صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 53

موضوع: نایاب بودن دختر خوب

6984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نایاب بودن دختر خوب

سلام
    دوستانی که میگن دختر خوب و قانع هست .فکر میکنن تعدادشون چقدره اونم با توجه به جامعه امروز . دختران الان به لحاظ ظاهر پرتوقع تر شدن (حتی شاید بیشتر از پسران) و پسرانی که قد زیر 175 هم داشته باشن در جا رد میکنن در حالی که قد موضوعی نیست خود فرد در اون دخالت داشته باشه . در مورد مسایل مالی هم که بسیار سخت گیرن .
    کمترین موردی که ارزش داره اخلاق و ایمانه .که اصلا بررسی نمیکنن یا در صورتی که ظاهر و مسایل مالی اکی باشه بررسی میکنن .
    این تجربه منه که 5 سال دنبال دختر گشتم که اهل زندگی باشه ولی یک موردم پیدا نکردم .

2. 2 کاربران زیر از پویا 6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نایاب بودن دختر خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا 6 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که میگن دختر خوب و قانع هست .فکر میکنن تعدادشون چقدره اونم با توجه به جامعه امروز . دختران الان به لحاظ ظاهر پرتوقع تر شدن (حتی شاید بیشتر از پسران) و پسرانی که قد زیر 175 هم داشته باشن در جا رد میکنن در حالی که قد موضوعی نیست خود فرد در اون دخالت داشته باشه . در مورد مسایل مالی هم که بسیار سخت گیرن .
    کمترین موردی که ارزش داره اخلاق و ایمانه .که اصلا بررسی نمیکنن یا در صورتی که ظاهر و مسایل مالی اکی باشه بررسی میکنن .
    این تجربه منه که 5 سال دنبال دختر گشتم که اهل زندگی باشه ولی یک موردم پیدا نکردم .
    سلام

اینطور هم که شما میگین فکر نکنیم باشه .

این که شما نتونستین پیدا کنید دلیل بر نایاب بودن نیست ، حتما مشکل از یابنده بوده ، دختر های زیادی را خودم میشناسم که با پسر بدون شغل و سرمایه ازدواج کردن و باهاش ساختن ، و فقط دید مالی نداشتن .

اینم که بگیم دخترا بشتر از زندگی درست انحراف پیدا کردن هم همچین نمیشه با یقین گفت ، ولا پسرا هم همونقدر انحراف دارن ، منتها چون جنسیت متفاوته ، زاویه دید و مسائل هم متفاوته ...

شما هم به تلاشتون ادامه بدین ، معیار های اصلی تون را به دوستان و فامیل بگین تا میتونن بهتون معرفی کنند ...

آدم با چنتا خواستگاری رفتن تسلیم یا خسته نمیشه ، دوستی داشتم که در یک ماه 13 تا خواستگاری رفته بود ، در آخر همسر مناسب ش را پیدا کرد .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

4. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    دوستی داشتم که در یک ماه 13 تا خواستگاری رفته بود ، در آخر همسر مناسب ش را پیدا کرد .
    ویرایش توسط آرش67 : 05-14-2017 در ساعت 02:32 AM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32486
    تشکـر
    58
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

طبقه اجتماعی خیلی مهمه، واسه تو مهم نباشه واسه اون مهمه بالاتر باشه تو سرت میزنه... پایینتر از تو باشه میکشونت پایینباید هم سطح هم باشین,
    قبل از ازدواج چشمان کاملا باز
    بعد از ازدواج چشمها رو یکم ببند
    این حرفا شعار نیست تجربه ی بشر از حضرت آدم تا حالاست...
    امیدوارم یکی مثله خودت نسیبت بشه...!
    احساست نسبت به خودت چیه؟

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

واسه پیدا کردن الماسی به اسم دختر خوب باید الماس شناس باشی و خودتم الماس باشی
    تاحالا رو خودت چقدر کار کردی ؟؟؟
    اینکه همه دخترا اینطورین عمومیت نداره.من شخصا دختر خوب دور و برم زیاد دیدم و میبینم

و اما درباره قد طبعا دختری که دنبال قد 175 به بالا هستش باید قد خودشم حده 173 باشه
    من ندیدم دختری که قد خودش اندازه آب معدنی باشه و دنبال شوهر قد بلند بگرده

9. 6 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

توکلتون به خدا باشه ان شاالله در ازدواج هرچی خیر و صلاحه همون اتفاق بیافته براتون... اما یه مورد رو فراموش نکنید در هر امری هرکس نون دل خودشو میخوره... دختری رو میشناسم خیلی دنبال ظواهر بود هر کس هم براش خواستگار میومد به ظاهر خودش (ینی دخترخانوم) ایراد میگرفت... آخرش با یکی نامزد کرد (چون آقاپسر خوش سیما بود... خانوادش مخالف بودن اما دختره گفت من همینو میخوام) یه ماه نشده پسره نامزدی رو بهم زد ... بعد با یکی دیگه آشنا شد بخاطر ظاهر و تیپ و هیکلش بهش بله گفت پسر معتاد بود کارش به طلاق کشید...ینی با هر دست بدی با همون دست پس میگیری...کسی که گندم بکاره گندم درو میکنه کسی که به علف هرز آب بده همون علف هرز هرگز بهش میوه نمیده... افکار ما هم همینه فکر خوب آینده ی خوب میاره فکر سطحی و بد که خدارو هم خوش نمیاد آینده ی ناخوشایند میاره

در کل قیافه باید معیار ازدواج باشه ( هم برای دختر خانوم هم آقاپسر)اما در حد معقولش ...
    امضای ایشان

11. 3 کاربران زیر از zeinab7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    خودتون رو خوب کنید، افراد خوب دورتون جمع میشن

13. 2 کاربران زیر از ali001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

اینطور هم که شما میگین فکر نکنیم باشه .

این که شما نتونستین پیدا کنید دلیل بر نایاب بودن نیست ، حتما مشکل از یابنده بوده ، دختر های زیادی را خودم میشناسم که با پسر بدون شغل و سرمایه ازدواج کردن و باهاش ساختن ، و فقط دید مالی نداشتن .

اینم که بگیم دخترا بشتر از زندگی درست انحراف پیدا کردن هم همچین نمیشه با یقین گفت ، ولا پسرا هم همونقدر انحراف دارن ، منتها چون جنسیت متفاوته ، زاویه دید و مسائل هم متفاوته ...

شما هم به تلاشتون ادامه بدین ، معیار های اصلی تون را به دوستان و فامیل بگین تا میتونن بهتون معرفی کنند ...

آدم با چنتا خواستگاری رفتن تسلیم یا خسته نمیشه ، دوستی داشتم که در یک ماه 13 تا خواستگاری رفته بود ، در آخر همسر مناسب ش را پیدا کرد .
    سلام
    پاسخ شما مثل مسئولای کشوره الان که دختر خوب کم شده تقصیر منه که دنبال دختربازی نبودم شما اصلا متوجه حرفی که میزنی هستی . همیشه هم مثل مسئولین یه اماری دارید که اره اینا بودن و غیره .
    منم نگفتم پسر خوب زیاده اتفاقا اونم کمه ولی اونا به راحتی دلنشین اکثر دخترها میشن
    اون دوستتون که 13 بار در ماه خواستگاری رفته احتمالا میخاسته لباس بخره و اول از همه باید برای عدم ثبات شخصیت به دکتر مراجعه میکرده

نقل قول نوشته اصلی توسط polis نمایش پست ها
    طبقه اجتماعی خیلی مهمه، واسه تو مهم نباشه واسه اون مهمه بالاتر باشه تو سرت میزنه... پایینتر از تو باشه میکشونت پایینباید هم سطح هم باشین,
    قبل از ازدواج چشمان کاملا باز
    بعد از ازدواج چشمها رو یکم ببند
    این حرفا شعار نیست تجربه ی بشر از حضرت آدم تا حالاست...
    امیدوارم یکی مثله خودت نسیبت بشه...!
    احساست نسبت به خودت چیه؟
    حرف شما درسته منم دنبال بالاتر از خودم نیستم کفویت خیلی مهمه
    ویرایش توسط پویا 6 : 05-14-2017 در ساعت 02:38 PM دلیل: ا

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

شما خودت حاضری با دختری ازدواج کنی که از نظرتون قیافه نداره ولی سرتاسر خوبی باشه؟!!صادقانه و بدون تعصب بگید.
    همیشه یه طرفه به قضیه نگاه نکنید لطفا!!!!!!!!!!!!
    منشا این مسائل خود مرد ها بودن لطفا قبول کنید.از همون اول مرد ها دنبال زیبایی زن بودن و تو همچین مردمی این مسئله طبیعتا بین زن ها هم حائز اهمیت میشه.
    و در نهایت جامعه ،جامعه ای میشه که به زیبایی به طور افراطی نگاه میکنن و حاضرن برای رسیدن بهش کلی هزینه و درد جسمی رو به جون بخرن.
    عاملشم خود شما مردا هستین.
    ویرایش توسط saba95 : 05-14-2017 در ساعت 02:42 PM

16. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    واسه پیدا کردن الماسی به اسم دختر خوب باید الماس شناس باشی و خودتم الماس باشی
    تاحالا رو خودت چقدر کار کردی ؟؟؟
    اینکه همه دخترا اینطورین عمومیت نداره.من شخصا دختر خوب دور و برم زیاد دیدم و میبینم

و اما درباره قد طبعا دختری که دنبال قد 175 به بالا هستش باید قد خودشم حده 173 باشه
    من ندیدم دختری که قد خودش اندازه آب معدنی باشه و دنبال شوهر قد بلند بگرده
    دنبال کسی نبودم که ازم بالاتر باشه
    من اطرافم دختر خوب نیست.
    اشتباه فکر میکنید الان اکثر دخترها یکی از ملاک های اصلیشون قد بلندیه . " این جمله رو پاک کردم چون باعث سوتفاهم یکی از کاربرا شده بود"

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab7 نمایش پست ها
    توکلتون به خدا باشه ان شاالله در ازدواج هرچی خیر و صلاحه همون اتفاق بیافته براتون... اما یه مورد رو فراموش نکنید در هر امری هرکس نون دل خودشو میخوره... دختری رو میشناسم خیلی دنبال ظواهر بود هر کس هم براش خواستگار میومد به ظاهر خودش (ینی دخترخانوم) ایراد میگرفت... آخرش با یکی نامزد کرد (چون آقاپسر خوش سیما بود... خانوادش مخالف بودن اما دختره گفت من همینو میخوام) یه ماه نشده پسره نامزدی رو بهم زد ... بعد با یکی دیگه آشنا شد بخاطر ظاهر و تیپ و هیکلش بهش بله گفت پسر معتاد بود کارش به طلاق کشید...ینی با هر دست بدی با همون دست پس میگیری...کسی که گندم بکاره گندم درو میکنه کسی که به علف هرز آب بده همون علف هرز هرگز بهش میوه نمیده... افکار ما هم همینه فکر خوب آینده ی خوب میاره فکر سطحی و بد که خدارو هم خوش نمیاد آینده ی ناخوشایند میاره

در کل قیافه باید معیار ازدواج باشه ( هم برای دختر خانوم هم آقاپسر)اما در حد معقولش ...
    به نظر من که قیافه نباید جز اولویت های اصلی باشه که امروزه در اکثر موارد هست
    ویرایش توسط پویا 6 : 05-15-2017 در ساعت 05:11 PM

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali001 نمایش پست ها
    سلام
    خودتون رو خوب کنید، افراد خوب دورتون جمع میشن
    سلام
    دوست عزیز میخاید صحبت کنید لطفا به حرفی که میزنید کمی فکر کنید الان یعنی من ادم بدیم . متاسفم از قضاوتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    شما خودت حاضری با دختری ازدواج کنی که از نظرتون قیافه نداره ولی سرتاسر خوبی باشه؟!!صادقانه و بدون تعصب بگید.
    همیشه یه طرفه به قضیه نگاه نکنید لطفا!!!!!!!!!!!!
    منشا این مسائل خود مرد ها بودن لطفا قبول کنید.از همون اول مرد ها دنبال زیبایی زن بودن و تو همچین مردمی این مسئله طبیعتا بین زن ها هم حائز اهمیت میشه.
    و در نهایت جامعه ،جامعه ای میشه که به زیبایی به طور افراطی نگاه میکنن و حاضرن برای رسیدن بهش کلی هزینه و درد جسمی رو به جون بخرن.
    عاملشم خود شما مردا هستین.
    بله ازدواج میکنم مگه قیافه چقدر اهمیت داره البته بعد از شناخت کامل از دختر .

19. کاربران زیر از پویا 6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    گفت یافت مینشود گشته ایم ما
    گفت آنچه یافت مینشود آنم آرزوست .

بی انصافیه که از واژه نایاب استفاده کنیم به نظرم کمیاب بگیم بهتره

نمی‌دونم معیارهای شما چیه برای انتخاب همسر
    و آیا دوست دارید تمام معیارهای رو فرد مورد نظر داشته باشه ؟
    شما پنج ساله قصد ازدواج دارید و هنوز فرد مورد نظرتون رو پیدا نکردید
    به نظرم یه مقدار سخت میگیرید .

ان شالله پیدا میشه
    شما پاک زندگی کردید خدا براتون جبران می‌کنه
    این وعده خداونده
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

21. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام
    پاسخ شما مثل مسئولای کشوره الان که دختر خوب کم شده تقصیر منه که دنبال دختربازی نبودم شما اصلا متوجه حرفی که میزنی هستی . همیشه هم مثل مسئولین یه اماری دارید که اره اینا بودن و غیره .
    منم نگفتم پسر خوب زیاده اتفاقا اونم کمه ولی اونا به راحتی دلنشین اکثر دخترها میشن
    اون دوستتون که 13 بار در ماه خواستگاری رفته احتمالا میخاسته لباس بخره و اول از همه باید برای عدم ثبات شخصیت به دکتر مراجعه میکرده

سلام

من کجا نوشته ام برین دنبال دختر بازی ؟
    من که نوشته ام خواستگاری ! نوشتم بگین بهتون خانواده دوستان فامیل معرفی کنند برای خواستگاری !

اشتباه برداشت کردین ، بنده یکی از اون افرادی هستم که مخالف ارتباط های پنهانی و دوستی هستم .

اگر گفتم یابنده مشکل داره ، منظور اینه که معیار هاتون شاید مشکل داره ، سبک جستجوتون و پیدا کردنتون کمه و یا شاید مشکل داره ...

مثلاً الان شما در این 5 سال چنتا خواستگاری رفتین که میگین نایابه ؟

یا اصلاً از این خواستگاری های که رفتین چنتا دختر شما را به خاطر مشکلات مالی رد کردن ؟

شما خودتون چنتا دختر را به خاطر ظاهر ، مدرک و ... رد کردین و حتی خواستگاری نرفتین ؟

اتفاقاً اون دوست بنده خیلی سالم بودن ، چون دنبال دوستی و احساساتی بودن نبودن سریع از میگذشتن و تو فکر نمیموندن که چرا این اینجوریه یا چرا اون من را قبول نکرد و...

همه خواستگاری ها هم با گل شیرینی رسمی نمیرفتن که رد بشن ، بعضی ها را خانواده صحبت میکردن رد میکردن ، و بیشتری هم همون جلسه های اول خود آقا پسر قبول نکردن چنتا را دختر خانوم .

در آخر هم به همسر مناسبی که میخواستن رسیدن ، الان هم خوشبخت هستن هر دو و از زندگی باهم رضایت دارن .

الان شما هم اگر واقعاً تو این پنج سال دنبال دختر خوب بودین باید کلی خواستگاری رفته باشین و تو این مسئله استاد شده باشین و تو صحبت کردن همون جلسه اول یا دوم بفهمین بدرد هم میخورین یا نه ، و ازش سریع بگذرین .

مگر اینکه نوع روش شما برای پیدا کردن و شناخت دوستی بوده باشه ، که بعد هر نشدن یا رد شدن باید کلی زمان برای شکست عاطفی و ... تلف کنید تا حس و حال باز ازدواج باز بیاد ، البته فکر نکنم جزو این افراد بوده باشین .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

23. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام
    دوست عزیز میخاید صحبت کنید لطفا به حرفی که میزنید کمی فکر کنید الان یعنی من ادم بدیم . متاسفم از قضاوتتون

لطفاً از توصیه های دوستان ناراحت نشین ، منظور بدی ندارن ، نگفتن که شما بد هستین . دوستان اگر قصد کمک نداشتن اصلاً نظر نمیدادن .

منظور دوستان اینه که هر کس افرادی را مثل خودش اطراف خودش معمولاً پیدا میکنه ، حال شاید چند درصد بالاتر یا پایین تر .

از قدیم گفتن اگر میخوایین فردی را بشناسی دوستانش را نگاه کن .

دوستان هم میخوان بگن اگر میخواین افراد خوب را جذب کنید باید درون را خالص تر کنید .

هیچ وقت فکر نکنید انسان کاملی هستین ، چون این تفکر خودش یک نقص است .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

25. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نمیگم ظاهر زیاد اهمیت داره اما در حدی مهمه اینو من نمیگم روانشناسا میگن که دوطرف باید از ظاهر همدیگه بدشون نیاد و جاذبه ظاهری داشت باشن و البته البته تناسب ظاهری.
    خب پس به هیچ وجه نگران نباشید.شما که همچین تفکر بالایی دارید و میگید ظاهر اصلا براتون مهم نیس.حتما یه دختر خوب پیدا میکنید .

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    بحث جالبی بود... بجای برچسب زدن بدبینانه دنبال علت و راهکار باشیم

به نظر من معیارهای هرکس برای انتخاب همسر محترمه و نمیشه برای این موضوع نسخه واحدی تجویز کرد
    اگه هدف از ازدواج رسیدن به آرامش روحی در کناره همسره ،
    پس اگه کسی آرامش روحیش صرفا با همنشینی با فردی با ویژگی ظاهری خاص اغنا میشه، منع کردنش منطقی نیست! حالا چه پسر باشه چه دختر

از طرفی اگه واقع بینانه به موضوع ازدواج نگاه کنیم ظاهر و زیبایی رو نمیشه نادیده گرفت
    واقعیت اینه که "خوب بودن، پاک بودن، اخلاق،ایمان" بسیار مهم و با ارزشه ، ولی برای ازدواج کافی نیست!
    چون یکی دیگه از فاکتورهای اصلی ازدواج اینه که دو طرف برای هم، از هر نظر (عاطفی، جسمی، رفتار و منش و ...) جذابیت داشته باشند
    اما دو تا نکته اینجا وجود داره:
    1. جذابیت امری نسبی و سلیقه ایه
    2. هر انسانی به نوعی زیبایی ها و جذابیت های خاص خودش را داره و همچنین کاستی ها و نقوص...
    هر کس با توجه به پتانسیلی که داره و با شناخت و تقویت ویژگی های مثبتش میتونه فرد جذابی برای جنس مخالف باشه

برای مثال، شما به قد بلندی به عنوان یک معیار نامعقول برای دخترا صحبت کردید
    جذابیت قد بلند برای اکثر دخترا به این خاطره که از نظر احساسی (ناخوداگاه) حس حمایت و در نتیجه امنیت بیشتری را میتونه به دختر القا کنه
    خب حالا اگه پسری قدش کوتاهه، لازمه با رفتار و منشش این حس حمایت رو برای دختر ایجاد کنه، همین
    گرچه به قول دوستان مهم تناسب ظاهریه، تا جایی که من میدونم دختر خیلیییی قد کوتاه خودش هم کنار یه پسر بسیاااار قد بلند احساس جالبی نداره

یه مثلا دیگه اینبار درمورد دخترا
    ویژگی "ظرافت" برای یه دختر در نظر جنس مخالف جذابیت ایجاد میکنه و این طبیعیه
    حالا اگه فرضا دختری ظاهر ظریفی نداره، یا صداش ظریف نیست و ....
    باید سعی کنه وجود این ظرافت رو به صورت دیگه ای (مثلا در رفتار و منش ، تیپ و سلیقه، ابراز احساسات و ...) طوری بروز بده که کمبود این ویژگی توسط جنس مخالف حس نشه

اینکه 5 سال گشتید و کسی رو پیدا نکردید نه دلیلی بر بد بودن دخترا میشه، نه بد بودن شما
    شاید لازم باشه دنبال معرف های بهتری باشید که کیس های متفاوت تری بهتون معرفی کنند...
    اما به نظرم شاید اصلی ترین دلیلش این باشه که خودتون و ویژگی های مثبت شخصیتی و ظاهریتون را نتونستید به درستی به طرف مقابل معرفی کنید
    فقط خوب بودن کافی نیست، باید برای جلب نظر طرف مقابل تلاش کرد! استایل شما مهمه، نحوه صحبت کردن و برخوردتون، آینده ای که برای طرف مقابل ترسیم میکنید...
    و حتی اگه وضعیت مالی مناسبی در حال حاضر ندارید حداقل باید بتونید این اطمینان رو به طرف مقابل بدید که برای آینده برنامه و هدف دارید و براش تلاش میکنید...
    امضای ایشان

28. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

میشه درباره معیارهات و شرایطت یه خورده بیشتر و دقیقتر توضیح بدی؟
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام
    بحث جالبی بود... بجای برچسب زدن بدبینانه دنبال علت و راهکار باشیم

به نظر من معیارهای هرکس برای انتخاب همسر محترمه و نمیشه برای این موضوع نسخه واحدی تجویز کرد
    اگه هدف از ازدواج رسیدن به آرامش روحی در کناره همسره ،
    پس اگه کسی آرامش روحیش صرفا با همنشینی با فردی با ویژگی ظاهری خاص اغنا میشه، منع کردنش منطقی نیست! حالا چه پسر باشه چه دختر

از طرفی اگه واقع بینانه به موضوع ازدواج نگاه کنیم ظاهر و زیبایی رو نمیشه نادیده گرفت
    واقعیت اینه که "خوب بودن، پاک بودن، اخلاق،ایمان" بسیار مهم و با ارزشه ، ولی برای ازدواج کافی نیست!
    چون یکی دیگه از فاکتورهای اصلی ازدواج اینه که دو طرف برای هم، از هر نظر (عاطفی، جسمی، رفتار و منش و ...) جذابیت داشته باشند
    اما دو تا نکته اینجا وجود داره:
    1. جذابیت امری نسبی و سلیقه ایه
    2. هر انسانی به نوعی زیبایی ها و جذابیت های خاص خودش را داره و همچنین کاستی ها و نقوص...
    هر کس با توجه به پتانسیلی که داره و با شناخت و تقویت ویژگی های مثبتش میتونه فرد جذابی برای جنس مخالف باشه

برای مثال، شما به قد بلندی به عنوان یک معیار نامعقول برای دخترا صحبت کردید
    جذابیت قد بلند برای اکثر دخترا به این خاطره که از نظر احساسی (ناخوداگاه) حس حمایت و در نتیجه امنیت بیشتری را میتونه به دختر القا کنه
    خب حالا اگه پسری قدش کوتاهه، لازمه با رفتار و منشش این حس حمایت رو برای دختر ایجاد کنه، همین
    گرچه به قول دوستان مهم تناسب ظاهریه، تا جایی که من میدونم دختر خیلیییی قد کوتاه خودش هم کنار یه پسر بسیاااار قد بلند احساس جالبی نداره

یه مثلا دیگه اینبار درمورد دخترا
    ویژگی "ظرافت" برای یه دختر در نظر جنس مخالف جذابیت ایجاد میکنه و این طبیعیه
    حالا اگه فرضا دختری ظاهر ظریفی نداره، یا صداش ظریف نیست و ....
    باید سعی کنه وجود این ظرافت رو به صورت دیگه ای (مثلا در رفتار و منش ، تیپ و سلیقه، ابراز احساسات و ...) طوری بروز بده که کمبود این ویژگی توسط جنس مخالف حس نشه

اینکه 5 سال گشتید و کسی رو پیدا نکردید نه دلیلی بر بد بودن دخترا میشه، نه بد بودن شما
    شاید لازم باشه دنبال معرف های بهتری باشید که کیس های متفاوت تری بهتون معرفی کنند...
    اما به نظرم شاید اصلی ترین دلیلش این باشه که خودتون و ویژگی های مثبت شخصیتی و ظاهریتون را نتونستید به درستی به طرف مقابل معرفی کنید
    فقط خوب بودن کافی نیست، باید برای جلب نظر طرف مقابل تلاش کرد! استایل شما مهمه، نحوه صحبت کردن و برخوردتون، آینده ای که برای طرف مقابل ترسیم میکنید...
    و حتی اگه وضعیت مالی مناسبی در حال حاضر ندارید حداقل باید بتونید این اطمینان رو به طرف مقابل بدید که برای آینده برنامه و هدف دارید و براش تلاش میکنید...
    سلام
    ممنون از زحمتی که کشیدید و پاسخ دادید

الان فاکتور ظاهری و مالی سایر ویژگی ها رو تحت الشعاع قرار میده و نتیجش هم اینه که امثال شما که بالاخره خانوم هستید (و شاید هم روانشناس باشید) رو به نظریات توجیه گرایانه میاره از اونور هم هر جا کم بیارید از اسلام مایه میذارید . الان تو اسلام تاکید روی ظاهر هست یا وضعیت مالی یا مسایل دیگه . من نمیگم مسایل ظاهری مهم نیست و تناسب رعایت نشه ولی معیار چندم . الان بعضی روانشناسان (که از نظر من بی سواد هستن ) میگن مهمترین موضوع به دل نشستن هست و بقیه افراد جامعه هم بدون تفکر تایید میکنن . قبل از به دل نشستن بهتر نیست ببینیم انسانی که روبرومون نشسته چه خصوصیات داره .

شما برای قد بلندی توجیه میارید فکر کنم الان تو اکثر کشورها امری بدون معنیه همون کشورهایی که شماها اونارو کافر میدونید . ناخوداگاه حس حمایت میکنند!! این ناخوداگاه القایی هست الان پسرها بگن ما ناخوداگاه به دخترانی تمایل پیدا میکنیم که سینه های بزرگی داشته باشن شما بهشون برچسب هوس باز نمیزنید . لطفا مشکلات القایی حالا به هر صورت رو به ناخوداگاه بدبخت نسبت ندیم . دختری که صبح تا شب فیلم هالیوودی نگاه میکنه و دنبال رو مدل های خارجی و ... هست خودش داره با تفکراتش ذهنش شرطی و وسواسی میکنه

ممنون که مثل بقیه دوستان منو به سخت گیری متهم کردی . ولی اگر من فوق لیسانسم با دختر دیپلم مشکل ندارم با دختر با قد 150 مشکل ندارم اصلا در مورد زیبایی سخت گیر نیستم . کفویت تو تموم زمینه ها در نظر میگیرم دنبال دختر پولدار نیستم . اخلاق برام مهمه در حد خودم . ولی متاسفانه الان اکثر منفعت طلب شدن من فقط یه همراه میخاستم که در کنارش ارامش داشته باشم همین .

31. کاربران زیر از پویا 6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

اگه به افراد 35 ساله نگاه کنی میبینی اکثرا ازدواج کردن و همه مدلشم داریم قد کوتاه قد بلند ،پولدار ، فقیر ، شاغل ، بیکار ، بداخلاق ، خوش اخلاقو....

هر کس تو زندگیش آرزوهایی داره اینکه اون آرزوها تا کجا واقع بینانه هست یا نه رو در طول زمان خودش متوجه میشه مثلا شما میگی دخترا همه دنبال پولن یا دنبال قد بلندند ولی یه زمانی میرسه همون دخترا وقتی نگاهی به خواستگاراشون و آدمای دور و برشون میکنن متوجه میشن که اشتباه فکر می کردند و دنبال چیز اشتباهی بودن برای پسرا هم همچین اتفاقی میفته حالا الان کاری نداریم که اون زمان برای تصمیم گیری خطرناک هست چون خودش بحث جداییه

یه حقیقت دیگه هم هست اینه که بلاخره کسی که خوش تیب تر هست یا پولدارتره یا یه امتیاز مشخص داره بین آدما راحت تر پزیرفته میشه ولی اگه به زندگی آدما نگاه کنیم میبینیم این پذیرفته شدن راحت در نهایت کار ممکنه براشون راحتی نیاورده باشه یا حتی خطرناک هم بوده باشه مثلا یه دختری که خوشکل هست و توجه زیاد جلب میکنه احتمال اینکه کسی بیاد برای ایجاد رابطه باهاش ، دروغ بگه و سرشو کلاه بزاره از این موردا زیاده

یدو پیشنهاد دارم همزمان بکار بگیرید ( شما قبل خواستگاری باید ضمینه چینی کنید )
    1- قبل از اینکه قرار خواستگاری گذاشته بشه و به دیدن دختر خانوم برید مادرتون یا کسی که داره صحبت میکنه چیزی که فکر می کنین ممکنه خانواده دختر بهش حساس باشن رو به شکلی اعلام کنه مثلا اگه درمورد قده می تونین سوال کنید قد خانوم رو و بعد قد خودتونم بگید یا بپرسین دختر خانم در مورد قد حساسند چون قد پسر من فلانه
    اینجوری هم شخصیت شما هم حفظ میشه و هم غافل گیری و سردی در طرف مقابل پیش نمیاد وبه حرفاتون گوش میده

2- چون شما به اخلاق خودتون خیلی میبالید ( کاری ندارم اینجا عصبانی و طلب کار هستید ) بهتره معرف شما قبل از تماس اولیه از اخلاق خوب و تلاش و ویژگیهای مثبت شما در برابر خانواده دختر توضیح بده چون مسائل اخلاقی اولا در یکی دو جلسه شناخته نمیشه. تو دو جلسه صحبت اکثر آدما شبیه هم هستن و همچنین مسائل رفتاری اگه از زبون شخص سوم شنیده بشه تاثیر گذارتره
    ویرایش توسط آرش67 : 05-14-2017 در ساعت 06:04 PM
    امضای ایشان

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    ممنون از زحمتی که کشیدید و پاسخ دادید

الان فاکتور ظاهری و مالی سایر ویژگی ها رو تحت الشعاع قرار میده و نتیجش هم اینه که امثال شما که بالاخره خانوم هستید (و شاید هم روانشناس باشید) رو به نظریات توجیه گرایانه میاره از اونور هم هر جا کم بیارید از اسلام مایه میذارید . الان تو اسلام تاکید روی ظاهر هست یا وضعیت مالی یا مسایل دیگه . من نمیگم مسایل ظاهری مهم نیست و تناسب رعایت نشه ولی معیار چندم . الان بعضی روانشناسان (که از نظر من بی سواد هستن ) میگن مهمترین موضوع به دل نشستن هست و بقیه افراد جامعه هم بدون تفکر تایید میکنن . قبل از به دل نشستن بهتر نیست ببینیم انسانی که روبرومون نشسته چه خصوصیات داره .

شما برای قد بلندی توجیه میارید فکر کنم الان تو اکثر کشورها امری بدون معنیه همون کشورهایی که شماها اونارو کافر میدونید . ناخوداگاه حس حمایت میکنند!! این ناخوداگاه القایی هست الان پسرها بگن ما ناخوداگاه به دخترانی تمایل پیدا میکنیم که سینه های بزرگی داشته باشن شما بهشون برچسب هوس باز نمیزنید . لطفا مشکلات القایی حالا به هر صورت رو به ناخوداگاه بدبخت نسبت ندیم . دختری که صبح تا شب فیلم هالیوودی نگاه میکنه و دنبال رو مدل های خارجی و ... هست خودش داره با تفکراتش ذهنش شرطی و وسواسی میکنه

ممنون که مثل بقیه دوستان منو به سخت گیری متهم کردی . ولی اگر من فوق لیسانسم با دختر دیپلم مشکل ندارم با دختر با قد 150 مشکل ندارم اصلا در مورد زیبایی سخت گیر نیستم . کفویت تو تموم زمینه ها در نظر میگیرم دنبال دختر پولدار نیستم . اخلاق برام مهمه در حد خودم . ولی متاسفانه الان اکثر منفعت طلب شدن من فقط یه همراه میخاستم که در کنارش ارامش داشته باشم همین .
    ببین آقا پویا ، بچه هایی که اینجا نظر میدن هیچکدوم مشاور نیستن، اما همه برای تبادل نظر و شاید کمک فکری هست که مینویسند،
    اگه حرف یا لحن صحبت کسی به دلت ننشت به دل نگیر، نیت تخریب کردن نیست...

من الان اطرافم پسری با قد 160 میبینم که با دختر هم قد خودش ازدواج کرده خیلی هم زوج عالی و خوشبختی هستن
    دختر سفید میشناسم عاشق پسر سبزه
    دختر فوق لیسانس عاشق دیپلمه
    خب این دخترا از آسمون که نیفتادن! هستن، شاید هنوز قسمت نشده پیدا کنید اونیو که باید

چیزی که به نظرم میرسه اینکه بعضی از دخترا و پسرای خیلی خوبی که میبینم توی جلسه اول خواستگاری نمیتونن خودشون رو به طرف مقابل ثابت کنند تا نظرش جلب بشه
    حدس زدم شاید ازون دسته باشید

این مسائلی که درمورد منفعت طلبی و توقعات بیجا میگید هم نمیگم نیست، هست...
    سن ازدواج بالا رفته، انتظارات بالا رفته ، خیلی از توقعات چه قبل از ازدواج چه بعد از اون نامعقول شده
    یه قسمتیش به خاطر اینه که متاسفانه تو ایران چشم و هم چشمی زیاده
    اما اگه کسی بنابر هر شرایطی اولویت خاص ظاهری براش مهمه همون بهتر که قبل از ازدواج این موضوع را واضح بیان کنه،
    تا حداقل زندگی طرف مقابلش که شاید صادفانه مثل شما فقط دنبال یه همراهه را خراب نکنه

دکتر علیرضا شیری :
    در حال حاضر مهم‌ترین دلیل طلاق در ایران مسایل جنسی است. بدون رودربایستی باید هشدار داد که دانش جنسی خود را با کلاس‌ها و کتاب‌های خوب و سوال کردن از متخصصان بالا ببرید، به شدت تاکید دارم به سلیقه جنسی خود احترام بگذارید؛ مثلا اگر خواستگار شما بسیار لاغر است و شما از فردی توپرتر خوشتان می‌آید، اگر چیزهای خوب دیگرش را پذیرفته اید، خوب است به او نیز این سلیقه خود را اطلاع دهید تا کمی تغییرش دهد. خیلی خوب نیست که بعدا حسرت چهره و تیپ یکی دیگر را بخورید. خیلی ظریف باید از شباهت نیازهایی از این دست در خود و نامزد مطلع بود تا بعدا گرفتاری ایجاد نشود.
    امضای ایشان

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

الان بعضی روانشناسان (که از نظر من بی سواد هستن ) میگن مهمترین موضوع به دل نشستن هست و بقیه افراد جامعه هم بدون تفکر تایید میکنن . قبل از به دل نشستن بهتر نیست ببینیم انسانی که روبرومون نشسته چه خصوصیات داره .

.
    من اصلا بدون تفکر چیزی رو نمیپذیرم شما بنا به سلیقه شخصی دست به تخریب دیگران میزنید .میگید روانشناس ها بیسوادن چون نظر مخالف شما دارن که البته اونا این نتایج رو بر اساس سال ها تحقیق و پژوهش بدست اوردن و شما هم بد منظورمو متوجه شدیدپاینن براتون معیار زیبایی رو توضیح دادم.میگید دختر خوب نیست چون خودتون هنوز نتونستید پیدا کنید.
    شما یه ملاک مطلق که همون قد هست به عنوان معیار زیبایی تعریف کردید در صورتی که زیبایی از نظر خودم و همین روانشناس های بیسواد به هیچ وجه مطلق نیست و به قول نقمه خانوم نسبیه.ممکنه یکی از نظر من جذاب باشه در صورتی که از نظر یکی دیگه حتی زشت باشه که خیلی هم اتفاق افتاده.
    دلیل اینکه توی ایران یکسری معیار ها هم برای دخترا هم پسرا معیار زیبایی شده و به قول شما اولویت اولشون شده برمیگرده به شرایطی که توی ایران حاکم بوده و مردم رو اینجور بار اورده خب اونور اب هم فیلم هالیوودی میبینن چرا مثل دخترای ما عمل های زیبایی نمیکنن؟؟چون مشکل ریشه ایه و خارج از بحث تاپیکه تو جامعه ما به مسائل مهتری مثل شناسایی استعداد و استفاده از اون،علم و...بها داده نمیشه و به مسائل حاشیه ای پرداخته میشه طبیعتا توی همچین جایی ارزش های دیگه از بین میره و مسائل حاشیه ای دیگه بوجود میاد ومردم هم به طبع تغیر میکنن
    ویرایش توسط saba95 : 05-14-2017 در ساعت 06:28 PM

35. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    ببین آقا پویا ، بچه هایی که اینجا نظر میدن هیچکدوم مشاور نیستن، اما همه برای تبادل نظر و شاید کمک فکری هست که مینویسند،
    اگه حرف یا لحن صحبت کسی به دلت ننشت به دل نگیر، نیت تخریب کردن نیست...

من الان اطرافم پسری با قد 160 میبینم که با دختر هم قد خودش ازدواج کرده خیلی هم زوج عالی و خوشبختی هستن
    دختر سفید میشناسم عاشق پسر سبزه
    دختر فوق لیسانس عاشق دیپلمه
    خب این دخترا از آسمون که نیفتادن! هستن، شاید هنوز قسمت نشده پیدا کنید اونیو که باید

چیزی که به نظرم میرسه اینکه بعضی از دخترا و پسرای خیلی خوبی که میبینم توی جلسه اول خواستگاری نمیتونن خودشون رو به طرف مقابل ثابت کنند تا نظرش جلب بشه
    حدس زدم شاید ازون دسته باشید

این مسائلی که درمورد منفعت طلبی و توقعات بیجا میگید هم نمیگم نیست، هست...
    سن ازدواج بالا رفته، انتظارات بالا رفته ، خیلی از توقعات چه قبل از ازدواج چه بعد از اون نامعقول شده
    یه قسمتیش به خاطر اینه که متاسفانه تو ایران چشم و هم چشمی زیاده
    اما اگه کسی بنابر هر شرایطی اولویت خاص ظاهری براش مهمه همون بهتر که قبل از ازدواج این موضوع را واضح بیان کنه،
    تا حداقل زندگی طرف مقابلش که شاید صادفانه مثل شما فقط دنبال یه همراهه را خراب نکنه

دکتر علیرضا شیری :
    در حال حاضر مهم‌ترین دلیل طلاق در ایران مسایل جنسی است. بدون رودربایستی باید هشدار داد که دانش جنسی خود را با کلاس‌ها و کتاب‌های خوب و سوال کردن از متخصصان بالا ببرید، به شدت تاکید دارم به سلیقه جنسی خود احترام بگذارید؛ مثلا اگر خواستگار شما بسیار لاغر است و شما از فردی توپرتر خوشتان می‌آید، اگر چیزهای خوب دیگرش را پذیرفته اید، خوب است به او نیز این سلیقه خود را اطلاع دهید تا کمی تغییرش دهد. خیلی خوب نیست که بعدا حسرت چهره و تیپ یکی دیگر را بخورید. خیلی ظریف باید از شباهت نیازهایی از این دست در خود و نامزد مطلع بود تا بعدا گرفتاری ایجاد نشود.
    صحبت شما درسته چون قدرت رسانه ها مخصوصا در 100 سال گذشته خیلی از افراد درگیر ظواهر کرده تا اونجا که ظاهر گرایی امری عادی تلقی میشه . در مورد روابط جنسی هم دلیلش واحضه و نیاز به بحث نداره

من ادم عصبانی و طلبکاری نیستم در مورد اخلاقم هم ادعایی ندارم ولی رفتارهایی دیدم که درست نبوده

اینم حدیث پیامبر هست : وقتی کسی که به خواستگاری می آید و اخلاق و دین اش مایه رضایت است به او زن دهید که اگر چنین نکنید، فتنه و فساد زمین را پر خواهد کرد.

الیته الان باز بعصی دوستان میان میگن از کجا میدونی اخلاق و ایمانت مورد تایید بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من اصلا بدون تفکر چیزی رو نمیپذیرم شما بنا به سلیقه شخصی دست به تخریب دیگران میزنید .میگید روانشناس ها بیسوادن چون نظر مخالف شما دارن که البته اونا این نتایج رو بر اساس سال ها تحقیق و پژوهش بدست اوردن و شما هم بد منظورمو متوجه شدیدپاینن براتون معیار زیبایی رو توضیح دادم.میگید دختر خوب نیست چون خودتون هنوز نتونستید پیدا کنید.
    شما یه ملاک مطلق که همون قد هست به عنوان معیار زیبایی تعریف کردید در صورتی که زیبایی از نظر خودم و همین روانشناس های بیسواد به هیچ وجه مطلق نیست و به قول نقمه خانوم نسبیه.ممکنه یکی از نظر من جذاب باشه در صورتی که از نظر یکی دیگه حتی زشت باشه که خیلی هم اتفاق افتاده.
    دلیل اینکه توی ایران یکسری معیار ها هم برای دخترا هم پسرا معیار زیبایی شده و به قول شما اولویت اولشون شده برمیگرده به شرایطی که توی ایران حاکم بوده و مردم رو اینجور بار اورده خب اونور اب هم فیلم هالیوودی میبینن چرا مثل دخترای ما عمل های زیبایی نمیکنن؟؟چون مشکل ریشه ایه و خارج از بحث تاپیکه تو جامعه ما به مسائل مهتری مثل شناسایی استعداد و استفاده از اون،علم و...بها داده نمیشه و به مسائل حاشیه ای پرداخته میشه طبیعتا توی همچین جایی ارزش های دیگه از بین میره و مسائل حاشیه ای دیگه بوجود میاد ومردم هم به طبع تغیر میکنن
    گفتم بعضی از روانشناس ها نه همه چون همشون این نظر ندارن . هر چند اون به دل نشستن که روانشناس ها میگن با این به دل نشستن که عامه مردم و برخی دیگر از روانشناس ها در نظر میگیرن مترش فرق داره. اینجا بیشتر اون به دل نشستن همون ظاهرگرایی هست

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

ببینید اولا جامعه رو نمیشه کلی گفت خرابه
    جامعه آدم و خوب و بد داره
    کی گفته دختر خوب نایابه؟ اتفاقا تعداد دخترای خوب اطراف ما خیلی هم زیاده مثلا دختر همکارم 22 سالشه و تو اخلاق و پاکی چیزی از خونوادش کم نداره، یا خواهر خانمم یا... قاعدتا اگر من آدم بدی بودم همکارم باهام دوست نمیشد و من خودش و خونواده خوبش آشنا نمیشدم
    اگر میبینید دختر خوب کمه تنها کاری که از شما بر میاد اینه که خودتون رو بهتر کنید
    نیازی نیست برای منمتاسف باشید فقط حقیقت رو گفتم
    نگفتم شما بد هستید، گفتم اگر دختر خوب دور و برتون نیست خودتون رو خوب(شاید باید میگفتم *بهتر* تا برداشت بد نشه) کنید
    ویرایش توسط ali001 : 05-15-2017 در ساعت 12:35 AM

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali001 نمایش پست ها
    ببینید اولا جامعه رو نمیشه کلی گفت خرابه
    جامعه آدم و خوب و بد داره
    کی گفته دختر خوب نایابه؟ اتفاقا تعداد دخترای خوب اطراف ما خیلی هم زیاده مثلا دختر همکارم 22 سالشه و تو اخلاق و پاکی چیزی از خونوادش کم نداره، یا خواهر خانمم یا... قاعدتا اگر من آدم بدی بودم همکارم باهام دوست نمیشد و من خودش و خونواده خوبش آشنا نمیشدم
    اگر میبینید دختر خوب کمه تنها کاری که از شما بر میاد اینه که خودتون رو بهتر کنید
    نیازی نیست برای منمتاسف باشید فقط حقیقت رو گفتم
    نگفتم شما بد هستید، گفتم اگر دختر خوب دور و برتون نیست خودتون رو خوب(شاید باید میگفتم *بهتر* تا برداشت بد نشه) کنید
    من محیط کارم مردونه اس و دختر اطرافم نیست . روابطم با بقیه خیلی خوبه ولی همه مردن

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دنبال کسی نبودم که ازم بالاتر باشه
    من اطرافم دختر خوب نیست.
    اشتباه فکر میکنید الان اکثر دخترها یکی از ملاک های اصلیشون قد بلندیه . جالبه یه تاپیکی خوندم که یه خانم که مثلا خودش خیلی فهیم میدونه و اومده بود راهنمایی بکنه قد همسرش که 179 بوده رو به خاطر سایر خصوصیات خوب نادیده گرفته و بهش لطف کرده بود .

به نظر من که قیافه نباید جز اولویت های اصلی باشه که امروزه در اکثر موارد هست

اینایی که میگی عمومیت نداره

40. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    شاید دخترخوب کمیاب باشه اما نایاب نیست
    درسته خیلی ها پرتوقع هستن اما نه همه!
    شاید شما رو ادمای اشتباهی دست میگذارید
    رو کسی دست بزارید که از لحاظ سطح مالی و ظاهری متناسب با شما باشه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

42. 3 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه ایران دختر خوب خیلی کمه که از لحاظ ظاهری و روحی خوب باشه
    اکثر دخترای ایرانی قیافه خوبی ندارن و اونهایی هم که ظاهر زیبایی دارن هزار تا خواستگار ریخته دم در خونشون و به ما نمیرسه
    بعضی از دخترای زیبا هم اسیر دوست پسر و این حرفا شدن و پاک نیستن
    دخترای پاک و کم توقع از لحاظ روحی و شخصیتی مورد پسند ما هستن اما اکثرشان ظاهر نامناسب دارن
    اونایی که خوشگلن یا خواستگار پولدار و خوشتیپ زیاد دارن یا اینکه فاحشه شدن
    خیلی کم اتفاق میفته بتونی تو ایران یه دختر با ظاهر زیبا و با شخصیت و پاک پیدا کنی که شرایط ازدواج با همدیگه رو داشته باشید
    در حالی که تو کشورهای غربی دخترها فوق العاده زیبا هستن و تعدادشون زیاده
    ینی از لحاظ ظاهر هیچ مشکلی ندارن
    تنها مشکلش اینه که دینشون با ما فرق داره و بی حجابن
    به هر حال برای ما علاوه بر ظاهر پاک بودن و عقت دختر هم مهمه
    همينا باعث میشه ادم حتی فکر ازدواج هم نکنه

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

در دنیای کنونی و با شرایط اقتصادی که وجود دارد پسران مجرد بیشتر به دنبال دخترانی هستند که وضعیت مالی خوبی داشته باشند و حتی خانه‌دار بودن به یکی از معیارهای انتخاب پسران تبدیل شده است.

متأسفانه هم اکنون مواردی را در دانشگاه و در کلینیک‌های مشاوره مطرح می‌شود که پسران به دنبال دخترانی هستند که شرایط اقتصادی و وضعیت مالی خوبی داشته باشند.

تن پروری در بین پسران مجرد افزایش داشته و همین موضوع باعث شده است تا حتی به ارثیه‌ای که قرار است در آینده به دختر برسد چشم داشته باشند و این موضوع به یک هشدار تبدیل شده است.

پسران مطرح می‌کنند که سن هم برای ما مهم نیست و حتی اگر چندین سال هم بزرگتر باشد موردی ندارد اما در عوض باید وضعیت مالی خوبی داشته باشد و تأکید می‌کنند که از لحاظ ارثی و پدری شرایط خوبی داشته باشند و یا اینکه شاغل باشند و دنبال یک حقوق بگیر رسمی هستند.

متأسفانه الان به دلیل شرایط اقتصادی که جامعه دارد پسرها موقعیت کاری کمتری دارند و همچنین حاضر نیستند سر هر کاری هم حاضر شوند و از طرف دیگر هم پسران مطرح می‌کنند که چون دخترها در شرایط یکسان حاضر می‌شوند با حقوق و مزایای پایین‌تر مشغول به کار شوند موقعیت‌های شغلی پسران از آنها گرفته می‌شود.

بنابراین آقایان به اصطلاح ما به دنبال دختر خانه‌دار هستند اما این به معنی خانمی که در درون خانه مشغول به کار باشد و اهل خانه‌داری باشد، نیست بلکه به این معنی است که پسران ترجیح می‌دهند همسری را انتخاب کنند که صاحب خانه باشد و سن و اعتقادات دیگر برای افراد مهم نیست.

ادامه این وضعیت خطرات زیادی را برای دختران و پسران جامعه به دنبال دارد و هم اکنون آمار طلاق‌های توافقی در بین زوجین دانشجو زیاد است اما اگر این روند ادامه پیدا کند آمار طلاق‌های توافقی در بین زوجین شاغل افزایش پیدا می‌کند و به مرور نقش پسرها از نقش حامی بودن تغییر می‌کند و جایگاه دختر و پسر در خانواده تغییر می‌کند چون بعد از چند سال و با به دنیا آمدن یک فرزند زن نمی‌تواند مانند گذشته اشتغال داشته باشد و این زمان آغاز مشکلات مالی و به دنبال آن آغاز مشکلات بعدی خانواده‌ها است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

45. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

والا همین قدر که شما فک میکنین دختر خوب نایاب شده

ما دخترا هم فک میکنیم پسر خوب نایاب شده

الان هر پسری رو که میبینی کم کمش...یه بار رابطه نادرست داشته!

از اینکه بگذریم...پسرا انقدر پروووو شدن...که اولین سوالشون اینکه بابات پولداره؟؟؟ خودت کارمندی؟؟؟ انگار میخوان سرمایه گذاری کنن!!!

این مشکلیه که بین دو طرف هست...

الان من چن روزه با یه آقایی آشنا شدم...ولی هرکاری کردم نتونستم خودمو قانع کنم که به مراحل بعدی فک کنم!

چون نمیتونم دیگه باور کنم و یا اعتماد کنم به کسی...فک میکنم همشون دروغ میگن و قصدشون سرگرمیه فقط

و خب به این آقا ناچارا جواب منفی دادم...نمیدونم شایدم اشتباه کردم.

ولی واقعا اعتماد کردن خیلی سخت شده....نمیشه گفت فقط در مورد دخترهاست.

47. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    متاسفانه ایران دختر خوب خیلی کمه که از لحاظ ظاهری و روحی خوب باشه
    اکثر دخترای ایرانی قیافه خوبی ندارن و اونهایی هم که ظاهر زیبایی دارن هزار تا خواستگار ریخته دم در خونشون و به ما نمیرسه
    بعضی از دخترای زیبا هم اسیر دوست پسر و این حرفا شدن و پاک نیستن
    دخترای پاک و کم توقع از لحاظ روحی و شخصیتی مورد پسند ما هستن اما اکثرشان ظاهر نامناسب دارن
    اونایی که خوشگلن یا خواستگار پولدار و خوشتیپ زیاد دارن یا اینکه فاحشه شدن
    خیلی کم اتفاق میفته بتونی تو ایران یه دختر با ظاهر زیبا و با شخصیت و پاک پیدا کنی که شرایط ازدواج با همدیگه رو داشته باشید
    در حالی که تو کشورهای غربی دخترها فوق العاده زیبا هستن و تعدادشون زیاده
    ینی از لحاظ ظاهر هیچ مشکلی ندارن
    تنها مشکلش اینه که دینشون با ما فرق داره و بی حجابن
    به هر حال برای ما علاوه بر ظاهر پاک بودن و عقت دختر هم مهمه
    همينا باعث میشه ادم حتی فکر ازدواج هم نکنه
    الان معیار شما فقط زیبایی !!!! اکثر صحبت هاتو از بیخ و بن قبول ندارم

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در دنیای کنونی و با شرایط اقتصادی که وجود دارد پسران مجرد بیشتر به دنبال دخترانی هستند که وضعیت مالی خوبی داشته باشند و حتی خانه‌دار بودن به یکی از معیارهای انتخاب پسران تبدیل شده است.

متأسفانه هم اکنون مواردی را در دانشگاه و در کلینیک‌های مشاوره مطرح می‌شود که پسران به دنبال دخترانی هستند که شرایط اقتصادی و وضعیت مالی خوبی داشته باشند.

تن پروری در بین پسران مجرد افزایش داشته و همین موضوع باعث شده است تا حتی به ارثیه‌ای که قرار است در آینده به دختر برسد چشم داشته باشند و این موضوع به یک هشدار تبدیل شده است.

پسران مطرح می‌کنند که سن هم برای ما مهم نیست و حتی اگر چندین سال هم بزرگتر باشد موردی ندارد اما در عوض باید وضعیت مالی خوبی داشته باشد و تأکید می‌کنند که از لحاظ ارثی و پدری شرایط خوبی داشته باشند و یا اینکه شاغل باشند و دنبال یک حقوق بگیر رسمی هستند.

متأسفانه الان به دلیل شرایط اقتصادی که جامعه دارد پسرها موقعیت کاری کمتری دارند و همچنین حاضر نیستند سر هر کاری هم حاضر شوند و از طرف دیگر هم پسران مطرح می‌کنند که چون دخترها در شرایط یکسان حاضر می‌شوند با حقوق و مزایای پایین‌تر مشغول به کار شوند موقعیت‌های شغلی پسران از آنها گرفته می‌شود.

بنابراین آقایان به اصطلاح ما به دنبال دختر خانه‌دار هستند اما این به معنی خانمی که در درون خانه مشغول به کار باشد و اهل خانه‌داری باشد، نیست بلکه به این معنی است که پسران ترجیح می‌دهند همسری را انتخاب کنند که صاحب خانه باشد و سن و اعتقادات دیگر برای افراد مهم نیست.

ادامه این وضعیت خطرات زیادی را برای دختران و پسران جامعه به دنبال دارد و هم اکنون آمار طلاق‌های توافقی در بین زوجین دانشجو زیاد است اما اگر این روند ادامه پیدا کند آمار طلاق‌های توافقی در بین زوجین شاغل افزایش پیدا می‌کند و به مرور نقش پسرها از نقش حامی بودن تغییر می‌کند و جایگاه دختر و پسر در خانواده تغییر می‌کند چون بعد از چند سال و با به دنیا آمدن یک فرزند زن نمی‌تواند مانند گذشته اشتغال داشته باشد و این زمان آغاز مشکلات مالی و به دنبال آن آغاز مشکلات بعدی خانواده‌ها است.
    سلام
    ربط صحبت های شما رو نفهمیدم من دنبال زنی که وضع خوبی داشته باشه و منزل داشته باشه نیستم .

زنم اگر بخاد شاغل یا خانه دار باشه میل خودشه به شرطی که کارش حالت اجبار براش نداشته باشه و دوست داشته باشه و سنگین نباشه و از طرفی به کارهای منزل هم برسه البته طبیعیه در صورت شاغل بودن مرد هم باید داخل خونه تا حد امکان کمک بکنه. در مورد مدیریت درامدش هم تصمیم با خودشه ولی خود من به هیچ وجه کوچکترین چشم داشتی به درامد خانم ندارم حتی اگر خودش هم بخاد تمام درامدش صرف هزینه های منزل بکنه هم نمیذارم تو بدترین حالت باید پس انداز هر چند کوچکی داشته باشه

50. کاربران زیر از پویا 6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    والا همین قدر که شما فک میکنین دختر خوب نایاب شده

ما دخترا هم فک میکنیم پسر خوب نایاب شده

الان هر پسری رو که میبینی کم کمش...یه بار رابطه نادرست داشته!

از اینکه بگذریم...پسرا انقدر پروووو شدن...که اولین سوالشون اینکه بابات پولداره؟؟؟ خودت کارمندی؟؟؟ انگار میخوان سرمایه گذاری کنن!!!

این مشکلیه که بین دو طرف هست...

الان من چن روزه با یه آقایی آشنا شدم...ولی هرکاری کردم نتونستم خودمو قانع کنم که به مراحل بعدی فک کنم!

چون نمیتونم دیگه باور کنم و یا اعتماد کنم به کسی...فک میکنم همشون دروغ میگن و قصدشون سرگرمیه فقط

و خب به این آقا ناچارا جواب منفی دادم...نمیدونم شایدم اشتباه کردم.

ولی واقعا اعتماد کردن خیلی سخت شده....نمیشه گفت فقط در مورد دخترهاست.
    قبول دارم پسر خوبم کمه .
    ولی از طرفی همون پسرهایی که بالا گفتید هم طرفدارای زیادی بین دخترها دارن و باهاشون مشکلی ندارن
    ولی امثال من که صادقانه و با نیت ازدواج پا پیش میذارن دختر خودشون یا خانواده شون هزار مانع و سخت گیری میذارن و انعطاف زیادی انجام نمیدن .

نکته بعدی در مورد اون پسرانی که همچین سوالاتی میکنن اصلا ارزش فکر کردن هم ندارن .
    ویرایش توسط پویا 6 : 05-15-2017 در ساعت 03:55 PM

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

قبول دارم پسر خوبم کمه . ولی از طرفی همون پسرها هم طرفدارای زیادی بین دخترها دارن و باهاشون مشکلی ندارن
    ولی امثال من که صادقانه و با نیت ازدواج پا پیش میذارن خودشون یا خانواده شون هزار مانع و سخت گیری میذارن و انعطاف زیادی انجام نمیدن .

نکته بعدی در مورد اون پسرانی که همچین سوالاتی میکنن اصلا ارزش فکر کردن هم ندارن .
    یعنی شما جزو اون پسر خوبا نیستی؟؟؟؟؟

اگه شما هم قصدت ازدواجه و دنبال زندگی سالمی...پس جزوشون محسوب میشی

مگر اینکه منظورت از پسر خوب چیز دیگری باشه.

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی شما جزو اون پسر خوبا نیستی؟؟؟؟؟

اگه شما هم قصدت ازدواجه و دنبال زندگی سالمی...پس جزوشون محسوب میشی

مگر اینکه منظورت از پسر خوب چیز دیگری باشه.
    منظورم از اون پسرانی که طرفداران زیادی دارن همونایی که توصیف کردید به علاوه قبلا رابطه داشتن و پولدارن و قد بلند هستن و ...

54. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

منظورم از اون پسرانی که طرفداران زیادی دارن همونایی که توصیف کردید به علاوه قبلا رابطه داشتن و پولدارن و قد بلند هستن و ...
    الان شما به اینا میگی پسر خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونایی که من گفتم...یه درصدم حداقل از نظر خودم خوب نیستن...کسی که رابطه داشته میشه بهش گفت خوب؟؟؟؟؟؟

شما یه کم معیار خوب و بدت جا به جا شده فک کنم...واسه همین نایاب شده برات

من که توصیف نکردم...ولی همون که گفتم طرف میگه کارمندی و بابات پولداره و خودشم رابطه داشته...یعنی اگر پسر پادشاه هم باشه من یکی حتی حاضر نیستم یه روز...شما بگو یه ساعت باهاش زندگی کنم.

چون به نظرم همچین پسری نه تنها خوب نیست ...بلکه خیلی هم بده...طرفداراشم مثه خودشن حتما.

55. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

الان شما به اینا میگی پسر خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونایی که من گفتم...یه درصدم حداقل از نظر خودم خوب نیستن...کسی که رابطه داشته میشه بهش گفت خوب؟؟؟؟؟؟

شما یه کم معیار خوب و بدت جا به جا شده فک کنم...واسه همین نایاب شده برات

من که توصیف نکردم...ولی همون که گفتم طرف میگه کارمندی و بابات پولداره و خودشم رابطه داشته...یعنی اگر پسر پادشاه هم باشه من یکی حتی حاضر نیستم یه روز...شما بگو یه ساعت باهاش زندگی کنم.

چون به نظرم همچین پسری نه تنها خوب نیست ...بلکه خیلی هم بده...طرفداراشم مثه خودشن حتما.
    بد متوجه شدی و جا به جا

56. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

جالبه یه تاپیکی خوندم که یه خانم که مثلا خودش خیلی فهیم میدونه و اومده بود راهنمایی بکنه قد همسرش که 179 بوده رو به خاطر سایر خصوصیات خوب نادیده گرفته و بهش لطف کرده بود .
    جالبه شمایی که از قضاوت دیگران درباره خودتون تأسف میخورید انقدر راحت راجع به دیگران و تصمیماتشون قضاوت میکنید!

جایی نمیبینم که ادعای فهیم بودن کرده باشم؛
    برداشت دیگران از من٬ ربطی به من نداره!

اول اینکه ظاهر برای هر آدمی مهمه ولی به اندازه٬ و دقیقا به همین دلیل من از ظاهر چشم پوشی کردم چون معیارهای مهم تری داشتم.

دوما؛ اینکه از نظر شما انتخابم از سرِ لطف بوده یا هر چی ٬ قضاوت بیجایی بیش نیست و چیزی هم نیست که به شما ارتباطی داشته باشه و به خودتون اجازه بدین اینجا عنوانش کنین!
    ویرایش توسط رامونا : 05-15-2017 در ساعت 04:43 PM

57. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بد متوجه شدی و جا به جا
    من گفتم منظور شما چیه از پسر خوب که جواب دادید

پس احتمالا شما جا به جا جواب دادید

58. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از تمام دوستان .
    امیدوارم همه به همسر دلخواهشون برسن

59. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

الان معیار شما فقط زیبایی !!!! اکثر صحبت هاتو از بیخ و بن قبول ندارم
    کدومشو قبول نداری؟ دلیل بيار خوب
    من عرض کردم معیارهای زیادی برای ازدواج هست که یکیش زیباییه
    خود منم چندان ظاهر خوبی ندارم ولی به هر حال هر پسری دوس داره زنش خوشگل باشه اما کو؟

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

کدومشو قبول نداری؟ دلیل بيار خوب
    من عرض کردم معیارهای زیادی برای ازدواج هست که یکیش زیباییه
    خود منم چندان ظاهر خوبی ندارم ولی به هر حال هر پسری دوس داره زنش خوشگل باشه اما کو؟
    حرفاتون از بیخ غلطه چون طبق ذائقه شخصیتون حرف میزنید.
    میگید دخترای ایرانی خرابن و دخترای اروپایی خوبن در صورتی که من خودم یه رگم المانیه و برعکس شما بدون تعصب حرف میزنم که اونجا روابط جنسی برای دختر و پسر ازاده و اکثرا دخترا حداقل یکبار تجربه روابط جنسی داشتن پس اول قبل از نظر راجب یه چیز حسابی تحقیق کنید.
    در مورد ظاهر هم که شکی نیست باید تناسب وجود داشته باشه!!
    ویرایش توسط maziar : 05-15-2017 در ساعت 10:50 PM

61. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    حرفاتون از بیخ غلطه چون طبق ذائقه شخصیتون حرف میزنید.
    میگید دخترای ایرانی خرابن و دخترای اروپایی خوبن در صورتی که من خودم یه رگم المانیه و برعکس شما بدون تعصب حرف میزنم که اونجا روابط جنسی برای دختر و پسر ازاده و اکثرا دخترا حداقل یکبار تجربه روابط جنسی داشتن پس اول قبل از نظر راجب یه چیز حسابی تحقیق کنید.
    در مورد ظاهر هم که شکی نیست باید تناسب وجود داشته باشه!!
    دخترهای اروپایی اینجوری تربیت شدن عزیزم
    اما ما ایرانی ها که ادعای مسلمونی بکنیم چرا دخترامون اینجورین؟
    به هر حال من مردهایی دیدم که فوق العاده زشت هستن اما زن زیبایی دارن بخصوص در کشورهای غربی
    تو ایران هم دیدم پس دلیلی نداره حتما زشت با زشت ازدواج کنه زیبا با زیبا
    در کل زن باید خوشگل باشه.
    ما که دوست دختر نداشتیم حالا هم که میخوایم ازدواج کنیم انتظار داریم زنمون پاک و زیبا باشه. همینطور که خودم پاک هستم و اهل کار. قیافه بدی هم ندارم.
    ولی دختر مناسب ما پیدا نمیشه اصلا نیست

62. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

به هر حال من مردهایی دیدم که فوق العاده زشت هستن اما زن زیبایی دارن بخصوص در کشورهای غربی
    ما که دوست دختر نداشتیم حالا هم که میخوایم ازدواج کنیم انتظار داریم زنمون پاک و زیبا باشه. همینطور که خودم پاک هستم و اهل کار. قیافه بدی هم ندارم.

زنان ایرانی جزو زیباترین زن های دنیا هستند
    ویرایش توسط siavash_en : 05-16-2017 در ساعت 12:38 AM

63. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

تو ایران اتفاقا تربیت ها بدتره.تو ایران پای زور درمیونه و طرف ازادی نداره انتخاب کنه .اما توی خارج همه حق انتخاب دارن خود دختر میتونه انتخاب کنه چجور باشه .خودشون انتخاب میکنن اینجور باشن کسی مجبورشون نمیکنه تربیت تو خارج مثل تربیت تو ایران نیست که حرف حرف پدر و مادر باشه پس یکمی تحقیق کنید بد نیس.
    درسته خیلی ادما که ازدواج میکنن تناسب قیافه ندارن و ویژگی های شخصیتی طرف شیفته شون کرده.بعد شما از کجا میدونید توی کشورای غربی اینطوره؟ایا مثل من اونجا زندگی کردید؟یا از توی فیلم ها میگید که خب زندگی اونجا با فیلم ها کاملا متفاوته.

اهل تعریف نیستم اما منم تجربه اول و اخرمو گذاشتم برای همسرم اما اینم باید در نظر گرفت که پاکی ادما هم صرفا نداشتن رابطه جنسی نیست ادم باید در برخوردشم با دیگران پاک باشه یعنی ذهنش باکره باشه.
    شما که اینقدر سر سختانه معتقدین هم وطنانتون بد هستن و به درد نمیخورن براتون امیدوارم یکی مثل هم وطنای اونور ابی ام قسمتتون بشه تا خوشبخت بشیدالبته مجبورید از یکسرا فاکتورا صرف نظر کنید و به قول معروف روشن فکر تر بشید
    ویرایش توسط maziar : 05-16-2017 در ساعت 01:07 AM

65. 3 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مگر میشه دختر خانمی پاک با توقع مناسب نباشه ! چه طور ما بیرون میبینیم مرد هایی که قد کوتاهی دارن با ظاهر متوسط و ثروت نه یاد انچنانی همسر دارن یا با خانمی هستن ! اگر اول بنیاد موقعیت ازدواج رو بسازیم یعنی درامد معقول و خانه ماشین ..... میشه دختر خانم خئبی با توقع مناسب و با گذشته سالم پیدا کرد !

67. کاربران زیر از Name12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

بدبختی تو ایران اینه که هیچکی قبول نمی کنه چکارست همه میگن ما تا حالا با جنس مخالف ارتباط نداشتیم با تعجب می پرسن اصلا دوست دختر یا پسر چی هست؟
    من به این نتیجه رسیدم دنبال این قضیه ها رفتن سرکاریه و فقط ذهن و وقت انرژی آدمو میگیره الان فقط برام کافیه بدونم طرف مقابل زندگی شلوغی نداشته باشه و نفر قبلی رو هم فراموش کرده باشه ( گرچه همون مشکل بدبختی اول رو اینجا هم داریم ولی به این دلیل که فکر می کنم تعداد این آدما زیاده و روی حساب شانس قبول کردم و راه دیگه ای نیست)

خودم هم تا الان به قول دوستان پاک بودم.

ولی کلا خاک بر سر ما مردم ایران به خاطر این اندازه بدبختی و حماقت جمعی
    چنتا فحش هم به پدر مادرا دادم به خاطر تربیت افتضاحی که انجام دادند ولی بعد پاک کردم
    امضای ایشان

69. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بیخود اینقدر جوگیر نشید و نق بزنید وضعیت کنونی جامعه ایران دقیقا رابطه مستقیم داره با میزان جنبه ایرونی جماعت .
    کافیه یه سر برید تفلیس که الان مد مسافرت خارج ملت شده و ببینید

ببینید اونایی که تو بار تا خرخره عرق خوردن و مست کردن و فحش خواهر مادر میدن کیا هستن؟
    ببینید لب ساحل اونایی که دارن قایمکی فیلم برمیدارن کیا هستن؟؟

ببینید تو دیسکو اونایی که عمد خودشون را میمالن به خانما کیا هستن؟؟

ببینید تو شهر اون خانمایی که لخت تر از همه هستن کجایی هستن

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اینم به عنوان کامنت اخرم بنویسم

راستش الان که چند روزی میگذره .فکر میکنم موضوع تاپیکم خیلی بی انصافیه . شاید کیس هایی که من داشتم اینطور بودن هر چند که تو پنج سال 4 مورد بیشتر نبود من ظاهر برام مهم نیست ولی تو اخلاق خیلی گیرم و معمولا خواستگاری کسی که میرم صفر تا صد اخلاقش در اورده باشم .

مورد اخری که خواستگاری رفتم به خاطر قد رد کرد مستقیم نگفت ولی میشد فهمید سر این موضوع دودل بود . خانم قدش 174 و من قدم 172 بود ولی خیلی ازش خوشم میومد نمیدونم شاید حق داشت البته من دنبال خانم قد بلند نیستم ولی از اون خیلی خوشم اومد هییییییی امیدوارم خوشبخت بشه دختر خوبی بود.

اگر خانم های سایت از دستم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم . به خاطر اون موضوع خیلی ناراحت هستم .

72. 2 کاربران زیر از پویا 6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

سلام
    اینم به عنوان کامنت اخرم بنویسم

راستش الان که چند روزی میگذره .فکر میکنم موضوع تاپیکم خیلی بی انصافیه . شاید کیس هایی که من داشتم اینطور بودن هر چند که تو پنج سال 4 مورد بیشتر نبود من ظاهر برام مهم نیست ولی تو اخلاق خیلی گیرم و معمولا خواستگاری کسی که میرم صفر تا صد اخلاقش در اورده باشم .

مورد اخری که خواستگاری رفتم به خاطر قد رد کرد مستقیم نگفت ولی میشد فهمید سر این موضوع دودل بود . خانم قدش 174 و من قدم 172 بود ولی خیلی ازش خوشم میومد نمیدونم شاید حق داشت البته من دنبال خانم قد بلند نیستم ولی از اون خیلی خوشم اومد هییییییی امیدوارم خوشبخت بشه دختر خوبی بود.

اگر خانم های سایت از دستم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم . به خاطر اون موضوع خیلی ناراحت هستم .

پنج صفحه گذشته بعد تازه میگی با 4 بار خواستگاری تو 5 سال به همچین نتایجی رسیدی
    عزیزم همون اول میگفتی اینو تا بقیه خودشونو به در دیوار نزنن

قد 172 هم کوتاه نیست
    امضای ایشان

74. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

سلام پویا جان
    نگران قضاوت مردم نباش مردم بخوان حرف دربیارن یا ایراد بگیرن کاری به بلند یا کوتاهی طرف ندارن.
    من خودم قدم192هست یه مورد خواستگاری رفتم دختر مستقیم بهم گفت من از پسر اینقدر بلند میترسم فرض کن چقدر باید تو روحیم تاثیر بزاره.منم البته دختر به دلم نشست که بخوام مثل تو ناراحت بشم.
    نگران نباش دیگران چه فکری در موردت میکنن.خودت همیشه از خودت راضی باش.همین کافیه.

75. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد