11. 2 کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم شایدم میخوام چون اینجوری شد این دفعه جلوی خانواده ام مقاومت کنم و اینبار باهاشون لجبازی کنم و انتقام بار اول و بگیرم گرچند الان فهمیدم اگه با اون که میخواستم ازدواج کرده بودم دیگه خیلی بدبخت بودم . اما یه حقیقتی هست با اینکه بد نبودم همه دارن من و سرزنش میکنن نمبدونم واقعا من مشکل دارم ؟ دیگه انقدر سر خورده شم که هر کی هرچی میگه حتی اگه حرف زور میزنه قدرته مقابله باهاشو ندارم ترجیح میدم سکوت کنم و فقط توی دنیای خودم و دفتر خودم با خودم کلنجار میرم و خودم و محاکمه میکنم . دارم مریض میشم مدام قرص میخورم و میدونم اینجوری پیش برم شاید حتی دست به کاری بزنم که بعد پشیمون بشم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل اینجاست که فکر میکنن اگه برن حرف بزنن غرورشون جریحه دار میشه به من میگن 3 سال صبر کن تا خسته بشه و بیاد طلاقت بده هیچ س به ن فکر نمیکنه

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست من

احساس وابستگی شما یه چیز فانتزیه یه چیزی تو مایه های عادت کردن
    این آقا به درد زندگی مشترک نمیخورن چون هنوز تو دوران جهالت 18 ساله اش گم شدن
    به هرحال شرایط بدی دارید اما میخوام یاد آوری کنم اگه وارد این زندگی بشید و با چندتا بچه این فشارهارو نمیتونید تحمل کنید
    گاهی وقتا آدم باید بین بد و بدتر بدو انتخاب کنه
    همه چیز و بهم بزنید و دوباره شروع کنید

درضمن گناه شما گوش کردن به حرف آدمایی که دارن به جای شما تصمیم میگیرن

دوست من آدمی که به تصمیمش ایمان داشته باشه آدمی که به خودش ایمان داشته باشه
    از حرفا و مخالفت های بقیه ناراحت نمیشه و اصلا تو این دوره دیگه تموم شده این حساسیت ها
    سعی نکنید از حرفای دیگران ناراحت بشید چون این خودش یه نقطه ضعفه
    سعی کنید محکم باشید تا کسی به خلوت و تصمیماتتون تجاوز نکنه
    پای تصمیمتون وایستید و از هیچکس نترسید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

15. 5 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میترسم برم صحبت کنم یا بهش زنگ بزنم سنگ رو یخ بشم . خوب چرا اون تا حالا این کارو نکرده با خودشون نمیگن ما این کارو که کردیم همین معنی و داشته و نمیخوادم حالیش نمیشه و به من نمیخندن که چقدر بدبخته که با اینکه سراغش نرفتیم به دست و پامون افتاد؟!!!!!!!!!!!!!!! اینا رو نمیگن ؟ من از ضایع شدن خوشم نمیاد . خوب بگم تکلیفمو روشن کنین میگن تکلیفت روشنه برو اقدام کن اما آخرش اونه که باید طلاق بده و من فقط خودمو مچل میکنم

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نمیدونم شایدم میخوام چون اینجوری شد این دفعه جلوی خانواده ام مقاومت کنم و اینبار باهاشون لجبازی کنم و انتقام بار اول و بگیرم گرچند الان فهمیدم اگه با اون که میخواستم ازدواج کرده بودم دیگه خیلی بدبخت بودم . اما یه حقیقتی هست با اینکه بد نبودم همه دارن من و سرزنش میکنن نمبدونم واقعا من مشکل دارم ؟ دیگه انقدر سر خورده شم که هر کی هرچی میگه حتی اگه حرف زور میزنه قدرته مقابله باهاشو ندارم ترجیح میدم سکوت کنم و فقط توی دنیای خودم و دفتر خودم با خودم کلنجار میرم و خودم و محاکمه میکنم . دارم مریض میشم مدام قرص میخورم و میدونم اینجوری پیش برم شاید حتی دست به کاری بزنم که بعد پشیمون بشم
    سلام دوست عزیز

مشکل شما رو خوندم و واقعا متاثر شدم..

متاثر از اینکه گفتین به چه تندی با شما برخورد کرده و شما هنوز منتظرشی و میخوای باهاش مدارا کنی..

ما زن های ایرانی هممون اینجوری هستیم واسه خاطر حرف مردم واسه نگه داشتن زندگیمون واسه هزار تا چیز دیگه پای چیزی میمونیم که ارزششو نداره...

عزیزم غرور و شخصیت خودت رو حفظ کن..زندگی که هنوز هیچی نشده پرده دری توش صورت میگیره ارزش داره؟؟

اگه بخوای به خاطر حرف مردم زندگی کنی باید بگم که هیچوقت تو زندگیت موفق نمیشی چون مردم همیشه حرف دارن

الانم نمیشه گفت طلاق بگیر یا بمون، خودت بهتر در جریان زندگیت هستی

فقط تا مدتی بیخیال اون آقا باش و بهش نشون بده که خیلی هم ناراحت نیستی که رفته..

حتما به یه مشاور مجرب مراجعه کن و نذار زندگیت بخاطر دیگران معلق باشه

فقط خواهش میکنم غرورت رو حفظ کن و اجازه نده باهات بد برخورد بشه

ما زن ها باید خانمی کنیم نه اینکه چون همسرمون رو دوست داریم بهش اجازه بدیم هربرخوردی که خواست داشته باشه و تحقیرمون کنه

گذشت و مهربونی خوبه اما با کسی که لیقاتشو داشته باشه

چند روزی با خودت خلوت کن و ببین ایراد کار کجاست..شاید شما هم رفتار مناسبی نداشتی با ایشون

بهرحال همه جوانب رو در نظر بگیر و بعد تصمیم بگیر

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.

موفق باشی گل.

18. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بسیار متاسفم ک این اتفاق برای شما افتاده ...منم با حرف خانم رز مریم موافقم ,مدتی برید دنبال خوشی و زندگی عادی خودتون و بیخیال اون آقا باشید اصولا ی اصلی هست ک میگه پسرا از دخترایی ک بهشون توجه میکنن فراری هسن اونا دنبال کسایی هسن ک بنظرشون دست نیافتنی باشن
    مدتی اصلا به اون فرد فکر نکنید و روزتون را با شادی شروع کنید و همیشه لبخند بزنید و شاد باشید انگار ک هیچ فردی در زندگیتان نیست مطمین باشید خودشون میان سراغتون ,واگه هم نیومدن شما تو این مدت کاملا او را فراموش کردین ...مدتی به خودتون برسید و از زندگی لذت ببرید حتی اگه محیط خانه برای شما آزاردهنده هست آپارتمان کوچکی را اجاره کنید و برای مدتی مستقل زندگی کنید

20. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

از اینکه اینجارو برایه گفتن حرفاتون انتخاب کردین ممنونم

دوستان همه حرفاشون درسته...

سن اون آقارو نمیدونم...اگه بگیم هم سن شما هم باشه ی مرد 29 ساله که قراره ستون ی خونه باشه و این رفتارا رو انجام میده ستونه ی

بادبدکم نمیتونه باشه..

اکه ی طرفه ب قاضی نرفته باشیم این مرد با این رفتارش(با توجه به تجربم)میخواد کاری کنه که شما خسته بشین و بدونه گرفتنه مهریه

تن به طلاق بدین.4ماه کافیه برایه فهمیدن این موضوع...بر فرض شما رفتین و خواستین برگرده...مطمئن باشین این مرد با این خصوصیات

شمارو بخاطره این عملتون سرکوب خواهد کرد...

خدا شمارو دوست داره که الان بهتون چهره واقعیه طرفتونو نشون داده...شما باکره اید و نصف مهر حقتونه...اگه مهرتونو میخواید دادخواست

مطالبه مهریه رو ب دادگاه خانواده محل اقامت خودتون یا اون آقا میتونید بدید...برایه طلاق میتونین 2ماه دیگه صبر کنید...تا بشه 6ماه..اون موقعه میتونید

اقدام کنید..سعی کنید مدرک داشته باشین برایه 6ماه رفتنش(مث استشهادیه)

مگر اینکه بخواین توافقی جدا بشین که اون قضیه اش جداست..

راجب حرف مردمو ترستون بهتون بگم حرف مردم همیشه هست.نترسید و نزارید آیندتون رو حرف مردم بنا بشه

موفق باشید

22. 6 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8679
    تشکـر
    36
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم عزت نفست اومده پایین
    برای ادامه زندگی تصمیم گیرنده خودتی ولی نشونه های خیلی بدی رو داره بهت نشون میده سالی که نکوست از بهارش پیداست
    وقتی روی اعتماد به نفست کار کنی بعد قدرت تصمیم گیریت بهتر میشه و دیگه از حرف و سرزنش مردم مسیر زندگیت رو انتخاب نمیکنی
    برای خودت زندگی کن چون در آخر این تویی که با تصمیماتت باید زندگی کنی نه خانوادت نه همکارات
    و یادت باشه دنیا پر از هدیه هاییه که در طول زندگی به تو میده عجله نکن

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل بی اراده بودن

دوستان عزیزم خیلی ازتون ممنونم بابت اینکه پیام های من و جواب دادین و من و راهنمایی کردین . اما هیچ کس نبود که بگه با دلم چی کار کنم وحالا که بهش وابسته شدم و دوستش دارم و نه میتونم به خودش بگم نه خانواده ام اجازه میدن چی کار کنم ؟ همه شما عزیزان نظرتون اینه که این آقا به درد زندگی با من نمیخوره مثل تمام کسانی که کنار من هستن . شاید حق با شما باشه ولی آیا هیچ کس عوض نمیشه ؟ همه همیشه یه جور باقی میمونن ؟ یعنی این انتظارات بعد از زندگی مشترک وقتی که رفتیم زیر یه سقف اصلاح نمیشه ؟ این فکر باعث دو دل بودنه منه . لطفاً با راهنماییاتون کمک کنید تا تصمیم درستی بگیرم که باعث پشیمونی نشه .ممنون

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوستان عزیزم خیلی ازتون ممنونم بابت اینکه پیام های من و جواب دادین و من و راهنمایی کردین . اما هیچ کس نبود که بگه با دلم چی کار کنم وحالا که بهش وابسته شدم و دوستش دارم و نه میتونم به خودش بگم نه خانواده ام اجازه میدن چی کار کنم ؟ همه شما عزیزان نظرتون اینه که این آقا به درد زندگی با من نمیخوره مثل تمام کسانی که کنار من هستن . شاید حق با شما باشه ولی آیا هیچ کس عوض نمیشه ؟ همه همیشه یه جور باقی میمونن ؟ یعنی این انتظارات بعد از زندگی مشترک وقتی که رفتیم زیر یه سقف اصلاح نمیشه ؟ این فکر باعث دو دل بودنه منه . لطفاً با راهنماییاتون کمک کنید تا تصمیم درستی بگیرم که باعث پشیمونی نشه .ممنون
    دوست من تنها چیزی که آدما رو عوض میکنه عذابه
    که در مورد همسر شما این موضوع خود به خود منحل شده
    یه راه دیگه هم هست که هر شخصیتی بهش جواب مثبت نمیده
    اونم محبته
    که بعضی از شخصیت ها روز به روز بدتر میشن تا بهتر
    اگر میتونید پپا رو دلتون بزارید و راهتون و عوض کنید
    اگرم که نمیتونید باید همین راه سخت و ادامه بدید
    انتخاب با شماست
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

26. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

به قول یکی از اساتیدمون

اگه بخوای با این دید وارد یه رابطه بشی که طرفت رو عوضش کنی پس بدون که باختی...

دوست خوبم این وابستگی شما با مشاوره گرفتن و مسافرت رفتن و گذشت زمان درست میشه

به اون روزی فکر کن که کاملا شکسته بشی و همه درها به روت بسته شه

اونوقت به همچین روزایی فکر میکنی که کاش اونروزا فلان میکردم و بهمان میکردم

احساس داشتن به کسی که به راحتی شخصیت شما رو خراب میکنه اشتباهه محضه

خودت رو دوس داشته باش اول..دنبال چیزایی باش که حالت رو خوب کنه

نه دنبال چیزایی که شاید دری به تخته بخوره و سنگی از آسمون بباره و شرایطی عوض بشه و حال شما آیا خوب بشه یا نشه

بهرحال شما مختارید...

من در مقامی نیستم که نصیحت کنم

فقط بگم نقد رو جای نسیه نده...الان میتونه با کمی صبر و درایت روزگارت رو خوش کنی اما بعدا معلوم نیس با این آقا چه اتفاقات دیگه ای میفته

موفق باشی گل.

28. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)