نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نمیدونم چجوری خشمم رو کنترل کنم

762
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39115
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چجوری خشمم رو کنترل کنم

سلام. من 22 سالمه مدت یک ساله با همکلاسی دانشگاهم دوست شدم رابطمون خیلی خوب بود. چند ماهه تقریبا هفته ای یک بار بحث میکنیم. ایشون خیلی ارومه و هیچوقت بلند حرف نمیزنه. یا بی احترامی نمیکنه ولی من وقتی از کوره در میرم هرچی از دهنم در میاد بهش میگم. نزدیک بود کات کنیم امروز. خیلی پسره خوبیه نمیدونم چیگار کنم. هر سریم پشیمون میشم ولی باز بحث بعدیمون همون اش و همون کاسه. البته اینم بگم که ایشون میخواد برای س*ک*س با دختر خانوم یا یک خانوم وارد رابطه بشه و این منو اذیت میکنه اما خیلی دوسش دارم اول موافقت کردم ولی همش بحث داریم. و اینکه من با عموم زندگی میکنم و خیلی با زن عموم مشکل دارم و اوایل خیلی بحث داشتیم. مادرم طلاق گرفته و پدرم هم ازدواج مجدد داشتن . خیلی احساس تنهایی میکنم. دوس پسرم خیلی بهم ارامش میده حتی اکثر اوقات بهش میگم بابا. خیلیم بهم توجه میکنه امروز با اینکه خیلی بحث بدی داشتیم بهم گفت دستتو نشون بده( اخه دستمو بریده بودم و ایشون منو از اون موقع ندیده بودن) . لازم به ذکره که ایشون هیچ قول ازدواجی به من ندادن و ابراز علاقه ی لفظی هم نمیکنن حتی عزیزم هم نمیگن
    ویرایش توسط anilam : 08-19-2018 در ساعت 02:24 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نمیدونم چجوری خشمم رو کنترل کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط anilam نمایش پست ها
    سلام. من 22 سالمه مدت یک ساله با همکلاسی دانشگاهم دوست شدم رابطمون خیلی خوب بود. چند ماهه تقریبا هفته ای یک بار بحث میکنیم. ایشون خیلی ارومه و هیچوقت بلند حرف نمیزنه. یا بی احترامی نمیکنه ولی من وقتی از کوره در میرم هرچی از دهنم در میاد بهش میگم. نزدیک بود کات کنیم امروز. خیلی پسره خوبیه نمیدونم چیگار کنم. هر سریم پشیمون میشم ولی باز بحث بعدیمون همون اش و همون کاسه. البته اینم بگم که ایشون میخواد برای س*ک*س با دختر خانوم یا یک خانوم وارد رابطه بشه و این منو اذیت میکنه اما خیلی دوسش دارم اول موافقت کردم ولی همش بحث داریم. و اینکه من با عموم زندگی میکنم و خیلی با زن عموم مشکل دارم و اوایل خیلی بحث داشتیم. مادرم طلاق گرفته و پدرم هم ازدواج مجدد داشتن . خیلی احساس تنهایی میکنم. دوس پسرم خیلی بهم ارامش میده حتی اکثر اوقات بهش میگم بابا. خیلیم بهم توجه میکنه امروز با اینکه خیلی بحث بدی داشتیم بهم گفت دستتو نشون بده( اخه دستمو بریده بودم و ایشون منو از اون موقع ندیده بودن) . لازم به ذکره که ایشون هیچ قول ازدواجی به من ندادن و ابراز علاقه ی لفظی هم نمیکنن حتی عزیزم هم نمیگن

دوست عزیز اولا این رابطه دوستی خاصی نیست که شما بخوایت بخاطرضش ناراحت بشید و واکنش نشون بدید.
    یک رابطه ساده دوستانه است که نباید انتظار خاصیازش داشت .
    خود شما بهتر از هر کسی میدونید این رابطه به خاطر تنهایی شما ادامه پیدا کرده .
    و شما به نوعی به ایشون وابسته شدید .
    ولی از طرفی هم ایشون رو با کاراتون میترسونید .
    به همین خاطر از ابراز احساسات نسبت به شما دوری میکنه.
    و در مورد اینکه خودآزاری میکنید و کنترل خشم لازمه حضورا به مشاوری مجرب مراجعه کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد