مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نادیده گرفته شدن و بی اهمیتی دیگران

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

Unhappy نادیده گرفته شدن و بی اهمیتی دیگران

سلام
    من یکسالو نیم ک نامزد کردم.
    سجاد خیلی خوش اخلاق و مهربان بود و واقعا از خود گذشته.ما قبلا دوست بودیم باهم.هم کلاسی و هم دانشگاهی بودیم.تا بعد درس عقد کردیم و حالا سربازه.
    از وقتی ک عقد کردیم میبینم خیلی به خانوادش بها میده.بخاطر هرکسی با من بحث میکنه.چون من اصلا خانوادشونو دوست ندادم و از ارتباط داشتن باهاشون خوشم نمیاد.ولی سجاد معتقد ک باید رفتو امد کنیم.اونا اصلا برخورد خوشی ندارن.واقعا رفت و امد باهاشون برام خیلی سخته.یه خانوادهی ک خیلی خاصن با تربیت من خیلی فاصله دارن.درک نمیکنه منو ک چقد اذیت میشم از این کارش .بدون مشورت با من قولی میده و بعد بمن میگه و من مخالفت میکنم ولی اون اونکارو انجام میده.از این کارش متنفرم.سرد میشم باهاش.اصلا پشیمون میشم از ازدواح باهاش اینجور مواقع.من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از sheyda sajad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.67
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : نادیده گرفته شدن و بی اهمیتی دیگران

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda sajad نمایش پست ها
    سلام
    سجاد خیلی خوش اخلاق و مهربان بود و واقعا از خود گذشته.ما قبلا دوست بودیم باهم.هم کلاسی و هم دانشگاهی بودیم.تا بعد درس عقد کردیم و حالا سربازه.
    از وقتی ک عقد کردیم میبینم خیلی به خانوادش بها میده.بخاطر هرکسی با من بحث میکنه.چون من اصلا خانوادشونو دوست ندادم و از ارتباط داشتن باهاشون خوشم نمیاد.ولی سجاد معتقد ک باید رفتو امد کنیم.اونا اصلا برخورد خوشی ندارن.واقعا رفت و امد باهاشون برام خیلی سخته.یه خانوادهی ک خیلی خاصن با تربیت من خیلی فاصله دارن.درک نمیکنه منو ک چقد اذیت میشم از این کارش .بدون مشورت با من قولی میده و بعد بمن میگه و من مخالفت میکنم ولی اون اونکارو انجام میده.از این کارش متنفرم.سرد میشم باهاش.اصلا پشیمون میشم از ازدواح باهاش اینجور مواقع.من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

اولا دوران نامزدی رو برای همین مسایل گذاشتن که شناخت پیدا کنید و بتونید تصمیم درستی رو بگیرید

اینکه فقط در مورد سجاد حرف میزنید نشون میده تحت تاثیر احساسات و نه عقل و منطق نامزد کردید

در صورتی که باید از همین امروز بدونید اگر قرار به ادامه این زندگی باشه باید خانواده سجادو مثل خودش دوست داشته باشید و گرنه روی آرامش در زندگی نخواهید دید

یعنی به نوعی باید از حالت بچگانه بیرون بیایت و قبول کنید زندگی مشترک یعنی اشتراک در همه چی
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.29
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,309 بار در 1,143 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوست عزیز شما هنوز اول راه هستید باید خیلی مراقب زندگی ات باشی و قدم اول و اشتباه نری همونطور که شما دوست داری همسرت با خانواده ات رابطه گرم و صمیمی داشته باشه خوب ایشون هم همین توقع و رو داره هیچ وقت جلو همسرت از خانوادش حرف بدی نزن و رفت و امد کن و از الان همسرتو بر علیه خودت تحریک نکن مطالب زناشویی و سیاست های رفتاری زیاد بخون هیش سعی کن با خوش رویی همسرتو داشته باشی با لج بازی غرغرکردن ودعوا مطمئن باش قدم ازقدم برنمیرداری و فقط اوقات خودتوتلخ میکنی.خوشبخ بشی.

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.61
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda sajad نمایش پست ها
    سلام
    سلام عزیزم شما به شوهرت بله گفتی
    این دلیل نمیشه که همسرت از خانوادش جدا کنی
    وقتی اومد خاستگاریت خانوادش رو هم دیدی و میدونستی که تا اخر عمر باید باهاشون در ارتباط باشی
    اگه انقدر تحملشون برات سخته نباید بله میگفتی
    اما حالا که گفتی حق اینو نداری شوهرت از خانوادش جدا کنی
    چون با این کارت شوهرت رو از خودت زده میکنی
    باید بهشون احترام بزاری همونطور که توقع داری شوهرت به خانوادت احترام بزاره
    نیاز نیست باهاشون دوست صمیمی بشی ولی باید حتما بهشون احترام بزاری و بهشون سر بزنی
    به هر حال همسرت که حالا اینطور عاشقانه دوستش داری و ازش تعریف میکنی بدست اون خانواده تربیت شده
    و تو باید تا اخر عمرت متشکر باشی ازون خانواده
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
نادیده گرفتن,  نادیده گرفتن عشق,  نادیده گرفتن به انگلیسی,  نادیده,  نادیده گرفتن احساسات,  نادیده گرفته شدن,  نادیده گرفتن خطای ورزشی,  نادیده رخت,  نادیده ها,  نادیده انگاشتن در جدول,  نادیده گرفته شدن,  نادیده گرفته شدن زن,  نادیده گرفته شده,  احساس نادیده گرفته شدن,  حس نادیده گرفته شدن,  پیامک نادیده گرفته شدن,  مخالفتي,  مخالفات,  مخالفات المرور,  مخالفات السير,  مخالفات دبي,  مخالفات المرور قطر,  مخالفات ابوظبي,  مخالفات مرور الكويت,  مخالفتين ساهر بنفس الوقت,  مخالفات مرورية,  نامزد مرتضي پاشايي,  نامزدهای اسکار 2016,  نامزدهای اسکار 2015,  نامزد جدید رونالدو,  نامزد بازی,  نامزد پاشایی,  نامزد سوشا مکانی,  نامزد مرتضی پاشایی مریم قاسمی,  نامزد جدید کریس رونالدو,  نامزد رونالدو,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)