مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: مشکل عجیب در روابط اجتماعی

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    7,616
    تشکر شده 7,674 بار در 3,424 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل عجیب در روابط اجتماعی

نقل قول نوشته اصلی توسط kamraan نمایش پست ها
    خب داشتن چنین مشکلاتی برای خانمها به نسبت آقایون موجه تره. آقایون مسئولیت پذیری زیادی دارن و این مشکلات واقعا نباید جایی تو زندگی شون داشته باشه. این آقا قراره تکیه گاه یه خانم باشه نه باری بر دوشش. وضعیت خانمها کاملا فرق میکنه ولی خب تبریک میگم که تلاشتون به نتیجه رسیده.
    امروزه دیگه خانم و آقا نداره

همه باید بتونن از پس خودشون بربیان

خانمها دیگه خیلی وقته که آویزون نیستن و مردها دوس دارن یه همسر اجتماعی داشته باشن که خودش از پس کارای معمولش بربیاد

کل حرف من این بود که اشتباه کنید!!!

تا وقتی اشتباه نکردید اصلا نمیتونید بفهمید کدومش درسته! البته نه تو هر موردی

بپرسید از دیگران...چیزایی که بلد نیستید رو بپرسید

گفتم اول حرفام گویا شما اعتماد به نفستون کم باشه...باید اعتماد به نفستون رو واسه پرسیدن از دیگران و اشتباه کردن بالا ببرید

همه چیز رو برا خودتون عجیب نکنین

باور کنین من یه خیابونی رو بارها رفته بودم ولی وقتی از مغازه هاش میومدم بیرون نمیدونستم از کدوم طرف وارد مغازه شدم

بعد فهمیدم که من اصلا دقت نمیکنم موقع ورود و چک نمیکنم که از کدوم خیابون وارد شدم...یا چه مغازه ایی کنارش بوده

سعی کردم بیشتر دقت کنم به این چیزا...گاهی حتی اگه دوستم باهام نبود یه مسیری رو میرفتم بعد میفهمیدم باید برعکس میرفتم

این ترسو از خودتون دور کنین که باید همه چی رو بلد باشید و مبادا دیگران بفهمن که شما نمیدونین

من الان میخوام جایی برم که تا حالا نرفتم قبلش از اونایی که رفتن میپرسم که چی گفتی؟ چطوری وارد شدی ؟ چی بهت گفتن

خب اینجوری هم یه آمادگی پیدا میکنم هم وقتی رفتم دیگه میدونم باید چیکار کنم

نپرسیدن عیب نیست ندونستن عیبه

شما هم اعتماد به نفست رو ببر بالا...هم دقتت رو

مطمئن باش درست میشه

برات مهم نباشه دیگران چه فکری میکنن اگه اشتباه کنی ( اعتماد به نفس )

ولی برا خودت مهم باشه که داری چیکار میکنی و قبلش حتما بپرس ( دقت و آگاهی )
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

2. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35905
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل عجیب در روابط اجتماعی

ممنون از همه دوستانی که وقت گذاشتن مطلب بنده رو خوندن و پاسخهایی هم ارائه دادن. انتظار بررسی بیشتر مشکلم رو از سوی کارشناسان داشتم که متاسفانه اصلا همکاری نکردند. خیلی برام جالبه چرا تاپیکهایی مثل تجاوز جنسی، علاقه به خواستگار سابق و ... که بعضا با خوندن دو خط اول میشه فهمید طرف دنبال لذت طلبیه و مرضهای عمدی درونی داره و مشکل خاصی هم نداره این همه اومدن بررسی اش کردن ولی تاپیک بنده که یه آدم سالم فقط یه مشکل و عارضه کوچیک داره که با برطرف شدنش زندگی اش عوض میشه همکاری نداشتن.

من رشتم مهندسی نرم افزاره بارها شده در تاپیکهای فناوری اطلاعات فردی سردرگم بوده اطلاعات خیلی کاملی بهش دادم که حتی از مراجعه حضوری به استادش بی نیاز شده. طرف مشاوره میخواسته رایگان دادم. کتاب که چندین سال پیش نوشتم هنوز ایمیلهاش برام می آد و سوال میکنند با حوصله جواب میدم. متاسفانه جامعه پزشکی و وکلای ما دچار عارضه پول پرستی افراطی شدن و خیال میکنند اگر اطلاعات رایگان در اختیار دیگران قرار دهند تجارتشون با مشکل روبرو میشه ولی به شما قول میدم درست زمانی که این طرز فکر رو از خودتون دور کنید تغییری توی زندگی تون حاصل میشه. چون بنده تجربه اش رو داشتم.

تا الان هر پولی هم به دست آوردم دقیقا به دلیل همین اطلاعات رایگانی بوده که در اختیار دیگران قرار دادم که نهایتا منجر به آشنایی یک نفر، ارتباط با دوست فلانی، دعوت شدن به همایش و دعوت به نویسندگی کتاب و تماس گرفتن برای شرکت در پروژه و ... شده. لطفا افکار غربی نان به نرخ روز خوردن رو از خودتون دور کنید و بدونید که توی جامعه ای با تمدن چند هزار ساله زندگی میکنید که آدماش با اون طرف فرق دارن. لطفا اگه الان تصمیم گرفتید پاسخ بدید ندید چون با ایمیل و اسم جعلی اومدم و تمامی سوالهام رو پاک کردم. سوالم رو در فرومهای دیگر روانشناسی مطرح میکنم به امید اینکه فرد دلسوزی پیدا بشه که شبیه بعضی از وکلا وسط صحبت هی به ساعتش نگاه نکنه که یعنی وقتم تموم شد!

به قول مولوی
    دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر.
    کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

و یا به قول سنایی:
    نیکی و سخاوت کن و مشمر که چو ایزد
    پـاداش ده و مفضل و نیکو ثمری نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)