نمایش نتایج: از 1 به 37 از 37

موضوع: من واقعاً به کمک احتیاج دارم

3639
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من واقعاً به کمک احتیاج دارم

سلام دوستان،
    من اول می خواستم که کل زندگیم رو از همون بدو کودکی تا الان در این جا بنویسم، ولی دیدم که نوشتم هم خیلی طولانی میشه و هم اینکه گذشته ها دیگه گذشته کاریش نمیشه کرد. تصمیم گرفتم که، مشکلاتم رو بگم بلکه شاید یه راه حلی پیدا بشه ( من پسر هستم، 29 ساله، مجرد، فوق لیسانس)
    1- مشکل ارتباط با جنس مخالف (دخترها):
    من الان که 29 سالمه تا حالا با هیچ دختری (مطلقاً) هیچ دختری حتی یک کلمه حرف نزدم. هیچ وقت نمی تونم با یه دختر ارتباط برقرار کنم. هیچ وقت یادم نمیاد که یه دختر بهم نگاه کرده باشه. احساس می کنم که اصلاً جذابیتی ندارم. هر وقت توی خیابون یه دختر و پسر و میبینم که دارن با هم حرف میزنن یه خورده بهشون حسودی می کنم. به نظرم بزرگترین نعمت خدا به پسر ها اینه که بتونن با دختر ها حرف بزنن. من به صورت مطلق از این نعمت محرومم. من خیلی تلاش کردم که بتونم این مشکل رو حل کنم. ولی حل شدنی نیست. اصلاً اعتماد به نفس ندارم. هیچ وقت توی زندگیم حتی به یه مهمونی نرفتم. من خیلی دلم می خواد که بتونم با دخترا حرف بزنم. یکی از دخترهای هم کلاسیم بود که من توی اینترنت 6 سال به صورت نا شناس بهش پیغام می دادم. روزی که خودمو بهش معرفی کردم، رفت و دیگه اونم هیچ وقت باهام حرف نزد.
    2- مشکل دوست و رفیق
    متأسفانه من هیچ دوستی ندارم. باورت میشه. هیچ دوستی ندارم. به نظرم این مشکل از مشکل قبلی خیلی عظیم تره. من دوست می خوام. دلم می خواد یکی باشه ساعت 3 نصفه شب بهش اس ام اس بزنم. دلم می خواد یکی باشه بعد از مسابقه فوتبال جام جهانی بهش زنگ بزنم درباره ی بازی با هم حرف بزنیم. دلم می خواد یکی باشه هر وقت احساس تنهایی می کنم برم پیشش باهاش حرف برنم. دلم می خواد برم توی فیس بوک رفیقای خودم رو اد کنم بعدش برای عکساشون لایک بزنم. من توی فیس بوک نیستم چون هیچ دوستی ندارم. من یه زمانی دوستای زیادی داشتم. متأسفانه گرفتار مسائلی شدم که همشون رو از دست دادم. با اینکه اون مشکل (که خیلی مشکل عظیمی هم بود) حل شد ولی دوستام هیچ وقت بر نگشتن. من خیلی تنهام. دیروز توی خیابون یکی رو دیدم داشت تو موبایل با رفیقش درباره ی بازی های جام جهانی حرف میزد. خیلی بهش حسودیم شد. احساس کردم که طرف خوشبخت ترین آدم دنیائه. هیچ چیزی با ارزش تر از یه دوست صمیمی نیست.
    3- مشکل اشتغال
    من توی دوره ی کارشناسیم همیشه جزء 3 نفر شاگرد آخر کلاس بودم. با هزار بدبختی، بعد از 11 ترم، 70 واحد افتاده و 4 مرتبه معرفی به کمیسیون موارد خاص تونستم لیسانسمو بگیرم. بعدش به خودم گفتم اشکال نداره، میرم فوق لیسانس می خونم، گندی که زدم رو جمع می کنم. برای ارشد خیلی تلاش کردم، دانشگاه خوبی هم قبول شدم ولی رشتمو دوس نداشتم. ارشد خوندن هم فایده ای برام نداشت. احساس می کنم برای من توی دنیا هیچ جایی نیست. احساس می کنم دنیا بدون من تفاوتی نداره.
    4- مشکل خاطرات خیلی خیلی خیلی بد
    من خاطرات بد زیادی دارم. کلاً خاطرات بد زندگی من بیشتر از خاطرات خوبم هست. اگه بخوام خاطرات بد زندگیم رو بنویسم هزاران صفحه لازم میشه. هر روز صبح که از خواب پا می شم خاطرات بد گذشته توی ذهنم مرور می شه. تقریباً که نه، تمام مشکلات زندگیم رو من، خودم درست کردم. هیچ دردی بد تر از رانده شدن از جامعه نیست. هیچ دردی بدتر از اینکه به رفیقت زنگ بزنی و تلفنتو ریجکت کنه نیس.

- یه راه حلی که چند وقته در پیش گرفتم نماز خوندن. یه تأثیراتی داره. تأثیرات مثبتی داره. آدم و به زندگی امیدوار می کنه. وقتی دارم وضو می گیرم احساس می کنم که چهرم زیبا شده. بعد از نماز قلبم آروم می شه. بعد از نماز احساس می کنم که موجود با ارزشیم. ولی در کل به خاطر این همه گندی که زدم شرمنده ی خدا هستم.
    سوالی هم که دارم اینه:
    من به خاطر مشکل خیلی خیلی خیلی بد و زشتی که داشتم، سال ها پیش (حدود 10 سال پیش) به صورت مطلق از جامعه رانده شدم. معنی به صورت مطلق رو شما ها نمی دونین. معنیش اینه که دیگه حتی روم نمیشد که روزها از خونه برم بیرون. معنیش اینه که همه جا سوژه ی خنده ی اینو اون شده بودم. معنیش اینه که دیگه حتی برادرت سعی می کرد ازت فاصله بگیره. معنیش اینه که همه باهام دعوا داشتن. معنیش اینه که ..... . اون مشکل من با هر هزینه ای که داشت بالاخره، حل شد. تموم شد رفت پی کارش. ولی دوستام رو از دست دادم. خیلی ها شونو الان شاید 10 سالی میشه که ندیدم. 10 سال. دیگه نمی تونم بدون اونا زندگی کنم. بدترین چیز برای من اینه که من خودم مشکلاتم رو درست کردم. به خاطر این مشکلاتی که اون موقع ها داشتم هیچ کسی رو نمی تونم مقصر بدونم.
    - یه خورده هم از آرزوهام می نویسم:
    - یکی از بزرگترین آرزوهایی که دارم اینه که کاری کنم دیگه کسی توی این دنیا احساس تنهایی و افسردگی نکنه. مشکلات روحی و روانی خیلی بدتر از مشکلات جسمی هست. من می خوام کاری کنم که دیگه کسی تو این دنیا مشکلات منو نداشته باشه. دیگه هیچ کس توی دنیا دچار این مشکلاتی که من دچارش بودم نشه.
    - خیلی دلم می خواد که اون دوستایی که منو پیچوندن یه روز دوباره با هام حرف بزنن.
    - خیلی دلم می خواد که بتونم ازدواج کنم. من در طول زندگیم هیچ گزینه ای برای ازدواج نداشتم. دلم می خواد که بتونم یه نفرو پیدا کنم. ولی واقعیتش اینه که این مورد شدنی نیست. چون من با هر کی ازدواج کنم طرف بدبخت میشه. طرف می شه شریک تمام بدبختی ها و مصیبت هایی که من در طول زندگیم کشیدم. طرف میشه شریک تمام گندایی که زدم.
    بعداً دوباره مطلب مینویسم.
    ویرایش توسط Raffael : 06-30-2014 در ساعت 03:45 PM

2. کاربران زیر از Raffael بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : من واقعاً به کمک احتیاج دارم

منم مث خودتم - فقط فرقم اینه من در ارتباط با دخترا مکشکلی ندارم ول نه دوست دختر دارم نه دور و برشون میپلکم تا وقت که دیگه کارم بیفته بهشون یا کارم داشته باشن اینم که میگه این بزرگترین نعمت خداست اشتباهه !! شاید واسه دخترا تو این قحطی پسر بزرگترین نعمت باشه الکی خودتو پایین نیار ! دختر مگه کیه ! فکر میکنی نمیپسندنت به خدا اینجور نیست !!! اگه طرف اسمیگل (شخصیت ارباب حلقه ها ) هم باشه اونا واسش خودشونو میکشن ! یعنی چی اینقدر خودتو پایین میاری مرد باش! من خودم اول تفکرات تو رو داشتم ولی تغییر دادم فکرمو الان اونقدر موفقم که خدا میدونه اصلا تا قبل از این گم شده بودم الان راهمو پیدا کردم تمرکز دارم دیگه مث قبل نیستم - لذت میبرم از زندگیم - به خدا دختر بازی دوست دخترو هی هی هی هی دخترو دخترو دختر و..... فکرش - خبالش همه چیش تو رو از موفقیت باز میداره - دشمنته - شیطان گفت خدایا زن را تله ی من برای مرد قرار بده و خدا قبول کرد ! پات رو تو این تله نزار مرد ! به موقعش ازدواج کن و خوشبخت شو. این از مسئله ی بی اهمیت اول !!!!

راجع به دوست پسرم - خوب من دارم ولی نه به اون شکل در حد دوست دانشگاهی و محلی که اصلا ماهی یه بارم شاید به هم زنگ نزنیم - اینم مهم نیست ولی چرا شوخی میکنم شاید خلا یه دوست خوب باعث شده اینقدر به دختر جماعت فک کنی و باعث شده اینقدر مقابلشون ضعیف باشی - اگر سر کار میری بهترین وفتته با همکارات رفیق فاب بشو با هم قرار پیکنیک بزارید و ...البته نوشتی مشکل اشتغال داری قصه نخور منم بیکارم همه بیکارن این یه مورد همه مشابهیم یارو پزشکه میره مسافر کشی استاد دانشگاس تاکسی تلفنی کار مکنه

خاطرات خوب و بد هم که همه داریم

خوب دیدی تو لیست بد بختای دنیا اول نیستی !!! برو خدا رو شکر کن خیلیا شاید آرزو کنن یه دست و یه پا نداشته باشن ولی فقط مشکلاتشون همینهایی باشه که تو گفتی !!! دوست دارم زندگی رو اگه خوب یا بد اگه آسون یا سخت نا امید نمیشم من - آ]نگ دوست دارم زندگی سیروان خسروی رو هم هر روز گوش کن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی، مرسی از راهنماییتون
    چند دور خوندمش،
    منظورتون اینه که دیگه برای حرف زدن با دخترا تلاش نکنم؟ بیخیالش بشم.
    بعد برای دوستای قدیمیم که از دستشون دادم چی کار کنم؟ می ترسم برم توی فیس بوک، براشون " اد " بفرستم بهم محل نذارن، بعدش افسرده تر بشم. مشکلم برای دختر ها هم همینه. میترسم برم طرفشون که باهاشون حرف بزنم، باهام حرف نزنن بعدش افسردگیم بیشتر بشه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

اول از همه باید طرز فکرتو عوض کنی ! اینکه محلم نزارن و... یعنی چی یعنی اینقدر خدای نکرده خوار و ذلیلی تشنه ای ! خوب به درک نزارن !! باید اعتماد به نفستو ببری بالا -مگه اونا کین پروفسور حسابین - مرحوم انیشتن - لیونل مسین - محمد رضا گلزران آخه چه خرین !!! بعد از تغییر دادن طرز فکرت و بالا بردن اعتماد به سقفت

حالا باید باز هم بی خیال باشی ! اگه حال میکنی بری با طرف بصحبتی برو اگر نه هم نرو ! بدون هیچ فکر اضافی که الان فلان میشه بیثار میشه ! خوب گیریم که شد از ارزش های تو چیزی کم میشه یا به ارزشهای اون چیزی اضاف میشه ! پس نتیجه میشه به درک ! که محل نزاشت

بچه باحالی باش - کز نکن - همه از برو بچ باحال خوششون میاد

اعتماد به نفست رو کم کردی خودت به دستای خودت - اگر درستش نکنی قاتل خودت خوتی!

دختر هم ول کن بابا - هی دختر دخت - اووووف مگه کیه این موجود ! تو الان 29 سالته خوب اول به فکر کار باش با آرمش کامل و بدون فاز منفی البته ! بعد همبه فکر زندگی و زن گرفتن

اگر هم میبنی باید با دختری ارتباط برقرار کنی و بهش علاقه داری سینتو بده جلو برو بگو ضعیفه میخوام عرس ننم شی حالیته

اعتماد به نفستو برگردون مرد

خیلی ها دوست دارم مشکلاتشون همین چیزایی که تو گفتی باشه - تو مشکلی نداری

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی، مرسی،
    حرفاتون باعث شد که فکر کنم.
    جایی می خوندم : " سخت ترین کار دنیا فکر کردنه، به خاطر همینه که خیلی ها انجامش نمیدن "
    من احتمالاً تا چند وقت دیگه از ایران میرم. اونور که رفتم میرم یه پیج توی فیس بوک باز می کنم، چند تا عکس خندان هم از خودم میگیرم که انگار هیچ اتفاقی نیوافتاده، هرکی خواست دوباره ارتباط برقرار کنه که می کنه، هر کی هم نخواست ان شا ا... موفق و پیروز باشه.
    راهنماییتون خیلی کمک کرد. در آینده اگه باز هم مشکلی داشتم میام سراغتون

7. کاربران زیر از Raffael بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

راستی - اینم بگم - شما تو این چند پیامتون خیلی از کلمه ی فیسبوک استفاده کردید ! و به نظرم مقداری از مشکلاتتون از اینجا نشئت میگیره ! از دنیای مجازی بیایید بیرون به دنبال دوست در دنیا ی واقعی و پیرامونتون بگردید این که یکی شما رو ادد کنه که نشد دوست ! اصلا این که شما از احساس دیگران نصبتا بخ خودتون اینقدر نگرانید واسه اینه که ارتباططتون با دنیای واقعی ضعیف شده دوستی وقتی فاب و باحال میشه که با هم برید صفا سیتی برید اینور و انور وقتی حال میده که با طرف تو دنیای واقعی آشنا بشی نه فیسبوک !

برو تو دل دنیا

9. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

شما درست می فرمائید. من خیلی دلم می خواد برم توی فیس بوک. همین الان یه پیج فیک "Fake" دارم. ولی خیلی دلم می خواد یه پیج با اسم و عکس واقعی خودم باز کنم. احساس کمبود شدیدی از این جهت دارم. من سال ها پیش یه مشکلاتی برام پیش اومد که از جامعه رانده شدم. بهتره بگم یه مشکلاتی خودم برای خودم به وجود آوردم. الان خیلی از دوستای اون موقع ها دیگه پخش و پلا شدن. الان ده سالی میشه که هیچکدوشون خبری از من نگرفتن. خودم احساس می کنم که با فیس بوک می تونم دوستای قدیمیمو دوباره بدست بیارم. فقط نمیدونم الان احساس اونا در مورد من چیه. تقریباً همشون ازدواج کردن. بعضیا شون بچه دار شدن. تقریباً میشه گفت که بزرگترین خلایی که من احساس می کنم پیدا کردن رفقای از دست دادمه.

11. کاربران زیر از Raffael بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Raffael نمایش پست ها
    چند دور خوندمش،
    بعد برای دوستای قدیمیم که از دستشون دادم چی کار کنم؟ می ترسم برم توی فیس بوک، براشون " اد " بفرستم بهم محل نذارن، بعدش افسرده تر بشم. مشکلم برای دختر ها هم همینه. میترسم برم طرفشون که باهاشون حرف بزنم، باهام حرف نزنن بعدش افسردگیم بیشتر بشه.
    دوست عزیز . چرا حرف زدن با دخترهارو اینقد بزرگ کردی برای خودت ... چیزی که هست دختر .. فقط یه عضو شو تو این چت ها و سایتها یا همین مثلا فیسنما .... پر از دختره .. مثل آدمس هستن همه جا چندنوعشو دارن ....

اینقدر هم نگو دوستای قدیم رو چکار کنم اگه اد فرستادم قبول نکردن افسرده میشم ... چرا با یه سری چیزای کم ارزش فکرخودتو و اعصابتو ضعیف و ناراحت میکنی ... خو اد رو قبول نکرد که نکرد مگه تو لنگ اونی ؟؟؟ مگه از اون ببخشید مثلا پول میگیری که بگی وابسته شم یا نیازش دارم ..
    دوستای جدیدی پیدا کن و باهاشون خوش بگذرون

13. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

من مانند سایر کابران که مشکل داشتند میتوانم شما رو راهنمایی کنم ان هم فقط به عنوان یک مشاور
    چون مشکل شما یک دو تا نیست ولی زیادم مشکل بزرگی نیست و بیشتر بر میگرده به روابط عمومی شما و طرز تفکر شما . و اینکه شما کمی با ناامیدی زندگی میکنید که این واقعا
    از هر نظر اشتباهه . بهتره برای اینکه شما رو بهتر راهنمایی کنم از طریق این ایمیل در یاهو مسنجر با من سریعتر ارتباط برقرار کنید
    sseagal81@yahoo.com
    موفق باشید
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=amin;23602]دوت عزیز . چرا حرف زدن با دخترهارو اینقد بزرگ کردی برای خودت ... چیزی که هست دختر .. فقط یه عضو شو تو این چت ها و سایتها یا همین مثلا فیسنما .... پر از دختره .. مثل آدمس هستن همه جاچندنوعشو دارن ....

بهتون پیشنهاد میکنم ارزش و شخصیت خودتونو با زدن این جور حرفها در مورد دخترها خراب نکنید . شما میتونید واسه ارایه راه حل به دوستان قشنگتر هم صحبت کنید .

16. 2 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی، مرسی از راهنمایی هاتون، واقعاً به فکر فرو رفتم، باید دیدمو عوض کنم.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

این موضوع واسه بعضی از دخترها هم وجود داره که نمیتونن با جنس مخالف ارتباط برقرار کنن یا به صورت خیلی خز وناجور ارتباط برقرار میکنن . پس فکر نکنین این فقط مشکل شماست . واسه من هم چندین سال پیش این یه موضوع ناخوشایند بود ولی الان که توی اداره شلوعی مشغول کار هستم دیگه از بعضی ارتباطها و شلوغی دور و برم خسته میشم . و بعضی موقعها میخام هیچکس اطرافم نباشه . همین که تونستید ادامه تحصیل بدین و به فکر تغییر باشید خیلی عالیه . قدر خودتونو بدونید

19. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

والا - گاهی وقتا آأم باید قدر خلوتی اطرافش رو هم بدونه !

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4457
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی روحیه حساسی دارین

22. کاربران زیر از افسون ب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

چند دور خوندمش،

ای بابا اینکه این همه فکر نداره ...

وقتی خودت در مورد خودت اینجوری فکر میکنی دیگه از بقیه چه انتظاری داری ...

وقتی این نگرش رو درست کنی و " من" خودت رو دوست داشته باشی دیگه از این فکرا نمیکنی

اینقدر اعتماد بنفست کم نمیشه ... تازه همه جذبت میشن

حالا چه دختر باشه و چه پسر ...

پس یه خورده به خودت اهمیت بده و اینقدر خودت رو دست کم نگیر جانم

فکر کردی فقط خودت این مشکلات رو داری ... وقتی با جمع باشی میبینی همه مثل تو کلی مشکل دارن

این فکرا وقتی به سر آدم میزنه که از جمع و اجتماع دور افتاده

مثل ذغالی که اگه از جمع آتیش جمع دور بیفته خاموش میشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

24. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

این مسایل بخاطر اینه که ماها از جمع و اجتماع دور شدیم ...

شرایط زندگی مون طوری شده که سرمون تو لاک خودمون رفته ...

مثل ذغالی شدیم که از جمع آتیش بقیه ذغالا دور شده و آروم داره سرد و خاموش میشه ...

در این حالت اگه بخواد همون شور و حرارت رو داشته باشه باید به جمع برگرده

زنده موندنش بستگی به جمع داره ...

وقتی با جمع باشی میبینی که چقدر مشکلات در وجود اونام هست و اونوقت میفهمی تو تنها ادمی که مشکل داره نیستی

اینجوری بهتر و راحتتر زندگی میکنی ... اونوقت دیگه حرف زدن با دیگران چه دخترش باشه و چه پسرش زیاد مهم نمیشه که اینجوری

اعتماد بنفستو ازت بگیره ... این درد همه ماها شده که از همه چی وهمه کس واهمه و هراس داریم ...

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

26. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به شما دوست گل. همه مسائلی که نوشتید قابل حل هست فقط باید زمان بگذارید و تصمیم بگیرید. با ورود به محیط های جدید.
    می تونم بپرسم چه مشکلی بوجود امده در گذشته؟ نترسید از نظرات دیگران. من سال گذشته بخاطر یک آسیب روحی سرم رو تراشیدم و با همون سر کچلم عکسمو گذاشتم تو فیسبوک! برامم مهم نبود کی چی میگه! البته گاهی از نظرات بعضیا ناراحت می شدم! ولی به خودم می گفتم : به درک!!! عوضش احساس آزادی می کردم.اینو گفتم که بدونی هر طوری هم باشی برو تو محیط های اجتماعی.هر شکلی که هستی هر مشکلی که داری.مشکلات هستند که باعث میشن ما سعی و تلاش کنیم و پیشرفت کنیم . اگه هیچ مشکلی نبود هیچ لذتی هم وجود نداشت!
    شما اگر دوست دارید فردی باشید که دوستان زیادی داره باید مثل اون فرد رفتار کنید.یه کتاب بگیرید و بخونید یا اینکه یک فردی رو در ذهنتون در نظر بگیرید و اصلا تقلیدش کنید! راه ساده ایه.
    ولی این احساسات منفی بایستی یه ریشه ای داشته باشه و باید حل بشه. هرقدر هم بگیم بخند بخند باز هم گاهی ممکنه اون خاطرات بد بیاد تو ذهنتون . پس اول باید روی اون خاطرات کار کنید و اونا رو تو ذهنتون محو کنید.
    همه مشکل دارن. ولی یادت باشه عزیزم زندگی خیلی کوتاهه. یهو دیدی همش تموم شد. قشنگ زندگی کنیم. ازش لذت ببریم . به هر قیمتی که هس نذاریم هیچ اتفاقی - مطلقا هیچ اتفاقی - ما رو له کنه. ما اومدیم از این زندگی لذت ببریم.

28. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی، مرسی از راهنمایی های همتون، خیلی خیلی بهم کمک کردید.
    دوست خوبم پرسیدن که در گذشته چه مشکلاتی داشتم.
    من متأسفانه حدود 11- 12 سال پیش بود که به مدت 2 تا 3 سال اعتیاد داشتم. بسیار بسیار شدید هم اعتیاد داشتم. از همون موقع بود که از جامعه رانده شدم. الان 8 - 9 سالی می شه که اعتیادم رو ترک کردم. ولی خاطرات بد اون روز ها همش تو ذهنم مونده. اصلاً کلاً ظاهرم با باطنم فرق می کنه. اون سال ها من حالم خیلی خراب شده بود. خیلی خراب. با اینکه مشکلمو حل کردم و گذاشتمش کنار ولی آثار روحیشو نمی تونم پاک کنم. دلم می خواد اون دوستایی که اون موقع ها داشتم و به خاطر این مشکلات منو پیچوندن الان منو ببین. از این مشکلی که اون سال ها داشتم قلبم واقعاً جریحه دار شد. خودمم مقصر بودم. یادمه اون موقع ها همه جا سوژه ی خنده ی اینو اون بودم. من قبول ندارم. این اعتیاد منو نابود کرد. من اون سال ها روی درسم هیچ تمرکزی نداشتم. اعتیاد و که ترک کردم نیشستم برای کنکور ارشد خوندم، خیلی هم خوب قبول شدم. سال 86 -87 خیلی سال های خوبی بود برام. آدم وقتی اعتیاد و میزاره کنار انگار دوباره متولد میشه. ولی همون موقع ها افکار اون روزهای بد تو ذهنم می پیچید. دلم می خواد بمیرم. اون سال ها من مایه ی آبروریزی بودم. یه افتضاح به تمام معنا. شماها نمیدونید یه نفر که به شدت اعتیاد داره با چه وضع فجیعی از جامعه رانده می شه. تابستون سال 83 بود که ما کل مقطع مدرسمون دور هم جمع شده بودیم. اون موقع اوج دوران اعتیاد من بود. من این خاطره هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه. من توی اون جمع نیشسته بود که یکی از همکلاسی های سابقم هر چی از ذهنش در اومد جلوی روم بلند بلند طوری که همه هم میشنیدن گفت. منم هیچی نداشتم که بگم. هر روز صبح که از خواب پا میشم این خاطره تو ذهنمه. هر روز. دیگه با این خاطره ها نمیتونم زندگی کنم.

30. کاربران زیر از Raffael بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2994
    تشکـر
    2
    تشکر شده 51 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    0

من معتاد نشدم ولی خیلی بدتر به سرم اومد چون چند تا دکتر مادر خراب گیرم اومد

http://forum.moshaver.co/f85/من-میخو...واهش-4570/

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4462
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    منم مث خودتم - فقط فرقم اینه من در ارتباط با دخترا مکشکلی ندارم ول نه دوست دختر دارم نه دور و برشون میپلکم تا وقت که دیگه کارم بیفته بهشون یا کارم داشته باشن اینم که میگه این بزرگترین نعمت خداست اشتباهه !! شاید واسه دخترا تو این قحطی پسر بزرگترین نعمت باشه الکی خودتو پایین نیار ! دختر مگه کیه ! فکر میکنی نمیپسندنت به خدا اینجور نیست !!! اگه طرف اسمیگل (شخصیت ارباب حلقه ها ) هم باشه اونا واسش خودشونو میکشن ! یعنی چی اینقدر خودتو پایین میاری مرد باش! من خودم اول تفکرات تو رو داشتم ولی تغییر دادم فکرمو الان اونقدر موفقم که خدا میدونه اصلا تا قبل از این گم شده بودم الان راهمو پیدا کردم تمرکز دارم دیگه مث قبل نیستم - لذت میبرم از زندگیم - به خدا دختر بازی دوست دخترو هی هی هی هی دخترو دخترو دختر و..... فکرش - خبالش همه چیش تو رو از موفقیت باز میداره - دشمنته - شیطان گفت خدایا زن را تله ی من برای مرد قرار بده و خدا قبول کرد ! پات رو تو این تله نزار مرد ! به موقعش ازدواج کن و خوشبخت شو. این از مسئله ی بی اهمیت اول !!!!

راجع به دوست پسرم - خوب من دارم ولی نه به اون شکل در حد دوست دانشگاهی و محلی که اصلا ماهی یه بارم شاید به هم زنگ نزنیم - اینم مهم نیست ولی چرا شوخی میکنم شاید خلا یه دوست خوب باعث شده اینقدر به دختر جماعت فک کنی و باعث شده اینقدر مقابلشون ضعیف باشی - اگر سر کار میری بهترین وفتته با همکارات رفیق فاب بشو با هم قرار پیکنیک بزارید و ...البته نوشتی مشکل اشتغال داری قصه نخور منم بیکارم همه بیکارن این یه مورد همه مشابهیم یارو پزشکه میره مسافر کشی استاد دانشگاس تاکسی تلفنی کار مکنه

خاطرات خوب و بد هم که همه داریم

خوب دیدی تو لیست بد بختای دنیا اول نیستی !!! برو خدا رو شکر کن خیلیا شاید آرزو کنن یه دست و یه پا نداشته باشن ولی فقط مشکلاتشون همینهایی باشه که تو گفتی !!! دوست دارم زندگی رو اگه خوب یا بد اگه آسون یا سخت نا امید نمیشم من - آ]نگ دوست دارم زندگی سیروان خسروی رو هم هر روز گوش کن
    شما قرار شده كه كمك كني نه توهين كني اگر قراره يكي رو راهنمايي كني هميشه سعي كن درست راهنمايي كني من متاهلم و بچه دارم اما از اين لحن شما كه خدا زن رو تله قرار داده خيلي بدم اومد خيلي زشت و وقيحانه هست
    امضای ایشان
    دلم به مستحبي خوش است كه جوابش واجب است
    السلام عليك يا علي بن موسي الرضا المرتضي

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4462
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    اول از همه باید طرز فکرتو عوض کنی ! اینکه محلم نزارن و... یعنی چی یعنی اینقدر خدای نکرده خوار و ذلیلی تشنه ای ! خوب به درک نزارن !! باید اعتماد به نفستو ببری بالا -مگه اونا کین پروفسور حسابین - مرحوم انیشتن - لیونل مسین - محمد رضا گلزران آخه چه خرین !!! بعد از تغییر دادن طرز فکرت و بالا بردن اعتماد به سقفت

حالا باید باز هم بی خیال باشی ! اگه حال میکنی بری با طرف بصحبتی برو اگر نه هم نرو ! بدون هیچ فکر اضافی که الان فلان میشه بیثار میشه ! خوب گیریم که شد از ارزش های تو چیزی کم میشه یا به ارزشهای اون چیزی اضاف میشه ! پس نتیجه میشه به درک ! که محل نزاشت

بچه باحالی باش - کز نکن - همه از برو بچ باحال خوششون میاد

اعتماد به نفست رو کم کردی خودت به دستای خودت - اگر درستش نکنی قاتل خودت خوتی!

دختر هم ول کن بابا - هی دختر دخت - اووووف مگه کیه این موجود ! تو الان 29 سالته خوب اول به فکر کار باش با آرمش کامل و بدون فاز منفی البته ! بعد همبه فکر زندگی و زن گرفتن

اگر هم میبنی باید با دختری ارتباط برقرار کنی و بهش علاقه داری سینتو بده جلو برو بگو ضعیفه میخوام عرس ننم شی حالیته

اعتماد به نفستو برگردون مرد

خیلی ها دوست دارم مشکلاتشون همین چیزایی که تو گفتی باشه - تو مشکلی نداری
    در كل مثل اينكه شما بددهن هم هستي
    متاسفم
    امضای ایشان
    دلم به مستحبي خوش است كه جوابش واجب است
    السلام عليك يا علي بن موسي الرضا المرتضي

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    دوست عزیز . چرا حرف زدن با دخترهارو اینقد بزرگ کردی برای خودت ... چیزی که هست دختر .. فقط یه عضو شو تو این چت ها و سایتها یا همین مثلا فیسنما .... پر از دختره .. مثل آدمس هستن همه جا چندنوعشو دارن ....
    واقعا که این چه طرز صحبت در مورد دختراس
    خوبه منم توهین کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بد
    خوبه منم مثل شماها فحش بدم
    خوبه؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط کیانا2 : 07-01-2014 در ساعت 11:56 AM

35. کاربران زیر از کیانا2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

منم واقعا متاسف شدم از طرز صحبت بعضی ها درباره دخترها بجای راهنمایی وکمک به این آقا هر چقدر تونستید شان ی دختر رو آوردید پایین ،بد نیست بجای اینچیزها درمورد هر شخصیتی درست صحبت کنید وگرنه ما دخترها دلمون خیلی خیلی پرتر از شما آقایون هست....

37. کاربران زیر از pegah64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

من متأسفانه حدود 11- 12 سال پیش بود که به مدت 2 تا 3 سال اعتیاد داشتم. بسیار بسیار شدید هم اعتیاد داشتم. از همون موقع بود که از جامعه رانده شدم. الان 8 - 9 سالی می شه که اعتیادم رو ترک کردم. ولی خاطرات بد اون روز ها همش تو ذهنم مونده. اصلاً کلاً ظاهرم با باطنم فرق می کنه. اون سال ها من حالم خیلی خراب شده بود. خیلی خراب. با اینکه مشکلمو حل کردم و گذاشتمش کنار ولی آثار روحیشو نمی تونم پاک کنم. دلم می خواد اون دوستایی که اون موقع ها داشتم و به خاطر این مشکلات منو پیچوندن الان منو ببین. از این مشکلی که اون سال ها داشتم قلبم واقعاً جریحه دار شد. خودمم مقصر بودم. یادمه اون موقع ها همه جا سوژه ی خنده ی اینو اون بودم. من قبول ندارم. این اعتیاد منو نابود کرد. من اون سال ها روی درسم هیچ تمرکزی نداشتم. اعتیاد و که ترک کردم نیشستم برای کنکور ارشد خوندم، خیلی هم خوب قبول شدم. سال 86 -87 خیلی سال های خوبی بود برام. آدم وقتی اعتیاد و میزاره کنار انگار دوباره متولد میشه. ولی همون موقع ها افکار اون روزهای بد تو ذهنم می پیچید. دلم می خواد بمیرم. اون سال ها من مایه ی آبروریزی بودم. یه افتضاح به تمام معنا. شماها نمیدونید یه نفر که به شدت اعتیاد داره با چه وضع فجیعی از جامعه رانده می شه. تابستون سال 83 بود که ما کل مقطع مدرسمون دور هم جمع شده بودیم. اون موقع اوج دوران اعتیاد من بود. من این خاطره هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه. من توی اون جمع نیشسته بود که یکی از همکلاسی های سابقم هر چی از ذهنش در اومد جلوی روم بلند بلند طوری که همه هم میشنیدن گفت. منم هیچی نداشتم که بگم. هر روز صبح که از خواب پا میشم این خاطره تو ذهنمه. هر روز. دیگه با این خاطره ها نمیتونم زندگی کنم.

واقعا بهتون تبريك ميگم كه تونستيد از اين منجلاب بياين بيرون . به اين فكر كردين كه خيلي ها وارد اين راه شدن و هنوز نتونستن خودشون و زندگيشونو نجات بدن؟؟!!! به اين فكر كنيد كه اكثر افراد يه دوره از زندگيشون يه كارهايي انجام دادن كه وقتي سنشون بيشتر شده با خودشون كلنجار ميرن كه چرا اين كارو انجام دادن و افسوس ميخورن . من با اين مورد مخالفم كه فرد خودشو با بقيه مقايسه بكنه و نظرم اينه كه هر فردي خودشو با خودش مقايسه بكنه و بسنجه ولي الان از شما ميخوام كه خودتونو با خيلي از دوستان و اطرافيانتون مقايسه بكنيد كه اگرچه معتاد نشدن ولي الان هم مثل شما پيشرفت تحصيلي و كاري و شخصيتي شايد نداشته باشن . از شما خواهش ميكنم از گذشته چشم پوشي كنيد

39. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

واقعا بهتون تبريك ميگم كه تونستيد از اين منجلاب بياين بيرون . به اين فكر كردين كه خيلي ها وارد اين راه شدن و هنوز نتونستن خودشون و زندگيشونو نجات بدن؟؟!!! به اين فكر كنيد كه اكثر افراد يه دوره از زندگيشون يه كارهايي انجام دادن كه وقتي سنشون بيشتر شده با خودشون كلنجار ميرن كه چرا اين كارو انجام دادن و افسوس ميخورن . من با اين مورد مخالفم كه فرد خودشو با بقيه مقايسه بكنه و نظرم اينه كه هر فردي خودشو با خودش مقايسه بكنه و بسنجه ولي الان از شما ميخوام كه خودتونو با خيلي از دوستان و اطرافيانتون مقايسه بكنيد كه اگرچه معتاد نشدن ولي الان هم مثل شما پيشرفت تحصيلي و كاري و شخصيتي شايد نداشته باشن . از شما خواهش ميكنم از گذشته چشم پوشي كنيد

گاهي نه دفعه بعدي وجود دارد . نه وقفه اي . نه فرصتي دوباره . گاهي اكنون است يا هرگز

41. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی، مرسی از توجه همتون
    همینکه میبینم کسی هست که درد دل منو بخونه خیلی خوشحال می شم. واقعاً امیدوارم کسی توی دنیا دچار مشکلات روحی، روانی و افسردگی نشه.

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    میزان امتیاز
    10

مرسی، مرسی از توجه همتون
    همینکه میبینم کسی هست که درد دل منو بخونه خیلی خوشحال می شم. واقعاً امیدوارم کسی توی دنیا دچار مشکلات روحی، روانی و افسردگی نشه.
    خواهش ميكنم . با انرژي مثبت به زندگيتون ادامه بدين

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

خب اگه هنوز میخوایت در زندگی و افکار گذشته سیر کنید باید بهتون بگم که افسردگی در انتظار شماست

و اگه میخوای ذهنت رو در آینده مشغول کنی پس باید بهت بگم که نگرانی مهمان وجودت خواهد بود

پس ارامش رو در زمان حال جستجو کن و از اون خاطرات دور شو

قدرت انسان خیلی زیاده و میتونه در کنار بزرگترین نعمت خداوند " فراموشی" زندگی تازه ایی رو بسازی

اینکه دوستات ازت دور شدن بخاطر خودت نبوده بلکه بخاطر اعتیادت بوده ...

اگه بتونی خودت رو خیلی خوب نشون بدی نیازی نیست که نگران دوستیابی باشی ...

افراد جذب شخصیت محکم تو خواهند شد ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

45. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra59 نمایش پست ها
    شما قرار شده كه كمك كني نه توهين كني اگر قراره يكي رو راهنمايي كني هميشه سعي كن درست راهنمايي كني من متاهلم و بچه دارم اما از اين لحن شما كه خدا زن رو تله قرار داده خيلي بدم اومد خيلي زشت و وقيحانه هست
    من معذرت میخوام ! من منظورم با عده ای از زنان و دختران هست - و - وقتی مسئله ی رابطه و دوستی نامشروع پیش میاد این مسئله کاملا صدق میکنه !! و ناراحتی هم نداره - حساب بقیه جداست ولی من ایشون رو اینجا آگاه کردم که دوستی کردن با دختر ارزش نداره ! ولی اگر ادامه رو بخونید به ازدواج سفارششون کردم اینم سند حرفام !

ليس لابليس جند اشد من النساء و الغضب (202)؛
    ((حضرت رسول و امام صادق عليه السلام هر دو فرمودند: - ((لشكرى سخت تر از از زن ها و غضب ، براى شيطان نيست .))(203)
    اما زن ها، خود آن ملعون مى گويد: زن هاى (بى ايمان ) نصف لشكر من است ، و آنها از براى من تيرى هستند كه به هر جا افكنم خطا نمى رود. با اين لشكر - زنان بى ايمان و فريبنده - شيطان به جنگ مردان با ايمان و با تقوا مى رود كه به قول خودش ، آنها تيرى هستند كه خطا نمى روند.
    رواياتى از زبان شيطان ، درباره تعريف از زنان بى ايمان وارد شده كه : قابل توجه است . ما به بعضى از آنها اشاره مى كنيم :
    در ملاقاتى كه حضرت يحيى عليه السلام با ابليس نمود، در ضمن سخنانى كه آن حضرت با آنان ملعون داشت ، مى پرسد: اى ملعون ! چه چيز بيشتر موجب خوش حالى و روشنى چشم تو مى گردد؟
    عرض كرد: زنان (بى ايمان ) كه ايشان تله ها و دام هاى من اند. وقتى لعنت و نفرين هاى صالحان بر من جمع مى شود، نزد زن ها مى روم و از ايشان دل خوش مى گردم .
    در حديث ديگرى آمده است : ابليس به خدمت حضرت يحيى عليه السلام عرض كرد: اى يحيى ! هيچ چيز مثل زنان كمر مرا محكم نمى كند و چشمم را روشن نمى گرداند. ايشان تله ها و دام هاى من اند و تيرى هستند كه به وسيله آنان خطا نخواهم كرد: پدر و مادرم به فداى ايشان باد.
    سپس افزود: اگر آنان نبودند، من نمى توانستم پست ترين و بى عرضه ترين مردان را گمراه كنم ! چشم من به ايشان روشن است ، به واسطه ايشان به مرادم مى رسم ، به سبب آنها مردم دنيا را به پرتگاه مى برم . مهمترين وسيله اى كه شيطان جهت اغواى آدميان به كار مى برد، در درجه اول زنان - بى دين و شرور - و پس از آن پول است . از اين جهت گفته شده : زنان (بى تقوا) زاده شيطان اند.(204)
    لذا حضرت رسول صلى الله عليه و آله و سلم به مردم دنيا اخطار مى كند و مى فرمايد: از دنيا بترسيد و از زنان بپرهيزيد؛ زيرا شيطان مانند ديده بان لشكر در كمين است و هيچ يك از دام هاى او براى شكار مردان پرهيز كار مانند زنان ، مورد اطمينان نيست .(205)
    او كوشش مى كند كه حتى پيامبران الهى را به وسيله زنان به دست آورد و نابود كند.
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله و سلم فرمودند: خدا هيچ پيغمبرى از گذشتگان را مبعوث نگردانيد مگر آن كه شيطان ، اميد داشت كه او را به دام زنان اندازد و هلاكشان سازد. و فرمود: من آن قدر كه از زنان مى ترسم از هيچ چيز هراس ندارم .
    و نيز فرمود: اى مردم ! از زنان بپرهيزيد. اول فتنه در بنى اسرائيل به واسطه زنان بود.
    مثل فتنه زليخا براى يوسف عليه السلام .
    عزيزان را كند كيد زنان خوار
    به كيد زن مبادا كس گرفتار
    اين رانده شده از دستگاه خدا در تعريف زن ها مى گويد: زنان محرم اسرار من و در حاجات و مشكلات دنيا فرستاده من اند. آن بد عاقبت ، بيشتر فتنه و گناه را به وسيله زنان انجام مى دهد، مردان را به وسيله زنان در دام خود مى گيرد.
    شيطان در يكى از ديدارهايى كه با حضرت موسى عليه السلام داشت و به آن حضرت پند مى داد، عرض كرد: اى موسى ! هيچ وقت با زنى كه بر تو حلال نيست در جاى خلوتى قرار نگير؛ زيرا هر مردى كه با زن بيگانه در خلوت باشد، من نفر سوم آنها خواهم شد - آن قدر وسوسه مى كنم - تا آنها را به فتنه اندازم .

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط yarigar نمایش پست ها
    من معتاد نشدم ولی خیلی بدتر به سرم اومد چون چند تا دکتر مادر خراب گیرم اومد

http://forum.moshaver.co/f85/من-میخو...واهش-4570/

دقیقا" وقتی پزشکی نتونه تشخیص درست بده همین بدبختیارو بدنبال داره ...

مثل معلمی که اگه نااگاه باشه نسلی رو به تباهی میکشونه ...

مام اینجا منظورمون متخصصانی هست که بااخلاق و مجرب هستن که الحمدلله هنوز نسلشون منقرض نشده

امیدوارم شما هرچه زودتر از این حالت بیرون بیایت و بلاخره بتونید معافیت بگیرید

تا اینجوری با غضب و ناراحتی زندگی نخوایت پیش ببرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

مرسی، مرسی از توجه همتون

مام امیدواریم [replacer_img]

و امیدواریم که شمام هرچه زودتر از این حالت بیرون بیایت و از این همه پیله ایکه دور خودتون پیچیدید رها بشید ...

در مورد گذشته شما باید اجازه ندید که حتی کوچکترین فکری وارد ذهنتون بشه ... چون این افکار سمی هستن و خیلی زود شمارو

دوباره درگیر فکر و خیال میکنه ...

خب شما وقتی تونسته باشید از این اعتیاد رها بشید خب میتونید از این تلقین و نگرانی هم رها بشید ...

یکی از این راهکارا اینه که رابطه خودتو با خدای خودت بیشتر و محکمتر کنی ...

مطالعه خودت رو زیاد کن ... مجلات و روزنامه و کتاب ... میتونن ذهن خفه شده رو باز کنن ...

جلوی آیینه بایست و حرف بزن تا اون پوسته های خشک اطرافت بریزه ...

موسیقی رو فراموش نکن ... آروم و آرامش بخش ...

در گروه های کوه نوردی و راه پیمایی اسم نویسی کن و باهاشون همراه شو تا دوستای جدیدی رو پیدا کنی

زندگی جدید نیاز به چهره جدید و هدف جدید داره ... و حتی دوستان جدید ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

49. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان،
    برای پیدا کردن آهنگ های شاد توی گوگل چی سرچ کنم؟ هر چی میزنم آهنگ های عروسی میاره!
    ویرایش توسط Raffael : 07-03-2014 در ساعت 01:10 AM

51. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

ممنونم که مشکلاتت رو بیان کردی.چون این کمکت هم می کنه که فراموش کنی.کاملا معلومه که شما از اون روزا خاطره بدی داری و اذیت شدی.ولی اینکه اعتیاد رو گذاشتی کنار بعد از اون سختی یعنی شروع یک زندگی نو. و این یعنی شما خیلی آدم قویی هستید.که تونستید ترک کنید.
    از این خاطره های بد توی ذهن همه ما آدما هست. البته انواعش فرق می کنه! ولی همین خاطرات تلخ باعث میشه ما خودمون رو به یه جایی برسونیم و بگیم : نه داداش...اونی نبود که می گفتی. من یه فرد دیگه م.
    خب الان 11 سال از این موضوع گدشته و شما یک فرد دیگه ای هستید یعنی باید هر روز به خودتون یادآوری کنید با جملات مثبت که من یه فرد موفقم من یه آدم توانا هستم با اراده هستم. اوون داستان قدیمی تموم شده.اشکالی هم نداره اگه گاهی بابت یادآوریش ناراحت شی حتی اشک از چشات بیاد بیرون. به هر حال ما آدمیم ربات که نیستیم.
    زندگیتو بکن لذت ببر.من مشکلی در شما نمی بینم که نتونی با دختری یا دوستی ارتباط برقرار کنی. شما یک فرد سالمی

52. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4464
    تشکـر
    21
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان،
    در طول یکی دو هفته ی گذشته من دچار یه جور بحران هویت شده بودم. خیلی سخت بود ولی الحمدال... به خیر گذشت. تصمیم بسیار بسیار جدی گرفتم که برم به جنگ مشکلات. یه نبرد تمام عیار رو با همه ی مشکلاتی که دارم شروع کنم. یه برنامه ی شش ماهه یا به عبارتی یه "To Do List" برای حل مشکلاتم نوشتم که اینجا هم میارمش. من مطمئنم که حریف مشکلاتی که دارم هستم. فقط باید اراده داشته باشم، صبور باشم و به آینده امیدوار باشم. من مطمئنم که می تونم.
    برنامه ی من برای شش ماهه آینده:
    1- فکر به گذشته: دیگه از این لحظه به بعد حتی یک لحظه به مسائل و مشکلات گذشته فکر نخواهم کرد. ضرری که من از فکر به گذشته کردم خیلی بیشتر از خسارت خود اون مشکلات بوده. دیگه از این لحظه به بعد مشکلات گذشته رو به صورت قطعی فراموش می کنم.
    2- نماز خواندن: من الان به گذشته ی زندگیم که نگاه می کنم می بینم که سال هایی که نماز خون بودم خیلی سال های خوبی بوده برام و از طرفی سال هایی هم که نماز نمی خوندم خیلی سال های افتضاحی بوده. تصیمیم گرفتم که در طول شش ماه آینده همه ی نماز هام رو بخونم و یه دور هم قرآن رو بخونم. می خوام ببینم چه تأثیری توی زندگیم داره. با توجه به تجربیات گذشتم احتمالاً تأثیر مثبتی داره.
    3- ورزش: از امشب، شب ها میرم ورزش. هر شب میرم. ورزش باعث طراوت و سرزندگی روحی و جسمی میشه.
    4- رژیم غذایی و کاهش وزن: من در حال حاضر نزدیک 20 کیلو اضافه وزن دارم. خیلی هم آدم پر خوری هستم. من می خوام تا شش ماه 20 کیلو وزنمو کم کنم. فکر کنم اضافه وزن یکی از دلایل مهم افسردگی منه.
    5- زبان انگلیسی: یه زمانی زبانم خیلی قوی بود. از امروز دوباره زبان خوندن رو شروع می کنم. مطمئنم که می تونم دوباره به دوران اوج برگردم.
    6- من یه سری از دروس مهم دوره ی کارشناسی و ارشد رو خیلی خوب کار نکردم. برنامه ریزی می کنم که تا شش ماه این پنج، شش تا درس رو خوب بخونم. خوندنش خیلی واجبه.
    7- اپلای کردن: کاراهی اپلایم رو به صورت جدی پیگیری می کنم. امیدوارم بتونم از دانشگاه خوبی پذیرش بگیرم.
    8- اشتغال: اگه تا شش ماه دیگه رفتنی شدم، یه ایده هایی برای کسب و کار اونور دارم. یه جورایی بهش اعتقاد دارم. راه انداختن یه کسب و کار جدید خیلی هم کار سختی نیست. اگر هم که رفتنی نشدم، میرم کشورهای حوزه خلیج فارس، برای رشته ما اونجاها بازار کار خوبی داره.
    9- دوستان قدیمی: شش ماهه دیگه وارد فیس بوک می شم. یادمه از همون موقع که Orkut راه افتاده بود من دلم می خواست واردش بشم، بعدش Hi5 اومد، بعدش Yahoo360 راه افتاد، بعدش Google Plus، الانم که فیسبوک هست. من تقربیاً توی تمام شبکه های اجتماعی که توی 10 سال گذشته بیننده داشتن، عضو بودم منتهی با اسم Fake. ولی از الان با خودم قرار گذاشتم که 6 ماهه دیگه، برای اولین بار صفحه ی شخصی خودم با اسم و عکس واقعی خودم رو توی فیسبوک درست میکنم. هر کی هم خواست اد کنه هر کیم نخواست اد نکنه، به درک.
    10- ارتباط با جنس مخالف: اضافه وزنمو که کم کردم میرم یه مقداری به ظاهرم میرسم. تصمیم گرفتم یه خورده هم پر رو بازی دربیارم. این مشکل رو هم حل می کنم.
    در انتها از تمامی دوستانی که در طول چند روزه گذشته، منو تحمل کردن، درباره ی مشکلات من نظر دادن و یه جورایی درد منو درد خودشون می دونستم واقعاً تشکر می کنم.
    شش ماه دیگه دوباره میام و گزارشی از کارهای انجام دادم بهتون می دم.

54. کاربران زیر از Raffael بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام دوستان،
    در طول یکی دو هفته ی گذشته من دچار یه جور بحران هویت شده بودم. خیلی سخت بود ولی الحمدال... به خیر گذشت. تصمیم بسیار بسیار جدی گرفتم که برم به جنگ مشکلات. یه نبرد تمام عیار رو با همه ی مشکلاتی که دارم شروع کنم. یه برنامه ی شش ماهه یا به عبارتی یه "To Do List" برای حل مشکلاتم نوشتم که اینجا هم میارمش. من مطمئنم که حریف مشکلاتی که دارم هستم. فقط باید اراده داشته باشم، صبور باشم و به آینده امیدوار باشم. من مطمئنم که می تونم.
    برنامه ی من برای شش ماهه آینده:
    1- فکر به گذشته: دیگه از این لحظه به بعد حتی یک لحظه به مسائل و مشکلات گذشته فکر نخواهم کرد. ضرری که من از فکر به گذشته کردم خیلی بیشتر از خسارت خود اون مشکلات بوده. دیگه از این لحظه به بعد مشکلات گذشته رو به صورت قطعی فراموش می کنم.
    2- نماز خواندن: من الان به گذشته ی زندگیم که نگاه می کنم می بینم که سال هایی که نماز خون بودم خیلی سال های خوبی بوده برام و از طرفی سال هایی هم که نماز نمی خوندم خیلی سال های افتضاحی بوده. تصیمیم گرفتم که در طول شش ماه آینده همه ی نماز هام رو بخونم و یه دور هم قرآن رو بخونم. می خوام ببینم چه تأثیری توی زندگیم داره. با توجه به تجربیات گذشتم احتمالاً تأثیر مثبتی داره.
    3- ورزش: از امشب، شب ها میرم ورزش. هر شب میرم. ورزش باعث طراوت و سرزندگی روحی و جسمی میشه.
    4- رژیم غذایی و کاهش وزن: من در حال حاضر نزدیک 20 کیلو اضافه وزن دارم. خیلی هم آدم پر خوری هستم. من می خوام تا شش ماه 20 کیلو وزنمو کم کنم. فکر کنم اضافه وزن یکی از دلایل مهم افسردگی منه.
    5- زبان انگلیسی: یه زمانی زبانم خیلی قوی بود. از امروز دوباره زبان خوندن رو شروع می کنم. مطمئنم که می تونم دوباره به دوران اوج برگردم.
    6- من یه سری از دروس مهم دوره ی کارشناسی و ارشد رو خیلی خوب کار نکردم. برنامه ریزی می کنم که تا شش ماه این پنج، شش تا درس رو خوب بخونم. خوندنش خیلی واجبه.
    7- اپلای کردن: کاراهی اپلایم رو به صورت جدی پیگیری می کنم. امیدوارم بتونم از دانشگاه خوبی پذیرش بگیرم.
    8- اشتغال: اگه تا شش ماه دیگه رفتنی شدم، یه ایده هایی برای کسب و کار اونور دارم. یه جورایی بهش اعتقاد دارم. راه انداختن یه کسب و کار جدید خیلی هم کار سختی نیست. اگر هم که رفتنی نشدم، میرم کشورهای حوزه خلیج فارس، برای رشته ما اونجاها بازار کار خوبی داره.
    9- دوستان قدیمی: شش ماهه دیگه وارد فیس بوک می شم. یادمه از همون موقع که Orkut راه افتاده بود من دلم می خواست واردش بشم، بعدش Hi5 اومد، بعدش Yahoo360 راه افتاد، بعدش Google Plus، الانم که فیسبوک هست. من تقربیاً توی تمام شبکه های اجتماعی که توی 10 سال گذشته بیننده داشتن، عضو بودم منتهی با اسم Fake. ولی از الان با خودم قرار گذاشتم که 6 ماهه دیگه، برای اولین بار صفحه ی شخصی خودم با اسم و عکس واقعی خودم رو توی فیسبوک درست میکنم. هر کی هم خواست اد کنه هر کیم نخواست اد نکنه، به درک.
    10- ارتباط با جنس مخالف: اضافه وزنمو که کم کردم میرم یه مقداری به ظاهرم میرسم. تصمیم گرفتم یه خورده هم پر رو بازی دربیارم. این مشکل رو هم حل می کنم.
    در انتها از تمامی دوستانی که در طول چند روزه گذشته، منو تحمل کردن، درباره ی مشکلات من نظر دادن و یه جورایی درد منو درد خودشون می دونستم واقعاً تشکر می کنم.
    شش ماه دیگه دوباره میام و گزارشی از کارهای انجام دادم بهتون می دم.
    wowww......عالیه واقعا عالیه و من بعنوان یک دوست بهت افتخار می کنم .اینم بگما با نوشته هایی که الان نوشتی توی نوشته ایت یه انگیزه فوق العاده قوی و تمرکز موج میزنه. واقعیت اینه که با این رویه مطمئنا به اهدافت میرسی. کلا یعنی شاید الان خیلی از آدما جلویی و خودت خبر نداری. بهت تبریک میگم.
    فقط یه پیشنهاد : همینا رو توی یه دفترچه کوچیک همیشگی که بتونی هم جا حمل کنی بنویس. که اگه احیانا افکار منفی بیاد سراغت - که امیدوارم هیچوقت نیاد- ولی اینکاریه که همه آدمای موفق می کنن، اون دفترچه رو بگیر جلو چشات و که یادت بیاد چه انگیزه های قویی داری و این باعث میشه اون افکار منفی همونجا متوقف شن.
    با آرزویییییییییییییی موفقیتتتت نامحدوددددد

56. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4532
    تشکـر
    8
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پشتکارت قابل تحسینه . .

کاش منم اینقد قوی بودم
    امضای ایشان
    مـَـטּ بـآפֿــتـَـمـ !!

بــہ פֿـــُـوב بــآפֿــتــَـمـ ..

بــہ تـصـویـرِ غـلـط فـِرشـتــہ هـآے "آבَمـ نمـآ" بـآפֿــتــَـمـ ..

פــآل ڪـہ פـِـمـآقـتـ هـآیـَـمـ رـآ مــےشـمـآرمـ

آرامـ .. آرامـ ..

ایـטּ جـمـلــہ בَر ذهـنــَـمـ طَنـیـטּ اَنـבاز مــےشـَـوב ،،

"ωــنـگـ" بــآش ،

تـ ـآ "ωـنـگـωــآر" نـشـَـوے . . !!

58. کاربران زیر از ♥2khi♥ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    11

تولد دوباره تون مبارک .
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

60. کاربران زیر از سلام برشما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)