نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مهم نبودن برای هیچ کس

2822
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24679
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مهم نبودن برای هیچ کس

سلام من دختری 15 ساله هستم.تقریبا 6 ماه پیش پدرم تو گوشیم چیزی دید ک دیگه ب من اعتماد نداره.منی ک خودم تنها میرفتم بیرون و اون همه ازادی داشتم حالا خود بابام باید منو تا حتی کلاسی ک میرم ببره.کلا پدرم دیگه ب من اعتماد نداره.خانواده من فکر میکنن ک هر کسی اگه زیاد گوشی بگیره دستش یعنی دوست پسر داره اما اینطور نیست.دیروز هم مامانم گوشیم رو برعکس تموم وقتا چک کرد و شماره دوست پسر بهترین دوستمو پیدا کرد حالا فکر میکنه من با اون دوست بودم و دارم دروغ میگم. کلا توی خانواده همه باهام سرد شدن.فقط ارزوی مرگ دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23235
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مهم نبودن برای هیچ کس

سلام اتفاقا واسشون مهمی که روت حساسن اگه مهم نبودی میگفتن هرکار میخواد بکنه و محلت نمیدادن که شماره ی پسر تو گوشیته تو خودتو بذار جای اونا خوشت میاد دخترت شملره ی ی پسرو سیو کنه تو گوشیش؟؟؟با خانوادت حرف بزن به بابات بگو حالا من ی اشتباهی کردم و معذرت میخوام و این درست نیست که برای همیشه نسبت بمن بی اعتماد باشی اونا هرکاری میکنن صلاحتو میخوآن خو آرزوی مرگ چیه عزیزم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24679
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از حرفات ولی اخه تا این قدر حساس بودنم خسته کنندس.بعدشم اصلا جرعت نمیکنم باهاشون حرف بزنم چون تا ی حرفی بزنم سریع میپرن ب ادم.هیچی بدتر از این نیست ک پدر و مادرت نسبت بهت بی اعتماد باشن.حتی نمیتونم بدون اجازشون اب بخورم.تموم صحبت بینمونم سلام و خداحافظه.خسسته شدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط balout نمایش پست ها
    سلام من دختری 15 ساله هستم.تقریبا 6 ماه پیش پدرم تو گوشیم چیزی دید ک دیگه ب من اعتماد نداره.منی ک خودم تنها میرفتم بیرون و اون همه ازادی داشتم حالا خود بابام باید منو تا حتی کلاسی ک میرم ببره.کلا پدرم دیگه ب من اعتماد نداره.خانواده من فکر میکنن ک هر کسی اگه زیاد گوشی بگیره دستش یعنی دوست پسر داره اما اینطور نیست.دیروز هم مامانم گوشیم رو برعکس تموم وقتا چک کرد و شماره دوست پسر بهترین دوستمو پیدا کرد حالا فکر میکنه من با اون دوست بودم و دارم دروغ میگم. کلا توی خانواده همه باهام سرد شدن.فقط ارزوی مرگ دارم.

سلام

گلم به نظرم دیگه بهتره اعتمادشونو جلب کنی مثلا بگو بابا من میخوام برم فلان جا منو میرسونی؟ هرگز هم سمت هیچ پسری نرو! آقایون فقط میخوان سوء استفاده کنن پس ارزش خودتو حفظ کن تو خیلی باارزشی گلم و اگه به پسری پا ندی رو ندی ارزش خودتو اونوقت بردی بالا ممکنه حرفامو باور نکنی ولی این یه حقیقت محضه

5. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم برای جبران اشتباه همیشه راهی پیدا میشه.سعی کن اعتمادشون رو جلب کنی

7. کاربران زیر از مهندس24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22997
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry پاسخ : مهم نبودن برای هیچ کس

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    سلام

گلم به نظرم دیگه بهتره اعتمادشونو جلب کنی مثلا بگو بابا من میخوام برم فلان جا منو میرسونی؟ هرگز هم سمت هیچ پسری نرو! آقایون فقط میخوان سوء استفاده کنن پس ارزش خودتو حفظ کن تو خیلی باارزشی گلم و اگه به پسری پا ندی رو ندی ارزش خودتو اونوقت بردی بالا ممکنه حرفامو باور نکنی ولی این یه حقیقت محضه
    چی میگی خانوم محترم آقایون فقط میخوان سوء استفاده کنن! پدر شما یا اگر برادری دارید برادرتون هم جزو آقایونه! چرا یه چیز رو به همه تعمیم میدین!؟
    مثلا من از 2-3 تا دختر ضربه روحی خوردم بیام بگم همشون عوضین!؟؟؟؟
    نخیر! ماها همه بنده و محبوب خداییم و خوب و بد هم بینمون زیاده... این دوستمون هم اصلا الان سنی نیست که وارد این چیز ها بشه و بهتره بهش بی اعتماد باشن تا مثل من یا دوستای دیگم چه دختر و چه پسر ضربه های روحی سنگین بخوره

9. کاربران زیر از saaas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saaas نمایش پست ها
    چی میگی خانوم محترم آقایون فقط میخوان سوء استفاده کنن! پدر شما یا اگر برادری دارید برادرتون هم جزو آقایونه! چرا یه چیز رو به همه تعمیم میدین!؟
    مثلا من از 2-3 تا دختر ضربه روحی خوردم بیام بگم همشون عوضین!؟؟؟؟
    نخیر! ماها همه بنده و محبوب خداییم و خوب و بد هم بینمون زیاده... این دوستمون هم اصلا الان سنی نیست که وارد این چیز ها بشه و بهتره بهش بی اعتماد باشن تا مثل من یا دوستای دیگم چه دختر و چه پسر ضربه های روحی سنگین بخوره
    باشه گلم پس هرجور خودت صلاح میدونی همونو انجام بده
    ویرایش توسط Shadi.hedayat : 12-01-2015 در ساعت 07:11 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط balout نمایش پست ها
    سلام به شما .

ببینید اینکه اعتماد خانواده تون رو از دست دادید کاملا طبیعی هست.

چون پدر و مادرتون علم غیب ندارن که بدونن شما راست میگید و شما خودتون رو در مظان اتهام قرار دادید.و چیزی دیدن توی گوشی شما که برای هر پدر و مادری که

بچه هاشون براشون مهم هستن شکه کننده ست.

بلاخره این اتفاقی هست که براتون افتاده .باید دید توو این موقعیت چه راهکاری وجود داره.

اولین قدم این هست که شما به هیچ عنوان با تصمیم فعلی پدر و مادرتون مخالفت نکنید چون مخالفت و لج کردن شما در این موقع یعنی اینکه

حق با پدر و مادرتون بوده.و شما باید به والدینتون ثابت کنید که در اشتباه هستن.

البته نباید این رو نادیده بگیرید که شما نباید شماره دوست پسر دوستتون رو توی گوشیتون نگه می داشتید و اصلا هم لزومی نداشته که این کار رو بکنید.

در ضمن شما با کسی دوست هستید که در این کار هست و باز این هم شما رو در معرض اتهام قرار میده که حتما شما هم با کسی دوست هستید .

پس بهتره که شما هم خودتون ارتباط تون رو با این دوستتون کمتر کنید.

و به فکر برگرداندن اعتمادی که ازتون گرفته شده باشید.

دومین قدم این هست که باید به نوعی با رفتار های صادقانه و شفافتون به والدینتون بفهمونید که در نظرشون بازنگری کنن و متوجه اشتباهشون بشن.

سوم قدم این هست که از الان به بعد به والدینتون حتما گذارش بدید و هر کاری که می خوایید بکنید رو با والدینتون در میون بذارید

و در آخر هم باید حتما به این اشتباهتون پیش والدینتون اقرار کنید و ازشون عذر خواهی بکنید که شماره ی پسری رو توی گوشیتون سیو کرده بودید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد