نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: نشان دادن علاقه

931
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نشان دادن علاقه

سلام
    دختری 27 ساله و مجردم که تازه از مقطع ارشد رشته عمران فارغ تحصیل شدم، با ظاهری خیلی خوب که تقریبا هر پسری رو جذب خودش میکنه ولی کمتر پسری به خودش اجازه میده که بخواد بهم پیشنهادی بده چون ظاهری خیلی غد و مغروری دارم ولی واقعیتم ایجوری نیست....تو مقطع ارشد یکی از پسرای همکلاسیم از من خوشش میومد ولی من حسی بهش نداشتم خیلی سعی میکرد منو متوجه علاقه اش کنه ولی من خیلی کم محلی میکردم ولی به مرور کم کم منم بهش علاقمند شدم وقتی که اون دیگه کششی بسمتم نداشت حالا جامون برعکس شده بود من سعی میکردم بهش نزدیک بشم اون فاصله میگرفت هرچند همچنان علاقشو حس میکردم ولی انگار میخواست چیزی رو تلافی کنه
    تااینکه بعد از یکسال ما تو یک روز دفاع داشتیم و همدیگرو بعد یکسال دیدیم که بعد دفاع همه بچه ها باهم قرار بیرون گذاشتیم چند ساعتی باهم بودیم مته روزای اول بازم دوس داشتنشو احساس کردم شبش به یه بهونه ایی بهش پیام دادم خیلی احساس نزدیکی میکرد سعی میکرد بگه حواسش بهم هس و نگرانمه خلاصه خیلی صمیمی بهم پیام دادیم و خیلی اصرار داشت جشن تولد بگیرم چون هفته بعدش تولدم بود ولی من باید بر میگشتم شهرمون امیدوار بودم بتونه پیشنهادشو بده ولی نداد اللبته دوتا دلیل داره یکی اینکه مطمئنه من اهل دوستی نیستم دوم اینکه شرایط ازدواج نداره چون هم مشکل سربازی داره هم کار ولی حداقل انتظار داشتم دوس داشتنشو مطرح کنه بعدش چندبار به یه بهونه ایی خودم پیام دادم بهش خیلی خوشحال میشد خیلی سعی میکرد جو بینمون رو سبک کنه ولی من معذب بودم ....خلاصه الان فارغ تحصیل شدیم من تو شهر خودم اون تو شهر خودش و حرفای ناگفته ایی ک بینمون موند تنها ارتباطمون الان فضای مجازیه نمیدونم چیکار کنم ک واقعا بهش بفهمونم منم دوسش دارم ولی از طرفیم میخوام خیلی تابلو نشه چون غرورم اینوازم نمیپذیره
    نمیدونم باید چیکار کنم چجوری خودمو راضیم کنم ک اشکال نداره خیلی راحت بفهمه منم دوسش دارم چون تاالان هر تلاشی ک کردم خیلی محافظه کارانه بوده .....زندکی برا م بی مفهوم شده خیلی حس میکنم نیاز دارم به کسی شبیه خودم که درکنارش زندگی کنم واقعا یک نیازه...من میخوام با اونی ک خودم میخوام ازدواج کنم هرچند شرایط ازدواجو نداره ولی بخدا همه جوره حاضرم درکنارش بمونم و با نداریش بسازم باابنکه خودم از یه خونواده مرفه ام....یا حداقل میتونم منتظرش بمونم تا وقتی که شرایطش جور بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه راه حل میخوام که به کسی که میخوام بفهمونم منم دوسش دارم

پسره شانس در خونه اش زده ولی خودش زده به خواب!! عجب شانسی داره خخخخخخخ

خو وااله چی بگم !! خو یک طوری نمیشه ولی اینطور میشه که بگی خواستگار دارم ببینی عکس العمل اش پیه..

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

آقا پسر چند سالشه؟

5. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

ببیند در جامعه ی ما این دید وجود داره که پسر اول باید پیشقدم بشه اینکه شما به اون آقا بگین دوست دارم یا ندارم اصلن تاثیری نداره مهم اون آقا پسره که شرایط ازدواج رو داشته باشه و بخوات با شما باشه .
    ببینید همانطور که اشاره کردید هر دوشما مربوط به دوشهر متفاوت هستید پس فرهنگ ها و طرز فکر متنفاوتی بین شما وجود داره
    اولین قدم که دوست داشتنه من حس میکنم اون آقا شما رو دوست داره وشما هم با رفتارتون نشون دادید که دوسش دارید. ولی مسله اینجاست که اون نمیدونه میتونه باشما ازدواج کنه یا نه . چون در شهر متنفاوتیه شاید رسمشون اینه که پسرا باید از دخترای همشهری یا اقوام خودشون ازدواج کنن (مثلا اصفهانی ها یا یاسوجیا معمولا با همشهری خودشون ازدواج میکنن ولی احتمال هر چیزی بازم وجود داره ) یا اینکه این پسر تابع پدرو مادرشه و توانایی تصمیم گیری برای ایشون سخته یا هر دلیل دیگه ای . به نظرم این دوری که ایجاد داشته به نفعه شما چون این ترس در اون ایجاد میشه که ممکنه شمارو ازدست بده و اگر شما رو بخوات زودتر بهتون میگه (حتی اگه سربازی داشته باشه یا کار نداشته باشه هیچ دلیلی برای نگفتن این مسله نیست و باید این موضوع رو مطرح کنه). من به نظرم باید شما هدف زندگی تونو در نظر بگیرید و دوباره اهدافتونو دنبال کنید یا دوباره برا دکترا درس بخونید یا دنبال کار بگردید و دیگه مدتی بهش اس مس ندید به عبارتی دیگه شما شروع کننده نباشید تا اون تکلیفشو با خودش مشخص کنه اگه شما را بخواهد بهتون میگه و نخواهد دیگه بهتون اس مس نمیده ولی اگه اس مس داد دیگه خودتون رو نگیرید و باهمون مهربون جواب دادن و طرز صحبتتون باهاش میفهمه که شما هم دوسش دارید. ولی بهش بگید که شما هدفدار دارید زندگی میکنید و آدم بی هدفی نیستید.

7. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

28 سال

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتونو کامل قبول دارم ولی مشکل اینجاست که حس میکنم هنوز شک داارم که فهمیده باشه منم دوسش دارم چون دوستام میگن رفتارات خیلی در تناقضه یجورایی حس کرده منم دوسش دارم ولی مطمئن نیس بخاطر همین میخوام کاری کرده باشم ک مطمئن بشه ولی هربار میخوام یکاری کنم خیلی سعی میکنم تابلو نباش.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط shillan نمایش پست ها
    حرفاتونو کامل قبول دارم ولی مشکل اینجاست که حس میکنم هنوز شک داارم که فهمیده باشه منم دوسش دارم چون دوستام میگن رفتارات خیلی در تناقضه یجورایی حس کرده منم دوسش دارم ولی مطمئن نیس بخاطر همین میخوام کاری کرده باشم ک مطمئن بشه ولی هربار میخوام یکاری کنم خیلی سعی میکنم تابلو نباش.

سلام بر شما

به نظرم من براي خودتون ارزش قايل بشيد.براي خواسته ي خودتون احترام قايل باشيد.بريد خيلي محجوب به اين فرد نزديك بشين و با توجه به سلايق اعتقادي ادامه كار رو در پيش بگيريد.يادتون نره حتي خواستگاري دختر از پسر زشت نيست.البته از نظر عرفي كمي جا نيوفتاده.ولي به اين موارد توجه كنيد كه در دين اسلام اشاره شده ..

خواستگارى دختر یا خانواده دختر از پسر، از نظر شرعى اشكال ندارد؛ «قالَ إِنِّی أُرِیدُ أَنْ أُنْكِحَكَ إِحْدَى ابْنَتَیَّ»؛ قصص (28)، آیه 27..

يا در مورد ديگري...

شعیب به موسى گفت: من مى خواهم یكى از دو دخترم را به نكاح تو درآورم. این جمله، خواستگارى خانواده دختر از پسر است و حتى شاید گفت كه قبل از این كه این كلام از زبان شعیب صادر شود، جمله آن دخترش بود كه گفت: «قالَتْ إِحْداهُما یا أَبَتِ اسْتَأْجِرْهُ»؛ همان، آیه 26..

اما بايد براي اين راه خودتونو آماده كنيد...عاشقي شبا و روزاي سختي داره.بجنگيد...
    در زمان ما اگر پیشنهاد از طرف دختر یا خانواده او باشد، معمولاً اثر خوبى بر جاى نمى گذارد؛ حتى گاهى اثر عكس مى دهد و در نتیجه، از نظر عرفى، بهتر است خواستگارى از طرف پسر باشد.

پسرها این روحیه را دارند كه اگر ده بار هم جواب منفى بشنوند، تحملش را داشته، مأیوس و سرخورده نمى شوند؛ ولى شما فرض كنید دخترى با مادرش براى خواستگارى بروند منزل یک آقا پسر و بعد مادر پسر بگوید: پسر من آمادگى ازدواج ندارد و مى خواهد ادامه تحصیل دهد!

بنده هم قبول دارم خارج از عرف هست ولي نظرم اين نيست كه از اون اقا خواستگاري كنيد.در هزارتا موضوع مختلف كه خودتون بهتر از من ميدونيد بهش نزديك بشيد.مشورت روي يك فرضيه عمراني...مثلا ي موضوع ساده ي استاتيك كه براي دوران ليسانسه رو ازش بپرسيد.يا چ ميدونم ي مسئله در مورد مقاومت مصالح..
    اصلا طرز تهيه شفته رو بپرسيد.بعد كم كم با فكر باز بسنجيد قبل از پيشنهادتون كه اين فرد مناسب هست يا خير؟...
    اصلا شايد از صداش خوشتون نيومد..
    فقط يادتون نره...ما ي بار به دنيا ميايم...براي خواسته هاي معقولمون ارزش قايل باشيم...

دلتون هميشه سبز

امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در مناسب بودنش برای پیشنهاد شکی ندارم چون میشناسمش با شناخت بهش علاقمند شدم راههای زیادی هست واسه نزدیک شدن بهش ولی هر کاری بخوام بکنم خیلی تابلوه که منظور دارم یعنی ترجیح میدم مستقیم بهش بگم تا اینکه یخوام بازی دربیارم نمیدونم واقعا دچار خودرگیری شدم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نشان دادن علاقه

نقل قول نوشته اصلی توسط shillan نمایش پست ها
    سلام
    دختری 27 ساله و مجردم که تازه از مقطع ارشد رشته عمران فارغ تحصیل شدم، با ظاهری خیلی خوب که تقریبا هر پسری رو جذب خودش میکنه ولی کمتر پسری به خودش اجازه میده که بخواد بهم پیشنهادی بده چون ظاهری خیلی غد و مغروری دارم ولی واقعیتم ایجوری نیست....تو مقطع ارشد یکی از پسرای همکلاسیم از من خوشش میومد ولی من حسی بهش نداشتم خیلی سعی میکرد منو متوجه علاقه اش کنه ولی من خیلی کم محلی میکردم ولی به مرور کم کم منم بهش علاقمند شدم وقتی که اون دیگه کششی بسمتم نداشت حالا جامون برعکس شده بود من سعی میکردم بهش نزدیک بشم اون فاصله میگرفت هرچند همچنان علاقشو حس میکردم ولی انگار میخواست چیزی رو تلافی کنه
    تااینکه بعد از یکسال ما تو یک روز دفاع داشتیم و همدیگرو بعد یکسال دیدیم که بعد دفاع همه بچه ها باهم قرار بیرون گذاشتیم چند ساعتی باهم بودیم مته روزای اول بازم دوس داشتنشو احساس کردم شبش به یه بهونه ایی بهش پیام دادم خیلی احساس نزدیکی میکرد سعی میکرد بگه حواسش بهم هس و نگرانمه خلاصه خیلی صمیمی بهم پیام دادیم و خیلی اصرار داشت جشن تولد بگیرم چون هفته بعدش تولدم بود ولی من باید بر میگشتم شهرمون امیدوار بودم بتونه پیشنهادشو بده ولی نداد اللبته دوتا دلیل داره یکی اینکه مطمئنه من اهل دوستی نیستم دوم اینکه شرایط ازدواج نداره چون هم مشکل سربازی داره هم کار ولی حداقل انتظار داشتم دوس داشتنشو مطرح کنه بعدش چندبار به یه بهونه ایی خودم پیام دادم بهش خیلی خوشحال میشد خیلی سعی میکرد جو بینمون رو سبک کنه ولی من معذب بودم ....خلاصه الان فارغ تحصیل شدیم من تو شهر خودم اون تو شهر خودش و حرفای ناگفته ایی ک بینمون موند تنها ارتباطمون الان فضای مجازیه نمیدونم چیکار کنم ک واقعا بهش بفهمونم منم دوسش دارم ولی از طرفیم میخوام خیلی تابلو نشه چون غرورم اینوازم نمیپذیره
    نمیدونم باید چیکار کنم چجوری خودمو راضیم کنم ک اشکال نداره خیلی راحت بفهمه منم دوسش دارم چون تاالان هر تلاشی ک کردم خیلی محافظه کارانه بوده .....زندکی برا م بی مفهوم شده خیلی حس میکنم نیاز دارم به کسی شبیه خودم که درکنارش زندگی کنم واقعا یک نیازه...من میخوام با اونی ک خودم میخوام ازدواج کنم هرچند شرایط ازدواجو نداره ولی بخدا همه جوره حاضرم درکنارش بمونم و با نداریش بسازم باابنکه خودم از یه خونواده مرفه ام....یا حداقل میتونم منتظرش بمونم تا وقتی که شرایطش جور بشه

همیشه عمل کردن بهتر از حرف زدن است. قبلاً هم شنیده اید که می گویند آقایان با دیدن و خانم ها با شنیدن است که تحت تاثیر قرار می گیرند. آقایان مریخی هستند و خانم ها ونوسی. بنابراین زن و شوهر به انحای مختلف مانند دو قطب مخالف هستند و کاملاً منطقی است که احساسات مختلفی در مورد حرف های محبت آمیز یکدیگر داشته باشند. در زیر به مواردی اشاره می کنیم که بیشتر از “دوستت دارم” محبت و عشق خانم ها را به شوهرشان نشان می دهند.

1. توجه کامل به او
    مایک داو، تراپیست ازدواج، در مورد توجه به همسر می گوید: «وقتی شوهرتان شما را می بیند که هنگام شام با موبایل خود بازی می کنید، ترجمه این کار شما این است: “برام مهم نیستی.”» این بدان دلیل است که مغز مردان اینطور تکامل یافته که بطور همزمان نمی توانند چند کار را انجام دهند و محرک های مختلف را فیلتر کنند. از آنجائیکه مغز زنان طور دیگری کار می کند (آنها به خوبی می توانند چند کار را بطور همزمان انجام دهند) مردان دوست دارند که همسرشان فقط روی آنها تمرکز کنند. دکتر داو اینطور می گوید: «این حرکت شما به این معناست: “تو اولویت من هستی و من دوستت دارم.”» بنابراین وقتی با او حرف می زنید و کارهای دیگر را کنار می گذارید، تماس چشمی برقرار کنید.

2. غذای محبوب او
    این ضرب المثل معروف و قدیمی حقیقت دارد: «بهترین راه برای تصاحب دل یک مرد از طریق شکم اوست.» دکتر داو می گوید: «اینکه بدانید او چه غذاهایی دوست دارد بدون اینکه از او بپرسید نشان می دهد که چقدر او را خوب می شناسید. زوج هایی که به من مراجعه می کنند و می گویند که به خوبی از جزئیات یکدیگر آگاهند، بهترین زندگی ها را دارند.»

3. پوشیدن لباسی که شوهرتان دوست دارد
    وقتی به خودتان می رسید به شوهرتان این پیام را می دهید که می خواهید برای او زیبا باشید. دکتر داو می گوید: «مغز آقایان طوری خلق شده که به محرک های بصری واکنش نشان می دهند. وقتی شما را در لباسی زیبا و جذاب می بینند، این به آنها می فهماند که شما او را می خواهید و دوست دارید.» تحقیقی که توسط پژوهشگران دانشگاه روچستر در نیویورک انجام شد نشان داد که خانم هایی که لباس های قرمز می پوشند برای آقایان جذاب تر هستند.

4. مراقبت کردن از خودتان
    کاهش استرس، خوردن غذاهای سالم، ورزش کردن، ترک سیگار و حتی لوس کردن خودتان شاید به نظرتان لوکس هایی باشد که برای خودتان فراهم می کنید، ولی برای آنها از نشانه های دوست داشتن است. دکتر داو می گوید: «اینها به شوهرتان این پیام را می رساند: “می خواهم زندگی طولانی و پر از شادی با تو داشته باشم و از انجام هر کاری که باعث شود تو را از دست بدهم خودداری می کنم.”»

5. تعریف و تمجید از او
    در طول تاریخ آقایان باید می جنگیدند و غذا تأمین می کردند تا زنان را جذب کنند و برای خودشان نگه دارند و در نتیجه وقتی نوبت به رقابت می رسد، آنها تمایل دارند ویژگی های مردانه خود را به رخ بکشند. بگذارید همسرتان بداند که شما چه فکری در مورد او می کنید: مرد خانه، حل کننده مشکلات، همه فن حریف، جذاب و خوش تیپ همه از توصیفاتی هستند که ممکن است از او داشته باشید. اندرا بروش، روانشناس بالینی می گوید: «تعریف و تمجید واقعی در مورد ظاهر و قدرت بدنی شوهرتان تأیید می کند که شما او را تحسین می کنید و این برای او برابر با عشق است.» وقتی او در خانه به شما کمک می کند درپوش قوطی را دربیاورید، با گفتن اینکه از داشتن مردی قوی در خانه خوشحالید، عشقتان را به او نشان می دهید. او هم می فهمد که چرا شما او را به خواستگارهای دیگر خود ترجیح داده اید.

6. تشویق او به اینکه برای خودش وقت بگذارد
    ممکن است شما برای خودتان وقت زیادی بگذارید و در این مورد مشکلی نداشته باشید، ولی شوهرتان در به زبان آوردن این نوع نیازهای خود مشکل داشته باشد. گاهی به او پیشنهاد دهید که یک روز با دوستانش بیرون برود، یا در خانه با آنها بازی های ویدئویی داشته باشد، یا روی ماشین کار کند یا اینکه فقط یک روز بخوابد و به او کاری نداشته باشید. دکتر بروش می گوید: «این نشان دهنده حمایت شما از اوست و به او آزادی می دهد تا کاری که دوست دارد را انجام دهد و خودش باشد.» شوهرتان این زمان بدون نگرانی، بدون کار و بدون بگو مگو را هدیه ای عاشقانه تلقی می کند.

7. توصیه و راهنمایی خواستن
    شوهرتان دوست دارد حس کند که بخش مهمی از دنیای شماست. از آن گذشته، او به خوبی می تواند مشکلات را بررسی و حل کند. از او نظرش را در مورد نحوه گرفتن ترفیع یا افزایش حقوق بپرسد و به این ترتیب به او ثابت کنید که به او اعتماد دارید و برای نظرش احترام قائلید. دکتر بروش اظهار می دارد: «وقتی مردی می تواند چیزی را درست کند، احساس قابلیت و مفید بودن می کند. راهنمایی خواستن نشانه آن است که شما به او متکی هستید و او در زندگی شما جایی دارد. نیاز، وابستگی و عشق رابطه تنگاتنگی با هم دارند.»

8. تشکر از او برای چیزهای کوچک
    دفعه بعدی که شوهرتان بچه ها را به مدرسه می رساند، قدردانی خود را از او نشان دهید. کرین گلداستاین، تراپیست ازدواج و خانواده می گوید: «ما در زندگی شتاب زیادی داریم و گاهی کارهای خوب را نادیده می گیرید و آقایان یادشان می رود که چه نیازی به شما دارند، ولی آنها هم احساس دارند. بنابراین از ته دل از او تشکر کنید.» تشکر و قدردانی باعث می شود که رفتار او بهتر شود و انرژی خوبی به رابطه شما تزریق شود.

9. در آغوش گرفتن طولانی
    بجای آنکه قبل از خارج شدن از منزل فقط خداحافظی کنید، او را در آغوش بکشید. دکتر گلداستاین می گوید: «خانم ها بیشتر از طریق حرف زدن و آقایان با لمس کردن است که ارتباط برقرار می کنند. حداقل 7 ثانیه او را در آغوش بکشید. این در آغوش کشیدن معنای زیادی برای او دارد و قطعاً عشق شما را به او ثابت می کند.»

10. بگذارید خشمش را خالی کند.
    مشاجره در محل کار یا دعواهای خانوادگی خیلی بر احساسات او اثر می گذارند که بتواند به راحتی آنها را فراموش کند. بنابراین مکان امنی برای او درست کنید تا دیوارهای دور و برش را خراب کند. دکتر بروش می گوید: «به نگرانی ها و مشکلات او گوش کنید بدون اینکه سعی کنید آنها را حل کنید. بدین ترتیب به او نشان می دهید که او را ضعیف نمی دانید ولی به او جایی برای در میان گذاشتن آن بخش از زندگی اش داده اید. همچنین این نشان می دهد که شما برایش ارزش قائلید.» وقتی او به خانه می آید و حال و حوصله ندارد، از او بپرسید که آیا می خواهد در موردش حرف بزند یا خیر
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : نشان دادن علاقه

چون آقا پسر 28 سال داره و سربازی نرفته و کار هم نداره بنظرم واسه فوق لیسانس گرفتن 3 - 4 سالی دیر کرده! اینو به این خاطر گفتم که تا ایشون بره سربازی و برگرده و کار پیدا کنه 32 سالشون شده و البته شما هم تا 31 سالگی باید منتظر بمونید و به بقیه جواب رد بدین.

در مورد نشون دادن علاقه شما به ایشون از راه غیر مستقیم هم باید بگم که مثلا وقتی تو تلگرام چت میکنید بعضی اوقات هم شروع کننده مکالمه شما باشید و اینجور نباشه که پسر فک کنه مزاحم شما میشه هر بار که پیام میده! واسه همین هفته ای 3 - 4 بار هم شما پیام بدید و احوالپرسی کنید. یا مثلا اگه جواب پیام رو دیر دادید علتشو بگید چون پسر فکر میکنه که از روی مجبوریت جواب میدین و وقتتون رو میگیره. من اینا رو از تجربیات خودم گفتم.

درباره سایر موارد این رابطه هم نظری نمیگم و فقط جواب سوال شما رو نوشتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)