نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نا امیدی و افسردگی در زندگی

941
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24137
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نا امیدی و افسردگی در زندگی

با سلام.....من 24 سالمه متاهلم به تازگی احساس میکنم که افسرده ام.هیچ چیز دیگر برایم خوش نیست و از زندگی خسته شده ام.در رسیدن به شغل مورد نظرم شکست خورده ام وکسی حتی از نزدیکترینم درد دلی با من نمیکند.با این همه من احساس میکنم و مطمنم در رسیدن به هدفم میتواند زندگی مرا دگرگون کند.دیگر خنده هایم مانند قبل نیست و بیشتر اوقات ساکتم.دوس دارم بیشتر تنها باشم با خودم حرف بزنم وقتی کسی نیست که درد دلم را گوش دهد.دوس دارم تنها باشم و گریه کنم....شاید یک مرد هسم ولی واقعا احساس میکنم که دیگ زندگی برایم تمام شده هست و نا امید شده ام لطفا راهنمایی کنید ایا نیاز هس به یک روانشناس مراجعه کنم.؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نا امیدی

به نظر من هم باید به روانپزشک مراجعه کنید .چون عوارضی از افسردگی در شما دیده شده .

در انتخاب پزشکتون دقت کنید .حتما روانپزشک باشه .شاید در کنار درمان دارویی احتیاج به مشاوره هم داشته باشید .

این تشخیص پزشک شماست . دارو ها معمولا ارام بخش هستند .در برابر درمان دارویی مقاومت نکنید .

موفق باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نا امیدی

نقل قول نوشته اصلی توسط ferdossidavood نمایش پست ها
    با سلام.....من 24 سالمه متاهلم به تازگی احساس میکنم که افسرده ام.هیچ چیز دیگر برایم خوش نیست و از زندگی خسته شده ام.در رسیدن به شغل مورد نظرم شکست خورده ام وکسی حتی از نزدیکترینم درد دلی با من نمیکند.با این همه من احساس میکنم و مطمنم در رسیدن به هدفم میتواند زندگی مرا دگرگون کند.دیگر خنده هایم مانند قبل نیست و بیشتر اوقات ساکتم.دوس دارم بیشتر تنها باشم با خودم حرف بزنم وقتی کسی نیست که درد دلم را گوش دهد.دوس دارم تنها باشم و گریه کنم....شاید یک مرد هسم ولی واقعا احساس میکنم که دیگ زندگی برایم تمام شده هست و نا امید شده ام لطفا راهنمایی کنید ایا نیاز هس به یک روانشناس مراجعه کنم.؟؟؟؟؟
    سلام

عزیز متاسفانه شما دچار افسرگی شده ای البته نگران نباشید قابل کنترل و درمانه. پس لطفا و حتما به یکی از همکاران مشاور حاذق(مرد) مراجعه کنید و اگر ایشان صلاح دیدند که دارو بگیرید سپس به یک

روانپزشک.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نا امیدی و افسردگی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ferdossidavood نمایش پست ها

یک اشاره میکنم و اونم اینکه افسردگی یعنی اینکه ذهن شما در گذشته درگیره و خود شما بهتر میدونید اون موضوع چی میتونه باشه

به همین خاطر همونطور که دوستان گفتن برای حل این مشکل باید به مشاوری مجرب مراجعه کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد