نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل دوست یابی

1307
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26629
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post مشکل دوست یابی

نمیدونم شماهم مثل من هستین یانه.
    من اول راهنمایی بودم که با یه نفر دوست شدم خیلی صمیمی بودیم.گذشت و گذشت تا سال بعد ترکم کرد و رفت.با یه نفر دیگه خیلی سطحی دوست شدم و سال بعد اونم منو ول کرد و رفت.سال اول دبیرستان شدو درست عین سال اول یکی باهام قاطی شد ، خواستیم باهم بریم رشته ریاضی وی اون منو قال گذاشت و دوباره تنهایی.
    سال بعد با همونی که سطحی بودم باهاش موندیم پیش هم ولی اون یک آدم بیشعور شدو من یه آدم تنها، خلاصه اون رفت.اممسال هم که هر دوستی دارم یا ناشی هست یا بی تربیت.خدا تنها کسی هست که من دارم و بعدش خونوادم.یکی از همون بچه هایی که به اصطلاح باهاش دوستم سیگاری شدو یکی هم شرخر.نمیدونم چیکار کنم.میخوام ازدواج کنم ولی سنم همش بیست ساله.الانم کسی باهام دوست نیست.میخوام دلداریم بدین.|sadsmiley|

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : رفیق نیمه راه و....

این که ناراحتی نداره دوست عزیز

خیلی از آدما دوست فابریک و صمیمی ندارن ، دوستای مقطعی دارن ، یعنی یه مدت با یکی دوست هستی و خوش و بش میکنی واسه یکیتون یه شرایطی پیش میاد که سرگرم زندگیه خودش میشه و ارتباط یا قطع میشه یا کمرنگ .

این تنها شما نیستی که به قول خودتون تنها هستید .

اینو بدون تنهایی خیلی بهتر از بودن با دوستاییه که خدای نکرده به راه کج بکشوننت یا از مسیر اصلیه زندگی به درت کنن .

هنوز سنی نداری که انقدر ناامیدی ، ان شالله تو مراحل بعدیه زندگیت با یه سری آدمای جدید آشنا میشی .

ان شالله سرکار میری با همکارات آشنا میشی .

هنوز فرصت زیاده برای دوست پیدا کردن و آشنا شدن با افراد جدید ... ولی بازم مثل الان حواست به دوستایی باشه که انتخاب میکنی

3. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رفیق نیمه راه و....

من برعکس شما از اینکه یکی باهام دوست بشه خیلی بدم میومد چون همش میومدن از کارام سر درمیوردن . اگه دنبال پیشرفت هسی همیشه تنهایی خیلی بهتره . چون اگه دنبال این هسی که بایکی دردودل کنی و رفیق باشی یه روز ممکنه دوستت دشمنت بشه و مطمن باش همه بالاخره یه رگ خودخواهی دارن میخوان از دوستی با یه نفر یه سودی ببرین (مثلا تو دانشگاه هدفشون جزوه گرفتن بود) درضمن من بعداز 26 سال فقط یک نفر پیدا کردم که میشه اسمشو دوست صمیمیمی گذاشت تازه اونم 8 از سال از خودم بزرگتر بود و کارمند دانشکدمون بود که الانم که شوهر کرده حتی رفیق خانوادگی هم شدیم . اونم چون همکلاسی نبودیمو حسادتی درکار نبود. بازم میگم تنها باشی خیلی بهتره تا اینکه یکی باشه مثله فوضولا هی بیاد سر از کارات در بیاره

5. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل دوست یابی

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد.م نمایش پست ها
    نمیدونم شماهم مثل من هستین یانه.
    من اول راهنمایی بودم که با یه نفر دوست شدم خیلی صمیمی بودیم.گذشت و گذشت تا سال بعد ترکم کرد و رفت.با یه نفر دیگه خیلی سطحی دوست شدم و سال بعد اونم منو ول کرد و رفت.سال اول دبیرستان شدو درست عین سال اول یکی باهام قاطی شد ، خواستیم باهم بریم رشته ریاضی وی اون منو قال گذاشت و دوباره تنهایی.
    سال بعد با همونی که سطحی بودم باهاش موندیم پیش هم ولی اون یک آدم بیشعور شدو من یه آدم تنها، خلاصه اون رفت.اممسال هم که هر دوستی دارم یا ناشی هست یا بی تربیت.خدا تنها کسی هست که من دارم و بعدش خونوادم.یکی از همون بچه هایی که به اصطلاح باهاش دوستم سیگاری شدو یکی هم شرخر.نمیدونم چیکار کنم.میخوام ازدواج کنم ولی سنم همش بیست ساله.الانم کسی باهام دوست نیست.میخوام دلداریم بدین.

دوست پیدا کردن با ازدواج کردن دو مقوله جدا از همه

به هر حال در بین افرادی که در کنارتون هستند میتونید دوستی خوب و همراه رو پیدا کنید

اینطور که شما تفسیر کردید نوعی حساسیت در این مورد برای شما وجود داره که بهتره به جای اعتراض بهتره از رفتارها و اتفاقات اطرافتون درس بگیرید

در مورد ازدواج شما هم هر وقت تونستید شرایط رو مهیا کنید که اولین شرط اون داشتن یک شغل مناسب هست ، میتونید در این مورد اقدام کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل دوست یابی

با سلام خدمت شما عزیز
    همه مثل تو هستند و هیچ کس مثل تو نیست این قانون زندگیه مثل صورتت که همه مثل تو دوتا چشم دارند یک دماغ و یه دهن ولی هیچ کس مثل تو نیست . از مطالبی که نوشتی مشخص می شه که مهارتهای اجتماعی ات ضیعیفه لطفا به این فکر کن که کتابهایی در این زمینه بخوانی و قوی اش کنی و چنانچه نیاز به کمک بیشتری داشتی روانشناسان کانون مشاوران ایران می توانند کمکت کنند 88422495

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)