من علتشو فهمیدم اینکه من رفتم دکترهای روانشناس زیادی برای درمان خجالتم که خدایش هیچ درمانی برام انجام ندادن و قصدم نداشتن انجام بدهن چون مطمنا روانی بودن و از خجالتی بودن و اضطراب داشتن من لذت میبردن برای همین من دچار اضطرابو نگرانی شدیدی شدم که چه بلای سرم خواهد اومد در حالی که هیچ کسم قصد کمکم بهم نداره این شد که از این دکتر به اون دکتر میرفتم به امید اینکه یکی پیدا شه کمکم کنه و این ارامشو از من گرفت طوری که شبام خوابم نمیبرد فکر میکردم عده میخوان اذیتم کنن و میخوان من رنج بکشم و همش تو این فکر بودم با این دکترا روانی مبارزه کنم و یکی رو گیر بیارم که واقعا دکتر باشه و درد منو درمان کنه و بهم دلداری و هم دردی کنه با هم همین باعث شد من اضطراب و افسردگی شدید بگیرم بعد که 40 دکتر روانشناس رفتم و هیچ کدومشون قصد درمان و کمکی بهم نداشتن بخدا خیلی افسرده شدم و فکر کردم هیچ ارزشی ندارمو بقیه از رنج بردن من و اذیت شدنم لذت میبرن حالا شما منو راهنمای کنید لطفا که ببینم چی کار کنم خودم بازسازی کنم و اثرات تخریبی اینا از بین بره خواهش کمکم کنید روح و روانم بازسازی کنم این چه مملکت خراب شده بری دکتر پولم بدی نه کمکم ن کنن و بدترتم بکنن و لذت ببرن از رنج کشیدنت واقعا داغونم خودتون بذارید یه لحضه جای من ببیند من چی کشیدم البته به مدت 6 ساله تمام اینجوری بودم از موقعی که رفتم دکتر