مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نامزدم تهدیدم میکنه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نامزدم تهدیدم میکنه

سلام.من یک سال ونیم پیش نامزدی ولی طولی نکشید بهم خورد.حالا من یه خواستگاری دارم پسر خیلی خوبیه همدیگرو میخوایم .موقعی هم که با اون آقا نامزد بودم پدرم مثل اینکه از اون پول قرض گرفته و بهش نداده پدرشم میاد جلو در خونه ما به تهدید کردن که اگه ندین ب خواستگاردخترتون میرم میگم من از این قضیه خیلی میترسم ب خاطر اینکه آبرو ریزی نشه از این طرفم پدرم زیر بار نمیره میگه من بهش طلبشو نمیدم .کمکم کنید ممنون میشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    73
    تشکر شده 80 بار در 52 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : نامزدم تهدیدم میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم ۱۹۹۷ نمایش پست ها
    سلام.من یک سال ونیم پیش نامزدی ولی طولی نکشید بهم خورد.حالا من یه خواستگاری دارم پسر خیلی خوبیه همدیگرو میخوایم .موقعی هم که با اون آقا نامزد بودم پدرم مثل اینکه از اون پول قرض گرفته و بهش نداده پدرشم میاد جلو در خونه ما به تهدید کردن که اگه ندین ب خواستگاردخترتون میرم میگم من از این قضیه خیلی میترسم ب خاطر اینکه آبرو ریزی نشه از این طرفم پدرم زیر بار نمیره میگه من بهش طلبشو نمیدم .کمکم کنید ممنون میشم

سلام

به هر حال حتی اگه اون شخص نامزدتون نبود و هیچ رابط ای (خانوادگی یا دوستانه) هم با خانواده شما نداشت، باید طلبشو پس داد.

سعی کنید پدرتون (مخصوصا اگه امکانش هست از طریق یکی از بزرگان فامیل یا کسی که ایشون قبولشون دارن) مجاب کنید که این حق الناس است و باید پرداخت شود.

موفق باشید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.48
    تشکـر
    4,119
    تشکر شده 9,798 بار در 4,850 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : نامزدم تهدیدم میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم ۱۹۹۷ نمایش پست ها

دوست عزیز مشکل تهدید نامزد سابقتون نیست .
    بهتر از هر کسی میدونید پدر شما دلیل این نگرانی هست.
    و بلاخره باید پول ایشون رو بده .
    و اگر این بدهی صاف نشه مسلم بدونید هر خواستگاری بیاد همین موضوع خواهد بود.
    به همین خاطر با خانواده در این مورد باید صحبت کنید .
    با کسی باید صحبت کنید که کلامش روی پدر شما نفوذ داشته باشه .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
نامزدم دوستم نداره,  نامزدمو بدین برم دانلود,  نامزدمرتضى پاشايى,  نامزدمرتضی پاشایی مریم قاسمی,  نامزدم منو,  نامزدم قهر کرده,  نامزدمو بدین برم سرژیک,  نامزدمرتضی پاشایی اهنگ,  نامزدم بهم زنگ نمیزنه,  نامزد مرتضی.پاشای,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  من النظرة الثانية الحلقة الاخيرة,  مشاورة,  مشاوره ازدواج,  مشاوره آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره خانواده,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره حقوقی,  مشاوره آنلاین رایگان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)