نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ناامیدی و اضطراب و نگرانی

1003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ناامیدی و اضطراب و نگرانی

همیشه با آنکه در کارهایم بسیار تلاش میکنم اما نتیجه نمی گیرم. وقتی قصد انجام کاری را دارم یا موقعیتی برایم بیش می آید آنقدر با مشکلات مواجه میشم که توانم را تمام می شود. در دوران تحصیل با اراده بالا و تلاش بی وقفه به عنوان یک دانشجوی ممتاز با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. همیشه فکر میکردم اگر خوب تلاش کنی نتیجه اش را میبینی. در زندگی شخصی هم با ناکامی روبرو شدم. خانواده ام بر سر یک خواستگار آنقدر به من فشار آوردند که دچار اضطرابی وحشتناک شدم. حالا با وجود 33 سال سن میبینم که آینده روشنی مقابلم نیست؟ همیشه آنقدر به آینده امیدوار بودم که فکر میکردم یک زندگی خوب خواهم داشت. شوکه شده ام. باور نمی کنم به اینجا رسیدم؟ چه کنم؟ من نهایت تلاشم راکردم . چرا؟چه کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : تلاش بی ثمر

سلام
    شما از آینده ناامیدی
    و یکمم وسواس پیدا کردی به پیروزی
    زندگی همش پیروزی نیست
    خیلی جاها باید ببازی باید زمین بخوری تا بلند بشی
    تا یادبگیری بلند بشی
    این یه تلنگر هست واسه اینکه عادت کنی تو زندگیت بعداز هر زمین خوردن بلند شی
    قوی یتر از سابق و محکم تر از قبل

جمله ی قشنگی بود "هر لگد از پشت مساویه یه قدم به جلوو
    ناراحت نباش فقط دوباره شروع کن
    از اول
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ناامیدی و اضطراب و نگرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط آرا نمایش پست ها
    همیشه با آنکه در کارهایم بسیار تلاش میکنم اما نتیجه نمی گیرم. وقتی قصد انجام کاری را دارم یا موقعیتی برایم بیش می آید آنقدر با مشکلات مواجه میشم که توانم را تمام می شود. در دوران تحصیل با اراده بالا و تلاش بی وقفه به عنوان یک دانشجوی ممتاز با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. همیشه فکر میکردم اگر خوب تلاش کنی نتیجه اش را میبینی. در زندگی شخصی هم با ناکامی روبرو شدم. خانواده ام بر سر یک خواستگار آنقدر به من فشار آوردند که دچار اضطرابی وحشتناک شدم. حالا با وجود 33 سال سن میبینم که آینده روشنی مقابلم نیست؟ همیشه آنقدر به آینده امیدوار بودم که فکر میکردم یک زندگی خوب خواهم داشت. شوکه شده ام. باور نمی کنم به اینجا رسیدم؟ چه کنم؟ من نهایت تلاشم راکردم . چرا؟چه کنم؟
    دوست عزیز من همیشه گفتم این مشکل تنها شما نیست و بیشتر جوونای ما به این مشکل دچار هستند...

به هرحال انسان جذب کننده اتفاقات هست و طبق جاذبه هر چیزی رو فکر کنید برای شما اتفاق میفته ...

ولی چیزی که مردم فراموش میکنن اینه که مسئله فکر کردن شمانیست بلکه منظور احساس شماست ....

شاید شما فکر خوب بکنید ولی حسی که دارید مثبت نباشه ....

بهتره خودتو از این همه وابستگی نجات بدی و مدتی رو به خودت استراحت بدی و واقعا" تفریح کنید

اینطوری میتونید انرژی از دست رفته رو دوباره بدست بیارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز من همیشه گفتم این مشکل تنها شما نیست و بیشتر جوونای ما به این مشکل دچار هستند...

به هرحال انسان جذب کننده اتفاقات هست و طبق جاذبه هر چیزی رو فکر کنید برای شما اتفاق میفته ...

ولی چیزی که مردم فراموش میکنن اینه که مسئله فکر کردن شمانیست بلکه منظور احساس شماست ....

شاید شما فکر خوب بکنید ولی حسی که دارید مثبت نباشه ....

بهتره خودتو از این همه وابستگی نجات بدی و مدتی رو به خودت استراحت بدی و واقعا" تفریح کنید

اینطوری میتونید انرژی از دست رفته رو دوباره بدست بیارید
    شما هم به قانون جذب اعتقاد دارید؟؟؟
    چجوری میشه درست بکارش برد؟؟؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط آرا نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز وقتي مي گي هميشه يعني هيچ زماني نبوده كه موفق باشي در صورتي كه به گفته خود شما شاگرد ممتاز كارشناسي ارشد بوده ايد پس در جاهاي ديگه زندگي هم موفقيت هايي داشته ايد كافيست ديدتون و وسيع تر كنيد حالتون بهتر مي شه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد