صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 107

موضوع: مشکل نداشتن رابطه

9967
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل نداشتن رابطه

سلام. من یه دختر ۲۸ساله هستم که تا حالا هیچ کس باهام س.ک.س نداشته. اعصابم بهم ریخته و دیگه با خودارضایی راضی نمیشم. از طرفی هم دلم نمیخواد ازدواج کنم چون مسلما پسری که هم سن و سال خودم یا بزرگتر باشه تا حالا س.ک.س داشته و عشق و حالشو کرده. در واقع عملا با اینکه خیلی گرم مزاجم و قیافمم خوبه و اهل باشگاهم هستم ولی نمام جوونیمو و سال هایی که میتونستم از س.ک.س لذت ببرمو از دست دادم. و فکر میکنم دیگه تا اخر عمر هم نمیتونم لذت ببذم. چون هیچ پسر باکره و گرم مزاج و خوش قیافه ای تا الان بی س.ک.س نمونده. زندگیم بهم ریخته دیگه حاضر نیستم برم دکترا بخونم چون تو دانشگاه هم زمان دفاع پایان نامه م استاد اشغالم که چهل و خورده ای سنش بود واسم بوس فرستاد. حالم از خودم بهم میخوره که تا حالا نتونستم از خودم لذت ببرم و تازه پیرپاتالایی مث اون اشغال چون من عفت پیشه کردم فکر میکنن از نر جنسی تواناییشون در حد منه. اعتماد بنفس جنسیم پایین اومده. دیگه به خودم زندگیم و اینده م امیدی ندارم. و دلم نمیخواد باکره باشم. از خودم متنفر شدم که تا حالا نتونستم مث همه دخترا عشق و حال کنم. نمیدونم چیکار کنم. اینده ای رو برای خودم متصور نیستم. حالم بهم خورده از زندگیم. خودم. خانوادم. جامعه م. کارم. همه چیییییییی...حتی حاضر بودم مطلقه باشم ولی باکره نه. نمیشه گذشته رو جبران کرد واقعیت اینه و من دیگه زندگیم به باد رفت بدون هیچ لذتی.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نداشتن ************ تا ۲۸سالگی

وقتی شما دخترید و تا حالا چنین چیزی نبوده در شما با این که شرایطش رو داشتید
    مطمئن باشید که همچین پسری هم وجود داره

هر کسی برای کاری که میکنه دلیلی داره
    حالا ببینید شما چرا تا حالا خودتون رو حفظ کردین
    28 کم سنی نیست خودتون رو پاک نگه داشتین برای چی
    حالا چی شده که میخواین این همه سال پاک زندگی کردن رو به هدر بدین

بهترین کار ازدواج کردنه براتون
    میتونید سوال کنید که قبلا رابطه داشته یا نه
    یعنی یکی از معیاراتون باشه که اگه طبق معیارتون نبود ردش کنید
    این شمایید که باید انتخاب کنید با چه کسی ازدواج کنید
    یه خانواده خوب تشکیل بدین و لذت ببرید از زندگی

زنگی فقط س.. نیست اونقدر چیزای خوبی هست که
    میخواین خودتون رو ابزار رفع نیاز تعدادی حیوان صفت کنید که امروز با یکین فردا با یکی دیگه
    بدون هیچ گونه احساسی منظورم اون حس و محبتی نیست که فقط برای س.. باشه

میدونید س.. اوج محبت دو انسانه که به هم علاقه دارند و بر هم حلالن
    شما این رو با س.. برای رفع نیاز و حیوان وار خیابونی یکی میدونید

اخرش چی میشه تا کی میخوایم ادامه بدین ببینید ارزشش رو داره
    که خودتون رو ارزشتون رو جسم و روحتون رو بسپارید دست چنین افرادی
    که جز س.. به چیز دیگه ای فکر نمیکنند

من خیلیارو میشناسم با این پسر هستند دستشون به کسی نخورده نه این که شرایطش رو نداشته باشن
    به خودشون احترام میزارند به دیگران احترام میزارند و انسان وار زندگی میکنند
    خودشون رو این نیازشون رو مختص همسر ایندشون میدونند نه هر سر راهی

خواهش میکنم هیچ وقت چنین کاری نکنید
    ویرایش توسط khoshans : 09-11-2015 در ساعت 04:46 PM

3. 4 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    وقتی شما دخترید و تا حالا چنین چیزی نبوده در شما با این که شرایطش رو داشتید
    مطمئن باشید که همچین پسری هم وجود داره

هر کسی برای کاری که میکنه دلیلی داره
    حالا ببینید شما چرا تا حالا خودتون رو حفظ کردین
    28 کم سنی نیست خودتون رو پاک نگه داشتین برای چی
    حالا چی شده که میخواین این همه سال پاک زندگی کردن رو به هدر بدین

بهترین کار ازدواج کردنه براتون
    میتونید سوال کنید که قبلا رابطه داشته یا نه
    یعنی یکی از معیاراتون باشه که اگه طبق معیارتون نبود ردش کنید
    این شمایید که باید انتخاب کنید با چه کسی ازدواج کنید
    یه خانواده خوب تشکیل بدین و لذت ببرید از زندگی

زنگی فقط س.. نیست اونقدر چیزای خوبی هست که
    میخواین خودتون رو ابزار رفع نیاز تعدادی حیوان صفت کنید که امروز با یکین فردا با یکی دیگه
    بدون هیچ گونه احساسی منظورم اون حس و محبتی نیست که فقط برای س.. باشه

میدونید س.. اوج محبت دو انسانه که به هم علاقه دارند و بر هم حلالن
    شما این رو با س.. برای رفع نیاز و حیوان وار خیابونی یکی میدونید

اخرش چی میشه تا کی میخوایم ادامه بدین ببینید ارزشش رو داره
    که خودتون رو ارزشتون رو جسم و روحتون رو بسپارید دست چنین افرادی
    که جز س.. به چیز دیگه ای فکر نمیکنند

من خیلیارو میشناسم با این پسر هستند دستشون به کسی نخورده نه این که شرایطش رو نداشته باشن
    به خودشون احترام میزارند به دیگران احترام میزارند و انسان وار زندگی میکنند
    خودشون رو این نیازشون رو مختص همسر ایندشون میدونند نه هر سر راهی

خواهش میکنم هیچ وقت چنین کاری نکنید
    یعنی از هر کسی بپرسیم قبلا رابطه داشته یا نه راستشو میگه؟ منظورم پسراس

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم خانومای گل نمایش پست ها
    بستگی داره چطور ادمی باشه
    باید مشخص کنید که یکی از معیارای شماست و در صورت دروغ گفتن همه چیز تموم میشه
    در ضمن شخص دروغ گو نمیتونه زیاد مقاومت کنه یه جایی خودشو لو میده
    چون دروغ با اصل و انسانیت ادما در تناقضه
    به همین خاطره که بدن عکس العمل میده هنگام دروغ گفتن

ولی همه چیز تو تحقیق مشخص میشه
    میتونید تو تحقیق بپرسین که ایا ایشون ادم دروغ گویی هستند یا نه
    به خصوص تو محل کار و بین دوستانش

6. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل نداشتن رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryjoon نمایش پست ها
    سلام. من یه دختر ۲۸ساله هستم که تا حالا هیچ کس باهام س.ک.س نداشته. اعصابم بهم ریخته و دیگه با خودارضایی راضی نمیشم. از طرفی هم دلم نمیخواد ازدواج کنم چون مسلما پسری که هم سن و سال خودم یا بزرگتر باشه تا حالا س.ک.س داشته و عشق و حالشو کرده. در واقع عملا با اینکه خیلی گرم مزاجم و قیافمم خوبه و اهل باشگاهم هستم ولی نمام جوونیمو و سال هایی که میتونستم از س.ک.س لذت ببرمو از دست دادم. و فکر میکنم دیگه تا اخر عمر هم نمیتونم لذت ببذم. چون هیچ پسر باکره و گرم مزاج و خوش قیافه ای تا الان بی س.ک.س نمونده. زندگیم بهم ریخته دیگه حاضر نیستم برم دکترا بخونم چون تو دانشگاه هم زمان دفاع پایان نامه م استاد اشغالم که چهل و خورده ای سنش بود واسم بوس فرستاد. حالم از خودم بهم میخوره که تا حالا نتونستم از خودم لذت ببرم و تازه پیرپاتالایی مث اون اشغال چون من عفت پیشه کردم فکر میکنن از نر جنسی تواناییشون در حد منه. اعتماد بنفس جنسیم پایین اومده. دیگه به خودم زندگیم و اینده م امیدی ندارم. و دلم نمیخواد باکره باشم. از خودم متنفر شدم که تا حالا نتونستم مث همه دخترا عشق و حال کنم. نمیدونم چیکار کنم. اینده ای رو برای خودم متصور نیستم. حالم بهم خورده از زندگیم. خودم. خانوادم. جامعه م. کارم. همه چیییییییی...حتی حاضر بودم مطلقه باشم ولی باکره نه. نمیشه گذشته رو جبران کرد واقعیت اینه و من دیگه زندگیم به باد رفت بدون هیچ لذتی.
    عزیزم تاسف خوردم از این همه بدبینی که شمارو در سن 28 سالگی اینطوری خسته و بی اعتماد کرده

باید بدونید در این محیط های امروزی هستند پسران و یا دخترانی که عفت خودشون رو حفظ کرده ان

هر چند چنین افرادی توسط شماها عنوانین عجیب و غریبی رو میگیرن

این حالت شما فرافکنی شخصیتی به حساب میاد و شما عقده ها و ناراحتی های گذشته خودتون رو به جای درمان میخوایت با تنفر حل کنید

این تنفر به شما انرژی میده ولی خیلی سریع هم از بین میره ... پس به جای این همه نفرتی که درون شمارو سیاه کرده توکل بخدا کنید و

اطرافتون رو بهتر نگاه کنید ... کسایی هستند که میتونن همراه و همسر خوبی برای شما باشن ولی از ترس رفتارهای شما با تابلوی " ورود ممنوع " مواجه میشن

پس کمی در مورد زندگی خودتون با انصاف رفتار کنید

در این مورد میتونید با کانون مشاوران ، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    ویرایش توسط Bita moein : 09-11-2015 در ساعت 05:50 PM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

منم دقیقا همین تفکرای شما رو دارم منتهی برعکسش! منم به خودم میگم که من تا حالا رابطه نداشتم و به قولی یه جورایی کوپن جوونیم هدر رفته، و یه نکته دیگه اینکه منم مثل شما فکر میکنم که دختری نیست که رابطه نداشته باشه و به قولی پاک باشه .... که این فکر من با حرفای شما یه جوری نقض شد.

پسر پاک بسیار بسیار زیاده ! منتهی چشم میخواد دیدنشون، از بین دوستای من توی خابگاه، هیچ کدومشون حتی دوست دختر نداشتن چه برسه به اینکه رابطه داشته باشن! البته از بین 10 تا مثلا 3 تا نخاله پیدا میشه که من نمیدونم دخترا باید چجور این نخاله ها رو تشخیص بدن، میخوام بگم که پسری که حتی دست یکی دیگه رو هم لمس نکرده بسیار بسیار زیاده !

متاسفانه آدم یه چیزایی رو میشونه تحت این که مثلا از جوونیت لذت ببر، خب این لذت رو چجور تعریف میکنن؟ هرزه بازی ! و مثلا هرکسی هر غلطی بکنه تو زندگیش رو میزارن پای جوونیش با اینکه اشتباه هست! آدم جوونه میتونه از این انرژیش استفاده کنه که یه تحصیلات خوب داشته باشه، بره ورزش، کتاب بخونه و از خیلی لحاظ خودش رو پرورش بده نه بره دنبال لات بازی و هوس بازی.

متاسفانه باز توی یه عده از دخترا دیده میشه که اینطور پسری رو بی عرضه میدونن ! میگن این مثلا تا این سن عرضه نداشته با یکی باشه لابد یه مشکلی داره ! این تفکر هم بین خیلی ها هست .
    ویرایش توسط LLVM : 09-11-2015 در ساعت 06:03 PM
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

9. 3 کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

من هم با حرفای دوستان موافقم
    ماهی را هرموقع از آب بگیری تازه است. دختر و پسرای هرزه وجود داره ولی همه شون هرزه نیستند. آدمای پاک پیدا میشند.
    لازم نیست ازش در خصوص رابطه بپرسی . امیدتان به خدا باشه خواستگار مناسب رد نکن. اون مورد بسپار به خدا که خودش حل میکنه.
    در قران اومده پاکان با پاکان و ناپاکان با ناپاکان اگه خودت پاکی انشاءالله پسرای پاک قسمتت میشه. اینو بعد نماز و تلاوت سوره یس از خداوند بخواه.

11. 2 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

28 سالت باشه و رابطه ای نداشته باشی احساس شکست می کنی. چون حس
    می کنی جوونیتو هدر دادی و استفاده ای نکردی.

28 سالت باشه و رابطه داشته باشی بازم احساس شکست می کنی. چون تو این
    جامعه سنتی باید کلی تاوان بدی و هر روز دعا می کنی کاش باکره می موندی.

واقعا تو جامعه پیچیده ای زندگی می کنیم. در شرایطی که همیشه باخت باخته.

13. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

حتی خداهم این دنیا ادم هارو قضاوت نمیکنه اونوقت شما خودتون رو قاضی کردینومردهایی رو به جرم نکرده محکوم میکنید وحکم صادرمیکنید.ازکوزه همان تراود که دراوست شماهمه مردهارومقصرکردین این دید کلی شما به مردها ازدرون شماست.پس بایددرون شماعقیده هایی تغییرکنه زندگی کنیم وبذاریم دیگران هم زندگی کنند..دنیایی که مامیبینیم ساخته ی ذهن ماستماباتوجه به باوری که از دنیا داریم دست به عمل میزنیم.اتفاقات واشخاص مهمی درزندگی مابودند که باورها وارزشها ودرکل دید مارابه زندگی شکل دادند..فکر واحساس عمل به اتفاق هم کارمیکنند وبا هم دروحدت هستند برای مثال اگربه موضوعات اندوهگین بیاندیشیم اندوهگین وافسرده میشیم گریه میکنیم ودراین شرایط بعید است که بخواهیم مهمانی بدیم یادرمهمانی شرکت کنیم...انچه میبینیم ناشی ازان چیزی است که به ان فکرمیکنیم.اندیشه یافکر مارافریب میدهد تابه این نتیجه برسیم انچه مبیبنیم واقعیت است فراموش میکنیم مابه دنیایی واکنش میدیم که ساخته ی ذهن ماست...مردم همانطوربا مارفتارمیکنند که ما به انها اجازه میدیم.اگرهرچیزی که هستیم خودمون ساختیم هیچکس مقصر نیست حتی شیطان..روزقیامت خداوند دردادگاه عدل الهی هیچ عذری رو نمیپذیره خودتی وخودت درجواب اعترتض هم میگه من بهت قوه اختیار داده بودم...انسان که افریده شده تا جانشین خدارو زمین باشه تاموجودی جادویی باشه تبدیل به یک کوه گوشت بی خاصیت شده که به سختی روز رو به شب میرسونه.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    من هم با حرفای دوستان موافقم
    ماهی را هرموقع از آب بگیری تازه است. دختر و پسرای هرزه وجود داره ولی همه شون هرزه نیستند. آدمای پاک پیدا میشند.
    لازم نیست ازش در خصوص رابطه بپرسی . امیدتان به خدا باشه خواستگار مناسب رد نکن. اون مورد بسپار به خدا که خودش حل میکنه.
    در قران اومده پاکان با پاکان و ناپاکان با ناپاکان اگه خودت پاکی انشاءالله پسرای پاک قسمتت میشه. اینو بعد نماز و تلاوت سوره یس از خداوند بخواه.
    خدا گفته پاک باشه پاک گیرت میاد . ولی نگفته هیچ تلاشی در شناخت طرف نکن و صرفا فکر کن حتما چون پاکی طرفتم پاکه.

بلکه منظورش این بوده که باید خودتم با عقلت بسنجی و در نهایت دختر پاک نمیره با پسر هرزه ازدواج کنه و بالعکس

16. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

خدا گفته پاک باشه پاک گیرت میاد . ولی نگفته هیچ تلاشی در شناخت طرف نکن و صرفا فکر کن حتما چون پاکی طرفتم پاکه.

بلکه منظورش این بوده که باید خودتم با عقلت بسنجی و در نهایت دختر پاک نمیره با پسر هرزه ازدواج کنه و بالعکس
    شک نکن گیرش میاد . اینکه از طرف بپرسه (شما قبلا رابطه ************ی داشید یانه؟) سوال مناسبی نیست. چه برای خانم و چه برای آقا.
    اینجوری که شما میگیید همه ادما هرزه اند و ادم پاک گیر نمیاد بالعکس بیشتر ادما پاکند دو سه تا هرزه را در نظر نگیرید.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

شک نکن گیرش میاد . اینکه از طرف بپرسه (شما قبلا رابطه ************ی داشید یانه؟) سوال مناسبی نیست. چه برای خانم و چه برای آقا.
    اینجوری که شما میگیید همه ادما هرزه اند و ادم پاک گیر نمیاد بالعکس بیشتر ادما پاکند دو سه تا هرزه را در نظر نگیرید.
    وا این همه طلاق که نمیدونم شوهرم قبل ازدواج با کی رابطه داشته و بعد ازدواجم داره ادامه میده و فلان که یکی توی همین انجمن میگفت قضیش چیه؟
    مثل این می مونه به خدا توکل کنی بگی توکل میکنم بهم یه میلیارد پول بدی بعد بشینی و تلاش نکنی
    من نگفتم همه هرزه هستن
    ولی هرزه هم ممکنه بیفته توی تور بعضیا و باید دقت کنن

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

وا این همه طلاق که نمیدونم شوهرم قبل ازدواج با کی رابطه داشته و بعد ازدواجم داره ادامه میده و فلان که یکی توی همین انجمن میگفت قضیش چیه؟
    مثل این می مونه به خدا توکل کنی بگی توکل میکنم بهم یه میلیارد پول بدی بعد بشینی و تلاش نکنی
    من نگفتم همه هرزه هستن
    ولی هرزه هم ممکنه بیفته توی تور بعضیا و باید دقت کنن
    از نظر شما چگونه باید فهمید که طرف رابطه داشته یانه؟

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

از نظر شما چگونه باید فهمید که طرف رابطه داشته یانه؟
    منم نمیدونم ولی مطمنم باید راهی باشه وگرنه پسر خراب هیچ وقت نمیره عین خودش رو بگیره چون معلوم نمیشه که قبلا رابطه داشته(از لحاظ جسمی)و به قول خودش توبه میکنه و میره دختر سالم میگیره
    دختر هم اگه عمل ترمیم انجام بده فکر کنم بازم دکتر تشخیص بده
    فقط تشخیص سالم بودن پسر یه خورده سخته که منم دنبالشم بفهمم چطوری میشه شناخت و فهمید

-------------
    یه پسری بود میگفت از 14 سالگی فکرم این بود دختر ببرم خونه خالی
    الانم دنبال یه دانجوی دانشگاه ازاد یه رشته خیلی سطح پایینم که خنگ باشه هیچی نفهمه و هی سوال جواب نکنه و کاری به کارم نداشته باشه
    به خدا همین جوری میگفت

21. کاربران زیر از خانوم خانومای گل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

منم نمیدونم ولی مطمنم باید راهی باشه وگرنه پسر خراب هیچ وقت نمیره عین خودش رو بگیره چون معلوم نمیشه که قبلا رابطه داشته(از لحاظ جسمی)و به قول خودش توبه میکنه و میره دختر سالم میگیره
    دختر هم اگه عمل ترمیم انجام بده فکر کنم بازم دکتر تشخیص بده
    فقط تشخیص سالم بودن پسر یه خورده سخته که منم دنبالشم بفهمم چطوری میشه شناخت و فهمید
    خب نمیشه فهمید بنابراین دلیلی برای سوال کردنش وجود نداره- اگه یه بار اشتباه کرده و توبه کرده باشه چی؟-
    این قانون خداست که پاکان نصیب پاکانند.مگر اینکه دلایل و حکمت های خداوندی چه باشه. کسی را حقیر فهمیده باشه . مسخره کرده باشه و .....

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

خب نمیشه فهمید بنابراین دلیلی برای سوال کردنش وجود نداره- اگه یه بار اشتباه کرده و توبه کرده باشه چی؟-
    این قانون خداست که پاکان نصیب پاکانند.مگر اینکه دلایل و حکمت های خداوندی چه باشه. کسی را حقیر فهمیده باشه . مسخره کرده باشه و .....
    والا تا جاییکه دیدم دختر نامه میگیره میده دست پسر

پس حق داره بدونه پسر سالمه

زندگی مشترک و ازدواج شوخی نیس که با احتمالات در نظر بگیریش

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

درسته ولی این ارزو شدنی نیست. مگر اینکه پسر خودش راستشو بگه. و اگر بفهمه که رد میشه احتمال زیاد دروغ میگه

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

درسته ولی این ارزو شدنی نیست. مگر اینکه پسر خودش راستشو بگه. و اگر بفهمه که رد میشه احتمال زیاد دروغ میگه
    پس دیدی پسری که رابطه داشته رو نمیکنه
    البته بعضیا هم وجدان دارن و راستشو میگن
    منتها من حس میکنم توبه توی این موارد زیاد دووم نمیاره و کسانی که رابطه های نامشروع داشتن بعد ازدواج هم هم چنان ادامه میدن
    تنها راهش اینه چندین ماه قبل از هر گونه عقد و قول و قراری هم رو بشناسن

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

حق هر دو طرفه که بدونند با چه کسی ازدواج میکنند
    همون طور که پسر رو نمیشه فهمید دخترم نمیشه چون که میدونید که طرف هزار جور رابطه داره
    به قول خودشون معاشقه و ...
    بعد میگه من هنوز دخترم

چنین چیز هایی فقط بستگی داره که بگه یا نه در غیر این صورت نمیشه فهمید
    ولی میشه پرسید که نظرتون در مورد دوستی دختر و پسر چیه و چه جور رابطه ای داشتین تا حالا
    تو اغلب موارد دوستی که هستش اخرش به ... منجر میشه

باید صداقت داشت و با کسی که صداقت نداره فکر نکنم بشه زندگی کرد

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان. ممنونم که جواب دادین به پستم. ولی واقعیت اینه که خدا اونقدرام حواسش نیس به همه.
    چون من با اینکه تا حالا تو همه رفتارام حد و مرز داشتم ولی همیشه پسرایی خوردن بهم که مشکل داشتن و حتی یکیشون با پررویی خودش گفت که با چند نفر ************ داشته.
    اینی که شما می گین خدا هرکی هرجوری بشه یکی مثل خودشو سر راهش قرار میده درست ولی اینم حتما قبول داارین که باید طرف به دل بشینه . من که اعتقادم اینه و اعتقاد به شیوه های سنتی که مامانشون میرفت خواستگاریو مثل ربات زدواج می کردن ندارم. پس چرا هرکی که من خوشم میاد ازش تا حالا ************ داشته؟؟؟؟؟؟؟ یعنی من تا آخر عمرم چون یه دختر ایرانی هستم و جامعه مون مردسالاره باید با آدمایی روبرو بشم که هر غلطی کردن!!! ولی همچنان خودمو سرکوب کنم؟؟؟ مسخره ست.
    نکته دیگه هم اینکه من برادرم تو یکی از بهترین دانشگاه های کشور درس می خونه ولی من نتونستم؟ چرا؟؟؟؟ چون همیشه سرکوب شدم. چون حتی وقتی رفتم واسه پایان نامه م پیش استاد راهنمای آشغالم شروع کرد به حرف زدن از مسایل نامربوط و چرند و فضولی های بی مورد. چرا من که یه دخترم باید انواع حرف ها رو بخورم؟؟؟ جایی که به کسی مربوط نیس و دنبال پیشرفتمم حرف از مسایل نامربوط به من زده بشه؟ خودمم خودمو سرکوب کنم؟ عفت پیشه کنم تا یه مشت اشغال که قبلا عشق و حالشونو کردن رو ببینم؟؟؟؟ واقعا چقدر وضعیت جامعه حال به هم زنه.
    اصلا مسیر درست و غلط و آدم خوب و بد همه یکی شدن انگار... فقط تمام عمرم بر باد رفته الکی...
    من هنوزم فقط سردرگمم و حقمو میخوام از جامعه ای که بدون اینکه ارزش های برابری بذاره برای دخترها و پسرها و به فکر دوران جوانیشون باشه که میخون با ارزش های نابرابر چطور کنر هم زنگی کنن فقط خواسته نسل زیاد کنه...
    متنفرم از جامعه ای که منو سرکوب کرده و بقیه رو آازاد گذاشته...

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

خوب به دل نشتن تو ازدواج اولین معیاره برای هر کسی
    چون باید علاقه باشه تا حداقل به بقیه هم فکر کرد ولی علاقه و به دل نشستن یه چیز زمان بریه
    و نمیشه گفت دنبال کسی هستم که تو اولین نگاه عاشقش بشم
    چنین موردایی پیش میاد ولی اگه شرایط و معیارای مارو نداشته باشه بعد از مدتی این علاقه هم از بین میره
    علاقه و به دل نشستن باید تو دوران شناخت اتفاق بیفته و بدونیم که ایا زودگذر هستش یا نه

در مورد کیسایی که برای شما پیش میاد شاید مشکل از محیطی هستش که باهاشون اشنا میشید
    و چنین افرادی هم که ... داشتن خودشم چندین بار کیس مناسبی برای ازدواج نیستند
    چون نمیتونند تعهد داشته باشند و تنوع طلب شدند یه نفر هیچ وقت قانعشون نمیکنه
    و به احتمال زیاد هم به فکر ازدواج نیستند

در مورد جامعه هم همه ی ادم ها مثل هم نیستند
    جایی که بدی هست مطمئنن خوبی هم وجود داره
    چون دو چیز جدایی ناپذیرند

در مورد نیاز ها و جوانی کردن هم
    تا حالا حتما چنین افراد زیادی رو دیدین که رابطه های گوناگون داشتند
    شاید از ظاهر ادم های با انرژی و خوشحالی باشند
    ولی مشکل روحی و روانی دارند
    چطور ادمی میتونه همزمان با چند نفر باشه
    چطور ادمی میتونه با سرنوشت چندین دختر بازی کنه
    و همین طور که میدونید دخترا تا یکی رو دوست نداشته باشند نمیتونند باهاش رابطه داشته باشند
    و همین ادم های حیوان صفت با بهانه هایی مثل ازدواج و اشنایی برای ازدواج
    و بعدش با یکم محبت کردن فقط قصد رفع نیاز خودشون رو دارند
    و بعد از اون و سو استفاده کردن های زیاد تنهاشون میزاریند و کات میکنند
    و میرند دنبال یکی دیگه
    به چنین کاری نمیشه عشق و حال کردن گفت
    اینا واقعا مریضند و حودشونم زجر میبرند ازش اخه چنین بی رحمی میشه به کسی کرد

خوب بهترین پیشنهادم برای شما داشتن حضور در اجماع های کاریه و سمینار ها
    جاهایی که تعداد افراد زیادی دارند و مثل یه مجموعه اند
    چون حضور تو چنین مکان هایی هم احساس نیاز شما رو کم خواهد کرد
    به خاطر داشتن روابط اجتماعی زیاد
    و همچنین تعداد زیاد افراد به معنی تعداد زیاد انتخاب شماست
    ویرایش توسط khoshans : 09-13-2015 در ساعت 09:28 PM

29. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    منم دقیقا همین تفکرای شما رو دارم منتهی برعکسش! منم به خودم میگم که من تا حالا رابطه نداشتم و به قولی یه جورایی کوپن جوونیم هدر رفته، و یه نکته دیگه اینکه منم مثل شما فکر میکنم که دختری نیست که رابطه نداشته باشه و به قولی پاک باشه .... که این فکر من با حرفای شما یه جوری نقض شد.

پسر پاک بسیار بسیار زیاده ! منتهی چشم میخواد دیدنشون، از بین دوستای من توی خابگاه، هیچ کدومشون حتی دوست دختر نداشتن چه برسه به اینکه رابطه داشته باشن! البته از بین 10 تا مثلا 3 تا نخاله پیدا میشه که من نمیدونم دخترا باید چجور این نخاله ها رو تشخیص بدن، میخوام بگم که پسری که حتی دست یکی دیگه رو هم لمس نکرده بسیار بسیار زیاده !

متاسفانه آدم یه چیزایی رو میشونه تحت این که مثلا از جوونیت لذت ببر، خب این لذت رو چجور تعریف میکنن؟ هرزه بازی ! و مثلا هرکسی هر غلطی بکنه تو زندگیش رو میزارن پای جوونیش با اینکه اشتباه هست! آدم جوونه میتونه از این انرژیش استفاده کنه که یه تحصیلات خوب داشته باشه، بره ورزش، کتاب بخونه و از خیلی لحاظ خودش رو پرورش بده نه بره دنبال لات بازی و هوس بازی.

متاسفانه باز توی یه عده از دخترا دیده میشه که اینطور پسری رو بی عرضه میدونن ! میگن این مثلا تا این سن عرضه نداشته با یکی باشه لابد یه مشکلی داره ! این تفکر هم بین خیلی ها هست .

سلام. شما حتما سن و سالتون کمه که این حرفو می زنین. وگرنه بیشتر پسرا دیگه اون چیزیو که من برام مهمه یعنی با کسی نبودنو ندارن. اینو به چشم دیدم. من توی یکی از شهرای شمالی کشور زندگی می کنم شاید محیط شما مذهبی باشه که اینجوریه. ولی من تا به حال از هرکی خوشم اومده قبلش با یکی بوده. فکر میکنم دختری که درست باشه رو پسری که تا حالا از جوونیش درست استفاده کرده اسم بی عرضه نمیذاره. من که از خدامه طرفم اینجوری باشه ولی باید قبول کرد همیشه که آدم از همه خوشش نمیاد اگه قراره یک عمر باهاش زندگی کنه باید به دلش بشینه باید ظاهرشو دوست داشته باشه باید کششی بینشون باشه. ولی من این کشش رو به هیشکی ندارم چون همون دو سه باری که حس کردم این فرد فرد مورد نظرمه اشتباه در اومد و قبلش رابطه داشت با کسی...
    تمام دوستام که ازدواج کردن نسبت به این قضیه که طرفشون قبلا با کسی بوده یا نه بی توجه و بی تفاوت بودن. یعنی جامعه فقط دخترای احمق که گذشته فرد براشون مهم نیست و یا اینکه برای یه مرد این حقو قایلن که قبلا رابطه از هر نوعی داشته باشه اجازه ازدواج میده که یعنی زیاد عاشق هم نیستن و فقط خواستن یه جفت گیری ای کنن. مبارک این جامعه باشه نسلی که داره می پرورونه...

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

يقينا هركس خير
    ممكنه راستشو نگه
    در واقع اونيكه داشته به شما راستشو نميگه ولي اونيكه نداشته راستشو ميگه
    و تشخيص اين امر به شما و شناختتون بسته هست
    اين درست نيست كه همه افراد رو مورد خطاب قرار بديد
    نه شما منو ميشناسيد و نه من شمارو پس دليلي به دروغ و خودنمايي نيست
    من خودم دقيقا شرايط شمابه شمار دارم با اين تفاوت كه فاصله خيلي زيادي با خودارضايي دارم و خودارضاييمو در كتاب و ورزش و موارد مورد علاقم خلاصه ميكنم
    با اين حال تا حالا با كسي نبودم و الانم شرايط ازدواجو ندارم
    كار و پول من مناسبه اما به دلايلي ازدواج نكردم
    حالا ايا درسته اين فرض شما؟
    البته من كاملا مدرك شرايطتتون هستم

توكلتون رو بخدا كنيد
    نبايد انقدر متمركز به مسايل جنسي باشيد
    از دوستان مشاور كمك بگيريد
    پسران پاك مثل خودتون زياد هستند

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    يقينا هركس خير
    ممكنه راستشو نگه
    در واقع اونيكه داشته به شما راستشو نميگه ولي اونيكه نداشته راستشو ميگه
    و تشخيص اين امر به شما و شناختتون بسته هست
    اين درست نيست كه همه افراد رو مورد خطاب قرار بديد
    نه شما منو ميشناسيد و نه من شمارو پس دليلي به دروغ و خودنمايي نيست
    من خودم دقيقا شرايط شمابه شمار دارم با اين تفاوت كه فاصله خيلي زيادي با خودارضايي دارم و خودارضاييمو در كتاب و ورزش و موارد مورد علاقم خلاصه ميكنم
    با اين حال تا حالا با كسي نبودم و الانم شرايط ازدواجو ندارم
    كار و پول من مناسبه اما به دلايلي ازدواج نكردم
    حالا ايا درسته اين فرض شما؟
    البته من كاملا مدرك شرايطتتون هستم

توكلتون رو بخدا كنيد
    نبايد انقدر متمركز به مسايل جنسي باشيد
    از دوستان مشاور كمك بگيريد
    پسران پاك مثل خودتون زياد هستند

دلتون هميشه سبز
    من که نفهمیدم چی گفتی آقا سهیل .ولی دلت پر بودا
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

من که نفهمیدم چی گفتی آقا سهیل .ولی دلت پر بودا

نظر لطفتونه
    پاسخ من در جواب همون نقل قولي بود كه كردم
    اينجوري سخت ميشه جملات
    پستمو با نقل قولش بخونيد تا متوجه بشيد
    به هر حال ممنون پستمو خونديد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

35. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    نظر لطفتونه
    پاسخ من در جواب همون نقل قولي بود كه كردم
    اينجوري سخت ميشه جملات
    پستمو با نقل قولش بخونيد تا متوجه بشيد
    به هر حال ممنون پستمو خونديد

دلتون هميشه سبز
    آخه من فقط پرسیدم میگن یا نمیگن ولی قضاوتی نکردم
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

چون س.ک.س نداشتی اعصابت خورد شده ؟
    خیلی ببخشید اما با اینکه 28 سالتونه اما عین دخترای دبیرستانی فکر میکنید !
    شما اگر پاکی و نجابتتون رو نگه دارین فقط فقط به خودتون لطف میکنید نه کس دیگه
    با کسی رابطه داشته باشی و شما رو از باکرگی دربیاره بعد ( خیلی عذر میخوام ) مثل به آشغال پرتتون کنه از زندگیش بیرون بعد بره دنبال یه دختر آفتاب مهتاب ندیده شما این احساس خشم ازتون دور میشه ؟

38. 2 کاربران زیر از sara_1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام. شما حتما سن و سالتون کمه که این حرفو می زنین. وگرنه بیشتر پسرا دیگه اون چیزیو که من برام مهمه یعنی با کسی نبودنو ندارن. اینو به چشم دیدم. من توی یکی از شهرای شمالی کشور زندگی می کنم شاید محیط شما مذهبی باشه که اینجوریه. ولی من تا به حال از هرکی خوشم اومده قبلش با یکی بوده. فکر میکنم دختری که درست باشه رو پسری که تا حالا از جوونیش درست استفاده کرده اسم بی عرضه نمیذاره. من که از خدامه طرفم اینجوری باشه ولی باید قبول کرد همیشه که آدم از همه خوشش نمیاد اگه قراره یک عمر باهاش زندگی کنه باید به دلش بشینه باید ظاهرشو دوست داشته باشه باید کششی بینشون باشه. ولی من این کشش رو به هیشکی ندارم چون همون دو سه باری که حس کردم این فرد فرد مورد نظرمه اشتباه در اومد و قبلش رابطه داشت با کسی...
    تمام دوستام که ازدواج کردن نسبت به این قضیه که طرفشون قبلا با کسی بوده یا نه بی توجه و بی تفاوت بودن. یعنی جامعه فقط دخترای احمق که گذشته فرد براشون مهم نیست و یا اینکه برای یه مرد این حقو قایلن که قبلا رابطه از هر نوعی داشته باشه اجازه ازدواج میده که یعنی زیاد عاشق هم نیستن و فقط خواستن یه جفت گیری ای کنن. مبارک این جامعه باشه نسلی که داره می پرورونه...
    من 24 سالمه، فکر نکنم اینقدر کم باشه! من آدمای اطرافم که میگم رابطه نداشتن، شمالی هستن، کرد هستن، ترک هستن، جنوبی هستن و خلاصه از همه جای ایران هستن ...
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

خوب عاقبت این گونه روابط چیه
    برین یه مطالعه کنید در مورد غرب چیزی که اونجا این گونه روابط خیلی زیاده
    اغلب افراد ازدواج نمیکنند یا اگه هم ازدواج کنند چندینو چندین باره چرا چون تنوع طلب هستند
    و هزاران مشکل دیگه دارند
    اغلب فرزنداشون بی پدر و مادر بزرگ میشند امروز خونه این فردا خونه این
    این انسانه . بچه هست یه حیوان نیست که دارین تقسیمش میکنید نیاز به هردوتون داره
    این بچه ها اگه بزرگ بشند جامعه پر از افراد با مشکلات روحی مشه
    حالا ببینید بچه های اینا چی از اب درمیاد

خوب نامه روزنامه نگار امریکایی در مورد زنان لبنان رو بخونید
    بی بندو باری کجاش خوبه اخه شما ارامش روحیتون رو fiه حس چند دقیقه میفروشید
    باید یه دلیل برای خودت بیاری برای پاک موندن
    اونم چیزی نیست جز خود پاک موندن
    خیلی از افراد چون که واقعا پاکند نمیتونند با احساسات خودشون و بقیه بازی کنند
    ویرایش توسط khoshans : 09-19-2015 در ساعت 10:56 PM

41. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز متاسفم ولی تعجب میکنم خانمی 28 ساله دانشجو در مقطع دکترا با این نوع نگرش و بینش!!!؟؟

من رو بعضی از دوستان توی این سایت میشناسند. و در مشاوره و کارم فقط جنبه علمی و تخصصی رو در نظر میگیرم همین ولا غیر.

شما عزیز پر از خشم ونفرتی بنا به حس رقابت و مهر طلبی فقط سرت رو انداختی زیر ودرس خواندی حالا هم به این نتیجه رسیدی که همه بدن و از خودت و جنسیت خودت هم نیز متنفری.

و مقصر نیز فقط دیگرانند!!!

حتما به یکی از همکاران حاذق خانم(با نگرشی علمی نه مذهبی) رجوع کن! والا گیج گنگ تر و بدتر خواهی شد عزیز.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

43. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز متاسفم ولی تعجب میکنم خانمی 28 ساله دانشجو در مقطع دکترا با این نوع نگرش و بینش!!!؟؟

من رو بعضی از دوستان توی این سایت میشناسند. و در مشاوره و کارم فقط جنبه علمی و تخصصی رو در نظر میگیرم همین ولا غیر.

شما عزیز پر از خشم ونفرتی بنا به حس رقابت و مهر طلبی فقط سرت رو انداختی زیر ودرس خواندی حالا هم به این نتیجه رسیدی که همه بدن و از خودت و جنسیت خودت هم نیز متنفری.

و مقصر نیز فقط دیگرانند!!!

حتما به یکی از همکاران حاذق خانم(با نگرشی علمی نه مذهبی) رجوع کن! والا گیج گنگ تر و بدتر خواهی شد عزیز.

موفق باشید

سپاس
    dr
    من دانشجو ی دکترا نیستم. مشاور حاذقی هم نمیشناسم. اخرین باری که رفتم مشاور هم یه مرد بود که میگفت: ببین باباتم یه دختر بیاد جلوش عشوه بیاد شل میشه!!! اسمشم دکتر فقیرپور بود و مشاوره خانواده رشت. و اصلا فهمش در حدی نبود که بفهمه من الان معضلم خودم هست نه کسی دیگه. بهرحال مشاورا خیلی ادمهای نرمالی بنظر نمیان ظاهرا.

45. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22103
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من دوسال پيش وقتي كه بيست و يك ساله بودم دقيقا توي همچين روزايي دغدغه ي ذهنيم همين مسئله اي كه گفتي بود!!

اعتماد به نفسم اومده بود پايين ازينكه با كسي معاشقه يا س... نداشتم - دوست پسري داشتم كه خيلي دوسش داشتم و البته ميدونستم كه قبلا س.. داشته . وقتي از تجربه هاي جنسي برام ميگفت من سرخورده ميشدم و حس بدي بهم دست ميداد ازينكه چرا رابطه اي نداشتم - بخاطر اين مسئله انقدر باهاش بدرفتاري كردم و محكومش كردم كه بالاخره بهم زديم

تا اينكه چندماه بعد با يه پسر خوش قيافه اشنا شدم و دقيقا هموني بود كه من آرزوشو داشتم - تصميم گرفتم بخاطر س.. باهاش دوست بشم - الان كه يك سال و نيم از رابطه مون ميگذره من تا اونجايي كه ميتونستم باهاش معاشقه كردم و در واقع عقده هاي جنسيمو يجورايي خالي كردم كه البته بكارتمم حفظ كردم كه اگر بهم زديم مشكلي برام پيش نياد و اصلا و ابدا هم برام مهم نيست كه قبلا با صد نفر بوده با هزار نفر بوده با ميليون ها نفر بوده - اصلا برام مهم نيست چرا كه من به هدفم رسيدم و نيازهاي جنسيمو باهاش برطرف كردم

ببين دوست عزيز اگر ميخواي نياز جنسيتو براورده كني اينو در خودت هدف قرار بده نه اينكه هدفت اين باشه با كسي باشي كه باكره باشه!
    نا گفته نماند من اصلا ادم مذهبي نيستم و ادم راحت و ازاديم - اگر شما مذهبي هستي و پايبند قيد و بند قوانين س... در مذهب هستي كه هيچي ! بايد تا زمان ازدواج خودتو نگه داري !!! ولي اينطور كه خودتون گفتيد ظاهرا خسته شديد از رابطه نداشتن و به شدت روح و روانتون داره ازار ميبينه - بخاطرهمين خواستم تجربه ي مشابهمو بهتون بگم چون دقيقا مثل شما بودم منم

پس ببين :
    1- هدفت برطرف كردن نياز جنسي خودت باشه در قدم اول يعني هر پسري كه بهتون پيشنهاد دوستي داد و از قيافه و اخلاقش خوشت اومد باهاش س.. يا معاشقه كن (بستگي به خودت داره كه بكارتت رو بدي بره يا نه)

2- بعد ازينكه خودت رابطه ي جنسيو تجربه كردي ديگه به اون صورت برات مهم نخواهد بود كه شريك زندگيت يا دوس پسرهاي بعدت رابطه ي جنسي داشتن قبلا يا نداشتن چون خودتم عشق و حالتو كردي

قول ميدم اعتماد به نفست چنان بياد بالا كه خودتم تعجب كني
    ویرایش توسط pariya1992 : 09-20-2015 در ساعت 01:25 PM

46. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

خانم pariya1992 مجبور نیستید نظر بدید
    چون تو این انجمن افراد کم سن و سال هم میان
    شما با ابن نظرتون باعث میشید خیلی از دخترای معصوم ما بدبخت بشند

یکی از دلایل این که میگن رابطه جنسی نباشه
    اینه که نیاز جنسی در دختر ها بعد رابطه جنسی زیاد میشه
    و دیگه نمیتونه خودش و این نیازشون رو کنترل کنه

به همین خاطر رفته رفته میشن یه دختر خیابونی
    امروز با این فردا با یکی دیگه و اخرشم تنوع طلب میشند
    بعد ازدواج فکر میکنی میتونند شوهرشون رو تحمل کنند
    تو کوچکترین کمبودی میرند با یکی دیگه
    شما درکتون اینقدره

ایشون تا این سنشون خودشون رو پاک نگه داشتن
    و بعد از این هم میتونند

ویرایش توسط khoshans : 09-20-2015 در ساعت 02:13 PM

47. 4 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya1992 نمایش پست ها
    من دوسال پيش وقتي كه بيست و يك ساله بودم دقيقا توي همچين روزايي دغدغه ي ذهنيم همين مسئله اي كه گفتي بود!!

اعتماد به نفسم اومده بود پايين ازينكه با كسي معاشقه يا س... نداشتم - دوست پسري داشتم كه خيلي دوسش داشتم و البته ميدونستم كه قبلا س.. داشته . وقتي از تجربه هاي جنسي برام ميگفت من سرخورده ميشدم و حس بدي بهم دست ميداد ازينكه چرا رابطه اي نداشتم - بخاطر اين مسئله انقدر باهاش بدرفتاري كردم و محكومش كردم كه بالاخره بهم زديم

تا اينكه چندماه بعد با يه پسر خوش قيافه اشنا شدم و دقيقا هموني بود كه من آرزوشو داشتم - تصميم گرفتم بخاطر س.. باهاش دوست بشم - الان كه يك سال و نيم از رابطه مون ميگذره من تا اونجايي كه ميتونستم باهاش معاشقه كردم و در واقع عقده هاي جنسيمو يجورايي خالي كردم كه البته بكارتمم حفظ كردم كه اگر بهم زديم مشكلي برام پيش نياد و اصلا و ابدا هم برام مهم نيست كه قبلا با صد نفر بوده با هزار نفر بوده با ميليون ها نفر بوده - اصلا برام مهم نيست چرا كه من به هدفم رسيدم و نيازهاي جنسيمو باهاش برطرف كردم

ببين دوست عزيز اگر ميخواي نياز جنسيتو براورده كني اينو در خودت هدف قرار بده نه اينكه هدفت اين باشه با كسي باشي كه باكره باشه!
    نا گفته نماند من اصلا ادم مذهبي نيستم و ادم راحت و ازاديم - اگر شما مذهبي هستي و پايبند قيد و بند قوانين س... در مذهب هستي كه هيچي ! بايد تا زمان ازدواج خودتو نگه داري !!! ولي اينطور كه خودتون گفتيد ظاهرا خسته شديد از رابطه نداشتن و به شدت روح و روانتون داره ازار ميبينه - بخاطرهمين خواستم تجربه ي مشابهمو بهتون بگم چون دقيقا مثل شما بودم منم

پس ببين :
    1- هدفت برطرف كردن نياز جنسي خودت باشه در قدم اول يعني هر پسري كه بهتون پيشنهاد دوستي داد و از قيافه و اخلاقش خوشت اومد باهاش س.. يا معاشقه كن (بستگي به خودت داره كه بكارتت رو بدي بره يا نه)

2- بعد ازينكه خودت رابطه ي جنسيو تجربه كردي ديگه به اون صورت برات مهم نخواهد بود كه شريك زندگيت يا دوس پسرهاي بعدت رابطه ي جنسي داشتن قبلا يا نداشتن چون خودتم عشق و حالتو كردي

شما دارید یک دختر که خودشون میگن پاک هستن و هیچوقت س... نداشتن رو تشویق به بد کاری میکنید؟ !!!!!!!!!!!!!!!!
    شما لطفا نظر ندید.
    ایشون فردا که ازدواج کنه حتما از اینکه خودشو واسه شوهرش نگه نداشته و اولین س... رو با دوست پسرش انجام داده نه شوهرش پشینون خواهد شد.
    پاک بودن خیلی خوبه .
    حتما ایشون یک مرد پاک به سراغش میاد و ازدواج میکنه.

49. 5 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

پس ببين :

یک دختردیگه باید کارش ازکارگذشته باشه که باس .ک.س اعتماد به نفسش بالابیاد...دخترانی که قبل ازدواج رابطه جنسی داشتن بعد ازدواج همون شب زفاف باحرکات ورفتارش شوهرش سریع متوجه میشه جسم همسرش یک جسم دستمالی شده ودست دوم هست...چقربده وجود وحرمت یک دختر اندازه زیزشکم یک پسرپایین بیاد...شماتن خودت رو ابزار لذت یک پسر کردی رابطه جنسی که با تعهد وصمیمیت وعشق همراه نباشه بارابطه جنسی دوتاحیوون هیچ فرقی نداره...همون لذتی که حیوان موقع رابطه جنسی داره همون حرکات وصداها...بعضی ها کلکسیون الت تناسلی پسرهارو جمع میکنن اونوقت حرف ازاعتماد به نفس میزنن
    ویرایش توسط ابوغفار : 09-20-2015 در ساعت 04:02 PM

51. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22103
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اينكه اينجا يك انجمن آزاده و من يا هركسي ديگه اي هر نظري كه داره ارائه خواهد داد و منتظر اجازه گرفتن از كاربران نميمونه

دوم اينكه نياز جنسي يه نياز كاملا مهميه كه بايد برطرف بشه چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج

سوم اينكه خب متاسفانه ديدگاه افراد مذهبي درمورد س/ك/س كاملا معلوم و مشخصه - فقط بايد منتظر بشينن تا ازدواج كنن

پس روي صحبت من اصلا با ادمايي كه مذهب رو قبول دارن نيست پس نقل قول نكنيد لطفا

رابطه ي جنسي يه رابطه ي دو طرفه س اگر آقاي ايكس با من لذت ميبره من هم از ايشون لذت ميبرم و كسي ابزار كس ديگه اي نيست هردو داريم لذت و كيفشو ميبريم!

اونيكه ميگه دختر يا پسر بعد از رابطه ي جنسي ميشه دست دوم بايد توجه داشته باشه كه ارزش يه انسان رو در حد آلت تناسلي ميدونه !

انسان بودن كه به داشتن يا نداشتن س/ك/س هاي مختلف نيست انسان بودن به ادب و هنر و علم و آگاهي و اطلاعات و تعهد و ... هست

اين دوستمون اگر مذهبيه منتظر باشه براي ازدواج اگر مثل من فكر ميكنه كه خب راهنماييش كردم

در ضمن بر همگان آشكاره كه يك خانوم وقتي با عشقش رابطه برقرار ميكنه چقدر انرژي مثبت ميگيره و اعتماد به نفسش طبيعتا مياد بالا

كسي كه اين حرفو قبول نداره يا تجربه نكرده يا بازم ميگم گرفتار مذهب و قيد و بندشه كه خب براي خودش محترمه ديگه - كاريش نميشه كرد

53. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اينكه اينجا يك انجمن آزاده و من يا هركسي ديگه اي هر نظري كه داره ارائه خواهد داد و منتظر اجازه گرفتن از كاربران نميمونه

دوم اينكه نياز جنسي يه نياز كاملا مهميه كه بايد برطرف بشه چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج

سوم اينكه خب متاسفانه ديدگاه افراد مذهبي درمورد س/ك/س كاملا معلوم و مشخصه - فقط بايد منتظر بشينن تا ازدواج كنن

رابطه ي جنسي يه رابطه ي دو طرفه س اگر آقاي ايكس با من لذت ميبره من هم از ايشون لذت ميبرم و كسي ابزار كس ديگه اي نيست هردو داريم لذت و كيفشو ميبريم!

اونيكه ميگه دختر يا پسر بعد از رابطه ي جنسي ميشه دست دوم بايد توجه داشته باشه كه ارزش يه انسان رو در حد آلت تناسلي ميدونه !

انسان بودن كه به داشتن يا نداشتن س/ك/س هاي مختلف نيست انسان بودن به ادب و هنر و علم و آگاهي و اطلاعات و تعهد و ... هست

اين دوستمون اگر مذهبيه منتظر باشه براي ازدواج اگر مثل من فكر ميكنه كه خب راهنماييش كردم

در ضمن بر همگان آشكاره كه يك خانوم وقتي با عشقش رابطه برقرار ميكنه چقدر انرژي مثبت ميگيره و اعتماد به نفسش طبيعتا مياد بالا

كسي كه اين حرفو قبول نداره يا تجربه نكرده يا بازم ميگم گرفتار مذهب و قيد و بندشه كه خب براي خودش محترمه ديگه - كاريش نميشه كرد
    سلام. ممنون عزیزم.منم مذهبی نیستم و فکر میکنم هرچی سر ما دخترا میاد ماحصل هخمین مذهبه. نمیخوام از این دخترا باشم که بخاطر نیاز جنسیم واسم جوک در بیارن که دخترا دنباال شوهرن. چون واقعا نیستم و فقط دنبال نیازهای خودمم و هرچقدر جامعه خودشو مسئول نمیدونه در قبال دخترها و نیازهاشون ولی من خودمو مسئول خودم و نیازهام میدونم . راه حل شما میتونست اگر من 23-4 ساله بودم جوابگو باشه. اما الان فکر میکنم احساس فدا شدن جوانی در من در هر صورت باقی بمونه چون 28 سالمهههه!!! کسی که تو بیست سالگی تا 25 -6 سالگی نیازهای جنسیشو برطرف کنه دیگه در این سن فقط به کسی فکر میکنه که میتونه باهاش آرامش شه بشه. ولی من ینقدر سرکوب شدم که هنوز حسرت بودن با پسرای خوشگل و خوشتیپ رو داارم که صرفا لذت بدن بهم و این با نیاز آرامش داشتنم تداخل پیدا کرده (چون اون تیپ از پسرایی که آرامش میدن و آرومن معمولا خیلی خوشگل و خوش تیپ نیستن) .ضمن اینکه من خودم خواستم این راه حل رو اجرا کنم ولی پسرایی که سنشون سه - چهار سال از من بزرگتره یا حتی هم سن هام، اصلا براشون تعریف نشده که دختری فقط بخواد با بودن باهاشون لذت ببره و هیچ هدفی نداشته باشه به جز استفاده از جوونیش و خودشون رابطه رو خیلی جدی می گیرن. متاسفانه گاهی جامعه حتی اگر خودت راهتو انتخاب کرده باشی بنا به شرایط اجتماعیش نمیذاره طبق برنامت جلو بری. ممنون از حرفات .شما درست میگین باید با این قضیه کنار بیام که یه زمانی رو از دست دادم و باید بهرحال نیازهامو هرچقدم سنم شده باشه بهشون بها بدم و بی خیال گذشته بشم.

54. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    یک دختردیگه باید کارش ازکارگذشته باشه که باس .ک.س اعتماد به نفسش بالابیاد...دخترانی که قبل ازدواج رابطه جنسی داشتن بعد ازدواج همون شب زفاف باحرکات ورفتارش شوهرش سریع متوجه میشه جسم همسرش یک جسم دستمالی شده ودست دوم هست...چقربده وجود وحرمت یک دختر اندازه زیزشکم یک پسرپایین بیاد...شماتن خودت رو ابزار لذت یک پسر کردی رابطه جنسی که با تعهد وصمیمیت وعشق همراه نباشه بارابطه جنسی دوتاحیوون هیچ فرقی نداره...همون لذتی که حیوان موقع رابطه جنسی داره همون حرکات وصداها...بعضی ها کلکسیون الت تناسلی پسرهارو جمع میکنن اونوقت حرف ازاعتماد به نفس میزنن
    سلام. شما خیلی بی ادبانه برخورد کردین با این خانم. هیچ می دونین خانمی که تا سی سالگی ************ ندااشته باشه چقدر دچار مشکل روحی و در آیندده مشکلا ارضا نشدن میشه؟؟؟ گه دختری 40 سالگی ازدواج نکنه چقددر به جسم و روحش آآسیب میزنه با نداشتن رابطه جنسی؟؟؟ چراا یه زن باید فدا بشه؟؟ مگه همه کسانی که ازدواج کردن عاشق هم بودن؟؟؟ تا حالا نشنیدین که مردی به زنش بگه چند بار برو پرده بکارتت رو بدوز چون من از خونریزیش لذت میبرم؟؟؟ چند تا پسر دیدین که با اینکه با خیلیا خوابیدن ولی دنبال دختر باکره ن؟؟؟؟ چند تا زنو دیدین که بعد از ازدواج فقط چون خونهی ندیده موقع رابطه بعد از این همه عفت پیشه کردن شوهرش بهش میگه قبلا با کی بودی؟؟؟ تا حالا شنیدین که زن ها اگه تا سی سالگی ************ نداشته باشن اصلا نمی تونن تنشونو کشف کنن؟؟؟ و بعد از اون لذت ببرن از خودشون؟؟؟تا حالا در مورد آمار خودارضایی خانم ها چیزی شنیدین و اینکه چه آسیب هایی میبینن؟؟؟ (که چند نمونه فیلمش هم پخش شد) اگه ندیدین که باید بگم بیشتر دقت کنین!! کمتر قضاوت کنین.
    ارزش من به بدنم نیست که بخوام افتخار کنم که شوهر آینده م چون باکره بودم منو خواستنی دونسته. تمام وجود آدم زیر سوال میره وقتی کسی که قراره باهاش ازدواج کنی ببینه باکره هستی یا نه. چه توهینی می تونه از این بزرگتر باشه؟؟؟

55. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

من دانشجو ی دکترا نیستم. مشاور حاذقی هم نمیشناسم. اخرین باری که رفتم مشاور هم یه مرد بود که میگفت: ببین باباتم یه دختر بیاد جلوش عشوه بیاد شل میشه!!! اسمشم دکتر فقیرپور بود و مشاوره خانواده رشت. و اصلا فهمش در حدی نبود که بفهمه من الان معضلم خودم هست نه کسی دیگه. بهرحال مشاورا خیلی ادمهای نرمالی بنظر نمیان ظاهرا.
    سلام

ببین گلم چون صحبت از پایان نامه کردی و سپس دکترا و استادت من گمان کردم که دانشجوی مقطع دکترایی در هر صورت شما که تحصیل کرده ای بهتره متوجه امر بشی .

البته خیلی بهتر بود که نامی از ایشون نمیبردی ولی اگر ایشون این حرف رو زدن (اگر این حرف رو زدن) حتما مشاور حاذق یا باسوادی نیست و نامشاورن!؟

ولی این جنرالیزیشن کردن شما هم که یکی نشان از این داره که همه همینطورند نیز درست نیست عزیز.!

شما بگردید حتما هستند همکاران خانمی که آکادمیک باشند و بتوانند به شما کمک کنند.

آرزوی بهترینها رو براتون دارم

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

56. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

شمابخواهید خونه بسازید اگرخودتون بسازید که بابادی فرو میریزه...پس میرید سراغ مهندس.خوب مهندس انسان خداست انسان ساخته ی دست خداست.چراخدادرقران نگفته قبل ازازدواج رابطه داشته باشید چرارابطه قبل ازدواج رو زنامیدونه واون رو گناه کبیره وسسب دوری انسان ازخودش میدونه.وگفته زنانی که هرچندازدواج نتونستن بکنن اماعفت پیشه کنن نزد من جایگاه وپاداش اخروی عظیمی دارند.شمافرمودین مذهبی ها فلان اول اینکه مذهب زیزمجموعه وشاخه ای ازدین هست باید جای مذهبی گفت دین دارها اینجورعمل نمیکنن.درتمامی ادیان اسلام مسیحی یهودی حتی ادیان غیرالهی مثل بوداوهندو رابطه جنسی قبل ازدواج رو نامشروع میدونن.لابد یه چیزی هست...شمافرمودین من بافلانی ازهم لذت مبیریم.خوب اینکه همش لذت جسمی شد ماروایت داریم زن وشوهر رابطه جنسی داشته باشن براشون ثواب وپاداش اخروی داره درهمین دنیا هم اثرات روحی روانی مثبت برای هردوداره...عشق وعلاقه اون احساس خوبی که حال ادمو خوب میکنه کجای این ارتباطه است رابطه ای که هرساعت ازشبانه روز باهرکسی میتونه باشه حتی بایک گونی سیب زمینی.شماوقتی شب تنهایی وقتی باخودت دودوتاچهارتامیکنی اون ارامشه رو ازارضاشدن داری.شمافرمودین انسان بودن به ادب واگاهی واطلاعات هست خوب اینهاکه همشون مزایای زمینی هستن همشون بامرگ تموم میشن...حتی ادمهایی که ادای روشنفکرها ولاییک بودن رو درمیارن پشت دراتاق عمل عزیزشون خدارو صدامیزنن.توتصادفات خدارو صدا میزنن میدونن خدایی هست ولی لجبازی میکنن چون مانع لذت هاشون میشه لذت های جسمی. جسمی که امانت خداروح دراون قرارداره.اقایی رو میشناختم ادعای کافربودم ونبود جهنم میشد همین ادم ماشینش چپ کرد خودش توماشین گیر کرد باک ماشین سوراخ شده بود بنزین میریخت اطرافش رهگذرهامیگفتن چنان خدارو صدا میزد دل ادم اب میشد ولی دیربود بنظرم خدابا زنده سوختن بهش فهموند جهنمی هست.حالابه کنار.شمافرمودین عشق اعتمادبه نفس رو بالامیبره که روانشناسان باید جواب بدن روی دیگر این عشق چیه شاید یکیش مورد تایید قرارگرفتن جنس مخالف باشه اعتماد به نفسی ازبیرون بوجود بیاد درونی نباشه همون جوری اومده همون جورم میره...مااگرمریض بشیم میریم پیش دکتر مثلا بهمون میگه استامیوفن بخور مامیگیم دکتره حرف الکی نمیزنه...تعمیرکار سرکوچمون میگه ماشین بیست هزارتا رفت روغن ماشین رو عوض کن مامیگیم تعمیرکاره تجربه داره حرف الکی نمیزنه حرفشو قبول میکنیم...مشکل مااینه که به اندازه دکترتوخیابون اندازه ی تعمیرکار سر کوچمون خدارو قبول نداریم وبه حرفاش بی اعتمادیم.

58. 5 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

وای خدا.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

60. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

سلام
    با توجه به نوشته های این تاپیک به نظرم منظور شما اینه که با وجودی که پسرا هر کاری میکنن کسی انقدر اهمیت نمیده. ولی دخترا باید باکره باشند تا مورد پسند واقع بشند.
    و شما میگید که از پسر و دختر در مورد باکره بودن و پاک بودن یا نبودنش سوال نکنند. درسته؟

62. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

امثال pariya1992 زياد شده تو جامعه! خانم ها واسه داداشتون يا پسرتون اقايونم همينطور واسه انتخاب همسر حواستون باشه!!

مراقب انتخابهاتون باشيد
    اينو به عنوان يه داداش كوچيكتر عرض ميكنم
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

63. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

سلام
    با توجه به نوشته های این تاپیک به نظرم منظور شما اینه که با وجودی که پسرا هر کاری میکنن کسی انقدر اهمیت نمیده. ولی دخترا باید باکره باشند تا مورد پسند واقع بشند.
    و شما میگید که از پسر و دختر در مورد باکره بودن و پاک بودن یا نبودنش سوال نکنند. درسته؟
    حرف شماشبیه این جمله است دنیااگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت...ادم پاک پاک نگاه میکنه ازکوزه همان تراود که دراوست شمل لنز سیاه بزنی به چشمات ادم های اطرافت رو سیاه پوست میبینی...یادجمله سهراب که چشم هاراباید شست جور دیگر باید دید.پسرودخترپاک اطراف مازیاده مانگاهمون مسمومه.دیدماست که افکاروحرفامون روشکل میده داستانی بگم مردی هیزم شکن بود صبح میخواست بره سرکار دید تبرش نیست به همسایه دیداربه دیوارشون شک کرد تمام روز تعقیبش کرد دید همسایه شون مثل دزدها راه میره مثل دزد هاحرف میزنه ورفتارمیکنه مردهیزم شکن برگشت خونه بره شکایت بکنه دید تبر سرجاشه همسرش میخواست اونجارو تمیزکنه تبررو جابجا کرده بود....جامعه مامدینه فاضله نیست بگیم همه مومن وانسلنند نه...همه پسرا نه بعضی پسرا مشکل دارندمثل بعضی خانم ها...انسان فقط اجازه داره پیش خدا به گناهانش اعتراف کنه ونه هیچ کس...حتی خداهم محکوم میکنه بنده ای رو که گناه کرده وخداتوبه اش رو بخشیده ولی باز هم بنده گناهانش رو جایی دیگه میگه.

65. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    9

ببینیند
    پسر و دختر کلا نیاز هاییکه دارند و چگونگی این نیاز ها با هم فرق میکنه
    شما فکر میکنید هر پسری خوشتیپی که ظاهر خوبی داره حتما رابطه جنسی داشته
    شما با دیدن چند نفر که این طور بوده همه رو هوس باز ندونید
    در حالی که فشاری که پسرها تحمل میکنند قابل مقایسه با خانوما نیست
    و راضی هستند این فشار و اذیت رو تحمل کنند و کلی تنهایی هم بکشند و صداشونم در نیاد
    و خودشون و نیازشون رو برای همسر ایندشون نگه دارین
    چون این نیاز و حس ولذتش رو مختص همسر ایندشون میدونند نه هر سر راهی
    پسرهاوقتی هورمون خونشون میره بالا و اسپرم زیادی تو بدنشون تولید میشه
    باعث درد بسیار زیادی میشند چون که کیسه نگهداری اسپرمشون پر شده
    به خاطر همین باید مراقب اون چیزی که میخورند باشند تا زیاد تحریکشون نکنه
    باید به نامحرم نگاه نکنند چرا چون که پسر ها بصری هستند و از نگاه کردن تحریک میشند
    به خصوص تو جامعا امروزی که چیزی به نام حجاب نمونده

در مقابل خانم ها سمعی هستند و بیشتر از این طریق تحریک میشند
    ولی تا وقتی که به این نیازشون پاسخ ندند زیاد اذیت نمیشند
    چون که خانم ها بعد تجربه رابطه جنسی و لذتش دیگه این نیازشون فوران میکنه
    به خاطر همینه که برای اسیب ندیدن خانم ها گفته شده که قبل از ازدواج رابطه نداشته باشند
    چون در غیر این صورت دیگه کنترش براشون سخت خواهد بود

همچنین اگه بحث مذهبه باید بدونید تو خارج ایران چقدر افراد به مذهبگرایی رو میارند
    چون میدونند همانطور که جامعه یه قانونی داره و با اون قوانین جامعه به پیشرفت و شکوفایی میرسه
    انسان هم برای رسیدن به اهدافی که داره و برای این که عمری که میکنه بیهدف و بیهوده نباشه
    میخواد یه راه برای خودش پیدا کنه و اونم دینه
    مذهب نمیاد بگه شما نیازتو سرکوب کن میگه از این راه نیازتون رو برطرف کنید

اگه دینداری چیز بدی بود
    کسایی که تو غرب زندگی میکردند نمیومدند دین دار بشند
    در حالی که کل عمرش رو تو غرب بوده
    غرب تو وجودشه
    حالا این افراد میاند و دیندار میشند
    میدونید چقدر باید سختی بکشید خودشم تو غرب
    حالا شما با دیدن دو تا فیلم از غرب خودتون رو روشن فکر و ازاد و با افکار غربی میدونید
    این که دیندار نباشیم رو همه بلدند و خیلی راحته ازاد هر کاری میخوای بکن
    ولی ما انسانین نه یه موجود دیگه
    ولی دیندار بودن سخته کار هر کسی نیست
    هرکسی عرضه دیندار بودن رو نداره

بعضی از افراد معنی لذت بردن رو نمیدونند
    یه رابطه جنسی بین دو نفر که به هم تعهد ندارند و فقط صرف تامین نیازشونه که فقط تو حیوانات دیده میشه رو
    با یه رابطه پاک که بین دو زن و شوهر هستند رو یکی میدونند
    رابطه جنسی اوج محبت بین دو انسانه که فقط بین زنو شوهر هستش
    این گونه افراد هیچ وقت چنین ارامش و لذتی رو تجربه نخواهند کرد
    ویرایش توسط khoshans : 09-20-2015 در ساعت 11:59 PM

66. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22103
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اما الان فکر میکنم احساس فدا شدن جوانی در من در هر صورت باقی بمونه چون 28 سالمهههه!!! کسی که تو بیست سالگی تا 25 -6 سالگی نیازهای جنسیشو برطرف کنه دیگه در این سن فقط به کسی فکر میکنه که میتونه باهاش آرامش شه بشه. ولی من ینقدر سرکوب شدم که هنوز حسرت بودن با پسرای خوشگل و خوشتیپ رو داارم که صرفا لذت بدن بهم و این با نیاز آرامش داشتنم تداخل پیدا کرده (چون اون تیپ از پسرایی که آرامش میدن و آرومن معمولا خیلی خوشگل و خوش تیپ نیستن) .ضمن اینکه من خودم خواستم این راه حل رو اجرا کنم ولی پسرایی که سنشون سه - چهار سال از من بزرگتره یا حتی هم سن هام، اصلا براشون تعریف نشده که دختری فقط بخواد با بودن باهاشون لذت ببره و هیچ هدفی نداشته باشه به جز استفاده از جوونیش و خودشون رابطه رو خیلی جدی می گیرن. متاسفانه گاهی جامعه حتی اگر خودت راهتو انتخاب کرده باشی بنا به شرایط اجتماعیش نمیذاره طبق برنامت جلو بری. ممنون از حرفات .شما درست میگین باید با این قضیه کنار بیام که یه زمانی رو از دست دادم و باید بهرحال نیازهامو هرچقدم سنم شده باشه بهشون بها بدم و بی خیال گذشته بشم.
    عزيزم كاملا درك ميكنم و ميفهممت - متاسفانه در جامعه اي زندگي ميكنيم كه اغلب آدماش ديدگاه سنتي دارن و بي تفاوتن به مسئله ي جنسي اونو يك تابو ميبينن و حرف زدن در موردش رو قبيح!! تا چه رسد به انجامش

در رابطه با افكاري كه در مورد خودتون داريد بايد خدمت شما عرض كنم كه :

عزيزم افكار يه سري اصول فيزيكي نيستن كه هميشه و در هرزمان صحيح و تغيير ناپذير باشن -

افكار شامل (يك سري دستور العمل هايي هست كه ما خودمون تو ذهنمون اونهارو ايجاد ميكنيم

با توجه به شرايط زندگيمون و با قضاوت هاي درست و نادرست از خودمون!! )

اينكه شخص شما فكر ميكنه كه جوونيش به هدر رفته - خوشبختانه بايد بگم كه نه! اينطور نيست!
    اين شماييد كه تو ذهنتون اين جمله رو نهادينه كرديد و بهش باور داريد!

اين يه باور ناصحيحه! شما به طرز عجيبي هنوز كلي فرصت داريد - ميدونيد چرا؟

براي اينكه سن شما اونقدرها زياد نيست حتي اگر هم در دهه ي چهل زندگيتون بوديد

بازهم تا هر سني كه دوس داشته باشيد ميتونيد كارهايي كه ميخواييد رو پياده كنيد

شما همين حالاشم فرصت دوستي و داشتن رابطه اي پر از عشق و صميميت با فرد دلخواهتون ميتونيد برقرار كنيد -

كافيه اراده كنيد!

دغدغه ها عوض ميشن همه ساله شما با هجومي از انواع افكار و چالش تو زندگيتون مواجه ميشيد -

احساس فدا شدن در جواني فقط يه احساسه-

يقينا اين يكي از دغدغه هاتونه تو زندگي و سال هاي ميبينيد كه رنگ ميبازه و شما ذهنتون جهت و سوي ديگه اي رو ميره

خوراك فكريتون عوض ميشه و ديگه احساس وجود نخواهد داشت

در رابطه با قسمتي از توضيحاتتون كه هايلايت كردم:

شوربختانه كاملا باهاتون موافقم

اما عزيزم احساس آرامشي كه شما ميخوايد هيچ تضادي با برقرار كردن رابطه ي جنسي نداره -

شما با فرد دلخواهتون هم رابطه برقرار ميكنيد و هم احساس آرامش دريافت ميكنيد

اينكه يكي مياد ميگه من جوونيمو عشق و حال كردم و بعد ازين ميخوام آرامش پيدا كنم اين حرف ضد و نقيضه -

آرامش در پس همين روابط مياد

چه بسا عاشق هم شديد و حتي روابطتون رسمي هم بشه!! هيچ چيز قابل پيش بيني نيست

در حالت كلي شما نياز فوري و اورژانسي كه الان داريد حس اعتماد به نفس و حس شاد بودن و دلخوشي هستش

براش تلاش كنيد براي شاد بودن موزيك گوش بديد - كتاب بخونيد- ورزش و باشگاه رو ادامه بديد -

طبيعت گردي كنيد - كلاس رقص بريد - مديتيشن و تمركز كردن رو ياد بگيريد

طراوت رو به زندگيتون برگردونيد شادي رو برگردونيد و به افكار منفي كه در مورد خودتون داريد ايمان نداشته باشيد!

اين احساس قرباني بودن در شما ساخته و زاييده ي ذهن شماست كه اصلا درست و منطقي بنظر نمياد

شما با سواد هستيد توانايي هاي زيادي داريد باهوش هستيد و ...

از همين الان براي شاد بودن تلاش كنيد
    ویرایش توسط pariya1992 : 09-21-2015 در ساعت 10:21 AM

68. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    حرف شماشبیه این جمله است دنیااگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت...ادم پاک پاک نگاه میکنه ازکوزه همان تراود که دراوست شمل لنز سیاه بزنی به چشمات ادم های اطرافت رو سیاه پوست میبینی...یادجمله سهراب که چشم هاراباید شست جور دیگر باید دید.پسرودخترپاک اطراف مازیاده مانگاهمون مسمومه.دیدماست که افکاروحرفامون روشکل میده داستانی بگم مردی هیزم شکن بود صبح میخواست بره سرکار دید تبرش نیست به همسایه دیداربه دیوارشون شک کرد تمام روز تعقیبش کرد دید همسایه شون مثل دزدها راه میره مثل دزد هاحرف میزنه ورفتارمیکنه مردهیزم شکن برگشت خونه بره شکایت بکنه دید تبر سرجاشه همسرش میخواست اونجارو تمیزکنه تبررو جابجا کرده بود....جامعه مامدینه فاضله نیست بگیم همه مومن وانسلنند نه...همه پسرا نه بعضی پسرا مشکل دارندمثل بعضی خانم ها...انسان فقط اجازه داره پیش خدا به گناهانش اعتراف کنه ونه هیچ کس...حتی خداهم محکوم میکنه بنده ای رو که گناه کرده وخداتوبه اش رو بخشیده ولی باز هم بنده گناهانش رو جایی دیگه میگه.
    سلام داداش
    من نتیجه گیری که از این تاپیک داشتم نوشتم . با علامت سوال. آیا همینطوره یا نه؟
    در منطقه ما پسر و دختر ارتباط غیر مجاز ندارند و ما همه را پاک می دانیم و این سوال اینجا مسخره است و چه بسا موجب درگیری فیزیکی و کشتار میشه.
    تا کسی را نشناسند خواستگاریش نمی رند و ارتباطی ندارند. بعد از شناخت و نامزدی ارتباط بعضی جا وجود داره و انهم در خانه و کنار خانواده ها . پسر و دختر تنها بیرون نمیروند.
    آمار ازدواج بالا و آمار طلاق پایینه و خوشبختانه آمار زنا هم پایینه .و خدا را شکر مشکلاتی که اینجا مطرح میشه کم رنگه.
    بنده نظر نویسنده تاپیک خواسته بودم و بعدش می خواستم نظرم را بدم.
    از اینکه نظر دادید ممنونم

69. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

عزيزم كاملا درك ميكنم و ميفهممت - متاسفانه در جامعه اي زندگي ميكنيم كه اغلب آدماش ديدگاه سنتي دارن و بي تفاوتن به مسئله ي جنسي اونو يك تابو ميبينن و حرف زدن در موردش رو قبيح!! تا چه رسد به انجامش

در رابطه با افكاري كه در مورد خودتون داريد بايد خدمت شما عرض كنم كه :

عزيزم افكار يه سري اصول فيزيكي نيستن كه هميشه و در هرزمان صحيح و تغيير ناپذير باشن -

افكار شامل (يك سري دستور العمل هايي هست كه ما خودمون تو ذهنمون اونهارو ايجاد ميكنيم

با توجه به شرايط زندگيمون و با قضاوت هاي درست و نادرست از خودمون!! )

اينكه شخص شما فكر ميكنه كه جوونيش به هدر رفته - خوشبختانه بايد بگم كه نه! اينطور نيست!
    اين شماييد كه تو ذهنتون اين جمله رو نهادينه كرديد و بهش باور داريد!

اين يه باور ناصحيحه! شما به طرز عجيبي هنوز كلي فرصت داريد - ميدونيد چرا؟

براي اينكه سن شما اونقدرها زياد نيست حتي اگر هم در دهه ي چهل زندگيتون بوديد

بازهم تا هر سني كه دوس داشته باشيد ميتونيد كارهايي كه ميخواييد رو پياده كنيد

شما همين حالاشم فرصت دوستي و داشتن رابطه اي پر از عشق و صميميت با فرد دلخواهتون ميتونيد برقرار كنيد -

كافيه اراده كنيد!

دغدغه ها عوض ميشن همه ساله شما با هجومي از انواع افكار و چالش تو زندگيتون مواجه ميشيد -

احساس فدا شدن در جواني فقط يه احساسه-

يقينا اين يكي از دغدغه هاتونه تو زندگي و سال هاي ميبينيد كه رنگ ميبازه و شما ذهنتون جهت و سوي ديگه اي رو ميره

خوراك فكريتون عوض ميشه و ديگه احساس وجود نخواهد داشت

در رابطه با قسمتي از توضيحاتتون كه هايلايت كردم:

شوربختانه كاملا باهاتون موافقم

اما عزيزم احساس آرامشي كه شما ميخوايد هيچ تضادي با برقرار كردن رابطه ي جنسي نداره -

شما با فرد دلخواهتون هم رابطه برقرار ميكنيد و هم احساس آرامش دريافت ميكنيد

اينكه يكي مياد ميگه من جوونيمو عشق و حال كردم و بعد ازين ميخوام آرامش پيدا كنم اين حرف ضد و نقيضه -

آرامش در پس همين روابط مياد

چه بسا عاشق هم شديد و حتي روابطتون رسمي هم بشه!! هيچ چيز قابل پيش بيني نيست

در حالت كلي شما نياز فوري و اورژانسي كه الان داريد حس اعتماد به نفس و حس شاد بودن و دلخوشي هستش

براش تلاش كنيد براي شاد بودن موزيك گوش بديد - كتاب بخونيد- ورزش و باشگاه رو ادامه بديد -

طبيعت گردي كنيد - كلاس رقص بريد - مديتيشن و تمركز كردن رو ياد بگيريد

طراوت رو به زندگيتون برگردونيد شادي رو برگردونيد و به افكار منفي كه در مورد خودتون داريد ايمان نداشته باشيد!

اين احساس قرباني بودن در شما ساخته و زاييده ي ذهن شماست كه اصلا درست و منطقي بنظر نمياد

شما با سواد هستيد توانايي هاي زيادي داريد باهوش هستيد و ...

از همين الان براي شاد بودن تلاش كنيد
    جلبه کسی که میتونست درگذشته گناه بکنه اماجلو خودش رو گرفته ونکرده حالا پشیمونه چراگناه نکرده...مالیده شدن دوتاتیکه گوشت بهم اینقدر می ارزه....همه ی فعالیت های پیشنهادی دوستمون موقتی هستند شادی ازدرون به بیرون هست..

70. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22158
    تشکـر
    21
    تشکر شده 15 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونی خیلی کیف میده وقتی دوست پسرت بعد چند سال
    مثل یه تیکه اشغال میندازتت بیرون
    ومیره با یکی دیگه ازدواج میکنه ولی نگران نباش هر از گاهی به شما هم سر میزنه
    حتما شنیدی که بعد رابطه تو خانوما سرتونین تولید میشه و باعث وابستگی میشه
    به قول خودتو عشق و حال
    خیلی حال میده شکست عشقی میخوری و افسردگی
    اونموقع میفهمی بچه ها چی میگن
    هر بدکاره ای از اول بدکاره نبوده مثل شما از یه جایی شروع کرده نگران بکارتتم نباش
    تو تنها کسی نیستی که نگهش داشته اونم به موقش از دست میدی
    ولی اون بدکاره ها هم با شرفتر از شمان چون که بیشترشون به خاطر پول و فقره
    و تو چی به خاطر هوس
    خودتون بعد 30&40 سالگی کجا میبینی میخوای من بگم
    حلا برو ادای روشن فکری در بیار
    چیزای زیادی پیش رو داری با ارزوی موفقیت

71. 4 کاربران زیر از lidu بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد