نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: مشکل ترس از دعوای خیابانی

62938
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2105
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل ترس از دعوای خیابانی

با سلام و خسته نباشید
    من مدیر یک مجموعه نیمه خصوصی و دولتی هستم با 5 نفر کارمند بعلاوه همسرم. در شغلم موفقم و توانستم در 5 سال درآمد خوبی داشته باشم که البته همراهی و یاری همسرم در آن کاملاً موثر است . همه به تخصص کاریم ایمان دارند و برای مشاوره پیش من میایند ولی اعتمادبنفس من فقط خلاصه شده به تخصص کاریم . هیچ کس در روابط اجتماعی از من حساب نمی برد . از کوچک تا مدیرانم همیشه اذیت می کنند. همه بهم زور میگویند و من قادر نیستم حقم را ازشان بگیرم و این روز به روز از اعتمادبنفسم کم میکند و پیش خانواده ام و همسرم ضایع تر میشوم . مثلاً قادر نیستم به فروشنده سوپرمارکت بگویم جنس خراب ندهد یا مثلاً مدیران بالادستم بیشتر از بقیه همکارانم به من زور می گویند .
    چون در نوجوانی در بگومگوها با برادری که 2 سال از من کوچکتر بود و جسه ورزیده ای داشت و در درگیری ها شکست میخوردم همیشه احساس میکنم اگر بخواهم حقم را از مخاطبم بگیرم شکست میخورم و برای همین اعتمادبنفس ندارم و این شکنجه روحی زیادی برایم شده است . تو را خدا راهنماییم کنید . ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : ترس از دعوای خیابانی ، بزرگترین مشکل زندگی من

سلام
    نداشتن اعتماد ب نفستون ریشه ترسی که تو نوجوانی باهاتون بوده ونتونستید حقوتونو بگیرید
    برای بالا بردن اعتماد به نفستون راه های زیر میتونه کمک کننده باشه

آیا این جمله معروف را شنیده اید که ۸۰ درصد ثروت و فراوانی جهانی که در آن زندگی می کنیم تنها در اختیار ۲۰ درصد افراد دنیا قرار گرفته است و مابقی انسان ها گاه حتی شرایط یک زندگی مناسب را هم ندارند؟ نمی خواهیم در مورد تبعیض اجتماعی و مشکلات اقتصادی حرف بزنیم بلکه قصد داریم رازی که در زندگی افراد موفق و مشهور جهان وجود دارد را با یک جمله ساده برای تان شرح دهیم. یک ویژگی مشترک در زندگی همه انسان های موفق وجود دارد و آن داشتن اعتماد به نفس است و در مقابل کسانی هم هستند که با وجود داشتن توانایی و استعدادهای ذاتی حتی نمی توانند دست به کار مورد علاقه شان بزنند. شما نقاش ماهری هستید اما جسارت برگزاری یک نمایشگاه بزرگ نقاشی از آثارتان را ندارید، قلم تان خوب است اما شجاعت نوشتن یک کتاب را به خودتان نمی دهید و در همان مرحله نوشتن نامه های اداری برای دوستان و همکاران مانده اید، یک مدرک معتبر از یک دانشگاه بین المللی دارید اما هنوز برای یک مصاحبه کاری ساده دست و پای تان را گم می کنید و این طور است که جهان توسط آدم های متوسطی که تنها اعتماد به نفس دارند اداره می شود و انسان های با استعدادی مانند شما هنوز در کشمکش پذیرفتن خودشان و توانایی های شان هستند و عقب می مانند اما واقعا علت این موضوع چیست؟ بهتر است برای شروع به دنبال دلایلی برویم که روان شناسان آنها را عوامل اصلی نداشتن اعتماد به نفس می دانند.

● ترس پنهانی
    حتما شما هم پای صحبت افرادی نشسته اید که مدام از آرزوها و کارهایی که دوست دارند انجام بدهند، حرف می زنند اما وقتی از آنها می پرسید چرا به دنبال کار مورد علاقه شان نمی روند در جواب تان طومار بلند بالایی از موانع و مشکلات را برای تان فهرست بندی می کنند تا نشان دهند تنها عوامل بیرونی که در کنترل آنها نیست دلیل عقب ماندگی آنهاست اما یکی از دلایل عقب نشینی وجود ترس پنهانی است که در این افراد وجود دارد.

● احساس گناه
    دلیل شایع دوم برای نداشتن اعتماد به نفس، احساس گناه است. بعضی از افراد بابت هر موضوعی خودشان را سرزنش می کنند و این سرزنش های همیشگی قاتل اعتماد به نفس آن هاست. اگر در حق کسی بدی کرده اید می توانید از او عذرخواهی کنید و مطمئن باشید او شما را خواهد بخشید اما اگر او این بخشش را برای تان قائل نشد، دیگر فکرتان را درگیر این موضوع نکنید چون شما آن بخشی که مربوط به خودتان بوده است را انجام داده اید.

● انتظارات غیر واقعی
    سومین دلیل شایع نداشتن اعتماد به نفس، انتظارات غیرواقعی است. اگر از خودتان بیش از توانایی ها و فرصت هایی که در اختیارتان است انتظار داشته باشید باید بگوییم با این کار ضربه بزرگی به اعتمادبه نفس تان می زنید. ممکن است شما انتظار داشته باشید کاری را در یک دوره زمانی خاص که برایش برنامه ریزی کرده اید به اتمام برسانید اما به دلیل شرایطی غیرقابل پیش بینی آن کار انجام نشد. در این شرایط نباید خودتان را سرزنش کنید که چرا نتوانستید این کار را به پایان برسانید.

● همیشه داوطلب باشید
    حال که ۳ عامل مهم نداشتن اعتماد به نفس را فهمیدید بهتر است به این موضوع بپردازیم که چطور می شود اعتماد به نفس مان را بیشتر کنیم. سعی کنید برای انجام هر کاری شما نخستین نفری باشید که برای آن کار داوطلب شده اید. این کار به شما فرصتی می دهد که خودتان را ثابت کنید. اجازه ندهید کسی شما را نادیده بگیرد. این جمله را فراموش نکنید که همیشه آدم هایی موفق شده اند که از طرف دیگران مورد توجه و احترام قرار گرفته اند.

● مهارت جدید بیاموزید
    این روزها اینترنت کار را برای همه آسان کرده و هر کسی در خانه با یک کلیک می تواند به دنیایی از اطلاعات دست پیدا کند. سعی کنید مهارت های جدیدی را بیاموزید و اطلاعات عمومی تان را افزایش دهید و مطمئن باشید این کار به شما حس خوبی را خواهد داد. علاوه بر آن سعی کنید روابط اجتماعی تان را هم مانند اطلاعات تان بیشتر کنید. افرادی که اعتماد به نفس ندارند خودشان را از دیگران پنهان می کنند. هرچقدر بیشتر با دیگران تعامل داشته باشید حس اعتماد به نفس تان قوی تر خواهد شد.

● مسئولیت پذیر باشید
    همه انسان ها اشتباه می کنند حتی رئیس شرکت و اداره ای که در آن کار می کنید هم ممکن است اشتباه کند. به جای این که از اشتباهات تان بترسید و اعتماد به نفس تان را تضعیف کنید سعی کنید که مسئولیت آن را به عهده بگیرید، چون هیچ کس نادیده گرفتن اشتباهات را دوست ندارد اما بیشتر افراد برای کسی که مسئولیت اشتباهش را به عهده می گیرد احترام قائل هستند. داشتن اعتماد به نفس کار سختی نیست. یک ضرب المثل چینی می گوید: «کسی که قله کوه را فتح کرد همانی بود که ابتدا سنگ ریزه های جلوی پایش را برداشت.»
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18810
    تشکـر
    195
    تشکر شده 341 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ترس از دعوای خیابانی ، بزرگترین مشکل زندگی من

سلام

اول اینکه میتونی بری باشگاه بدن سازی یکم هیلکو بیاری رو فرم که اعتماد به نفست بره بالا

دوم اینکه همیشه قرار نیست وقتی به طرف حرفی میزنی دعوا لفظی یا فیزیکی بوجود بیاد میتونی با سیاست بری جلو با خنده میتونی کاری کنی که طرفت

هر کاری که بگی گوش کنه .به هر حال مدیر هم هستی با خنده هم نخواستی عمل کنی اونا موظف هستن حرفتو گوش کنن مگه مدیر نیستی؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل ترس از دعوای خیابانی

نقل قول نوشته اصلی توسط info4saeed نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من مدیر یک مجموعه نیمه خصوصی و دولتی هستم با 5 نفر کارمند بعلاوه همسرم. در شغلم موفقم و توانستم در 5 سال درآمد خوبی داشته باشم که البته همراهی و یاری همسرم در آن کاملاً موثر است . همه به تخصص کاریم ایمان دارند و برای مشاوره پیش من میایند ولی اعتمادبنفس من فقط خلاصه شده به تخصص کاریم . هیچ کس در روابط اجتماعی از من حساب نمی برد . از کوچک تا مدیرانم همیشه اذیت می کنند. همه بهم زور میگویند و من قادر نیستم حقم را ازشان بگیرم و این روز به روز از اعتمادبنفسم کم میکند و پیش خانواده ام و همسرم ضایع تر میشوم . مثلاً قادر نیستم به فروشنده سوپرمارکت بگویم جنس خراب ندهد یا مثلاً مدیران بالادستم بیشتر از بقیه همکارانم به من زور می گویند .
    چون در نوجوانی در بگومگوها با برادری که 2 سال از من کوچکتر بود و جسه ورزیده ای داشت و در درگیری ها شکست میخوردم همیشه احساس میکنم اگر بخواهم حقم را از مخاطبم بگیرم شکست میخورم و برای همین اعتمادبنفس ندارم و این شکنجه روحی زیادی برایم شده است . تو را خدا راهنماییم کنید . ممنون

همونطور که دوستانتون گفتن ... ترس شما ناشی از عدم توانایی شماست

و به هر حال وقتی بتونید با تکنیک هایی مواجه بشید و توانایی خودتون رو پیدا کنید بهتر میتونید در این مورد اعتماد به نفس پیدا کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2105
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب با تشکر از دوستان عزیزم ، بابت محبتی که برام قائل هستین و راهنماییم میکنید
    مواردی که کاربر اول فرمودن رو سپری کردم و سعی کردم با سیاست مشکل ترس رو رفع کنم ولی مشکل من همیشه ضعف جسمانیم بوده . من تا کمربند سبز جودو هم جلو رفتم تا ترس از دعوا رو بتونم جلوگیری کنم که بعلت ضعف جسمانی از بقیه عقب موندم و خلاصه اون کنسل شد .
    وقتی میخام حقم رو از طرف مقابل بگیرم بجای اینکه به درک موضوع بحث بپردازم فکرم فقط به اینه که الان دعوا بشه من چکار کنم . موضوع تا جایی پیش میره که پای راست و دست راستم میلرزه و کرخ میشه و نمی تونم حسشون کنم . ولی فکر میکنم باید زمان از دست رفته این 30 سال رو با ورزش و قوی کردن خودم جبران کنم
    اگر راهی به ذهنتون میرسه خوشحال میشم کمکم کنید
    ممنون

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط info4saeed نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    سلام ورزش هاي رزمي و باشگاه بدن سازي وحشتناك اعتماد به نفس و ميبره بالا حتما بريد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2105
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از دوستان عزیز
    یک سوال دیگه داشتم که شاید به همین مورد ربط داشته باشه
    سوال : توی ارتباط اجتماعیم حرفم بُرش نداره مثلاً یک چیزی به طرف مقابل می سپرم ولی بازخوردی که میگیرم اینه اهمیتی به حرفم قائل نبوده و مجبورم هر چیزی رو که میخام چند بار توی چند مرحله تاکید کنم تا بدستش بیارم . البته این درمورد اونایی که قبلا با من روبرو شدن و خصوصیات منو میشناسن .. مطمئناً احساس میکنن حرفام اهمیت مهمی نداره یا مثلاً شده که بار اول که اهمیت ندادن من که دوباره ازشون خواستم دیدن که قصور اونا اتفاق خاصی بوجود نیاورده و میتونن مجدد اون رفتارو تکرار کنن
    بنظرتون رفتارم رو چجور اصلاج کنم ؟
    ممنون

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مهمترین دلیل:
    نداشتن اعتماد به نفس
    شوخ طبعی و لبخند زدن به طرف مقابل
    عدم رفتار قاطع با طرف مقابل
    به اندام ظاهریتون برسید
    مورد اخر فقط برای افزایش اعتماد به نفستون هست که فکر نکنید بدن ورزیده ای ندارید و اگر درگیری پیش بیاد قادر به مقابله نیستید
    اما حدااااکثر سعی کنید دعوا نکنید بجز مواارد ناموسی که در قران هم ذکر شده. است که اگر مرگی پیش بیاد شهید راه خدا حساب میشید.در بقیه مواااارد فقط باید روابط اجتماعیتون رو تقویت کنید
    حتما نباید که همه چیزبا درگیری فیزیکی حل بشه؟
    میتونید با قطع ارتباط و یا گوشزد به طرف مقابل یا شاید شما در ظاهرتون در مقابل ان رفتار ها لبخند میزنید و طرف مقابل به خودش اجازه میده بارها و بارها این کارش رو تکرار کنه و فکر کنه که شما خوشتون میاد که چیزی بهشون نمیگید
    درکلاس های روابط اجتماعی هم شرکت کنید
    ببخشید اگر نتونستم قشنگ کمکتون کنم چون خوابم میاد
    موفق باشید

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط جوزف : 06-24-2017 در ساعت 02:15 AM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35860
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دعوا کلا بی فایده است. شما چه بزنی و چه بخوری یا باید بری کلانتری و بازداشت و زندان یا باید بری بیمارستان! جفتش هم کلی بدبختی و هزینه داره! پس کلا بیا بیرون از فکرش!
    خیابون و محل کار خونه ی شما نیست. شما هم بچه ی ۳۰ سال قبل نیستید که با برادرتون کشتی بگیرید و هیچ اتفاقی نیفته. الان یه چک تو گوش کسی بزنی اگر زنگ بزنه ۱۱۰ داستان میشه! و اصلا ارزشش رو نداره!

چیزی که شما ازش رنج میبرید اعتماد به نفس هست! وگرنه دعوا کردن به زور و هیکل نیست! الان یک نمونه مثال واقعی میزنم:

رفته بودم پلیس +۱۰ برای گواهی. یه پسر جوان بدنساز و هیکلی بود. نمیدونم سر چی با یک مرد جوان لاغر اندام دعواش شد...فکر کنم سر نوبت بود(تازه اون مرد یک پاش هم مشکل داشت و شل میزد). پسر هیکلی شروع کرد به داد و بیداد و تهدید! ولی مرد لاغر کم نیاورد و اونم با صدای بلند جوابشو میداد و میگفت هیچ غلطی نمیتونی بکنی!! خلاصه پسر هیکلی از کوره در رفت (یادم نیست هولش داد یا زد توی صورتش). بعدش مرد لاغر زنگ زد به ۱۱۰ و پرید پسر هیکلی رو بغل کرد که نذاره فرار کنه تا پلیس بیاد! خلاصه مردم هم جمع شدن و نذاشتن پسر هیکلی بره و پلیس آمد.

من دیگه کارم تموم شده بود و داشتم میرفتم ولی یادمه پسر هیکلی قشنگ میگفت غلط کردم! چون داشتن میبردنش کلانتری براش تشکیل پرونده بدن!

پس الکی از چیزی نترس! دوران دعوا تموم شده و گذشته. شما اصلا نیاز نیست با کسی گلاویز شی. اگر کسی به طرفت حمله کرد بازم باهاش درگیر نشه و فقط با صدای بلند بگو بره عقب ورگنه زنگ میزنی پلیس!
    این الان یک اتفاق کاملا عادی شده در شهر های بزرگ. جتی نشانه ی شخصیت و کلاس شما هست! دیگه مثل قدیم نیست که بگن سوسولی و ترسیدی! دوره زمانه عوض شده برادر!

11. کاربران زیر از asil_mard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35860
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اتفاق الان اگر دعوا کنی و حتی طرف رو بزنی کسی برات دست و هورا نمیکشه! همه میگن چه آدم ضایع و وحشی ای هستی! باور کن! (شاید ۲تا لات جنوب شهر برات دست بزنن... وگرنه ۹۹ درصد افراد جامعه ازت بدشون میاد )

اون افرادی هم که میبینی پررو هستن به خاطر هیکل و احتمال پیروزی در دعوای فیزیکی نیست! اونها معمولا اعتماد به نفس بالایی دارن و به طور کلی دریده و بی حیا هستن ... وگرنه ممکنه حتی موقع دعوا فرار کنن یا کتک بخورن... اما از نظر لفظی و اعتماد به نفس قوی هستن...که برای شما هم کاملا قابل دستیابی هست

13. کاربران زیر از asil_mard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    دعوا بکنید چه اشکال دارد نهایت دوتا کتک میخورید
    کتکک که بخورید پوست کلفت میشوید بعد دیگر آنها بزنند شما چیزیتان نمیشود آنگاه دیگر خودتان میزنید

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37230
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها روش اینه که من میگم اول از همه موقع دعوا فاصله خودتو از طرف مقابل حفظ کن نزار طرف بچسبه بهت یا انقد نزدیک بشه که یقه اتو بگیره دوم اینکه محیط و خوب برانداز کن ببین دور و ورت چی داری که موقع ضروری به عنوان سلاح بتونی ازش استفاده کنی!! برای شروع دعوا به هیچی فکر نکن و سعی کن مشت اول تو بزنی که 99 درصد وقتی تو دعوا ضربه اول و دریافت میکنن ترس میگیرشون و دیگه اعتماد به نفس ندارن!!بعضی ها فکر میکنن اول کار اگه یه مشت محکم به طرف بزنن ممکنه یارو عصبانی بشه و دیگه حسابی ببافشون!!در صورتی که دقیقا برعکس اینه وقتی اولین ضربه رو بخوره کامل اعتماد به نفسش و از دست میده!!پس ضربه اول و تو بزن به هیچ وج نزار بهت بچسبه اگه خیلی بهت نزدیکه باید با کله بزنی تو دماغش که فاصله بگیره قبل همه اینا گفتم به هیچی و هیچ عواقبی فکر نکن چون اونجوری همش مجبوری کم بیاری!! بدون هیج فکری نسبت به اینده ضربه اول و بزن اگه طرف کم اورد که هیچی اما اگه سعی کرد خودی نشون بده ایندفعه از ضربه به پایین تنه استفاده کن یعنی ضربه به بیضه ها یا پشت ساق پا یا ران پا!! اینم داشته باش که وقتی زدی و وقتی داره محیط شلوغ میشه دنبال فرصت برای فرار باشی تا جایی که میتوتی قبل اینکه خیلی شلوغ بشه فرار کن که نتونن بگیرنت اما اگه موقعیت جوری شد که افتادن دنبالت سعی کن بری تو شلوغی و از راه های باریک استفاده کن مثل لابه لایی ماشین های تو خیابون!! درکل سعی کنید یه موکت بر همیشه همراهتون باشه برای مواقع که چند نفری میخان به نامردی مفبری کنن و بریزن سرتون!! تو مازندران پارسال من با موکت بر 6 نفر و زدم مازندرانی ها نامردی دعوا میکنن و غریب کشن اگه موکت بر همراه من نبود الان زنده نبودم زدم و شلوغ شد خیلی راحت اما با هوشیاری کامل نسبت به درک محیط فلنگ و بستم!!! نزارید کسی بهتون زور بگه بالاتر از سیاهی رنگی نیست و اول و اخر همه اون سیاهی و میبینیم پس دلیلی برای ترس وجود نداره!! دعوا همون دفعه اولش یکم ترس داره 1 دفعه که یکی و بزنی دیگه برای دعوا های بعدی ترس از هیچی نداری !مخلص همه پرچمتون بالاست 😉

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37752
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم من سنی ندارم و مشکل شمارو دارم و دارم حلش میکنم الانم دلم نیومد صحبتامو ذر میون نزارم و بخاطر اینم تو سایت ثیت نام کردم ببینید شما اول اینو بدونید که دعوا و درگیری شایسته یک مدیر و یک انسان نیست اصلا انسان نباید به این چیزا فکر کنه مثلا عامیانه بگم وقتی شما از کسی پول پاره میگیرید نیاز به این نیست که شما به فکر درعوا و ذرگیری باشید شما خیلی راحت به طرفتون میگید اقا لطفا اینو عوضش کنید و اونم اینکارو میکنه یا نهایتا بهتون میگه پول خوب ندارم.یا مثلا همین شرایطو تو مغازه یا تاکسی یا نانوایی دارید خیلی با شخصیت میگید که لطفا اینو عوضش کنید شما اصلا به دعوا و درگیری فکر نکنید چون ما انسانیم اما یجاهایی بالاخره ادمیزاد بنا به مشکلاتی مجبور به درگیری میشه مثله مواقع ناموسی یا هرچیزی اونموقع شما باید تا جایی که میشه ترس به دلتون راه ندید و سغی کنید احساس عصبانیتو در خودتون تقویت کنید و ازش استفاده کنید و یا حتی اگر میترسید بازم به سمتش برید و درگیر بشید شاید بعد از چندبار درگیری ترستون بریزه و بفهمید اصلا چیزی نیست که بخواید ازش بترسید.پس این شد که شما اصلا بهش فکر نکنید و محل نزارید و اصلا به شخضیت خودتون اجازه درگیری ندید تا وقتی مجبور بشید اما خواهشا وقتی مجبور شدید برید سمتش حتی اگر میترسید ببخشید خیلی نوشتم ولی اینم بگم من هنوز مشکلم کامل رفع نشده ولی راه درست و راه مقابله با این مشکلو این میدونم شما اول باید ترسو تو زنذگی عادی دور کنید حالا وقتی مجبور به درگیری میشید حتما درگیر بشید و عصبانی بشید و بغد از مدتی که با ترستون مقابله کردید مطمعن باشید ترستون میریزه مثلا خوده من میخوام ورزش بوکس رو انتخاب کنم چون یجورایی شبیه سازی با دعواست و مقابله با ترس.امیدوارم استفاده کرده باشید اگر دوست داشتید ایدی تلگرام من این هست @aliii0067

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37739
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز به داشته هاتون فکر کنید و بهش افتخار کنید چون خیلی از افراد هستن که آرزوی جایگاه شما رو دارند و این به شما اعتماد به نفس میده سعی کنید کمی همیشه لباس های شکیل و مرتب داشته باشد و به قول دوستان فیتنس و باشگاه فراموش نشه و تلاش کنید از یه بحث کوچیک با یکی از دوستان شروع کنی و حق خودتون رو برید و بعد در بحث های بزرگ تر شرکت کنید.
    امضای ایشان
    دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد...[

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مصرف روزانه یک عدد قرص پروپرانولول۱۰ یا ۲۰ میلی گرم میتونه تأثیر قابل توجهی در کاهش ترس داشته باشه ، ولی اگر میخای که بینهایت شجاع باشی به طوری که بتونی با لبخند سر یه نفرو ببری در صورتی که یک ذره احساس ترس و ناراحتی بهت دست نده باید از مت آمفتامین استفاده بکنی این ماده ای هست که داعشی ها ازش استفاده میکردند بدون هیچ مشکلی دست به هر جور جنایتی میزدند نام دیگر این ماده همون مخدر شیشه یا کریستال هست این ماده به میزان کمی در قرص ریتالین هست این قرص تعداد کمی از داروخانه ها دارند و بدون نسخه روانپزشک نمیدهند اگر این قرص بدون نسخه گیرت اومد تقریبا شاهکار کردی ، البته با مصرف شیشه ممکنه که بی دلیل به دیگران حتی به اعضای خانواده خودت صدمه وارد کنی ، با اعتیاد به آن ترک کرنش تقریبا غیر ممکنه ، و با مصرف یک یا دو بار آن معتادش میشی

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آدم شجاع در طول زندگی خود فقط یکبار میمیرد ولی آدم ترسو هزاران بار

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

تاپیک قدیمی بالا نیار..

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها را دو بیک عرقه .شیشه ای باشه چ بهتر دعوا خودش میاد سراغت تموم میشه

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44503
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=info4saeed;140157]
    با سلام و خسته نباشید
    [/QUOTE
    خب اگه پول داری با چند نفر از افرادی که همیشه درحال دعوا هستند برو همراهشون دعوا بعد از چند جلسه به توانایی هات ایمان میاوری

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

دوستان گرامی درصورتی که مشکل مشابه دارین تاپیک بزنید و از بالا اوردن تاپیک های قدیمی خود داری کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)