نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل کنترل احساس و دلتنگی

760
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

مشکل کنترل احساس و دلتنگی

. . .
    ویرایش توسط khoshans : 10-07-2015 در ساعت 02:08 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل کنترل احساس و دلتنگی

درود خیلی خوش اومدین به مشاور پسرم نظر من اینست عرض کنم خودتون به این باور رسیدین موقعیتشو ندارید بار مسدولیت زندگی مشترکی رو بردوش بگیرید یا هم با احساس کسی بازی نمیکنید این خیلی خوبه.
    اما درمورد افکارتون ودلتنگیتون بیشتر توضیح بدین رو چ چیزی معطوفه همین شخص که دوستش دارید یا افکار دیگه و منفی یا ... ؟ دراینمورد بیشتر توضیح بدید
    همونجور خودت میگی باورزش و دوستانت خوش میگذره و از قید این بحران رهایی پیدا میکنی خوبه پس بیشتر دربین دوستان و فعالیتهای اجتماعی باشید و زمانی هم تنهایی افکار مثبت داشته باش وبا سرگرم کردن ب کاری افکارتو منحرف کن به چیزی دیگه یا شروع به نوشتن کن حرفای دلتو و..
    یقین کنید درس و اینده شما مهمتر هست وارد این مقوله بشید و احساساتی هم هستید ضربه میخورید پس به اینده و درستون معطوف بشید وهرزمان موقعیت مناسب روپیدا کردید میتونید برید دنیال نیمه گمشده اتون.
    شاید این حس زودگذر و تمایل به اون شخص باشه ولی ایده ال شما نباشه یا هرموردی - عشق فرق داره عزیزم بهرحال بهتره فعلا موقعیت درسی واجتماعیتون روتثبیت کنید وهرکاری روبا تحقیق و معقولانه انجام بدید و اگر بازم این افکار رودارید به یک مشاور حضورا مراجعه کنید تا بهتر کمکتون کنند.
    وزمانی هم آمادگی وموقعیتی داشتید میتونید معقولانه خواستتونوبا مخاطب درمیان بگیذارید واز جانب خانواده اقدام کنید چون دوستی و وارد شدن یکطرفه دراین مورد ممکنه هر اتفاقی رخ بده ازنپذیرفتن خانواده فرهنگ و... یا حق

3. 4 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    با سلام خدمتت دوستان و مشاوران عزیز
    اول درباره خودم توضیح میدم بعدا مشکلمو میگم
    من پسری 21 ساله هستم
    قیافه و ظاهر خوبی دارم و هیچ مشکل اجتماعی ندارم و دوستان زیادی دارم
    من به اعتقاداتم پایبندم و با دوستی ها قبل ازدواج مخالفم
    چون که نمیتونم نه با احساسات خودم نه کسی دیگه ای بازی کنم
    ...............
    یه حسی مثل دلتنگی دارم که تا چند روز خوب نمیشه فقط وقتی تو جمع دوستامم یا باشگاه میرم
    2&3 ساعتی خوب میشم همراه با این حسم یه حس ناامیدی هم پیدا میکنم که دیگه داغونم میکنه
    شبا کلی با خدا دردو دل میکن ولی خوب نمیشم
    نمیدونم چیکار کنم
    سلام دوست من
    خوش اومدی، جا داره بهت تبریک بگم بخاطر اینکه می دونی احساسی هستی و اینکه نمی خوای با احساسات خودت و یکی دیگه بازی کنی.
    این حسیه که در گیرش شدی، دست خودتم نیست... ایرادی هم نداره چون طبیعت انسان هاست.
    نمیتونی ازش فرار کنی و نمیتونی هم همیشه خودت رو با باشگاه و برنامه های فوق برنامه سرگرم کنی چون یه جایی با یه موزیک یا یه تیکه از فیلم دوباره ذهنت منحرفش میشه. خودت رو درگیر این افکار نکن.
    نمی دونم آیا همیشه این دختر رو می بینی یا نه؟ چون این امکان هم وجود داره که وقتی دیگه نبینیش احساست هم فروکش کنه. (یه جورایی مصداق از دل برود هر آنکه از دیده رود هستش)
    این خوبه که می خوای منطقی برخورد کنی و با چشمای باز به موضوع نگاه کنی.
    الان تو شرایط خاصی هستی، شرایطی که باید انتخاب کنی... فکر یا احساس؟ هیچ کسی هم نمی تونه برات تعیین تکلیف کنه چون هر دو راه شیرینی و تلخی خودش رو داره. به همین دلیل پیشنهاد می کنم تا حد امکان کمتر ببینیش و سعی کن شرایط رو بهتر بسنجی. مشاوره حضوری یا تلفنی هم می تونه بهت کمک مفیدی کنه!
    فقط بهت پیشنهاد میکنم زودتر تکلیف رو مشخص کنی، چون دیدم افرادی رو که تو این تردید ها بودن ولی وقتی اقدام جدی کردن متوجه شدن که طرف نامزد داره و به یکباره سقوط عاطفی شدیدی رو تجربه کردن.
    امضای ایشان

5. 4 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    درود خیلی خوش اومدین به مشاور پسرم نظر من اینست عرض کنم خودتون به این باور رسیدین موقعیتشو ندارید بار مسدولیت زندگی مشترکی رو بردوش بگیرید یا هم با احساس کسی بازی نمیکنید این خیلی خوبه.
    اما درمورد افکارتون ودلتنگیتون بیشتر توضیح بدین رو چ چیزی معطوفه همین شخص که دوستش دارید یا افکار دیگه و منفی یا ... ؟ دراینمورد بیشتر توضیح بدید
    همونجور خودت میگی باورزش و دوستانت خوش میگذره و از قید این بحران رهایی پیدا میکنی خوبه پس بیشتر دربین دوستان و فعالیتهای اجتماعی باشید و زمانی هم تنهایی افکار مثبت داشته باش وبا سرگرم کردن ب کاری افکارتو منحرف کن به چیزی دیگه یا شروع به نوشتن کن حرفای دلتو و..
    یقین کنید درس و اینده شما مهمتر هست وارد این مقوله بشید و احساساتی هم هستید ضربه میخورید پس به اینده و درستون معطوف بشید وهرزمان موقعیت مناسب روپیدا کردید میتونید برید دنیال نیمه گمشده اتون.
    شاید این حس زودگذر و تمایل به اون شخص باشه ولی ایده ال شما نباشه یا هرموردی - عشق فرق داره عزیزم بهرحال بهتره فعلا موقعیت درسی واجتماعیتون روتثبیت کنید وهرکاری روبا تحقیق و معقولانه انجام بدید و اگر بازم این افکار رودارید به یک مشاور حضورا مراجعه کنید تا بهتر کمکتون کنند.
    وزمانی هم آمادگی وموقعیتی داشتید میتونید معقولانه خواستتونوبا مخاطب درمیان بگیذارید واز جانب خانواده اقدام کنید چون دوستی و وارد شدن یکطرفه دراین مورد ممکنه هر اتفاقی رخ بده ازنپذیرفتن خانواده فرهنگ و... یا حق
    . . .
    ویرایش توسط khoshans : 10-07-2015 در ساعت 02:09 AM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود دوست عزیز شما فقط حس کردی ن تجبه آیا تجربه شکستی داشتید ک اینگونه دارید مایوسانه حرف میزنید ؟
    ببیند درزمان حال زندگی کنید که گذشته واینده هردو حسرتن درسته؟ پس خودتو باور کن وبا دیگران مقایسه نکن .
    ویقین کن میتونی الانم تنتون سالم هم دارید درس میخونید وورزش .
    بدانید هر چیزی جا ومکانی داره وهیچ چیز بدون یختی وزحمت بدست نمیاد - ودلیل نمیشه آدم قبل از هرکاری ترس واسترس بگیره-یادیگرانو جای خودش و بلعکس تصور .مقایسه کنید .
    الگو خوبه منتهی مثبتشون و هم از هر چیزی برا خودت ایده بساز و درس بگیر و راه موفقیتی بساز عرض ردم الان بهترین زمان وکار برای شما تحصیل هست وبعد خواهیددید موقعیت اجتماعی وکاری وزندگی ایده الی خواهید داشت .
    درمورد تنهایی وافکارتون عرض کردم بادوستانتون واحتماعی وفعال باشید درصورت بروز هرگونه نگرانی واستری دوباره به شاور حضوری هم سر بزنید . موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد