نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: همسرم می خواهد جدا شویم

1141
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم می خواهد جدا شویم

ببخشید اینم تایپیک من

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیدونم برای زندگیم چیکار کنم

اگه میشه راهنماییم کنین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

عزیزم مطلبت رو بذار تو پست اولت ( همین اولین نوشتت رو ویرایش کن و جریانت رو بنویس)

فقط چن نفر از بچها اونجا موضوعت رو خوندن

اینجا بنویس که بقیه کاربرا هم متوجه بشن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام . من 1.5 که ازدواج کردم و زندگی بسر عالی باهمسرم داشتم خیلی هم همو دوست داریم . اما الان 2 روزه به 1 مشکل برخوردیم دوست پسر قدیمیم بهم تو تلگرام پی ام داد و من هم جوابشو دادم شوهرم اونا خونده و الان خیلی ناراحته و میخاد زندگیمون از هم جدا شه . من نمیدونم چه کاری باید بکنم که اروم شه و اون به هیچ صراطی ستقیم نیست . من اونو خ دوست دارم و نمیخام زندگیمو از دست بدم لطف کنید راهنماییم کنید که باید چیکار کنم . منو از این برزخ نجات بدین اگه زودتر بهم ج بدین و راهنماییم کنین ممنون میشم و دعاگوتون هستم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اون فقط بابت گذشته از من خواسته بود که ببخشمش بعدش عکس پروفایلمو واسم فرستاد و درمورد شوهرم نظر داد و در مورد من . اونم عصبانی شد فقط ازم پرسید این کیه و منم گفتم اونم مث بمب منفجر شد . گفت باید تکلیفمو مشخص کنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا فقط باید سکوت کنم. نباید برای زندگی که عاشقشم تلاش کنم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم شما بهتره از یک مشاوره حضوری کمک بگرید و بهش کامل توضیح بدهید تا بتونه کمک کنه وگرنه اینجا ممکنه حرفی زده بشه که وظع بد تر هم بکنه.

شما باید سن و تحصیلات و اعتقادات و نحوه اشنای و ازدواج با شوهر تون توضیح بدهید و اینکه ، با اون اقای که بودید رابطه در چه حد بوده و شوهرت خبر داشته یا نه ازش پنهان کرده بودی یا نه و..... و چند تا توضیحات دیگه که ازت می پرسه و بعد راهکار می ده

8. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط dream نمایش پست ها
    واقعا فقط باید سکوت کنم. نباید برای زندگی که عاشقشم تلاش کنم
    یه سکوت موقت!

قرار نیست برای همیشه باشه

دو سه روز نهایتش

تا همسرت بتونه فکر پریشونش رو آروم کنه

در ضمن هیچوقت به هیچکس در مورد گذشتت توضیح نده مگر به ضرورت

حتی اگر گناهی هم بوده هیچکس جز تو و خدا نباید ازش با خبر باشن

بعد دو سه روز کم کم شروع کن و به همسرت بگو که میخوای براش توضیح بدی که واقعا هیچی بین تو و اون آقا نبوده و از رو صداقت که میخواستی چیزی از شوهرت پنهان نباشه بهش گفتی که این کی بوده

و تلاشت رو بکن که اعتمادش رو جلب کنی

حتی شده بخاطرش برنامه هات رو حذف کن...یا حتی مدتی گوشی دستت نگیر

اینا همش موقتیه...

خودش باورت میکنه که واقعا قصد بدی نداشتی

فقط صبور باش عزیزم

مردها به خلوت احتیاج دارن

مثه ما زن ها نیستن که مدام بخوان در مورد مشکلشون حرف بزنن

بهش فرصت بده خودش رو و افکارش رو سامان بده
    ویرایش توسط رزمریم : 10-05-2016 در ساعت 05:15 PM

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    باید بپذیرید که کار شما نادرست بوده و به همسرتون حق بدین که اینطوری باهاتون برخورد کنه
    اگه شما هم که خانومید این رفتار رو از همسرتون میدیدید همین حال رو داشتین
    به خصوص که آقایون غیرتی هستن و خیلی روی این چیزا حساسن
    همسر شما میدونن که شما قبلا با اون آقا دوست بودین؟ یا کلا قبل ازداوج با ایشون میدونن با کسی دوست بودین یا نه؟ این مهمه
    و برای الان هم همسر شما الان حالشون خوب نیست و حس میکنه شما بهش خیانت کردین
    وقتی به ایشون تعلق و تعهد دارید درست نیست خب جواب اون آقا رو دادین چون دیگه مجرد نیستید و مال همسرتونید
    با توجه به این چیزا سعی کنید بهش فرصت بدید که بتونه خودش رو پیدا کنه
    طبیعیه که باهاتون با سردی برخورد کنه زمان میخواد یه مقدار
    به نظرم تو این موقعیت تا وقتی خودش از شما نخواد حرف بزنید و به حرفاتون جواب نمیده شما سکوت کنید که عصبی تر نشن، شما هم آروم باشید
    بعد که کمی آروم تر شد همه جریان رو بهش بگید صادقانه
    ان شالله ایشون هم میبخشن
    قدر آرامش و زندگیتون رو هم بدونید و به کسی اجازه ندید وارد حریم خصوصیتون بشه
    موفق باشید.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

زندگی هر یک از ما سرشار از فراز و نشیب های متعددی است که برخی از آنها با کمی تلاش حل می شود و برخی نیاز به وقت و انرژی بیشتری دارد.

هنگام عبور از گردنه های دشوار زندگی لازم است به خودمان انرژی و امید بدهیم. وجود و همراهی دوستان، آَشنایان ، خانواده و همسر بسیار خوب و ضروری است اما حقیقت این است که بهترین راهنما وکسی که در این مسیر می تواند به ما کمک کند خودمان هستیم.
    در این گزارش به برخی راهکارها که خودتان می توانید به کار ببندید اشاره می کنیم:

1 - تغذیه
    تغذیه مناسب و استفاده از مواد غذایی مفید یکی از مهمترین شیوه هایی است که به طور مستقیم در انرژی مثبت و امید به زندگی شما موثر است.
    پرهیز از استعمال سیگار و مواد مخدر، پرهیز از مصرف الکل، افزایش فعالیت بدنی و ورزش منظم، جلوگیری از چاقی و اضافه وزن، کنترل استرس و فشار روانی، خوش بینی و تفکر مثبت و داشتن فعالیت مغزی، هفت راه مهم برای افزایش سلامت جسم و امید به زندگی است.

2 - آفریدن امید از درون
    اميد آفرين معادل اميد بخش است، مايه ی اميدواری،و اميد بخشي به معناي اميدبخشنده، كسی يا چيزی كه اميدوار مي كند، اميدوار كننده. منظور ما از امید آفرین کسی که امید را می آفریند ممکن است در درون خودش امید را خلق کند، یا برای کسانی دیگر امیدوار کننده باشد.
    منظور از اميد آفرينی يك حالت رواني هيجاني و شناختي است كه فرد حالت پيش بيني و انتظار وقوع رويداد خوب را دارد و ضمن احساس كارآيي و ثمر بخشی، فرد به این باور می رسد که می تواند بهتر از قبل به کارهایش رسیدگی کند و گرایشات رفتاری سازگار با حالات مثبت فوق را از خود بروز می دهد.

3 - هدفمندی
    اگر در زندگی مان هدف داشته باشیم و بدانیم دوست داریم به کجا برسیم در افزایش امید به شدت تاثیر گذار است.

4 - باورمندی
    اعتقاد به وجود خداوند به عنوان پروردگار هستی بخش و کسی که زندگی ما را در مسیر صحیح هدایت خواهد کرد. همچنین اعتقاد به وجود خدا در مسیر دستیابی به اهدافمان و یاری رسانی وی در موفقیت ما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

5 - قناعت
    معمولا افرادی که در زندگی خود قانع هستند، دچار ناامیدی نمی شود. قناعت به این معنی نیست که فرد به قدری قانع باشد که دست از کار و کوشش برداشته و بگوید من از زندگی خود راضی هستم. به این معناست که اگر فردی به حداکثر نرسد ناامید نشود و قدر همانی که هست را بداند.

6 - کار و کوشش
    فردی که دست از کار و کوشش بردارد، ناامیدی به سراغ او می‌آید. چه بسا افرادی که در رفاه زندگی و جزء اقشار پردرآمد جامعه هستند، هیچ امیدی نسبت به این زندگی ندارند؛ زیرا خود را برای به دست آوردن آن شی و یا خانه و ماشین به زحمت نمی‌اندازد و زندگی آنها به بن بست می‌رسد و می‌گوید: دیگر بهتر از این زندگی وجود ندارد و امید خود را از دست می‌دهند. اکثر آنهایی که دست به خودکشی می‌زنند، از اقشار مرفه جامعه هستند. در قرآن خداوند می‌فرماید« لقد خلقنا الانسان فی کبد؛ همانا انسان را در رنج و سختی آفریدیم».

افراد معمولا باید طوری زندگی کنند که همانطور که در آیات و احادیث اشاره شده است «به زندگی امیدوار باشید که گویا 100سال دیگر زنده هستید و اعمال خود و حساب آخرتتان را طوری انجام دهید که گویا فردا خواهید مرد.»
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیزم
    منم چند وقته پیش شبیه این مشکل برام پیش اومد که همین جا تاپیک هم زدم در موردش ، با این تفاوت که من به اون آقا فقط گفتم که به من پی ام نده چون متاهلم و ایشون رو اصلا نمی شناختم.
    اما به هر حال نشستم با همسرم صحبت کردم و بهش توضیح دادم جریان رو و گفتم که قبول دارم که اصلا جواب دادن به اینجور آدمها اشتباهه و باید از همون اول فقط بلاکش می کردم. و برای اطمینان هم بهش گفتم می خواد چند روز گوشیم دستش باشه، از اونجایی که زنگ خور گوشی من خیلی بالاست یه نگاه چپ چپ بهم انداخت گفت نمی خوام ، می خوای گوشیتو بدی من خودت استراحت کنی؟!!! بعدم دیگه موضوع حل شد.
    به نظر من شما هم همین کار رو بکن. بشین باهاش حرف بزن و بهش بگو اگه رابطه ای با این آقا بوده قبل آشنایی با ایشون بوده و الان به هر حال اشتباه کردی و ازش عذر خواهی کن و بهش بگو که بالاخره زمان همه چیز رو مشخص می کنه ، هم خیانت و هم وفاداری رو . بهتره که برای اطمینان چند روز گوشیتون رو بهش بدید و کلا شبکه های مجازی رو پاک کنید. تا ببینه که شما واقعا نیتتون درسته . بهش زمان بدید بالاخره خودش متوجه می شه که چه کاری رو باید انجام بده .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)