نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل بی حوصلگی در ارتباط با جنس مخالف

976
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15031
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بی حوصلگی در ارتباط با جنس مخالف

با سلام و احترام

من 27 سالمه و کارمند هستم شغل زمینه آی تی دارم و در کارم موفق و مسلط می باشم .

دقیقا یک سال گذشته از یک رابطه عاطفی 5 ساله دچار شکست شدم و ارتباطی که نزدیک به مراحل ازدواج و تکمیل بود به دلیل خیانت غیر قابل هضم شخص مقابلم بهم خورد.
    بالطبع دوره افسردگی و دلتنگی شدیدی به من وارد شد و من به کار زیاد و ورزش پرداختم .
    بعد از شش ماه تصمیم به ارتباط مجدد می گرفتم وقتی سرگذشت دخترانی که طرف ارتباط بوده اند ، که به دلایل ضربات رابطه جنسی غیر متعارف دچار افسردگی شده بودند از ارتباط جدید صرف نظر نمودم . زیرا بنده به هیچ وجه از نظر اخلاقی با این نوع روابط موافق نیستم و ترجیح می دهم به تابو های ملی و مردمی احترام بگذارم.
    قضاوت خاصی نمی کنم ولی بنده در شرایطی نبودم که بتوانم مرهمی برای زخم روحی آنها باشم.

بعد از یکسال مواردی برای ارتباط پیش آمده ولی بنده دیگر حوصله ندارم و زود از ارتباط خسته می شوم و اصلا تمایلی به ارتباط صمیمی با دختران ندارم.
    حتی در بیرون و یا محیط حمل و نقل هم علاقه ای به مشاهده دختران زیبا و یا این مسایل ندارم .
    مسائل جنسی مانند گذشته برایم جذاب نیستند و اصلا تمایلی حتی صرفا هوا و هوس هم ندارم.

متاسفانه در حال حاضر توانایی مالی و انگیزه ای برای ازدواج ندارم .

آیا این حالت بنده طبیعی است ... دخترانی هم که امکان ارتباط با آنها فراوان می باشد زیبا و تحصیلکرده و شرایط مالی خوبی نیز دارند ولی بنده هیچ حس خاصی ندارم و اصلا علاقه ای برای ادامه ارتباط با آنها ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل بی حوصلگی در ارتباط با جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط mrboy نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من 27 سالمه و کارمند هستم شغل زمینه آی تی دارم و در کارم موفق و مسلط می باشم . دقیقا یک سال گذشته از یک رابطه عاطفی 5 ساله دچار شکست شدم و ارتباطی که نزدیک به مراحل ازدواج و تکمیل بود به دلیل خیانت غیر قابل هضم شخص مقابلم بهم خورد.بالطبع دوره افسردگی و دلتنگی شدیدی به من وارد شد و من به کار زیاد و ورزش پرداختم .بعد از شش ماه تصمیم به ارتباط مجدد می گرفتم وقتی سرگذشت دخترانی که طرف ارتباط بوده اند ، که به دلایل ضربات رابطه جنسی غیر متعارف دچار افسردگی شده بودند از ارتباط جدید صرف نظر نمودم . زیرا بنده به هیچ وجه از نظر اخلاقی با این نوع روابط موافق نیستم و ترجیح می دهم به تابو های ملی و مردمی احترام بگذارم.قضاوت خاصی نمی کنم ولی بنده در شرایطی نبودم که بتوانم مرهمی برای زخم روحی آنها باشم.بعد از یکسال مواردی برای ارتباط پیش آمده ولی بنده دیگر حوصله ندارم و زود از ارتباط خسته می شوم و اصلا تمایلی به ارتباط صمیمی با دختران ندارم.حتی در بیرون و یا محیط حمل و نقل هم علاقه ای به مشاهده دختران زیبا و یا این مسایل ندارم .مسائل جنسی مانند گذشته برایم جذاب نیستند و اصلا تمایلی حتی صرفا هوا و هوس هم ندارم.متاسفانه در حال حاضر توانایی مالی و انگیزه ای برای ازدواج ندارم .آیا این حالت بنده طبیعی است ... دخترانی هم که امکان ارتباط با آنها فراوان می باشد زیبا و تحصیلکرده و شرایط مالی خوبی نیز دارند ولی بنده هیچ حس خاصی ندارم و اصلا علاقه ای برای ادامه ارتباط با آنها ندارم

این حالت طبیعیه چون شما از رابطه ضربه خوردید به نوعی دچار بی اعتمادی شدید

ولی نباید بقول معروف فرافکنی شخصیتی کنید و تمام گناه رو به گردن جنس مخالفتون بندازید

همیشه تعادل رو رعایت کنید و بدونید در این دنیا افت و خیز زیاده و نباید در رابطه و رفتار افراط و تفریط کرد

در ضمن خدارو شکر کنید که این اختلافات در قبل از رسمی شدن و ازدواج شما رخ داده و شما تونستید زود به این مشکلات پی ببرید

کمی به طبیعت برید و ازش الهام بگیرید که چطور میتونه سازگاری داشته باشه و تعادل رو حفظ کنه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)