نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: هدف در زندگی

816
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28894
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هدف در زندگی

با سلام . من دو تا خواهر دارم و یک مادر. پدرم وقتی یکسالم بود اعدام شد من زمانی که بلوغ فکری رسیدیم تنها هدفم خوشبختی خواهرام بود مادرم که در اوایل ازدواج کرده بود .با سختی های زیاد حتی از درسم زدم تا دیپلم،،، ادامه ندادموسر کار . تا اینکه خواهرام رفتن سر خونه بخت.الان 24 سالمه درس ک دیگه تعطیل خیلی آرزو داشتم ب جای از سطح علمی برسم ظاهرمو ک میبینم شکسته تر از اونی هستم ک بخوام تلاش مجدد برای تحصیل ادامه، شغلی که دارم موافقش نیستم از روی اجبار ... از زندگی خیلی خسته ام . به ازدواج فکر کردم دو دو تا چهارتا کردم نشد یکم از مردم کشورم بدم میاد از بالا گرفته تا پایین تا اینکه پاسپورتم رو گرفتم قرار چند روز دیگه از ایران خارج بشم چون تنها دلیل موندم خواهرام بود که شکر خدا زندگيشون خوبه . درسته زندگی کردن واسه امتحانه در نتیجه مرگ اون دنیا .. میخوام بدونم آیا این حس بدی که در رابطه با اطرافیانم دارم میتونم در ایران بمونم زندگی کنم ایا راهکاری هست یا باید دنبال اونچیزکه دلم میگه برم ب خواسته هام در غیر از ایران برسم درست فهمیدی کلا مشکل دارم با ا ی ر ا ن ! ممنون میشم یه مشاوره توپ بهم بدین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مشاوره فوری

من فقط میدونم کسی که بخواد موفق بشه تو هرکجای این کره خاکی که باشه موفق میشه

البته که شرایط اون ور بهتره

میتونید برید و وقتی به جایی که خواستید رسیدید دوباره برگردید

و اینکه اصلا و ابدا فک نکنید که برای درس خوندن دیر شده

تلاشتون رو بکنید

موفق باشید

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

گفتی میخوای از ایران خارج شی ولی نگفتی چه کشوری میخوای بری

به نظرم برو اینطوری من متوجه شدم ادم کاری هستی پس بیرون از این مملکت بهتر موفق میشی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من نمیدونم اینجا بیشتر موفق میشید یا اونور آب

ولی فقط خواستم تلاشتونو تحسین کنم . واقعا کار بزرگی کردید که یه تنه از خواهراتون حمایت کردید و کار کردید تو سن کم و اونارو سر خونه زندگیشون فرستادید .

تو سن کم ، مرد خونه شدن خیلی سخته.

امیدوارم موفق باشید .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط D.hiss نمایش پست ها
    با سلام . من دو تا خواهر دارم و یک مادر. پدرم وقتی یکسالم بود اعدام شد من زمانی که بلوغ فکری رسیدیم تنها هدفم خوشبختی خواهرام بود مادرم که در اوایل ازدواج کرده بود .با سختی های زیاد حتی از درسم زدم تا دیپلم،،، ادامه ندادموسر کار . تا اینکه خواهرام رفتن سر خونه بخت.الان 24 سالمه درس ک دیگه تعطیل خیلی آرزو داشتم ب جای از سطح علمی برسم ظاهرمو ک میبینم شکسته تر از اونی هستم ک بخوام تلاش مجدد برای تحصیل ادامه، شغلی که دارم موافقش نیستم از روی اجبار ... از زندگی خیلی خسته ام . به ازدواج فکر کردم دو دو تا چهارتا کردم نشد یکم از مردم کشورم بدم میاد از بالا گرفته تا پایین تا اینکه پاسپورتم رو گرفتم قرار چند روز دیگه از ایران خارج بشم چون تنها دلیل موندم خواهرام بود که شکر خدا زندگيشون خوبه . درسته زندگی کردن واسه امتحانه در نتیجه مرگ اون دنیا .. میخوام بدونم آیا این حس بدی که در رابطه با اطرافیانم دارم میتونم در ایران بمونم زندگی کنم ایا راهکاری هست یا باید دنبال اونچیزکه دلم میگه برم ب خواسته هام در غیر از ایران برسم درست فهمیدی کلا مشکل دارم با ا ی ر ا ن ! ممنون میشم یه مشاوره توپ بهم بدین

سلام

پسر گل خدا قوت و خسته نباشی درسته نتوانستی درس رو کامل بخوانی ولی توی دانشگاه زندگی دکترات رو گرفتی گلم! دست مریزاد.

حالا که خودت رو فارغ از مسئولیت خواهرانت میبینی چرا که زندگی دیگری رو تجربه نکنی!!!؟؟

البته نه از سر نفرت از ..... وخشم و..... بلکه فقط جهت تلاش بیشتر برای زندگی بهتر در فضای جدید و متفاوت

در ضمن از راهی که تا حدودی محاسبه شده باشه با کمترین هزینه و یا ضرر و حتما هم باید خودت رو خالی کنی و با روان سالم بری وگرنه بخوای خودت رو با خودت ببری!!!؟؟ بیشتر آسیب میبینی.

با آرزوی بهترینها برای شما

موفق باشی

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28894
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

البته نه از سر نفرت از ..... وخشم و..... بلکه فقط جهت تلاش بیشتر برای زندگی بهتر در فضای جدید و متفاوت

در ضمن از راهی که تا حدودی محاسبه شده باشه با کمترین هزینه و یا ضرر و حتما هم باید خودت رو خالی کنی و با روان سالم بری وگرنه بخوای خودت رو با خودت ببری!!!؟؟ بیشتر آسیب میبینی.

با آرزوی بهترینها برای شما

موفق باشی

سپاس

دکتر
    سلام دکتر
    روان سالم برای انسانها غارنشین هست .
    ممنونم برای پاسخگویی من تا مدتی پیش زندگی رو از دید بقیه مردم و سخنان آنها ، ولی الان میخوام خودم باشم خود واقعی شاید سختی زیاد داشته باشه ولی لذتش تا آخر عمر با من خواهد بود .

9. کاربران زیر از D.hiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد