نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل خانوادگی و مالی

1006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل خانوادگی و مالی

دختری 28 ساله ام که همیشه زودرنج بودم ولی خوب رفته رفته این مشکل برام دردسر ساز شده چن سالیه مشکلات عاطفی که دارم باعث شده به زندگی بدبین بشم متاسفانه یه جورایی از خدا هم دور شدم مشکل اصلیم کمبود محبت از طرف پدرمه ...من ته تغاری خونه ام و تنهام احساس میکنم واقعا ازم خسته شده حتی جواب سلامم رو به زور میده این خیلی منو عصبی میکنه تا حدی که غذا از گلوم پایین نمیره روز به روزم داغونتر میشم ضعیفتر و افسرده تر ...اصلا توجهی به من نداره حتی دیگه خرجیمم نمیده با اینکه تحصیلکردم ولی شغل مناسبی پیدا نکردم انقد که اعتماد به نفسم از بین رفته جز فکرای وحشتناک هیچی به سرم نمیرسه شبها به سختی میخابم...حتی با هیچ پسری نمیتونم ادامه بدم همش بدبینم انگار هرکی میاد تو زندگیم دنبال مسائل دیگش همرو از خودم دور میکنم ..البته تو این مورد اشتباه نمیکنم پسری که واقعا بتونم بهش اعتماد کنم وجود نداشته و برای همیشه نسبت به همشون حس بدو دارم و دیگه تمایلی برای ازدواج ندارم....میدونم این مشکل روز به روز فجیعتر میشه و راه حلی نداره فقط خواستم حرفامو زده باشم اگر هم خواستید راهنماییم کنیدخواهشا ازین جمله استفاده نکنید ( پدرتون هستن ...سنی ازشون گذشته....)بله اینارو میدونم خدا شاهده همیشه هم خودم بهش میرسم ولی نمیدونه فقط به چشم یه ادم اضافی منو میبینه.هرموقع میاد خونه زود میرم تو اتاقم ازش میترسم شاید سوال پیش بیاد براتون که من درگذشته اشتباه غیر قابل بخششی کردم یا نه؟باید بگم نه...همیشه هم هواشو داشتم....من به محبتش خیلی احتیاج دارم حتی به حمایتش ولی ....هیچ آرامشی تو خونه ما وجود نداره همش بحث و دعواس.....مشکلات عصبی و روحی زندگیمو داره نابود میکنه..کاش راه فراری بود این مشکل حل نشدنیه.....
    ویرایش توسط نکیسا : 12-23-2014 در ساعت 05:43 AM

2. کاربران زیر از نکیسا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل عاطفی و مالی

خب اگر جدیدا" این رفتارو داره خب معلومه که دچار مشکلی شده از جمله مالی و اقتصادی که

یک مرد رو میتونه بسیار کلافه و عصبی کنه ...

در این مورد باید به شما بگم اول از همه احترام به پدر و مادر بسیار واجبه

ولی وقتی رفتارش اینطوری میشه نیازی نیست در اون لحظه به سراغش برید ...

به هرحال مردا در عصبانیت کلامی هستند و در عصبانیت با کلام خودشون رو ارام میکنن

حالا این کلام میتونه متاسفانه با فحش باشه و یا اینکه با داد و بیدا کردن

به همین خاطر بهتره در مورد ازدواج خودتون نخوایت که برای فرار از این وضعیت خودتون رو از چاله به چاه بندازید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9989
    تشکـر
    38
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ممنونم من اشاره کردم چند سالیه عصبانی، اخمو و ناراحت میان خونه از لحاظ مالی وضعمون خوبه متاسفانه خیلی رو نمیکنه.منم یه مدت کار کردم تا خرج خودم باشه ولی اینو درک نکردکه میخواستم باری از دوشش بردارم به خاطر یه سری محیطهای نامناسب دست از کار برداشتم..منم واقعا براش احترام میزارم شاید احترامه شایدم ترس ولی خوب من وظیفمو انجام میدم در مورد ازدواج هم اصلا عجله نمیکنم فراری هم در کار نیس اتفاقا دوس دارم حمایتم کنه تا تن به ازدواجهای امروزی که اخرش جداییه ندم ...بازم ممنون

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9665
    تشکـر
    20
    تشکر شده 97 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

برای هیچ پدری لوس شدن دخترش و مزه ریختنش در هر شرایطی و هر سنی بی لذت نیست..یه کم شما بهش نزدیکتر بشیدسعی کنید بگو بخند داشته باشید تا مشکلاتشو وقتی میاد خونه فراموش کنه و روبراهشه با فرار توی اتاق که قطعا بدتر میشن روز به روز

7. کاربران زیر از nard_121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست من
    تو همه خونه ها از این پدرهای عصبی و بی اعصاب هست
    شما سعی کن راه ایشون و ادامه ندی
    اگر ایشون مشکلاتشون و اخم و ناراحتی حل میکنن شما با فکر و با ملایمت حل کنید
    سعی نکنید مثل ایشون بشید چون سرنوشت اطرافیانتون مثل خودتون میشه
    یه کار خوب پیدا کنید تا استقلال مالی داشته باشید و از زیر بلیط پدر خارج بشید
    و کلا زندگی خودتون و بکنید و به بقیه کاری نداشته باشید
    در ضمن این ناراحتی درونیتون رو روابطتون تاثیر منفی میزاره
    پس در اولین فرصت برای خودسازی به مشاور مراجعه کنید
    فراموش نکنید بهتر از پدرمادرتون رفتار کنید . هرگز مثل اونا نباشید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

9. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    دختر همیشه جایگاهش تو اعماق قلب پدر هست و مثه مرواریدی باارزش تو سینه پدر قرار داره
    درکتون میکنم من احساس میکنم این رفتار پدرتون نه تنها از بی محبتی نیست بلکه از عشق به شما نشات میگیره شاید پدرتان نگران آینده شماس و اینکه شما در خانه پدری ماندگار بشین دارن وانمود میکنن ک نسبت به شما بی مهر شده ان ک تصمیم به ازدواج بگیرید
    آرزوی هرپدری دیدن دخترش تو لباس عروس هست گرچه شب عروسی ی دختر ,سخت ترین شب زندگی پدر هست چون تکه ای از قلب او از او جداشده است ...کمی به ازدواج خوش بینانه فکر کنید و شادی را وارد خانه تان کنید

11. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد