نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ناامیدی وبی هدفی در زندگی

1754
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23087
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی وبی هدفی در زندگی

من رضام 24 ساله از شمال.من چن ساله این حالتو دارم ولی هر روز میگذره بدتر میشه به جایی رسیدم که حتی حوصله کار کردنو ندارم حوصله هیچیو ندارم وقتی سرکارم خسته ام فقط دلم میخواد برم خونه نمیتونم کار کنم.بیرون نمیرم اصلا فقط کار وخونه یه رفیق داشتم هفته ای چنبار بیرون میرفتیم ولی اون رفت شهر دیگه از اون موقع بدتر شده حالم احساس تنهایی شدید میکنم طرف دخترم نمیرم چون تو 18 سالگی تا 20 سالگی با چن نفر دوس بودم که بهم خیانت کردن بخاطر همون از دوستی با دختر وشکست بیذارم.همش دنبال یه جرقه هستم تا زندگیم تغییر کنه ولی همش تو خودم افسرده شدم.دنبال ارامشم تا بحالم چنتا کار عوض کردم چون تو هر کاری رفتم یا کارگاه بسته شد یاجمع کرد کار ثابتی ندارم...مشگل اصلیم اینه که دنبال ارامش وشوق برای زندگی کردنم ولی الان بی هدفم نا امید وخسته از همه چی بریدم از همه چی حس وحال هیچ کاریو ندارم . . اخلاق و رفتارم احساسی ومهربون هستم وبعضی وقتا عصبی وپرخاشگر ولی جدیدن پرخاشگری وعصبانیتم خیلی زیاد شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ناامید وبی هدفم زندگی برام جهنم شده

جسارت نمیکنم چون کوچیکتر از شمام...ولی....دوست دارم نظرمو بگم....
    یه کلیپ ضبط شده از یه روانشناس آمریکایی دیدم که خیلی تاثیر گذار بود...اونچه که فهمیدمو دوس دارم واستون بگم....
    این که اولین قدم واسه داشتن یه زندگیه اروم و موفق اینه که شما خودت باور کنی که منحصر به فردی... یه فرد خاص...
    اصلا مهم نیس بقیه اینو تو شما نبینن ...مهم خودتونید...شما باید مدام به خاطر بیاری یه کارایی تو دنیا هست که به دست شما انجام میشه...آدم واسه رویاهاش باید جون بده...اتفاقا مخاطبش ادمایی بود که روزای سختی رو میگذروندن...شما باید واسه خودت رویا بسازی و واسه رسیدن بهشون بجنگی...به نظر خود منم ادم باید انقد بجنگه تا زندگیش پر باشه از بهترینا و آرامش....باور کن لیاقت بهترین لحظه هارو دارین...یه نفس عمیق...یه یا علی...و یه شروع تازه....زندگی قشنگه...این باور میخواد...

در ضمن در حق تمام دخترای این سرزمین پاک ظلم نشه...هنوزم دخترای خوب هستن...
    شادوسلامت باشین

3. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23087
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman... نمایش پست ها
    جسارت نمیکنم چون کوچیکتر از شمام...ولی....دوست دارم نظرمو بگم....
    یه کلیپ ضبط شده از یه روانشناس آمریکایی دیدم که خیلی تاثیر گذار بود...اونچه که فهمیدمو دوس دارم واستون بگم....
    این که اولین قدم واسه داشتن یه زندگیه اروم و موفق اینه که شما خودت باور کنی که منحصر به فردی... یه فرد خاص...
    اصلا مهم نیس بقیه اینو تو شما نبینن ...مهم خودتونید...شما باید مدام به خاطر بیاری یه کارایی تو دنیا هست که به دست شما انجام میشه...آدم واسه رویاهاش باید جون بده...اتفاقا مخاطبش ادمایی بود که روزای سختی رو میگذروندن...شما باید واسه خودت رویا بسازی و واسه رسیدن بهشون بجنگی...به نظر خود منم ادم باید انقد بجنگه تا زندگیش پر باشه از بهترینا و آرامش....باور کن لیاقت بهترین لحظه هارو دارین...یه نفس عمیق...یه یا علی...و یه شروع تازه....زندگی قشنگه...این باور میخواد...

در ضمن در حق تمام دخترای این سرزمین پاک ظلم نشه...هنوزم دخترای خوب هستن...
    شادوسلامت باشین
    سلام.بابت جوابتون خیلی ممنون .. من بارها سعی کردم همین کارو کنم ولی به نحوی شکست خوردم ..مشگلم این بود نمیدونستم چطوری این انگیزه رو تو خودم ایجاد کنم وچطوریش اجرا کنم یا کاریو شروع کردم بعد مدت کوتاهی همه چی خراب شد نه ازجانب من از جانب دیگران خواهشا راهنماییم کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

خب بازم میگم جسارت نباشه ها ولی این بر میگرده به اراده و اعتماد به نفس ضعیف...یعنی الان مشخص شد که مشکل از کجاست
    ...خب....
    شما باید ارادتو تقویت کنی ...این بار وقتی یه کاری رو شروع کردی ...
    به خودت بگو یا میمیرم یا انجامش میدم...ختم کلام

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    میزان امتیاز
    9

آدم یه بار زندگی میکنه ...یه بار جوونی میکنه...جوونی بهترین دوره ی زندگی ادمه...ازش لذت ببر داداشم....
    ورزش و موسیقی ام خیلی میتونه تو روحیه ات موثر باشه....در کنار اهداف قشنگی که واسه اینده خواهی داشت
    موفق باشید

7. کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman... نمایش پست ها
    آدم یه بار زندگی میکنه ...یه بار جوونی میکنه...جوونی بهترین دوره ی زندگی ادمه...ازش لذت ببر داداشم....
    ورزش و موسیقی ام خیلی میتونه تو روحیه ات موثر باشه....در کنار اهداف قشنگی که واسه اینده خواهی داشت
    موفق باشید
    واقعا درسته
    منم سعی کردم همین مسیر رو پیش بگیرم
    ولی هر کسی که همین مسیر رو رفته یا میخواد طی کنه ؛ به مشکل شدیدا بزرگی برخورد میکنه
    اینکه هرچقدر هم بزرگ و مغرور با شخصیت باشه ، ولی باز هم ذات بشر اینه که نیاز داره یه شخص ( یا اشخاصی ) تو زندگی کنارش باشه
    اصلا منظورم جنس مخالف نیست ... مهم اینه که دوستانی با خصوصیات اخلاقی شبیه به خودمون کنارمون باشه که باعث ترقی بشه
    و اگر همچین اشخاصی نباشه یه خلا خیلی بزرگ برامون وجود داره
    ای کاش که قدر دوستای صمیمیمون رو بدونیم و به راحتی از کنارشون رد نشیم
    چون هرچیز رو اگر با پول بشه به دست آورد ، محبت و صمیمیت و دوستیا رو هیچ وقت نمیشه به دست آورد ... به هیچ قیمتی
    و روزی به خودمون میایم که هیچکس کنارمون نیست و آرزوی هممون 1 دقیقه گذروندن وقت با عزیزان یا دوستامونه ...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23087
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    واقعا درسته
    منم سعی کردم همین مسیر رو پیش بگیرم
    ولی هر کسی که همین مسیر رو رفته یا میخواد طی کنه ؛ به مشکل شدیدا بزرگی برخورد میکنه
    اینکه هرچقدر هم بزرگ و مغرور با شخصیت باشه ، ولی باز هم ذات بشر اینه که نیاز داره یه شخص ( یا اشخاصی ) تو زندگی کنارش باشه
    اصلا منظورم جنس مخالف نیست ... مهم اینه که دوستانی با خصوصیات اخلاقی شبیه به خودمون کنارمون باشه که باعث ترقی بشه
    و اگر همچین اشخاصی نباشه یه خلا خیلی بزرگ برامون وجود داره
    ای کاش که قدر دوستای صمیمیمون رو بدونیم و به راحتی از کنارشون رد نشیم
    چون هرچیز رو اگر با پول بشه به دست آورد ، محبت و صمیمیت و دوستیا رو هیچ وقت نمیشه به دست آورد ... به هیچ قیمتی
    و روزی به خودمون میایم که هیچکس کنارمون نیست و آرزوی هممون 1 دقیقه گذروندن وقت با عزیزان یا دوستامونه ...
    مرسی از راهنماییتون کاملا درسته ...منم اون خلا بزرگو دارم یه همدم یه هم صحبت یه پشتیبان حالا یا مونث یا مذکر من یه رفیق خوب داشتم که رفت حالا تنهام وکسی نیست وقتی خیلی تنهام نیاز به یه هم صحبت دارم نیستش با این حالا چن ساله دارم میجنگم ولی کم اوردم ارادم ضعیف شده روحیم داغونه یه مسیر سختو در پیش دارم خدا کنه بتونم تحمل کنم که تحمل کنم کلا زندگیم تغییر میکنه. . ..اگه رفیقی هست که اینجا همدمم باشه برام پیام بذاره تا وقتی گیر کردم ازش کمک بخوام

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22523
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جسارت نباشه که نظر میدم از شما کوچیکترم جوونی دوره ای هست که همیشه تو خاطرت میمونه تلاشتو بکن از زندگیت لذت ببری مگه سرکار نمیری خب تو میتونی با یه خانم رابطه داشته باشی حالا اگه شرایط ازدواجو داشتی باهاش یه مدت باش ببین اخلاق کردارش چطوریه اگه خوب بود که به زندگیت تحول بده هستن دخترای خوب باید با چشم باز انتخاب کنی داداش

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23008
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش سلام.این خلاصه زندگی منه که واست مینویسم شاید بدردت بخوره..
    منم 24 سالمه عین خودت .. منم تو یه برهه دقیقا مثل تو بودم..از همه چیز زده شده بودم..از رفقا ترد شده بودم..شکست از همه نطر داشتم..هم عشقی هم کاری..همه مدله..
    و همش هم خدا رو مقصر میدونستم..اما یه روز یه توبه درست حسابی کردم..واقعا توبه کردم..شاید باورت نشه به یک ماه نرسید که یه کار تو یه امامزاده بهم پیشنهاد شد..اوایلش خیلی خوشحال بودم..اما بعدش صاحب مغازه که توی امامزاده داشتم بهم نارو زد..ولی باز خدا رو فراموش نکردم..چون فهمیدم خدا داشت منو امتحان میکرد..اعتقادم بهش بیشتر شد..بعد بازم خدا پاداشمو داد..این بار یه کار خیلی بهتر با حقوق بهتر گیرم اومد..البته برای این کار خودم تلاش کردم تا بدستش بیارم و البته زمان برد ولی خدا بود که کمکم کرد..بعد از خدا خواستم که الان که هم چی خوب پیش میره فقط یه دختر خوب تو زندگیم کمه..بازم روز طول کشید ولی عوضش با یه دختر خیلی خیلی خیلی خوب اشنا شدم..
    در کل خواستم ااینو بهت بگم که به خدا اعتماد کن..تلاش کن و از خدا بخواه .. از ته قلبتم بخواه..مطمئن باش بی نصیب نمیشی..اگرم خدایی نکرده جایی شکست خوردی فکر نکن خدا بهت پشت کرده بلکه خدا دقیقا همونجا کمکت کرده..مثل من که یه دختر رو ازم گرفت و صد برابر بهترشو بهم داد.یه کار خوب رو گرفت و صد برابر بهترش رو داد..امیدت رو از دست نده و تلاش کن..هم رفیق پیدا میشه هم دختر خوب..شاید برای تو هردوش یکی بشه..فقط چشماتو بیشتر باز کن..شاید بغل دستت باشه طرفت و تو اونو ندیده باشی..صبر و امیدت رو از دست نده..
    موفق باشی

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23281
    تشکـر
    7
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلااااااااااااااااااااااا ااااام یع سوووااااااااااااااال؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21901
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    9

اره راسته منم یه موقع تنهاشدم الان تواین مشکل درگیرم ولی راستشوبخواین توبه کردم الانم هنوزمشکلم حل نشده ولی میدونم خداهواموداره ازش ناامیدنمیشم راستش هرگناهی یه تاوانی داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد